در این مقاله می‌خوانید:

دینی کنکور سومین درس از دفترچه عمومی برای تمامی رشته هاست و در سال های اخیر اهمیت زیادی را به خود اختصاص داده است و به یک درس سرنوشت ساز در کنکور تبدیل شده است. من شایان مامندی از مشاوران ارشد حرف آخر هستم و امروز به صورت تخصصی درباره بودجه بندی دینی کنکور هر اطلاعی که نیاز داشته باشید در اختیار شما قرار خواهم داد پس تا انتهای این مقاله با من همراه باشید. اما خبر خوب این است که در ادامه مقاله بودجه بندی دین و زندگی کنکور فیلم 4 نفر از دانش آموزانی که موفق به کسب درصد 100 در دینی کنکور شدند را در اختیار شما قرار خواهیم داد و جالب است بدانید به صورت میانگین این افراد تنها در 7 دقیقه به کل تعداد سوالات دینی کنکور پاسخ داده و درصد صد را کسب کرده اند. در ادامه مقاله بودجه بندی سوالات دینی کنکور توصیه می‌کنم حتما سایر مقالات بودجه بندی کنکور از جمله بودجه بندی ادبیات کنکور و بودجه بندی عربی کنکور و بودجه بندی زبان کنکور را هم از همین سایت مطالعه کنید.

اهمیت دینی در کنکور نظام جدید

اهمیت دینی کنکور

ابتدا به ساکن بهتر است به سراغ اهمیت دینی کنکور برویم. درس دینی سومین درس از دفترچه اختصاصی کنکور است و ضریب سه را در میان دروس کنکور به خود اختصاص داده است و از این حیث این درس جایگاه دوم را از لحاظ اهمیت ضریبی درمیان دروس عمومی به خود اختصاص داده است. بودجه بندی سوالات دینی کنکور 25 سوال است و سوالات آن هم از سه پایه دهم تا دوازدهم طرح می‌شود. مدت زمان کلی برای پاسخگویی به تمام سوالات دینی 17 دقیقه است که سهم هر سوال برای پاسخگویی حدود 41 ثانیه می‌باشد. در سال های اخیر هم متاسفانه به دینی به چشم یک درس حفظی نگاه می‌شود و همین موضوع باعث شده است تا آمار نامطلوبی از پاسخگویی به تست های دینی کنکور مشاهده شود که یک تحلیل از نحوه پاسخگویی داوطلبان کنکور به بودجه بندی سوالات دینی کنکور را در تصویر بالا می‌توانید مشاهده کنید و تحلیل دقیق تر و کامل تر را در مقاله درصد های دینی کنکور به صورت کامل می‌توانید مشاهده کنید.

سایر مقالات بودجه بندی کنکور که می‌توانید از همین سایت مطالعه کنید:

دوستان خوبم از همین قسمت برای شما یک خبر بسیار مهم هم داریم. اگر به دنبال کسب بالاترین درصد دینی هستید ما به شما کمک می‌کنیم دینی را بدون حفظ حتی یک کلمه و در کمتر از یک هفته به صورت کامل مسلط شوید و درصد دینی خود را در آزمون ها و کنکور متحول کنید. برای استفاده از این فرصت بسیار ویژه کافیست که همین الان فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ارشد ما سریعا با شما ارتباط برقرار کنند و به صورت کامل یک جلسه مشاوره رایگان را مهمان ما باشید.

مامندی-مشاوره

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

بودجه بندی دینی کنکور

بودجه بندی دینی کنکور

اما به اصل ماجرا یعنی بودجه بندی دینی کنکور رسیدیم. برای بودجه بندی سوالات دینی کنکور دو نوع بودجه بندی در نظر گرفته شده است. اولین نوع تعداد سوالات دینی کنکور به صورت پایه ای است و نوع دوم بودجه بندی سوالات دین و زندگی کنکور به صورت مبحثی است. در نوع اول بودجه بندی دین و زندگی کنکور سوالات به صورت پایه به پایه بررسی می‌شود یعنی چند سوال از بودجه  بندی دینی کنکور مربوط به هر کدام از پایه های دهم تا دوازدهم است. و در نوع دوم تعداد سوالات دینی کنکور بر اساس مباحث دینی کنکور. مباحث دینی کنکور به سه دسته متن کتاب، آیات و روایات، اشعار و احادیث تقسیم می‌شود. بودجه بندی دین و زندگی کنکور به صورت پایه ای را در تصویر بالا می‌توانید مشاهده کنید و اما درباره بودجه بندی دین و زندگی کنکور نظام جدید به صورت مبحثی باید گفت که از 25 تست دینی کنکور 11 سوال مربوط به آیات و روایات است، 5 تست مربوط به اشعار و احادیث است و 9 سوال هم مربوط به متن کتاب درسی است. اگر داوطلبی هستید که زمان کمی دارید و به دنبال کسب بهترین نتیجه هستید همین الان مقاله مهم ترین درس های دینی کنکور را از همین سایت مطالعه کنید.

تفاوت دینی انسانی و تجربی در کنکور نظام جدید

تفاوت دینی انسانی و تجربی برای داوطلبان سیستم آموزشی 3-3-6 از موضوعات جنجالی بوده است. برای داوطلبان نظام قدیم تمامی دروس عمومی مابین رشته های ریاضی و تجربی و انسانی و هنر و زبان مشترک بوده است اما برای داوطلبان نظام جدید تفاوت دین و زندگی انسانی و تجربی و سایر رشته ها وجود دارد و رشته انسانی چندین درس بیشتر از سایر رشته ها در درس دین و زندگی کنکور دارد که در این قسمت به تفاوت دینی انسانی و تجربی خواهیم پرداخت. دینی کنکور نظام جدید برای رشته تجربی در پایه دهم از 12 درس تشکیل شده است اما دینی دهم انسانی دارای 14 درس است. در پایه یازدهم هم دینی یازدهم تجربی دارای 12 درس است اما دینی یازدهم انسانی از 18 درس تشکیل شده است. در پایه دوازدهم هم دینی تجربی دارای 10 درس و دینی انسانی دارای 13 درس است. به این ترتیب دین و زندگی کنکور نظام جدید در رشته تجربی دارای 34 درس و در رشته انسانی دارای 45 درس است و تفاوت دینی انسانی و تجربی در 11 درس می‌باشد. در مقاله قبلی به صورت کامل اطلاعاتی آماده شده است که درصد دینی شما را می‌تواند متحول کند برای مشاهده این مقاله ارزشمند کافیست روی لینک نحوه صد زدن دینی کنکور کلیک کنید.

اما به دومین قسمت مهم مقاله یعنی فیلم افرادی که موفق به کسب درصد صد در دینی کنکور با تدریس استاد یوسفیان پور شدند رسیدیم. خبر خوب این است که به مدت محدود 20 درصد از کل تدریس های دینی حرف آخر و هم چنین سایر دروس کنکور به صورت رایگان ارائه می‌شود که شامل لوح آموزشی و آزمون و کتاب است و با کمک آن می‌توانید به 40 تست قطعی از کل دروس کنکور پاسخ دهید. برای دریافت این هدیه ویژه همین الان فرم زیر را پر کنید.

مامندی-کنکور-رایگان

%20 محصولات حرف آخر به صورت رایگان

نحوه صد زدن دینی کنکور از زبان رتبه های برتر

ویدیو های بالا هم نمونه ای از افرادی است که با کمک دینی حرف آخر و تدریس استاد یوسفیان پور موفق به کسب درصد صد در دینی کنکور شدند و با مشاهده این ویدیو ها می‌توانید اطلاعات مفیدی درباره دینی کنکور و عملکردی که باید داشته باشید دریافت کنید و به یاد داشته باشید که شما هم می‌توانید دینی کنکور را صد بزنید کافیست که بخواهید.

سوالات متداول درباره تعداد سوالات دینی کنکور

چگونه در کمتر از یک هفته کل دینی کنکور را بخوانیم و به بالای 90 برسیم؟

کافیست عبارت “مشاوره مامندی” را به سامانه 10002907 ارسال کنید.

مصاحبه با افرادی که دینی را صد زده اند چگونه پیدا کنیم؟

در انتها مقاله ویدیو مصاحبه با رتبه های برتری که در 7 دقیقه دینی را صد زده اند می‌توانید مشاهده کنید.

اهمیت دینی در کنکور به چه شکل است؟

دینی کنکور سومین درس از دفترچه عمومی با 25 سوال و ضریب سه می‌باشد.

تعداد سوالات دینی کنکور از پایه دهم چند تست است؟

8 تست بودجه بندی دینی کنکور به دینی دهم اختصاص دارد.

0 0 رای
امتیاز این نوشته
guest
10 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات

این مقاله ها را هم بخوانید:

به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!