در این مقاله می‌خوانید:

دینی کنکور یکی از درس های عجیب و غریب می‌باشد که علت این امر هم آمار جالب در این درس است. به عنوان مثال در سال 97 از بین حدود 1 میلیون شرکت کننده در سه گروه آزمایشی تجربی، ریاضی و انسانی فقط 3 نفر توانستند دینی را صد بزنند، 2 نفر در رشته تجربی، و 1 نفر در رشته ریاضی؛ از رشته انسانی هم کسی موفق به کسب درصد صد نشد و این در حالی است که تنها در رشته تجربی 34 نفر توانستند فیزیک را 100 بزنند و این یعنی یک درس عمومی بسیار سخت تر از درس تخصصی بوده و حتی رتبه یک کنکور تجربی هم این درس را 84 زد. اما در سال 97 حدود 586 نفر توانستند دینی کنکور را صد بزنند… سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان خوبم شایان مامندی هستم با یک مقاله جنجالی درباره بودجه بندی دین و زندگی کنکور در حرف آخر در خدمت شما عزیزان هستم

علاوه بر بودجه بندی دینی کنکور به صورت کامل یک مشاوره هم درباره درس دینی کنکور خواهیم داشت و در ادامه هم درصد ها و نحوه عملکرد داوطلبان در پاسخگویی به سوالات دینی کنکور را بر مبنای آمار دقیقی که از طرف سازمان سنجش ارائه شده است در اختیار شما قرار خواهیم داد.

مقایسه بودجه بندی دین و زندگی نظام جدید و قدیم

بودجه بندی نظام جدید و قدیم باهم متفاوت است چون که تفاوت های اساسی ای بین دروس دین و زندگی نظام جدید و قدیم وجود دارد.  اما تفاوت ها به چه صورت است؟ دین و زندگی نظام قدیم بیشتر آیات و روایات محور بوده ولی نظام جدید بیشتر متن محور است، سوالات کنکور هم بر همین اساس می باشد. نظام جدید تعداد فصل کمتری نسبت به نظام قدیم دارد به این صورت که جدید 34 درس و قدیم 42 درس می باشد پس می توان گفت که نظام جدید حجم کمتری را شامل می شود و این یعنی زمان بیشتر برای مرور و تمرین و تکرار بیشتر. در کنار این مقاله حتما بودجه بندی دروس کنکور را از همین سایت مطالعه کنید.

بودجه بندی دین و زندگی نظام جدید

 

این بودجه بندی دین و زندگی کنکور برای رشته های ریاضی و تجربی و انسانی متفاوت است. به عنوان مثال بودجه بندی دینی کنکور در رشته ریاضی فیزیک به جای اینکه سال یازدهم 9 تست داشته باشد، از سال دوازدهم 9 تست طرح شده بود اما به صورت میانگین بودجه بندی دینی کنکور به این صورت است که از سال یازدهم 9 تست و از سال دهم و دوازدهم هرکدام 8 تست طرح می‌شود و 25 تست بودجه بندی سوالات دینی کنکور را در بر می‌گیرد.

برای تمام تعداد سوالات دینی کنکور حدود 17 دقیقه زمان نیاز است یعنی به هر سوال از بودجه بندی درس دین و زندگی ریاضی و تجربی و انسانی حدود 40/8 ثانیه زمان در دسترس است. اما می‌خواهیم شما را با یک سورپرایز ویژه آشنا کنیم که در حدود 7 دقیقه می‌توانید دینی کنکور را با دینی حرف آخر 100 بزنید. کافی است ویدیو های زیررا مشاهده کنید.

ویدیو های بالا 4 نفر از جمع 15 نفری هستند که در سال 98 توانستند با کمک دینی استاد یوسفیان پور دینی کنکور 100 بزنند و آن هم به طور میانگین در 7 دقیقه. ویدیو های بالا را کاملا بررسی کنید تا کاملا متوجه قدرت استاد یوسفیان پور در تدریس دینی شوید و شما هم می‌توانید در کمتر 48 ساعت با دینی استاد یوسفیان پور پرونده صفر تا صد آموزش دینی کنکور را ببندید و به بالاترین درصد ممکن دست پیدا کنید. برای آشنایی و تهیه می‌توانید از طریق شماره تماس 02166576371 اقدام کنید یا فرم زیر را پر کنید.

مشاوره-قمری

مشاوره رایگان تحصیلی با دانشجوی دکترای حرفه ای

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

بودجه بندی مبحثی دینی نظام جدید

بودجه بندی مبحثی

علاوه بر بودجه بندی دینی کنکور به صورت پایه ای یک نوع دیگر از بودجه بندی دین و زندگی کنکور نیز در دسترس است که به بودجه بندی مبحثی معروف است و در تصویر بالا شما بودجه بندی دینی کنکور به صورت مبحثی را مشاهده می‌کنید که سهم عمده بودجه بندی معارف کنکور تجربی و سایر رشته ها به آیات و روایات کنکور اختصاص داده شده است و اما برای آشنایی با نحوه مطالعه آیات و روایات حتما از طریق صفحه نمونه تدریس های حرف اخر، نمونه تدریس دینی حرف آخر را مشاهده کنید تا به صورت رایگان با نحوه مطالعه این بخش آشنا شوید.

بودجه بندی دین و زندگی نظام قدیم

بودجه بندی دینی نظام قدیم

در تصویر بالا هم بودجه بندی سوالات دینی کنکور نظام قدیم را مشاهده می‌کنید که به صور ت پایه ای می‌باشد و پایه دوم و سوم هر کدام با 9 تست بیشترین بودجه بندی سوالات دینی کنکور را به خود اختصاص داده اند و پایه چهارم هم با 7 تست از کنکور در رده بعدی قرار گرفته است. به پایان مقاله بودجه بندی سوالات دینی کنکور رسیدیم امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

0 0 رای
امتیاز این نوشته
guest
10 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات

این مقاله ها را هم بخوانید:

به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!