بودجه بندی ریاضی کنکور

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
بودجه بندی ریاضی کنکوز
ارسال شده توسط: شایان مامندی دسته مشاوره حرف آخر, مشاوره و برنامه ریزی کنکور برچسب ها: بدون دیدگاه یک نظر 0

بودجه بندی ریاضی کنکور

درس ریاضی که داوطلبان رشته تجربی و ریاضی از اون یک غول بی شاخ و دم ساخته اند و ۹۹ درصد شرکت کنندگان از این درس فراری هستند. داوطلبان رشته تجربی با بهانه این که ضریب ریاضی از زیست و شیمی کمتر است از برای ریاضی کنکور زمان نمی‌گذارند و داوطلبان رشته ریاضی هم با این بهانه که با درصد پایین در درس ریاضی هم می‌توان موفق شد… اما باید بدانید که ارزش ریاضی کنکور به دلیل انحراف معیاری که در این درس به دلیل آمار نامطلوب پاسخگویی ایجاد شده است حتی از درس زیست شناسی هم بیشتر شده است. اما از بحث اصلی دور نشویم و امروز یک مشاوره تخصصی در درس ریاضی خواهیم داشت و بودجه بندی ریاضی رشته تجربی و بودجه بندی ریاضی رشته ریاضی را به صورت کامل و درس به درس با همدیگر بررسی خواهیم کرد.

من شایان مامندی هستم مشاور تحصیلی و در حرف آخر امروز شما را به خواندن مقاله بودجه بندی ریاضی کنکور دعوت می‌کنم که کاملترین مقاله برای بودجه بندی ریاضی کنکور است و با صرف چندین دقیقه از زمان خود صرف مطالعه بودجه بندی ریاضی کنکور تجربی و بودجه بندی ریاضی رشته ریاضی اطلاعات بسیار خوبی درباره درس ریاضی پیدا خواهید کرد که به شدت به شما کمک خواهد کرد برای کسب یک درصد خوب و راضی کننده.

بررسی درصد های ریاضی کنکور

نحوه پاسخگویی به سوالات ریاضی کنکور

در قسمت بالا از افزایش تاثیر  ریاضی صحبت کردیم که تاثیر ریاضی از درس زیست شناسی هم بیشتر شده است و چنین آماری به دلیل ایجاد انحراف معیار در درس ریاضی بخاطر پاسخگویی به سوالات این درس است. در تصویر  بالا آمار پاسخگویی داوطلبان به سوالات ریاضی کنکور در دو سال ۹۷ و ۹۸ را می‌توانید مشاهده کنید که عملکرد نامطلوب داوطلبان را نشان می‌دهد.

باید بدانید که فردی که به ۱۵ سوال از درس ریاضی پاسخ دهد جزو ۲ درصد اول شرکت کننده ها خواهد بود و این یعنی مسیر او به شدت هموار خواهد شد برای رسیدن به هدفی که دارد.  اما اگر این آمار را با درس زیست در کنکور ۹۸ مقایسه کنیم از هر ۱۰۰ نفر شرکت کننده در رشته تجربی ۲۶ نفر زیست را منفی زده اند و از هر صد نفر ۱۰ نفر زیست را بالای ۵۰ درصد زده اند و با این مقایسه دلیل اهمیت بالای ریاضی کنکور را می‌توانید متوجه شوید. برای درک بهتر و مشاوره تخصصی درس ریاضی توصیه می‌کنم حتما مقاله مباحث مهم ریاضی کنکور را از همین سایت مطالعه کنید.

بودجه بندی ریاضی کنکور تجربی

بودجه بندی ریاضی کنکور تجربیبودجه بندی ریاضی کنکور تجربی را در تصویر بالا می‌توانید مشاهده کنید. اما یک اشتباه رایج در میان داوطلبان وجود دارد که با توجه به بودجه بندی سوالات کنکور و بودجه بندی ریاضیات کنکور تجربی اقدام به انتخاب فصل های مهم می‌کنند که این یک اشتباه بزرگ است. به عنوان مثال کاربرد مشتق پر تست ترین مبحث از بودجه بندی درس ریاضی رشته تجربی است اما داوطلب به تنهایی نمی‌تواند این مبحث را انتخاب کند برای مطالعه زیرا برای پاسخ گویی به سوالات مربوط به مشتق داوطلب باید روی معادله و نامعادله و تابع مسلط باشد.

اما دقت کنید در سال ۹۹ بودجه بندی بندی ریاضی کنکور با این تست ها متفاوت است و دلیل آن هم حذفیات کنکور یعنی ۲۰ درصد از دروس سال دوازدهم شامل احتمال کل و مقاطع مخروطی می‌باشد.

اما دوست خوبم اگر ریاضی برات یک ضعف محسوب می‌شه اصلا نگران نباش و اونو بسپار به ما که با یک جلسه مشاوره رایگان این مورد رو برات حل می‌کنیم.

کافیه با شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیری یا فرم زیر رو پر کنی

بودجه بندی ریاضی رشته ریاضی فیزیک

بودجه بندی ریاضی رشته ریاضی

دانش آموزان رشته ریاضی هم دسته بندی سوالات و بودجه بندی ریاضی رشته ریاضی فیزیک را به شکل بالا می‌توانید مشاهده کنید. همانطور که مشاهده می‌کنید از بودجه بندی ریاضی کنکور ریاضی ۳۶ درصد سوالات ریاضی رشته ریاضی به کتاب های ریاضی دهم و حسابان یک و حسابان دو می‌رسد، ۳۲ درصد سوالات مربوط به کتاب های هندسه دهم، یازدهم و دوازدهم است و ۱۸ درصد بودجه بندی ریاضیات کنکور رشته ریاضی مربوط به کتاب ریاضیات گسسته و ۱۲ درصد هم مربوط به کتاب آمار و احتمال می‌باشد.

در ادامه نیز بودجه بندی ریاضی کنکور ریاضی را به صورت درس به درس بررسی خواهیم کرد و از اینجا دعوتتان می‌کنیم که تدریس های رایگان حرف آخر را برای تمامی دروس به ویژه ریاضی مشاهده کنید و به چندین تست کنکور با استفاده از این تدریس ها پاسخ دهید.

تعداد سوالات ریاضیات گسسته در کنکور

بودجه بندی ریاضیات گسسته کنکور ریاضی

چند تست از ریاضیات گسسته در کنکور می‌آید؟ پاسخ این سوال را در تصویر بالا مشاهده می‌کنید که تعداد سوالات ریاضیات گسسته در کنکور ۱۰ تست است و تقریبا مفهومی ترین و حدودا سنگین سوالات بودجه بندی ریاضیات گسسته مربوط به نظریه اعداد فصل یک است و مابقی فصل ها با تمرین و حل تست می‌توان مسلط شد و درصد مربوطه را کسب کرد.

بودجه بندی سوالات هندسه رشته ریاضی

بودجه بندی هندسه رشته ریاضیبودجه بندی هندسه کنکور بعد از دروس ریاضی دهم و حسابان یک و دو بیشترین سوالات از بودجه بندی ریاضیات کنکور ریاضی فیزیک را به خود اختصاص می‌دهد که داوطلبی که زمان کافی داشته باشد و با صرف وقت می‌تواند به راحتی درصد مربوط به سوالات هندسه را به خود اختصاص دهد باور کنید سوالات هندسه رشته ریاضی آنقدر که فکر می‌کنید سخت نیست و با رعایت تکنیکهایی می‌توانید روی آن ها مسلط شوید.

بودجه بندی آمار و احتمال رشته ریاضی فیزیک

بودجه بندی آمار و احتمال

درس آمار و احتمال هم برخلاف دروس گسسته  و هندسه یکی از دروسی است که داوطلبان به خواندن و مطالعه آن علاقه زیادی از خود نشان داده اند و هفت تست هم از بودجه بندی ریاضی کنکور مربوط به بودجه بندی آمار و احتمال کنکور است. البته این تعداد تست احتمال تغیرات را در کنکور ۱۴۰۰ دارند.

بودجه بندی ریاضی رشته ریاضی

بودجه بندی ریاضی رشته ریاضی

اما بودجه بندی سوالات ریاضی رشته ریاضی که از دروس ریاضی سال دهم و حسابان یک و دو طرح می‌شود و می‌توان گفت تمامی داوطلبان رشته ریاضی بیشتر روی این سوالات از بودجه بندی ریاضی رشته ریاضی استفاده می‌کنند و سرمایه گذاری می‌کنند تا به درصد مطلوب دست پیدا کنند. دوستان خوبم به انتها مقاله بودجه بندی ریاضی کنکور رسیدیم و سعی کردم به صورت کامل تمامی موارد مربوط به مقاله بودجه بندی ریاضی رشته تجربی و بودجه بندی ریاضی کنکور ریاضی را به صورت کامل در اختیار قرار دهم. امیدوارم که به پاسخ سوالات خود دست پیدا کرده باشید. سوالات خودتون رو حتما از طریق کامنت بپرسید تا پاسخ بدم و برای ارتباط مستقیم با من از طریق شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ دپارتمان مشاوران حرف آخر اقدام کنید.

تماس-با-مامندی

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!