بودجه بندی زیست کنکور

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
بودجه بندی زیست کنکور

بودجه بندی زیست کنکور

ارسال شده توسط: شایان مامندی دسته آموزش رایگان زیست حرف آخر, روش های تست زنی کنکور, روش های مطالعه دروس کنکور, مشاوره حرف آخر بدون دیدگاه یک نظر 0

به سراغ حیاتی ترین درس در رشته تجربی برویم. امروز در سایت مرکزی حرف آخر بعد از قرار دادن مقالات بودجه بندی کنکور به خصوص بودجه بندی ریاضی کنکور تصمیم گرفتیم به سراغ بودجه بندی زیست کنکور برویم که به شدت نیاز است و جزو الفبای کنکور است. فردی که بودجه بندی زیست کنکور را مسلط باشد اهمیت هر مبحث را می‌داند و به خصوص مناسب افرادی است که زمان کمی تا کنکور دارند و این دسته از افراد با دانستن بودجه بندی زیست شناسی کنکور می‌توانند مباحث مهم را انتخاب کنند و روی آن ها سرمایه گداری کنند و بالاترین بازدهی را دریافت کنند.

اما دقت کنید با توحه که تنها در کنکور ۹۸ داوطلبان نظام جدید با بودجه بندی دروس مواجه شدند، بودجه بندی زیست کنکور را بر اساس کنکور ۹۸ تعیین کرده و در اختیارتان قرار خواهیم داد. حتما حتما سوالاتی که در رابطه با زیست دارید از طریق کامنت بپرسید تا پاسخگو باشم.

 

بودجه بندی زیست شناسی کنکور:

بودجه بندی زیست شناسی کنکور

زیست شناسی سومین درس از دفترچه اختصاصی کنکور سراسری رشته تجربی است و بعد از دروس زمین شناسی و ریاضی با آن مواجه می‌شویم و دارای ضریب ۱۲ است. از لحاظ ضریب درس زیست شناسی جایگاه اول را به خود اختصاص می‌دهد. بودجه بندی  زیست شناسی کنکور شامل  سوال است ۵۰ و داوطلب برای پاسخ دادن به هر سوال حدودا ۴۳/۲ ثانیه زمان نیاز دارد. یعنی به صورت کامل برای کل سوالات ۳۶ دقیقه زمان دارد. ترتیب سوالات و بودجه بندی زیست شناسی کنکور از سوال ۱۵۶ شروع می‌شود و آخرین سوال زیست شناسی در شماره ۲۰۵ را به خود اختصاص می‌دهد. امروز در سایت حرف آخر قرار است زیست کنکور را برای شما کالبد شکافی کنیم.

بودجه بندی سوالات زیست کنکور:

بودجه بندی سوالات زیست کنکور

بودجه بندی سوالات زیست کنکور همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم شامل ۵۰ سوال است و از سوال ۱۵۶ شروع می‌شود تا سوال ۲۰۵ دفترچه کنکور سراسری. در سال های اخیر سوالات زیست شناسی کنکور به سمت ترکیبی شدن میل کرده اند. مثلا در یک سوال زیست شناسی کنکور ممکن است ۴ فصل زیست باهم دیگر ترکیب شوند و هر گزینه از یکی از فصل ها طرح شده باشد. برای همین امر داوطلب لازم است تا روی کل مباحث مسلط باشد و داوطلبی که حتی یکی از فصل ها را حذف کند علاوه بر سوالات آن فصل ، ممکن است سوالات ترکیبی را نیز از دست دهد.

اما سبک دیگر سوالات زیست کنکور، سوالات شمارشی است. در صورت سوال تعداد گزینه ها یا عبارات صحیح یا اشتباه را از داوطلب خواسته است و جزو سنگین ترین سوالات زیست است و اینجاست که طراح می‌تواند به تعداد گزینه ها فصل های مرتبط زیست را وارد سوال کند.

اما برای شما یک سورپرایز ویژه داریم که این سبک سوالات را راحت تر از آب خوردن می‌توانید حل کنید که در ادامه متوجه خواهید شد. بعد از این مقاله توصیه می‌کنم بودجه بندی فیزیک کنکور را نیز از همین سایت بخوانید.

بودجه بندی زیست کنکور:

بودجه بندی زیست کنکور

 

در عکس بالا بودجه بندی تمامی فصل های زیست کنکور برای شما آورده شده است و به کمک آن می‌توانید فصل های مهم زیست شناسی کنکور را تعیین کنید و همچنین نقش بسیار موثری در پاسخگویی شما به سوالات زیست شناسی کنکور دارد. اما در بالا به شما قوا یک سورپرایز ویژه را داده بودیم و الان قرار است آن سورپرایز را به شما معرفی کنیم.

همانطور که اشاره شد به خصوص برای تست های شمارشی باید روی کل فصل ها مسلط باشید تا بتوانید به سوالات پاسخ دهید که نیاز مند وقت فراوان نیز است. اما نگران نباشید. با هفت الگو طلایی زیست شناسی حرف آخر شما به راحتی هرچه تمام به سوالات پاسخ خواهید داد. هفت الگو تعداد زیادی از نکات را در خود جا داده است و در قالب هفت تکنیک همه آن ها را یاد خواهید گرفت و دیگر نیازی به خواندن کل سوال و گزینه ها نیست. با خواندن نصف سوال و حتی کمتر شما به پاسخ صحیح دست پیدا خواهید کرد. این مجموعه شاهکاری از مدرسان زیست حرف آخر است که در حال حاضر به صورت رایگان ارسال می‌شود و شما با پرداخت ۲۰/۰۰۰ تومان بابت هزینه تولید و ارسال این پکیج را همراه با محاسبات سریع استاد منتظری دریافت خواهید کرد. برای دریافت کافی است فرم زیر را پر کنید.

دوستان خوبم در این مقاله به عنوان یک رتبه برتر سعی کردم هر آنچه در رابطه با بودجه بندی زیست کنکور نیاز دارید در اختیارتان قرار دهم سوالات خود را از طریق شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ یا از طریق کامنت با ما در میان بگذارید تا پاسخگو باشیم.

تماس-با-مامندی

این اعلان را به اشتراک گذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر