کاملترین بودجه بندی فیزیک کنکور نظام های جدید و قدیم

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
بودجه بندی فیزیک کنکور
ارسال شده توسط: شایان مامندی دسته روش های تست زنی کنکور, مشاوره حرف آخر, مشاوره و برنامه ریزی کنکور برچسب ها: , بدون دیدگاه یک نظر 0

کاملترین بودجه بندی فیزیک کنکور نظام های جدید و قدیم

سلام دوستان خوبم! حالتون چطوره ؟ امیدوارم سرحال ، شاداب و پرانرژی باشید. وقتی دارید این متن رو میخونید دوتا حالت داره یا کنکوری هستید و دارید خودتون رو آماده میکنید و یا والدین هستید و نشون میده خیلی نتیجه ی فرزنداتون براتون مهمه که اطلاعات جمع میکنید. از هر دسته ای که هستید بهتون خوش آمد میگم و مطمئن باشید مسیر درست رو برای راهنمایی انتخاب کردید. من شایان مامندی مشاور ارشد تحصیلی امروز کامل ترین بودجه بندی سوالات فیزیک کنکور ریاضی و تجربی را به همراه یک مشاوره تخصصی در اختیار شما قرار خواهم داد. در مقالات قبلی بودجه بندی کامل ادبیات و همچنین بودجه بندی ریاضی کنکور رو خدمتتون معرفی کردیم این بار به سراغ بودجه بندی فیزیک کنکور نظام جدید.

بودجه بندی فیزیک کنکور در ده سال اخیر و میانگین سؤالات هر فصل در ده سال اخیر :

طبق بررسی سؤالات کنکور از سال ۸۸ به بعد در درس فیزیک و دیتاهای همکار خوبمون خانم مریم فرزی از مشاورین موسسه حرف آخر یک میانگین از سوالات کنکور در درس فیزیک و بودجه بندی هر درس به دست آوردیم که خیلی کمکتون میکنه. اما اینجا براتون سؤال پیش میاد که مگه بودجه بندی فیزیک کنکور ساده نیست ؟ خب نه دوستان این موضوع به طراح سؤالات بستگی داره. به عنوان مثال در درس ریاضی مبحث آمار هر سال ۲ الی ۳ سؤال به خودش اختصاص میده ولی کنکور ۹۸ فقط یک سؤال از این مبحث طرح شد. هر سال ممکنه یه مبحث تعداد سؤالاتش تغیر کنه و قابل اعتمادترین منبع ، همان میانگین سؤالات ده سال اخیر است.

بودجه بندی فیزیک نظام جدید تجربی:

بودجه بندی فیزیک تجربی

در تصویر بالا می‌توانید بودجه بندی فیزیک کنکور تجربی را مشاهده کنید که به صورت فصل به فصل آماده شده است. در کل فیزیک رشته تجربی از ۱۱ فصل تشکیل شده است و بیشترین سوال از بودجه بندی فیزیک رشته تجربی به فصل نوسان و موج اختصاص داده می‌شود و همچنین بعد از این فصل ها بیشترین سوالات مربوطه از فصل های دما و گرما، سه فصل مربوط به فیزیک یازدهم و فصل ۱ و ۲ و ۴ فیزیک دوازدهم می‌باشد.

به صورت پایه ای هم بیشترین سوالات فیزیک به ترتیب مربوط به بودجه بندی فیزیک دوازدهم با ۱۳ تست و ۴۳درصد از کل بودجه بندی فیزیک تجربی، فیزیک یازدهم با ۹ سوال و ۳۰ درصد از بودجه بندی سوالات فیزیک کنکور و در آخر هم بودجه بندی فیزیک دهم با ۸ تست از سوالات فیزیک کنکور تجربی معادل ۲۷ درصد از کل بودجه بندی تست های فیزیک کنکور.

در کنار این مقاله برای بودجه بندی تست های کنکور از طریق لینک مربوطه حتما اقدام کنید و برای سایر دروس نیز به سبک کامل مقالات بودجه بندی را مطالعه کنید.

بودجه فیزیک رشته ریاضی فیزیک

بودجه بندی فیزیک رشته ریاضی

بودجه بندی فیزیک رشته ریاضی هم می‌توانید در تصویر بالا مشاهده کنید. به صورت میانگین هر سال بودجه بندی سوالات به این شکل خواهد بود و همان طور که در تصویر بالاهم مشاهده می‌کنید. بودجه بندی فیزیک دهم رشته ریاضی ۲۷ درصد از بودجه بندی فیزیک کنکور یا به عبارت دیگر ۱۲ تست است، حدود ۲۹ درصد از بودجه بندی فیزیک رشته ریاضی مربوط به بودجه بندی فیزیک یازدهم است و ۴۴ درصد از بودجه بندی فیزیک کنکور ریاضی مربوط به سال دوازدهم می‌باشد. اما اگر داوطلبی هستید که مدت زمان کمی تا کنکور وقت دارید حتمات مقاله مهمترین فصل های فیزیک کنکور را از همین سایت مطالعه کنید.

بودجه بندی فیزیک کنکور به تفکیک فصل (نظام قدیم):

در جدول زیر میانگین سؤالات و بودجه بندی قابل اعتماد برای فیزیک نظام قدیم دو رشته ریاضی و تجربی را خواهید دید.

۱- رشته تجربی :

 

بودجه بندی فیزیک کنکور

بودجه بندی فیزیک کنکور در سال ۹۸ :

سال ۹۸ یک دوره ی جدید در کنکور ایران محسوب میشود چرا که اولین سال برای نظام جدید بود که کنکور میدادند و با توجه به تغیر مطالب کسی نمیتوانست به صورت قطعی نظر دهد که قرار است بودجه بندی سؤالات چگونه باشد و به قول یک دوست نظام جدیدهای کنکور ۹۸ یتیم بودند چون نه سؤالی و نمونه ای داشتند برای مطالب جدید و نه بودجه بندی که اهمیت مطالب را تعیین کند.از همین سایت می‌توانید بودجه بندی ادبیات کنکور و بررسی موشکافانه سوالات ادبیات را نیز مشاهده کنید.

بگذریم؛ بودجه بندی فیزیک کنکور ۹۸ را بررسی کنیم ؛

بودجه بندی فیزیک کنکور ۹۸ تجربی نظام قدیم :

بودجه بندی فیزیک کنکور اما در کنکور ۹۸ و در حرف آخر اتفاق عجیبی افتاد و فیزیک حرف آخر با تدریس استاد پیمان کامیار با سوالات کنکور تطابق بالایی داشت به طوری که ۴ نفر از شاگردان فیزیک حرف آخر توانستند فیزیک کنکور را صد بزنند. از همین سایت می‌توانید تطابق فیزیک حرف آخر با کنکور را نیز مشاهده کنید.

در ضمن اگر به دنبال بهترین روش های تست زنی برای کنکور هستید موسسه حرف آخر یک هدیه ویژه نیز؛ پکیج ۵ روز با حرف آخر که برای تمامی دروس شما در قالب ۳۰ ساعت روش هایی را آموزش خواهید دید که با استفاده از آن می‌توانید به ۴۰ تست قطعی کنکور مسلط شوید. این پکیج در حال حاضر رابگان است و شما تنها با پرداخت هزینه پست و تولید به مبلغ ۳۵۰۰۰ می‌توانید آن را دریافت کنید. برای دریافت کافی است فرم زیر را پر کنید یا از طریق تلگرام حرف اخر اقدام کرده و یا  با شماره های سایت تماس بگیرید.

 

تماس-با-مامندی

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!