کاملترین بودجه بندی فیزیک کنکور نظام های جدید و قدیم

در این مقاله می‌خوانید:

سلام دوستان خوبم! حالتون چطوره ؟ امیدوارم سرحال ، شاداب و پرانرژی باشید. وقتی دارید این متن رو میخونید دوتا حالت داره یا کنکوری هستید و دارید خودتون رو آماده میکنید و یا والدین هستید و نشون میده خیلی نتیجه ی فرزنداتون براتون مهمه که اطلاعات جمع میکنید. از هر دسته ای که هستید بهتون خوش آمد میگم و مطمئن باشید مسیر درست رو برای راهنمایی انتخاب کردید. من شایان مامندی مشاور ارشد تحصیلی امروز کامل ترین بودجه بندی سوالات فیزیک کنکور ریاضی و تجربی را به همراه یک مشاوره تخصصی در اختیار شما قرار خواهم داد. در مقالات قبلی بودجه بندی کامل ادبیات و همچنین بودجه بندی ریاضی کنکور رو خدمتتون معرفی کردیم این بار به سراغ بودجه بندی فیزیک کنکور نظام جدید.

بودجه بندی فیزیک کنکور در ده سال اخیر و میانگین سؤالات هر فصل در ده سال اخیر :

طبق بررسی سؤالات کنکور از سال 88 به بعد در درس فیزیک و دیتاهای همکار خوبمون خانم مریم فرزی از مشاورین موسسه حرف آخر یک میانگین از سوالات کنکور در درس فیزیک و بودجه بندی هر درس به دست آوردیم که خیلی کمکتون میکنه. اما اینجا براتون سؤال پیش میاد که مگه بودجه بندی فیزیک کنکور ساده نیست ؟ خب نه دوستان این موضوع به طراح سؤالات بستگی داره. به عنوان مثال در درس ریاضی مبحث آمار هر سال 2 الی 3 سؤال به خودش اختصاص میده ولی کنکور 98 فقط یک سؤال از این مبحث طرح شد. هر سال ممکنه یه مبحث تعداد سؤالاتش تغیر کنه و قابل اعتمادترین منبع ، همان میانگین سؤالات ده سال اخیر است.

تو فیزیک مشکل دارید؟ دوست دارید تو کمترین زمان حدودا 2 ماه کل فیزیک رو بخونید و با کمترین فرمول؟ اگه می خواید بدونید چجوری و با چه روشی فیزیک رو بخونید و تو زمان کم بالاترین بازدهی رو کسب کنید کاری نداره کافیه همین الان فرم زیر رو پر کنید و سوالاتی که تو ذهنتونه یه جا بنویسید تا وقتی مشاورین ارشدمون باهاتون تماس گرفتن ازشون بپرسید!! یکککک جلسه مشاوره رایگان هدیه ما برای شماست که کل مشکلاتتون با فیزیک رو قراره براتون حل کنیم. درضمن به صورت مستقیم از تلگرام یا واتس آپ هم می تونید با من در ارتباط باشید تا کامل راهنماییتون کنم.

مامندی-مشاوره

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

بودجه بندی فیزیک نظام جدید تجربی:

بودجه بندی فیزیک تجربی

در تصویر بالا می‌توانید بودجه بندی فیزیک نظام جدید کنکور تجربی را مشاهده کنید که به صورت فصل به فصل آماده شده است. در کل فیزیک رشته تجربی از 11 فصل تشکیل شده است و بیشترین سوال از بودجه بندی فیزیک نظام جدید رشته تجربی به فصل نوسان و موج اختصاص داده می‌شود و همچنین بعد از این فصل ها بیشترین سوالات مربوطه از فصل های دما و گرما، سه فصل مربوط به فیزیک یازدهم و فصل 1 و 2 و 4 فیزیک دوازدهم می‌باشد.

بودجه بندی فیزیک کنکور تجربی

به صورت پایه ای هم بیشترین سوالات فیزیک به ترتیب مربوط به بودجه بندی فیزیک کنکور از سال دوازدهم با 13 تست و 43درصد از کل بودجه بندی فیزیک تجربی ، فیزیک یازدهم با 9 سوال و 30 درصد از بودجه بندی سوالات فیزیک کنکور و در آخر هم بودجه بندی فیزیک دهم با 8 تست از سوالات فیزیک کنکور تجربی معادل 27 درصد از کل بودجه بندی تست های فیزیک کنکور. یک سری از فصل های فیزیک درجه سختی بیشتری دارند! بودجه بندی فیزیک کنکور تجربی برای این فصل ها به چه شکل است؟ ابتدا بیایید اسم این فصل ها را نام ببریم. از نظر من به عنوان مشاور فصل 3 فیزیک دوازدهم یعنی نوسان و موج با 4 تست از بودجه بندی فیزیک کنکور تجربی، فصل الکتریسیته جاری با 3 تست از بودجه بندی فیزیک کنکور تجربی جزو سختترین و مفهومی ترین فصل های فیزیک کنکور هستند که حل سوالات آن ها نیز به شدت زمان بر است.

در کنار این مقاله برای بودجه بندی تست های کنکور از طریق لینک مربوطه حتما اقدام کنید و برای سایر دروس نیز به سبک کامل مقالات بودجه بندی را مطالعه کنید.

دوست دارید تو 5 روز بتونید به آمادگی دست پیدا کنید به 40 تست قطعی کنکور جواب بدید؟ می دونستید با همین 40 تست چقدر می تونه وضعیتتون رو تو کنکور بهبود پیدا کنه؟ حالا 40 تست کنکور رو رایگاااااان می تونید از ما هدیه بگیرید. فرصت بی نظیری که ممکنه دیگه تکرار نشه فقط کافیه فرم زیر رو پر کنید و 40 تست قطعی رو برای خودتون تضمین کنید.

مامندی-کنکور-رایگان

%20 محصولات حرف آخر به صورت رایگان

بودجه فیزیک رشته ریاضی فیزیک

بودجه بندی فیزیک رشته ریاضی

بودجه بندی فیزیک رشته ریاضی هم می‌توانید در تصویر بالا مشاهده کنید. به صورت میانگین هر سال بودجه بندی سوالات به این شکل خواهد بود و همان طور که در تصویر بالاهم مشاهده می‌کنید. بودجه بندی فیزیک دهم رشته ریاضی 27 درصد از بودجه بندی فیزیک کنکور یا به عبارت دیگر 12 تست است، حدود 29 درصد از بودجه بندی فیزیک رشته ریاضی مربوط به بودجه بندی فیزیک یازدهم است و 44 درصد از بودجه بندی فیزیک کنکور ریاضی مربوط به سال دوازدهم می‌باشد. اما اگر داوطلبی هستید که مدت زمان کمی تا کنکور وقت دارید حتمات مقاله مهمترین فصل های فیزیک کنکور را از همین سایت مطالعه کنید.

بودجه بندی فیزیک کنکور به تفکیک فصل (نظام قدیم):

در جدول زیر میانگین سؤالات و بودجه بندی قابل اعتماد برای فیزیک نظام قدیم دو رشته ریاضی و تجربی را خواهید دید.

1- رشته تجربی :

 

بودجه بندی فیزیک کنکور

بودجه بندی فیزیک کنکور

سال 98 یک دوره ی جدید در کنکور ایران محسوب میشود چرا که اولین سال برای نظام جدید بود که کنکور میدادند و با توجه به تغیر مطالب کسی نمیتوانست به صورت قطعی نظر دهد که قرار است بودجه بندی سؤالات چگونه باشد و به قول یک دوست نظام جدیدهای کنکور 98 یتیم بودند چون نه سؤالی و نمونه ای داشتند برای مطالب جدید و نه بودجه بندی که اهمیت مطالب را تعیین کند.از همین سایت می‌توانید بودجه بندی ادبیات کنکور و بررسی موشکافانه سوالات ادبیات را نیز مشاهده کنید.

بگذریم؛ بودجه بندی فیزیک کنکور 98 را بررسی کنیم ؛

بودجه بندی فیزیک کنکور 98 تجربی نظام قدیم :

بودجه بندی فیزیک کنکور اما در کنکور 98 و در حرف آخر اتفاق عجیبی افتاد و فیزیک حرف آخر با تدریس استاد پیمان کامیار با سوالات کنکور تطابق بالایی داشت به طوری که 4 نفر از شاگردان فیزیک حرف آخر توانستند فیزیک کنکور را صد بزنند. از همین سایت می‌توانید تطابق فیزیک حرف آخر با کنکور را نیز مشاهده کنید.

سوالات متداول

از هر فصل فیزیک چند سوال تو کنکور میاد؟

کافیه وارد سایت شوید و کاملترین بودجه بندی فیزیک کنکور رو مشاهده کنید.

چجوری درصد فیزیک کنکورمو بالا ببرم؟

من شایان مامندی کارشناس تحصیلی و رتبه برتر کنکور نکاتی رو در مورد فیزیک بهتون یاد میدم که بتونید به بالاترین درصد ممکن برسید. کافیه همین الان واژه “مشاوره مامندی” رو به سامانه 10002907 ارسال کنید تا یه جلسه مشاوره کاملا رایگان از تیم مشاوره ای ما دریافت کنید

بودجه بندی فیزیک رشته ریاضی فیزیک رو کجا پیدا کنم؟

بودجه بندی فیزیک رشته ریاضی فیزیک رو هم به صورت کامل تو این مقاله براتون توضیح دادیم فقط یه کلیک فاصله دارید.

سختترین فصل های فیزیک کنکور کدوم فصل ها هستند؟

فصل های الکتریسیته جاری و نوسان و موج جزو سختترین فصل های فیزیک کنکور هستند

 

لینک های کوتاه این مطلب

https://is.gd/WYcOjs

https://b2n.ir/053761

https://tinyurl.com/y5ndv69y
https://bit.ly/3p53zpA
0 0 رای
امتیاز این نوشته
guest
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات

این مقاله ها را هم بخوانید:

به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!