کاملترین بودجه بندی فیزیک کنکور نظام های جدید و قدیم!از دست ندهید!!

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

کاملترین بودجه بندی فیزیک کنکور نظام های جدید و قدیم!از دست ندهید!!

ارسال شده توسط: شایان مامندی دسته مشاوره حرف آخر برچسب ها: بدون دیدگاه یک نظر 0

سلام دوستان خوبم ! حالتون چطوره ؟ امیدوارم سرحال ، شاداب و پرانرژی باشید. وقتی دارید این متن رو میخونید دوتا حالت داره یا کنکوری هستید و دارید خودتون رو آماده میکنید و یا والدین هستید و نشون میده خیلی نتیجه ی فرزنداتون براتون مهمه که اطلاعات جمع میکنید. از هر دسته ای که هستید بهتون خوش آمد میگم و مطمئن باشید مسیر درست رو برای راهنمایی انتخاب کردید. مطلب زیر رو کامل بخونید و برای دریافت مشاوره شامل معرفی بهترین منابع تااا روش های برنامه ریزی که میتونید با استفاده از اون در ۴ ماه کل دروس را بخوانید از طریق شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ با ما در ارتباط باشید.در مقالات قبلی بودجه بندی کامل ادبیات و همچنین بودجه بندی ریاضی کنکور رو خدمتتون معرفی کردیم این بار به سراغ بودجه بندی فیزیک کنکور نظام جدید و نظام قدیم میریم.

بودجه بندی فیزیک کنکور در ده سال اخیر و میانگین سؤالات هر فصل در ده سال اخیر :

طبق بررسی سؤالات کنکور از سال ۸۸ به بعد در درس فیزیک و دیتاهای همکار خوبمون خانم مریم فرزی یک میانگین از سوالات کنکور در درس فیزیک و بودجه بندی هر درس به دست آوردیم که خیلی کمکتون میکنه. اما اینجا براتون سؤال پیش میاد که مگه بودجه بندی فیزیک کنکور ساده نیست ؟ خب نه دوستان این موضوع به طراح سؤالات بستگی داره. به عنوان مثال در درس ریاضی مبحث آمار هر سال ۲ الی ۳ سؤال به خودش اختصاص میده ولی کنکور ۹۸ فقط یک سؤال از این مبحث طرح شد. هر سال ممکنه یه مبحث تعداد سؤالاتش تغیر کنه و قابل اعتمادترین منبع ، همان میانگین سؤالات ده سال اخیر است.

بودجه بندی فیزیک کنکور به تفکیک فصل (نظام قدیم):

در جدول زیر میانگین سؤالات و بودجه بندی قابل اعتماد برای فیزیک نظام قدیم دو رشته ریاضی و تجربی را خواهید دید.

۱- رشته تجربی :

 

بودجه بندی فیزیک کنکور

بودجه بندی فیزیک کنکور در سال ۹۸ :

سال ۹۸ یک دوره ی جدید در کنکور ایران محسوب میشود چرا که اولین سال برای نظام جدید بود که کنکور میدادند و با توجه به تغیر مطالب کسی نمیتوانست به صورت قطعی نظر دهد که قرار است بودجه بندی سؤالات چگونه باشد و به قول یک دوست نظام جدیدهای کنکور ۹۸ یتیم بودند چون نه سؤالی و نمونه ای داشتند برای مطالب جدید و نه بودجه بندی که اهمیت مطالب را تعیین کند.

بگذریم؛ بودجه بندی فیزیک کنکور ۹۸ را بررسی کنیم ؛

بودجه بندی فیزیک کنکور ۹۸ تجربی نظام قدیم :

فیزیک کنکور 98

بودجه بندی کنکور فیزیک کنکور ۹۸ نظام جدید :

همانطور که انتظار میرفت حذف یک سری مطالب تاثیر خود را برروی بودجه بندی سؤالات کنکور ۹۸ نمایش داد و میتوان به شکل زیر بودجه بندی فیزیک کنکور ۹۸ را نشان داد

بودجه بندی فیزیک نظام جدید

بسیار خب دوستان عزیزم این هم از بودجه بندی فیزیک کنکور ده ده سال اخیر و در سال ۹۸ ؛ امیدوارم راضی بوده باشید و براتون مفید بوده باشه. برای ارتباط با ما از طریق شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ میتونید تماس بگیرید و سؤالاتتون رو بپرسید.

این اعلان را به اشتراک گذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر