تاریخ ادبیات حرف آخر استاد منتظری/ بررسی تخصصی محصول

بررسی تخصصی تاریخ ادبیات حرف آخر

تاریخ ادبیات از جمله مباحثی است که داوطلبان عزیز همیشه فکر می کنند با گذارندن کمترین تایم می توانند در آن به نتیجه برسند و همیشه این مبحث را به آخر موکول می کنند غافل از این که به دلیل حجیم بودن این مبحث و زیاد بودن نویسندگان و شاعرین گرامی و در کنار آن ها آثارشان می تواند باعث فراموشی یا سردرگمی شما شوند اما تاریخ ادبیات حرف آخر با روشی نوین و در مدت زمانی بسیار کوتاه به شما تمام این مبحث را آموزش می دهد.

با توجه به تایم کمی که این محصول دارد شما می توانید با استفاده از آن به سرعت و با دقت این مبحث را به خوبی بیاموزید و از مشکلات مطالعه این مبحث از جمله حفظ کردن آثار ادبی و داشتن اطلاعاتی در مورد آثار آن ها و همچنین قرنی که نویسندگان و شعرا در آن می زیسته اند، رهایی یابید.

اما فقط حجیم بودن مطالب تنها مشکل مطالعه آن محسوب نمی شود و مشکل عمده آن مشابه بودن آثار نویسندگان و شعرا خواهد بود و ممکن است دانش آموز در بیشتر موارد آن ها را ترکیب کرده و دچار خطا در تست ها و آزمون های آزمایشی و در نهایت در کنکور شوند. فقط کافی است در طول روز دو ساعت از تایم خود را به این مبحث اختصاص دهید تا ببینید کمتر از یک هفته می توانید آن را به اتمام برسانید.

تاریخ ادبیات یکی از مباحث آسان درس ادبیات محسوب می شود که شما با استفاده از یک منبع خوب به راحتی می توانید به سه سوالی که مختص آن است پاسخ دهید. اما چطور می توان این همه مطلب و تاریخ را در کمتر از یک هفته به پایان رساند؟ با ما همراه باشید تا به بررسی تخصصی تاریخ ادبیات حرف آخر بپردازیم.

معرفی پکیج تاریخ ادبیات حرف آخر

استاد محسن منتظری در این پکیچ با استفاده از الگو و شهودی سازی و انیمیشن تاریخ ادبیات را کاملا به تصویر کشیده اند و شما میتوانید با بهره بردن از این پکیج دیگر نگران فراموشی مطالب نباشید چرا که مطالب به نیمکره راست شما یا همان حافظه تصویری تان انتقال پیدا کرده اند و نه تنها هنگام مرور بلکه در زمان کنکور هم به خوبی تمامی قسمت های مختلف تاریخ ادبیات را به خاطر خواهید داشت.

این محصول حاوی یک کتاب کار می باشد و هم در نظام قدیم هم در نظام جدید 9 ساعت را به خود اختصاص داده و 2 دی وی دی را شامل می شود.

معرفی استاد منتظری؛ مدرس تاریخ ادبیات حرف آخر

استاد محسن منتظری کارشناس گروه توسعه آموزش و مدرس ادبیات فارسی کنکور در آموزشگاه های کشور هستند. ایشان همچنین کارشناس گروه هماهنگی دفتر آموزش و کارشناس گروه برنامه ریزی و توسعه دفتر آموزش در وزارت نیرو بودند.

ویژگی تدریس استاد منتظری

ایشان تمامی نویسندگان، شعرا ، آثارشان و تاریخی که در آن قرن زیسته اند را به صورت داستان معرفی کرده و با استفاده از گویش خیلی خوبشان سبب می شوند که زمان کنکور با به یاد آوردن همان لهجه ها یا گویش ها به راحتی بتوانید به جواب تست دست پیدا کنید.

استاد محسن منتظری به طور مثال در معرفی آقای عباس خلیلی، از تصویر یک فرد و خود آقای خلیلی استفاده کرده و با یک داستان مهیج و گویش شیرین شان تک تک اثرهای آقای خلیلی را در داستان جای داده و در قالب طنز آن را شرح می دهد و تاریخ ادبیات که شاید درسی کسل آور به حساب آید را برای شما بسیار شیرین کرده و آن را به مبحث مورد علاقه شما تبدیل می کند.

یک مثال ملموس از تداریس استاد منتظری

استاد منتظری هم چنین تصویر نویسندگان را به حالت طنز و انیمیشن درآورده و با استفاده از آن تصویر شما می توانید حتی به آثار آن ها پی ببرید!! جالب است نه؟

بله در مورد فردی به نام رشید الدین وطواط این کار را انجام داده اند و با استفاده از تبدیل ایشان به یک ساحر و حضور ایشان در یک باغ یا حدیقه به اثرشان که همان حدائق السحر فی حقایق الشعر اشاره کرده اند و این برای افرادی که از آثاری که اسم شان طولانی است و به قول خودمان قلمبه سلمبه هستند متنفرند، بسیار جذاب شده و برای همیشه در ذهنشان ثبت می شود.

photo 2019 05 28 17 38 34 2

با استفاده از پکیج تاریخ ادبیات حرف آخر و فقط با یک بار مشاهده آن کاملا به این مبحث مسلط شده و دیگر نیازی به کتاب و جزوه و هیچکلاسی نخواهید داشت و اصلا دچار خستگی نمی شوید چرا که دارای داستان های جذابی می باشد.

اما در مورد تست زنی هم استاد محسن منتظری تمامی تست های مربوط به این مبحث را تمام و کمال حل می کنند و تمامی دام های تستی در این مورد را برای شما توضیح داده تا دیگر هیچ ابهامی باقی نماند و در کنار حل تست به شما با به یادآوری آن تصاویر و داستان ها باعث مرور تک تک قسمت های تاریخ ادبیات می شوند.

این محصول مناسب چه کسانی می باشد؟

این محصول هم برای کسی که هیچ مطالعه ای در این مبحث نداشته و هم برای کسی که تا حدودی آن را مطالعه کرده ولی برخی قسمت ها که دارای اسم های سخت یا طولانی هستند را کنار گذاشته و هم برای کسی که آن را خوانده مناسب است و فردی که مطالعه کامل داشته می تواند با مشاهده آن به طور کامل این درس را مرور کرده و ببیند که می توانست در چه مدت زمان کوتاهی تمامی مطالب را مطالعه کند در حالی که در آن دچار فراموشی نشود.

برنامه ریزی برای مطالعه این محصول به چه صورت می باشد؟

برنامه ریزی لازم برای مطالعه این محصول توسط مشاوران موسسه حرف آخر متناسب با شرایط داوطلب تهیه می شود و در اختیار داوطلب قرار می گیرد. در این برنامه تمامی شرایط لازم برای یادگیری کامل تاریخ ادبیات مهیا است یعنی هم نحوه مطالعه صحیح و هم نحوه صحیح تست زنی در نهایت تعداد تست هایی که خواهید زد توسط مشاورین در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

چرا باید پکیج تاریخ ادبیات حرف آخر را بخریم؟

تاریخ ادبیات حرف آخر با تدریس این مبحث در 9 ساعت به طور کامل آن را به داوطلبان آموزش داده و شما داوطلبان می توانید با استفاده از آن تایم تان را برای مطالعه دروس تخصصی و یا سخت تر ذخیره کرده و هم چنین با بهره گیری از داستان های گفته شده توسط استاد محسن منتظری دیگر با فراموشی مطالب خداحافظی کنید.

در انتها شما را دعوت می کنم که از  نمونه ای از تدریس تاریخ ادبیات استاد محسن منتظری دیدن کنید:

تاریخ ادبیات حرف آخر

با ما در تماس باشید: 09120047025-02166576371

امتیاز بدهید.
guest
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!