مطابقت بینظیر ادبیات حرف آخر با سوالات کنکور 98

همه کنکوری ها دوست دارند وقتی سراغ منبعی رفتند و تهیه اش کردند آن منبع از همه لحاظ بهترین باشد با آن به راحتی مطالب مربوط به کنکور را یاد بگیرند از همه مهمتر آنقدر منبع و اطلاعات مربوط به آن نزدیک به کنکور باشد تا آن ها با خیال راحت سر جلسه کنکور حاضر بشوند و به درصد بالایی از آن درس دست پیدا کنند. اما در این میان داوطلبان چقدر از منابع خود استفاده می کنند و آیا آن منبع می تواند دارای اینگونه تطابق و شباهتی باشد؟ ادبیات درسی است که تنها 5 درصد از افراد در آن توانسته اند به درصد بالای 50 برسند، پس مطالعه منابع بسیار کم صورت می گیرد. اما من قصد دارم در این مقاله در مورد تطابق بینظیر ادبیات حرف آخر با کنکور 98 صحبت کنم. 5 دقیقه وقت بگذارید و با منبعی که دارای تطابق بالایی می باشد آشنا شوید.

تطابق به چه معناست و چه کمکی می تواند به داوطلب کند؟

همانطور که در مقاله قبلی خود در مورد تطابق 100 درصدی دین و زندگی حرف آخر با کنکور 98 توضیح داده ام تطابق به این معناست که یعنی داشتن شباهت های زیاد بین دو سوال یا دو مطلب به طوری که با دیدن یکی از آن ها به یاد دیگری بیفتید. تطابق به این معناست که استادی یک یا چندین سوال را مطرح کند و بگوید ممکن است شبیه به این سوال در کنکور بیاید و در نهایت مشابه آن در صورت سوال کنکور دیده شود و یا کاملا عین همان سوال را در کنکور ببینید.

اگر در این میان با این منبع پیش رفته باشید خود را به رتبه برتر شدن نزدیک کرده اید چرا که بسیاری از مطالب را می دانید و با مشابه آن به خوبی آشنا شده اید پس درصد بالای خود در آن درس را قطی کرده اید. هرچه تطابق بیشتر، موفقیت دانش آموزی که از آن منبع استفاده کرده بیشتر می شود.

معرفی ادبیات حرف آخر

ادبیات با وجود مطالب به خصوص اش مثل زبان فارسی یا قرابت معنایی اصولا زیاد مورد توجه قرار نمیگیرد چون که آنقدر رسیدن به درصد بالا در این درس برای بسیاری از افراد سنگین به نظر می رسد که از خیرش می گذرند. اما وقتی بدانید که می توانید این مباحث را به راحتی و با سرعت اموزش ببینید و به درصد تبدیل کنید با علاقه بیشتری پیگیر این مباحث خواهید بود. اما چطور ممکن است که بتوان با سرعت به جواب های سوالات مربوط به مباحث سخت ادبیات دست پیدا کرد؟

وقتی منبع شما خوب باشد می تواند شما را به بهترین نتیجه برساند. ادبیات حرف آخر یکی از منابعی است که معجزه ای برای بالا آوردن درصد ادبیات کنکور محسوب می شود هم چنین این محصول جامع و کامل می باشد یعنی با استفاده این پکیج دیگر نیازی به منابع دیگر برای تکمیل خواندن یا بهتر متوجه شدن مطالب نخواهید داشت.

ویژگی های تدریس ادبیات استاد منتظری

تدریس ادبیات به صورت انیمیشن و الگوسازی می باشد و شما به جای ساعت ها وقت گذاشتن و متوجه نشدن مطالب در برخی موارد، می توانید فقط و فقط با صرف 40 ساعت تمامی مباحث ادبیات را یاد بگیرید در صورتی که هرگز آن ها را فراموش نخواهید کرد چون که مطالب به نیمکره راست شما یا همان حافظه تصویری تان منتقل خواهد شد.

استاد منتظری با استفاده از لهجه های خاص و گویش های فوق العاده بامزه یادگیری رابرای شما آسان ساخته و علاقه شما به این درس را بیشتر می کند.

مطابقت ادبیات با کنکور 98

یک آمار جالب و شنیدنی از درس ادبیات در کنکور 98

دوستان تنها درصد افرادی که توانسته اند در سال 98 به درصد بالای 70 دست پیدا کنند فقط 2 درصد بوده است این یعنی اینکه تعداد افراد کمی برای این درس تلاش می کنند این در حالی است که درصد افرادی که منفی زده اند 30 درصد می باشد!! ادبیات را جدی بگیرید تا رسیدن به هدفتان حتمی باشد.

تطابق بینظیر ادبیات حرف آخر با کنکور 98

ادبیات از جمله دروسی است که با بیشترین ضریب در عمومی ها با اهمیت ترین شان محسوب می شود پس هرچه در آن بهتر مطالعه کرده و از منبعی خوب استفاده کنید موفقیت شما در این درس حتمی است. موسسه حرف آخر در کنکور 98 دارای تطابق های بسیاری بود که بنده قصد دارم در مورد تطابق ادبیات صحبت کنم.

اما بریم سراغ تطابق های باورنکردنی و بینظیر ادبیات حرف آخر با کنکور 98، اتفاق خوبی که سبب شده خیلی از افراد به ادبیات امیدوار شده و با استاد منتظری پیش بروندو خود را به درصد بالا در این درس برسانند.

سوال 6 کنکور 98:

مطابقت ادبیات

سوال 2 کنکور 98:

تطابق 100 درصدی

سوال 7 کنکور 98:

تطابق بینظیر ادبیات

سوال 25 کنکور 98:

تطابق ادبیات

سوال 24 کنکور 98:

تطابق درس ادبیات

سوال 22 کنکور 98:

مطابقت ادبیات

سوال 19 کنکور 98:

مطابقت 100 درصدی

سوال 17 کنکور 98:

تطابق بینظیر

نمونه های بسیار دیگری نیز وجود داشتند که به دلیل محدود بودن فضا فقط به اشاره چند نمونه از آن بسنده کردم. دوستان ادبیات را سخت نگیرید می توانید با کمی دقت و سرعت عمل درصدهای بیشتری را از آن خود کنید به خصوص که این درس دارای ضریب 4 نیز می باشد و هر تست آن با دو تست درس های عربی یا زبان برابری می کند. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد تطابق بینظیر ادبیات حرف آخر با کنکور 98 داشتید می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با ما در تماس باشید: 02166576371-09120047025

لینک های کوتاه این مطلب

https://is.gd/yS2B2i

https://b2n.ir/032749

https://tinyurl.com/y27vt298
https://bit.ly/3eKj1SW
امتیاز بدهید.
guest
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!