تطابق ۱۰۰ درصدی دین و زندگی حرف آخر با کنکور ۹۸

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
تطابق 100 درصدی دین و زندگی حرف آخر

تطابق ۱۰۰ درصدی دین و زندگی حرف آخر با کنکور ۹۸

ارسال شده توسط: حدیثه قمری دسته اخبار کنکور بدون دیدگاه 7 0

وقتی در مورد تطابق حرف می زنیم یعنی دو حالت وجود دارد یا این که عین هر چیزی که از زبان یک استادی گفته شده و در سوالات باشد را در سوالات کنکور مشاهده کنید یعنی این که سوال کاملا مشابه سوال کنکور باشد و در بعضی مواقع حتی گزینه ها هم مشابه آن چه که در کنکور آمده باشند یا این که سوالی که توسط استاد مطرح می شود را مشابهش را در کنکور ببینید یعنی یک یا دو کلمه آن متفاوت بوده و در کل همان معنا را داشته باشد در این صورت است که می گوییم تطابق در درس با سوالات کنکور رخ داده است. خب آیا تا به حال چنین تطابق هایی در دروس با سوالات اتفاق افتاده؟ کافی است با ما همراه باشید و با تطابق دین و زندگی حرف آخر با کنکور ۹۸ روبه رو شوید.

استاد یوسفیان پور که استاد دینی حرف آخر می باشند در این باره این گونه می گویند که ما فقط قالب کنکور را مشاهده می کنیم و در مسیر کنکور حرکت داریم و تمامی هدف ما موفقیت شماست. دوستان برای این که بتوانید به موفقیت دست پیدا کنید باید راهش را پیدا کنید و تا انتها برایش تلاش کنید و زحمت بکشید و آن جاست که شما کاملا در مقابل رویایتان قرار گرفته و می توانید به راحتی آن را به دست بیاورید.

تطابق دین و زندگی حرف آخر با کنکور ۹۸

تطابق ۱۰۰ درصدی یعنی این که اکثریت سوالات در کنکور دیده شوند که این اتفاق توسط استاد یوسفیان پور در دین و زندگی صورت گرفته. اما شاید بگویید چطور ممکنه؟ خب میخواهم برای شما چندین مثال از مطابقت های استاد یوسفیان پور بزنم تا بیشتر با این واژه آشنا شوید.

سوال ۷۳ تجربی نظام جدید ۹۸ و سوال ۷۱ تجربی نظام قدیم ۹۸

کدام عبارت قرآنی بیانگر ویژگی هایی است که لازمه ی آرامش در خانواده است؟
این ویژگی ها مودت و رحمت هستند که در گزینه ۴ قرار گرفته است. اما این سوال با سوال استاد یوسفیان پور در آزمون ۹ مطرح شده از طرف ایشون که سوالی تالیفی نیز می باشد مطابقت دارد و سوال این گونه است که: برای اینکه آرامش ناشی از انس و همصحبتی میان همسران پدید آید، قرآن کریم به کدام ویژگی ها اشاره می کند؟ پاسخ در گزینه ۳ این سوال آمده است.

تطابق دین و زندگی حرف آخر با کنکور 98

سوال ۶۴ تجربی نظام جدید ۹۸

آیه شریفه (ان الذین آمنوا و عملوا الصالحات) همراه با بیان کدام سخنان پیامبر بوده است؟ گزینه ۲ پاسخ آن می باشد که به این صورت است سوگند به خدایی که جانم در دست قدرت اوست؛ این مردو کسانی که از او پیروی می کنند، رستگارند.

این سوال در تمرین های موجود در پکیج صفر تا صد استاد یوسفیان پور آمده که سوال به این صورت است: آیه شریفه (ان الذین آمنوا و عملوا الصالحات) بعد از کدام حدیث رسول خدا نازل شد؟ حدیث همان سخنان ‍‍‍پیامبر می باشد.پاسخ در گزینه ۳ می باشد که عینا با گزینه ۲ سوال کنکور مشابه است.

تطابق دین و زندگی حرف آخر با کنکور 98

سوال ۵۳ ریاضی نظام قدیم ۹۸

رابطه نظام قضا و قدر الهی با اختیار انسان، چگونه توصیف و تبیین می شود؟ این سوال از درس ۵ سال دوازدهم است.
قضا و قدر زمینه ساز اختیار است. پاسخ گزینه ۱ می باشد: بدون پذیرش قضا و قدر هیچ نظمی برقرار نمی شود و هیچ زمینه ای برای کار اختیاری پدید نمی آید.

آزمون ۱۶ حرف آخر که توسط استاد یوسفیان پور طرح شده است: کدام عبارت معنای درستی از قدر و قضای الهی را بیان می کند؟ گزینه ۳ پاسخ سوال این آزمون می باشد که مشابه گزینه ۱ سوال کنکور می باشد.

اگر به گزینه اول سوالی که توسط استاد طرح شده است دقت کنید دقیقا مشابه گزینه ۲ همین سوال کنکور می باشد: تقدیر چیزی ورای قانونمندی جهان و نظم در آن است که هر قانونی را لغو و هر نظمی را بهم می زند. استاد یوسفیان پور توضیح می دهند که دام های تستی ای که در این آزمون ها برقرار شده توسط طراحان کنکور هم مدنظر قرار گرفته است.

تطابق دین و زندگی حرف آخر با کنکور 98

سوال ۶۲ ریاضی نظام جدید ۹۸

امام حسین (ع) در زمان معاویه کدام روش را پیش گرفت؟ گزینه دوم پاسخ می باشد: با همان روش برادر بزرگوارش به مدت ده سال علیه معاویه جهاد نکرد، ولی با انتقادهای شدید از او مردم را آگاه می نمود.

آزمون شماره ۱۹ حرف آخر، سوال تالیفی مطرح شده توسط استاد یوسفیان پور: شیوه مبارزه امام حسین در برابر معاویه به کدام صورت انجام گرفت؟ گزینه ۳ عینا مشابه گزینه صحیح موجود در کنکور می باشد. به این تطابق گفته می شود یعنی روی سوال به سوال کنکور نزدیک است و گزینه عینا مشابه است و این سوال طرح شده سوال کنکور نیست بلکه تالیفی می باشد که در آزمون ها آمده است.

تطابق دین و زندگی حرف آخر با کنکور 98

سوال ۷۴ ریاضی نظام جدید ۹۸

مرجع تقلید علاوه بر تخصص در فقه باید دارای چه شرایطی باشد تا مشروعیت پیدا کند و در غیر اینصورت پیروی از دستورات وی چه حکمی دارد؟ گزینه ۴ پاسخ صحیح می باشد: با تقوا، عادل و زمان شناس باشد- حرام است.

سوال در آزمون ۱۰ حرف آخر آمده است که هم سوال و هم گزینه با هم مشابه می باشند و در این آزمون گزینه ۱ صحیح است.

تطابق دین و زندگی حرف آخر با کنکور 98

قبل از اینکه به ادامه مقاله بپردازم یک هدیه ویژه برای داوطلبان عزیز کنکوری دارم، پکیج محاسبات حرف آخر؛ با آن می توانید به سخت ترین سوالات محاسباتی کنکور در کمتر از ۲۰ ثانیه پاسخ دهید و خیالتان از بابت ذخیره زمان راحت باشد. قیمت این پکیج ۲۰ هزار تومان می باشد، در صورتی که قصد تهیه این پکیج را دارید کافی است فرم زیر را پر کنید:

سوال ۵۶ ریاضی نظام جدید ۹۸

آیه شریفه (ان الله یمسک السماوات و الارض ان تزولا..) بیانگر کدام موارد است؟ گزینه صحیح گزینه ۳ می باشد: توحید در ربوبیت- قضا و قدر الهی

آزمون شماره ۹ حرف آخر که مطرح شده توسط استاد یوسفیان پور می باشد: از آیه شریفه (ان الله یمسک السماوات و الارض ان تزولا..) کدام مفهوم دریافت می شود و اشاره به کدام یک از اقسام توحید دارد؟ پاسخ گزینه ۱ می باشد که عینا مشابه گزینه صحیح سوال کنکور است.

تطابق دین و زندگی حرف آخر با کنکور 98

این سوالات تنها بخشی از تطابق هایی است که در سوالات کنکور ۹۸ با سوالات مطرح شده توسط استاد علیرضا یوسفیان پور می باشد. اما یک نمونه از تداریس استاد را ببینید تا بهتر متوجه شوید با روش ایشان سریعتر می توانید به سوال های مربوط به دین و زندگی پاسخ دهید:

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد تطابق دین و زندگی حرف آخر با کنکور ۹۸ داشتید می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با ما در تماس باشید: ۰۹۱۲۰۰۴۷۰۲۵-۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱

تماس-با-قمری

این اعلان را به اشتراک گذارید

نظرات (7)

 • تدریس قضا و قدر استاد یوسفیان پور | فقط با دو کلمه بدون فراموشی یاد بگیرید!!!| حرف آخر پاسخ

  […] کنید.راستی دوستان این استاد شگفتی ساز سوالاتش کاملا با سوالات دین و زندگی کنکور ۹۸ هم تطابق داشت که می تونید اطلاعات لازم در این مورد رو […]

  ۲ مهر ۱۳۹۸ در ۲۲:۳۲
 • بنیامین پورحیدر پاسخ

  سلام خسته نباشید…منظورتون از تطابق یعنی مثال هایی که تو تدریس گفتند درست عینش تو کنکور اومده؟؟؟؟

  ۹ بهمن ۱۳۹۸ در ۱۹:۱۶
 • علیرضا مهری پاسخ

  میشه نمونه تدریس های بیشتری از استاد رو ببینم؟/

  ۹ بهمن ۱۳۹۸ در ۲۱:۴۷
 • soheyl پاسخ

  ببخشید یه سوال برای خرید پکیج های استاد از چه راهی باید اقدام کنم؟؟؟؟

  ۹ بهمن ۱۳۹۸ در ۲۲:۰۱
 • nasrin azimi پاسخ

  میشه نمونه تدریس های استاد رو بفرستید؟؟

  ۹ بهمن ۱۳۹۸ در ۲۲:۲۹
 • elham پاسخ

  استاد یوسفیانپور واقعا عالی هستن چون مثل آب خوردن میشه با تدریسشون تمام تست های دینی رو زد

  ۹ بهمن ۱۳۹۸ در ۲۲:۳۱
 • سودا نظیری پاسخ

  سلام خسته نباشید…استاد امسال همایش دارن یا برگزار نمیکنن؟

  ۹ بهمن ۱۳۹۸ در ۲۳:۴۹

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر