مطابقت ریاضی حرف آخر با کنکور

در بعضی مواقع حرف هایی را خواهیم شنید که باورشان غیر ممکن است، مثلا در برنامه ی کارنامه 20 شبکه ی آموزش در تاریخ 8 تیر استاد عبدالرضا منتظری بر روی صحنه آمد و در برنامه مربوط به حرف آخر  ادعای عجیبی کرد؛ ایشان از تطابق ریاضی حرف آخر با سؤالات کنکور 97 در همان روز سخن گفتند و این یک ادعای ساده است اما قضیه از آن جا شروع شد که استاد منتظری ادعا کردند تطابق ریاضی حرف اخر با سؤالات کنکور 97 به صورت 100 درصدی است و کل سؤالات قبلا در پکیج ریاضی حرف آخر و پکیج بیست آزمون حرف آخر حل شده بود…

تمامی بینندگان برنامه ی کارنامه بیست از جمله خود من با شنیدن این جمله شاخ در آوردیم… آخر چگونه ممکن است یعنی تطابق ریاضی حرف آخر با کنکور 97 آن هم به صورت 100 درصدی  مگر میشود؟ برنامه را تا انتها نگاه کردم و تک تک تطابق ها را مشاهده کردم بازهم باورم نشد تا از روی دی وی دی های حرف آخر درس ریاضی را نگاه کردم و دیدم نه واقعا این طور است و سؤالات تطابق ریاضی حرف آخر با کنکور 97 آن هم به صورت 100 درصد ، واقعی میباشد. و در این مقاله قرار است این موضوع را برای شما هم بازگویی و اثبات کنیم تا با قدرت ریاضی حرف آخر آشنا شوید و بدانید که با استفاده از ریاضی حرف آخر وقتی وارد جلسه ی کنکور شدید تمامی سؤالات و مشابه آن ها را قبلا حل نموده اید و سؤال جدیدی پیدا نخواهید کرد.

اماااا خبر خوب. یک جلسه مشاوره کاملا رایگان برای شما عزیزان توسط برترین کارشناسان تحصیلی و رتبه های برتر کنکور که به صورت کامل به مشکلات آموزشی شما گوش خواهیم داد و بهترین راهکار را برای حل آن ها در اختیار شما قرار خواهیم داد. برای بهره مندی از این فرصت استثنایی کافی است همین الان فرم زیر را پر کنید تا دپارتمان مشاوره مجرب ما با شما تماس بگیرند.

مامندی-مشاوره

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

تطابق ریاضی حرف آخر با کنکور 97 :

اما اولین سؤال این است که تطابق یعنی چی؟ تطابق یعنی دانش آموزش از منبعی مثلا منابع فروشگاه حرف آخر استفاده میکند و تست های آن را حل میکند و مرور و تمرین و تکرار را انجام میدهد تا روزی که سر جلسه ی کنکور حاضر میشود و میبیند که در فلان درس یا خود سؤال یا مشابه سؤالی که قبلا در آن منبع حل کرده است جزو سؤالات کنکور امسال است. تطابق ریاضی حرف آخر با کنکور 97 به صورت 100 درصد میدانید یعنی چه ؟ یعنی عین 30 تا سؤال که در کنکور 97 آمده بود قبلا در پکیج های حرف آخر حل شده بود.

در این مقاله قسمتی از تطابق ریاضی حرف آخر با کنکور 97 و حتی شماره  ی اسلاید هایی که در خود دی وی دی ها تدریس شده است را به شما نشان خواهیم داد.

اما صبر کنید. قبل از ادامه مطلب برای شما یک سورپرایز بزرگ داریم. سورپرایزی که تنها موسسه حرف اخر به دلیل اهمیت بالایی که برای دانش آموزان قائل است انجام می‌دهد. شما می‌توانید با پکیج هدیه حرف آخر 40 سوال قطعی معادل 15 درصد از کل کنکور خود را در 5 روز مسلط شوید و این پکیج به مدت زمان محدود به صورت رایگان ارائه می‌شود و شما با پرداخت هزینه پست و تولید می‌توانید با روش های آموزش در حرف آخر آشنا شوید آزمون دریافت کنید و به 15 درصد از کنکور در 5 روز برسید. کافی است فرم زیر را پر کنید.

مامندی-کنکور-رایگان

%20 محصولات حرف آخر به صورت رایگان

تطابق ریاضی حرف اخر با کنکور 97 : اولین تطابق از مبحث ماتریس سؤال 129 کنکور :

تطابق ریاضی حرف آخر با کنکور

در این سؤال به درایه های ماتریس سؤال کنکور و درایه های ماتریس سؤال حرف آخر توجه کنید … دقیقا کپی همدیگر هستند اما در ریاضی حرف اخر استاد عبدالرضا منتظری سؤال را سخت تر کرده اند و ماتریس معکوس را نیز وارد کرده اند در حالی که سؤال کنکور خیلی ساده تر طرح شده است.

ماتریس هر سال یک تست از 30 سؤال کنکور را به خود اختصاص میدهد و این مبحث در پکیج ریاضی جامع یک نظام قدیم حرف آخر آموزش داده شده است.

مطابقت ریاضی حرف آخر با کنکور 97 : دومین تطابق از مبحث احتمال و آنالیز سؤال 132 کنکور :

مطابقت ریاضی حرف آخر با کنکور

دومین مطابقت ریاضی حرف آخر با کنکور 97 را در سؤال 132 کنکور میتوان دید. در پکیج آنالیز و احتمال حرف آخر استاد منتظری فقط با یک الگو سؤالات مربوط به مجموع دو تاس را بررسی میکنند و از همه جالب تر اینکه با روش استاد منتظری میتوانید این سؤال را فقط در 5 ثانیه حل کنید.

در صورت سؤال احتمال اینکه مجموع دو تاس مضرب 4 باشد را خواسته و استاد منتظری در داخل پکیج آموزش داده اند که هرگاه در صورت سؤال پرسید مجموع دو تاس یکی از شمارنده های 12 یعنی اعداد یک ، دو ، سه ، چهار ، شش باشد کافی است عدد را معکوس کنید. یعنی وقتی پرسیده اند که با کدام احتمال مجموع دو تاس مضرب چهار میباشد جواب میشود یک چهارم. چه قدر طول کشید تا به جواب برسید؟ دقیقا خود سؤال در کنکور 97 آمده است.

تطابق ریاضی حرف اخر با کنکور 97 : سومین تطابق از مبحث تابع و ترکیب توابع سؤال 135 کنکور :

تطابق ریاضی استاد منتظری با کنکور

تابع هر سال دو سؤال مستقیم از کنکور را به خود اختصاص میدهد و ترکیب تابع هم پای اصلی سؤالات است استاد منتظری این مبحث را در پکیج تبدیل و ترکیب تابع و مثلثات حرف آخر و همچنین در پکیج ریاضی جامع یک آموزش داده اند و برای تدریس کل تابع از یک الگو به نام ماشین استفاده میکنند. با استفاده از روش معمولی برای حل این سؤال باید حدود 2 دقیقه وقت بگذارید ولی با الگوی ماشین استاد منتظری زیر 30 ثانیه به پاسخ میرسید.

به شما پیشنهاد می‌کنیم تطابق فیزیک حرف آخر با کنکور را نیز از همین سایت بخوانید.

تطابق ریاضی حرف اخر با کنکور 97 : تطابق از مبحث ماتریس سؤال 129 کنکور :

تطابق ریاضی حرف اخر با کنکور

این تطابق ریاضی حرف اخر با کنکور 97 به مبحث مشتق و کاربرد مشتق که در ریاضی جامع یک تدریس شده است مربوط میباشد. در صورت سؤال ضابطه ی تابع را تماشا کنید.

در حرف آخر دو بار این سؤال حل شده است و در هردو سؤال هم ضابطه ها با سؤال کنکور کپی همدیگر است و هم در حرف آخر و هم کنکور 97 پرسیده شده است که در کدام بازه جهت تقعر رو به پایین است و کسی که از ریاضی حرف آخر استفاده کرده بود این سؤال را بدون حل کردن جواب میداد. از سایر مقالت مطابقت های حرف آخر از همین سایت می‌توانید دیدن کنید.

تطابق ریاضی منتظری با کنکور 97 :  تطابق از مبحث آمار سؤال 131 کنکور :

تطابق ریاضی منتظری با کنکور

در این سؤال از مبحث آمار که در سال 96 در حرف اخر و پکیج ریاضی جامع یک حرف آخر ضبط شده است میانگین اضلاع مربع ها و همچنین انحراف معیار داده شده است و میانگین مساحت مربع ها خواسته شده است. این سؤال کنکور هم دقیقا مانند سؤال آمار حرف آخر میباشد و فقط اعداد تغیر کرده اند. در اصل تطابق ریاضی منتظری با کنکور که بسیار معروف شده است به همین دلایل است.

تطابق ریاضی استاد منتظری با کنکور 97 : تطابق مبحث تابع نمایی و لگاریتمی سؤال 142 کنکور :

تطابق ریاضی استاد منتظری با کنکور

کاربرد لگاریتم و تابع نمایی از مباحث ریاضی سال دوم دبیرستان و یازدهم تجربی میباشد ( البته برای نظام جدید مبحث عدد نپر و لگاریتم طبیعی حذف شده است)  پای ثابت سؤالات این فصل روابط مربوط به لگاریتم و همچنین سؤالاتی از کاربرد تابع نمایی به این صورت میباشد که مشابه این سؤال هم در پکیج شصت چهل هم در پکیج ریاضی جامع یک حرف آخر و هم در آزمون شماره دو در بیست آزمون حرف آخر  حل شده است.

تطابق ریاضی حرف اخر با کنکور 97 : تطابق از مبحث انتگرال سؤال 159 کنکور :

harfeakhar006 1

اصل ماجرا از این جا شروع میشود ؛ از شما میخواهم بدون نگاه کردن به ادامه ی متن اگر انتگرال خوانده اید ( نظام قدیمی ها ) نگاه کنید ببینید این سؤال را به چه شکل میخواهید حل کنید؛ اینجا تفاوت دانش آموز قوی و همچنین حرف آخر با سایر موسسات نمایان میشود ؛ اکثر داوطلبان و مدرسان برای حل این سؤال ضابطه ی تابع را پیدا میکنند از آن انتگرال ( پاد مشتق) میگیرند هردو کران را جاگذاری میکنند و به جواب میرسند اما در حرف آخر ما اصلا از انتگرال استفاده نمیکنیم و این سبک سؤالات را اصلا روی شکل و با مفهوم اصلی حل میکنیم. حل این سؤال به روش معمولی سه دقیقه زمان نیاز دارد اما با روش نموداری 40 ثانیه. سؤال کنکور و سؤال حرف آخر که در آزمون 16 بیست آزمون حل شده است را نگاه کنید .

تطابق ریاضی حرف آخر با کنکور 97 : تطابق از مبحث هندسه سؤال 155 کنکور :

harfeakhar004

این سؤال مربوط به هندسه ی دوم دبیرستان فصل چهارم و هندسه فضایی میباشد که جزو غول های کنکور به حساب می آید . ولی چرا؟ چون برای حل تست های این فصل باید حتما قدرت تجسم بالایی داشته باشید که واقعا حتی خود من در این زمینه شدید مشکل داشتم اما حرف آخر بخاطر آموزش تصویری اینجا دست به کار میشود و تدریسی را در اختیار شما قرار میدهد که به جای حفظ کردن مطالب اینبار خود مفهوم را لمس کنید.

در هردو سؤال هم ریاضی حرف آخر و هم سؤال کنکور ، یک مکعب مستطیل داخل استوانه قرار گرفته و در هردو سؤال هم قاعده و ارتفاع استوانه داده شده است. و به این میگویند تطابق صد درصدی با کنکور. برای مشاهده قیمت دی وی دی های حرف آخر از طریق صفحه لیست قیمت می‌توانید اقدام کنید.

تطابق ریاضی حرف اخر با کنکور 97 : تطابق از مبحث تابع درجه 2 سؤال 133 کنکور:

harfeakhar008

یک تست ثابت کنکور هر سال از بخش معادله و تابع درجه دو میباشد ، داوطلبان برای حل چنین تست هایی از روابط بین ریشه ها و دلتا و ضرایب معادله استفاده میکنند. اما در حرف آخر فقط و فقط از یک الگو  آن هم به صورت تصویری برای حل سؤالات استفاده میکنیم که فقط 20 ثانیه طول میکشد. حرف ما ادعا نیست میتوانید مقاله ی مربوط به رتبه های برتر حرف آخر و مهراد زارع را مطالعه کنید که چگونه با استفاده از پکیج ریاضی حرف آخر فقط در 30 دقیقه کل سؤالات ریاضی را حل کرد و به درصد 92 ریاضی دست یافت! به روش حل این سؤال در اسلاید حرف آخر هم توجه کنید که چقدر زمان و فضا میخواهد.

ویدیوی مربوط به برنامه ی کارنامه بیست حرف آخر را هم در زیر میتوانید مشاهده کنید.

فقط قسمتی از تطابق ریاضی حرف آخر با کنکور 97 را مشاهده کردید. چقدر میخواهید به آرزویتان برسید؟ ما راه را برای شما هموار میکنیم اگر خواهان رسیدن به رتبه و رشته ی دلخواه خود هستید ما شما را به آرزویتان میرسانیم . همین الان با شماره 02166576182 شماره سایت مرکزی حرف آخر تماس بگیرید و از بهترین منابع و مشاوره بهره مند شوید.

 

[vc_row css=”.vc_custom_1576670702033{margin: 10px !important;}” animation_type=””][vc_column][ult_sticky_section stick_behaviour=”stick_permanent” sticky_position=”bottom” btn_mobile=”enable” permanent_lr=”10″ sticky_gutter=”13″][vc_single_image image=”16006″ img_size=”167×56″ alignment=”right” onclick=”custom_link” link=”tel:+982166576182″ label=”” animation_type=”” css=”.vc_custom_1576671209562{margin-bottom: 10px !important;}”][/ult_sticky_section][/vc_column][/vc_row]

امتیاز بدهید.
guest
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!