تفاوت پروژه 6040 با صفر تا صد حرف آخر

پروژه 6040 و پروژه صفر تا صد در موسسه حرف آخر دو پروژه معروف در زمینه آموزش کنکور هستند اما عده زیادی از دانش آموزان از تفاوت پروژه 6040 با صفر تا صد حرف آخر اطلاعی ندارند. به همین منظور من شایان مامندی کارشناس تحصیلی و مشاور ارشد مجموعه آموزشی حرف آخر امروز تصمیم گرفتم تا تفاوت پروژه صفر تا صد با 6040 حرف آخر را به صورت کامل بررسی کنم و راهنمایی های لازم در زمینه انتخاب بهترین منبع متناسب با سطح هر داوطلب را در اختیارتان قرار دهم. توصیه می‌کنم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و اگر تجربه استفاده از هر کدام از پکیج های صفر تا صد حرف آخر یا 6040 را دارید از طریق کامنت در میان بگذارید تا سایر عزیزان نیز از تجربیات شما هم بهره مند شوند. برای ارتباط مستقیم با من جهت مشاوره برای تهیه محصولات متناسب با سطح خود نیز از طریق شماره تماس 02166576182 به صورت مستقیم می توانید اقدام کنید.

تفاوت 6040 با صفر تا صد 

تفاوت 6040 با صفر تا صد چیست؟ پروژه 6040 حرف آخر چیست؟ هر کدام از پروژه های آموزشی حرف آخر در چه بازه ای از سال ارائه خواهند شد. فرق 6040 با صفر تا صد از لحاظ برنامه به چه شکل است؟ و مهمتر از هر چیزی چه افرادی باید از پروژه 6040 حرف آخر استفاده کنند. اگر شما هم به دنبال پاسخ سوالات بالا هستید توصیه می کنم حتما فایل صوتی بالا را گوش دهیم. در این وویس من به عنوان کارشناس تحصیلی به صورت کامل نکاتی که درباره فرق پکیج 6040 با صفر تا صد باید بدانید را در اختیار شما قرار داده ام. توضیحات بالا می تواند دید خوبی را در اختیار شما قرار دهد که 6040 یا صفر تا صد را باید انتخاب کنید. همچنین برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان برای انتخاب 6040 یا صفر تا صد کافیست با شماره 02166576182 یا 09120067692 تماس بگیرید.

معرفی پروژه 4 ماه حرف آخر

معرفی پروژه 4 ماهه حرف اخر

اولین نکته که در اینجا اشاره خواهیم کرد در رابطه با سایر نام های این پروژه است. مطمئنا بارها اسامی پروژه صفر تا صد حرف آخر،  برنامه هزار ساعته حرف آخر ، برنامه چهار ماهه حرف آخر  را شنیده اید. تمامی این اسامی مربوط به یک پروژه است و نام گذاری آن ها نیز فلسفه خود را دارد. کل تدریس و حل تست پروژه صفر تا صد حرف آخر در قالب حدودا 600 ساعت آموزش و حل تست در اختیار دانش آموز قرار خواهد گرفت. در بدترین حالت ممکن دانش آموزی که در ضعیف ترین سطح ممکن به سر ببرد هر ساعت فیلم آموزشی را در دو ساعت به اتمام خواهد رساند. یعنی برای اتمام کل پروژه به 1200 ساعت حدودا نیازمند است. در حالت معمولی هم برای اتمام این پروژه هزار ساعت زمان نیاز است. فلسفه نامگذاری این پروژه به هزار ساعته به همین جهت است.

حال دانش آموزی ضعیف را در نظر بگیریم که هر ساعت فیلم آموزشی را در دو ساعت به اتمام خواهد رساند. این داوطلب برای اتمام کل پروژه به دو برابر زمان نیاز دارد یعنی حدودا 1200 ساعت؛ یعنی داوطلبی که روزانه میانگین ده ساعت مطالعه کند در 120 روز 1200 ساعت مطالعه او تکمیل خواهد شد و پروژه را به اتمام می‌رساند. فلذا فلسفه نامیدن این پروژه تحت عنوان پروژه 4 ماهه نیز به همین خاط می‌باشد.

پروه صفر تا صد حرف آخر متشکل از فیلم های آموزشی برای 8 درس ادبیات، عربی، دین و زندگی، زبان انگلیسی، ریاضی، فیزیک، زیست و شیمی است. همچنین در این پروژه داوطلب 10 آزمون مبحثی شبیه ساز کنکور نیز دریافت خواهد نمود. در کنار این پکیج یک بسته شامل محاسبات و هفت الگو طلایی زیست شناسی نیز ارسال خواهد شد که این پکیج جهت افزایش سرعت تست زنی به داوطلب کمک خواهد کرد. تمامی این موارد یک برنامه ریزی دقیق و حجمی زمانی نیز به همراه دارند که با نام برنامه قطاری حرف آخر آن را میشناسیم. برنامه ای که به صورت کامل تعین کرده است دانش آموز روزانه چه دروسی را مطالعه کند، از هر درس کدام مباحث را بررسی کند و برای مطالعه هر مبحث چه قدر زمان برای مشاهده و نوشتن جزوه و حل سوالات نیاز دارد.

معرفی پروژه 6040 حرف آخر

معرفی پروژه 6040

پروژه 6040 حرف آخر در سال 97 که رونمایی شد انقلابی در زمینه آموزش کشور ایجاد کرد. این پروژه کم حجم ترین پروژه آموزشی کنکور است وصفر تا صد دروس را در قالب دو ماه آموزش خواهد داد. یعنی دانش آموز در دو ماه به تسلط بر دروس خود دست خواهد یافت. پروژه 6040 حرف آخر را با اسامی دیگری تحت عنوان پروژه 2 ماهه حرف آخر نیز می شناسیم و فلسفه این نام گذاری نیز به دلیل زمان مربوط به آموزش آن است. اما هدف از نامیدن این پروژه تحت عنوان 6040 حرف آخر چیست؟

6040 به بیانگر یک بازه زمانی است. قسمت اول یعنی 60 به زمان آموزش اشاره می‌کند که دانش آموز در قالب 60 روز می تواند صفر تا صد آموزش دروس خود را به پایان برساند. به طور میانگین صفر تا صد آموزش و حل تست پروژه 6040 در قالب 300 ساعت آموزش و حل تست ارائه شده است البته به صورت حدودی؛ دانش آموز ضعیف و صفر صفر برای اتمام پروژه به 600 ساعت زمان نیاز دارد پس داوطلبی با روزانه میانگین ده ساعت مطالعه کل آموزش را در 60 روز به پایان خواهد رساند.

بیست درصد از 6040 رو کاملا رایگان دریافت کنید. موسسه حرف آخر یک هدیه ویژه نیز برای دانش آموزان خود دارد که شامل 20 درصد از پروژه 6040 حرف آخر می باشد و در کنار این هدیه ویژه 5 روز خدمات رایگان مشاوره نیز دریافت خواهید کرد. برای دریافت این هدیه ویژه کافیست همین الان فرم زیر را پر کنید تا سریعا با شما تماس بگیریم.

مامندی-کنکور-رایگان

%20 محصولات حرف آخر به صورت رایگان

اما هیچ آموزشی بدون و تمرین و حل تست بازدهی خوبی نخواهد داشت و اینجاست که پروژه 40 حرف آخر وارد خواهد شد. در این قسمت دانش آموز در قالب 20 آزمون شبیه ساز کنکور حدود 4900 تست شبیه ساز و بسیار نزدیک به کنکور حل خواهد کرد و با هر آزمون به دلیل وجود تکنولوژی پاسخنما یک دور دروس خود را نیز مرور خواهد کرد. برای حل هر آزمون و مرور و تحلیل پاسخنما به دو روز زمان نیاز است و کل این پروژه نیز در 40 روز به پایان خواهد رسید و این هم فلسفه نام گذاری پروژه 40 می باشد.

پروژه 6040 بهتره یا صفر تا صد حرف آخر؟

پروژه 6040 حرف آخر و پروژه صفر تا صد حرف اخر هر دو دو غول پر قدرت در آموزش دروس کنکور هستند. اما سوالی که در این چند سال فعالیت خودم به عنوان مشاور تحصیلی در موسسه حرف آخر شنیده ام به غیر بحث تفاوت پروژه 6040 حرف آخر با صفر تا صد، درمورد این بوده است که کدام یک از پروژه های حرف آخر برای من مفید تر است. در این باره توصیه می‌کنم برای اطلاعات از وضعیت آموزشیتان و راهنمایی درباره انتخاب بهترین پکیج برای سطح مربوط به خود با شماره 02166576182 تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا یک مشاوره تخصصی و رایگان در مورد انتخاب بهترین پکیج آموزشی از ما دریافت کنید در این جلسه مشاوره من مشاوران ارشد حرف آخر به صورت کامل شما عزیزان را راهنمایی خواهم کرد و طبق سه سال فعالیت به عنوان مشاور ارشد حرف آخر و مشاور رتبه 14 کنکور تجربی شما را در انتخاب بهترین پکیج ممکن راهنمایی لازم را در اختیار شما عزیزان خواهم گذاشت و از طرفی 20 درصد از کل پروژه آموزشی حرف آخر را به صورت رایگان دریافت کنید.

ثبت نام در طرح نخبگان حرف آخر

عقب نمانید! تمام دروس را در 4 ماه تمام کنید...

تفاوت پروژه 6040 با صفر تا صد چیست؟

فرق 6040 با صفر تا صد

اینجا رسیدیم به اصل موضوع یعنی تفاوت 6040 به صفر تا صد حرف آخر. در قسمت قبل با هر پرژه به صورت کامل آشنا شدیم اینبار به بررسی تفاوت پروژه 6040 ئ چهار ماهه و شباهت آن ها خواهیم پرداخت. اولین مورد در رابطه جامع بودن منابع است. یک باور اشتباه و رایج میان کنکوری ها وجود دارد و احساس می‌کنند که پروژه 6040 یک پروژه جمع بندی و ناقص است؛ یعنی فقط مباحث مهم آموزش داده شده است که کاملا اشتباه است. باید بدانید که پروژه 6040 هم یک پروژه جامع است و تمامی مباحث در این پروژه آموزش داده شده است.

نکته دوم درباره روش تدریس در دو پروژه است. در هردو پروژه روش تدریس کاملا مشابه یکدیگر است. یعنی به این صورت نیست که پروژه 6040 یک مبحث را با یک راه حل آموزش داده باشد و پروژه صفر تا صد همان مبحث را با روش دیگر؛ بلکه روش تدریس در هردو پروژه کاملا مشابه یکدیگر است و هر مبحث با یک روش در هردو پروژه آموزش داده شده است. حل به سراغ فرق پروژه 6040 با صفر تا صد برویم.

نکته اول در مورد تفاوت صفر تا صد حرف آخر با 6040 در زمان آموزش است که پروژه 6040 آموزش فشرده دارد. یعنی مبحثی که در پروژه صفر تا صد در یک ساعت آموزش داده شده باشد در پروژه 6040 ممکن است در نیم ساعت آموزش داده شده باشد. در پکیج صفر تا صد به صورت مفصل برروی راه حل ها مانور داده شده است اما در پروژه 6040 فقط کاربرد آن ها آموزش داده شده یعنی اصل مطلب را آموزش می دهند.

سومین تفاوت 6040 با پکیج جامع حرف آخر در آزمون های این دو پروژه است. آزمون هایی که در پکیج صفر تا صد موجود است به صورت مبحثی می‌باشد و داوطلب در طی آموزش آزمون ها را حل خواهد کرد اما آزمون های 6040 به صورت جامع است و بعد از اتمام آموزش به سراغ حل آزمون می روند.

آخرین تفاوت پکیج 6040 با صفر تا صد حرف اخر هم در حل تست است. در پکیج 6040 تعداد تست کمتری در حین آموزش نسبت به پکیج جامع حل شده است البته این نقطه ضعف محسوب نمی شود بلکه در قسمت ازمون کمبود تست به صورت کامل جبران شده است.

چگونه پکیج های حرف آخر را با مشاوره تخصصی تهیه کنیم؟

خرید دی وی دی های حرف آخر

برای تهیه محصولات حرف آخر از سه طریق می توانید اقدام کنید.

روش اول از طریق ارتباط با مشاورین ارشد حرف اخر و تماس با شماره 02166576182 می باشد.

روش دوم از طریق فروشگاه حرف اخر می توانید به قسمت محصولات مراجعه کنید و محصولات مد نظر خود را انتخاب و به صورت انلاین سفارش دهید.

روش سوم هم به صورت حضوری برای افراد ساکن تهران می باشد که شما می توانید با مشاورین موسسه از طریق شماره 02166576182 ارتباط بر قرار کنید تا به صورت لازم شما را جهت دریافت حضوری محصولات راهنمایی کنند.

 

سوالات متداول فرق پروژه  با صفر تا صد

برای خرید پروژه 6040 با اطمینان خاطر چگونه اقدام کنم؟

کافیست همین الان با شماره 02166576182 تماس بگیرید.

پروژه 6040 بهتره یا صفر تا صد؟

هر دو پکیج 6040 و صفر تا صد آموزش جامع را در اختیار داوطلب قرار می دهند و متناسب با سطح و وضعیت دانش آموز می توان بهترین انتخاب را به دانش آموز پیشنهاد داد. برای تعین سطح با شماره 02166576182 تماس بگیرید

من پروژه صفر تا صد رو دارم لازمه 6040 هم بگیرم؟

حتما قبل از هر اقدامی با شماره 02166576182 تماس بگیرید تا به صورت کامل راهنمایی شوید.

چه کسانی با 6040 حرف آخر موفق شده اند؟

افراد زیادی با کمک 6040 حرف آخر به نتیجه رسیده اند از جمله روژین و هانا یاری رتبه 12 و 18، مجتبی سعادت پبشه و .. برای دریافت فیلم مصاحبه به تلگرام 09120067692 پیام دهید

امتیاز بدهید.
guest
1 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!