تکنیک های تست زنی زبان انگلیسی بدون معلومات/ فقط با سه گام زبان را بالا بزنید!!

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
تکنیک های تست زنی زبان

تکنیک های تست زنی زبان انگلیسی بدون معلومات/ فقط با سه گام زبان را بالا بزنید!!

ارسال شده توسط: حدیثه قمری دسته روش های مطالعه دروس کنکور, مشاوره و برنامه ریزی کنکور برچسب ها: بدون دیدگاه 16 0

همیشه همه شما داوطلبان کنکوری یکسری رویا دارید که توی این رویاها شما بهترین هستید و از هر لحاظی توی درس موفقید اما دوستان تا به حال فکر کردید چرا فقط رویا؟ چرا واقعیت نه؟ چرا اون رویا رو به واقعیت تبدیل نکنید و به بهترین تبدیل نشید؟ حتما همه شما تو یه درسی و مبحثی یا درس هایی بهترین هستید و واقعا اون ها رو خوب متوجه میشید اما یک فرد ایده آل باید در همه موارد عالی باشد تا لقب بهترین را از آن خود کند. حال فرض کنید در یک درس ضعف هستید مثل زبان و می خواهید در آن به نتیجه برسید اما نمی دانید چطور؟ شاید هم این سوال خیلی از شما باشد که تکنیک های تست زنی زبان انگلیسی بدون معلومات به چه صورت می باشد؟

دیگر نمی خواهد به این فکر کنید که نمی شود اصلا امکان ندارد که من بتوانم در این درس موفق باشم ولی باز در رویایتان شما یک سخنران فوق العاده در حوزه زبان انگلیسی هستید و در کنکور سوالی نیست که در این درس حل نکرده باشید و کل ۱۰۰ درصد را از آن خود کرده اید. دوستان به راحتی می توانید این رویا را تبدیل به واقعیت کنید. بدون معلومات و با تمرین و تکرار و تست زنی های فراوان می توانید خودتان را به درجه خیلی بالایی از این درس برسانید. اما چطور؟ پاسخ سوال شما رو می خوام از سایت حرف آخر ارائه بدم. فقط ۵ دقیقه وقت بگذار و این مقاله رو بخون تا بدونی چطور میشه به تکنیک های تست زنی زبان انگلیسی بدون معلومات دست پیدا کنی.

صحبت های حدیث قمری راجع به تکنیک های تست زنی زبان انگلیسی بدون معلومات!!

تو این وویس متوجه میشی که نباید خیلی تو درس زبان خاص باشی همین که بتونی به این مواردی که گفتم عمل کنی شک نکن که درصد بالایی از زبان رو از آن خودت کردی فرصت رو از دست نده حتما وویس رو گوش کن.

اولین قدم برای موفقیت در درس زبان: یادگیری لغات

مهم نیست در چه سطحی هستید چه در سطح صفر چه در سطح عالی. از همین حالا شروع کن روزی فقط و فقط ده کلمه رو یاد بگیر. به جمله ام دقت کردید؟ یاد بگیر نه اینکه حفظ کنی. ایراد بزرگی که حفظ کردن داره اینه که لغت رو زود یاد می گیری ولی خیلی زود هم از یادت میره ولی وقتی سعی می کنی لغت رو بفهمیش و اون رو در قالب جمله یا داستان یاد بگیری شاید یکمی بیشتر زمانت رو بگیره ولی در عوضش دیگه هیچوقت از ذهنت نمیره.

در یادگیری لغات نباید حتما از جمله های انگلیسی استفاده کنید چون مسلما خیلی از لغات رو بلد نیستید و چیدن همه آن ها در کنار هم می تواند خیلی زیاد زمان شما را بگیرد. با این اوصاف پس چطور می توان لغات را یاد گرفت؟ فکر می کنم مثال ها بتوانند بهتر گویای این مسئله باشند. به تعداد بسیار زیادی برای هر لغت می توان مثال زد که در این مطلب نمی گنجد بنابراین من به زدن دو مثال کفایت می کنم و می دانم به قول معروف با این دو مثال قلق کار دستتان خواهد آمد.

یادگیری لغات

مثال:

advertise: تبلیغ کردن  البته این یکی از معانی این لغت می باشد برای این معنی می توان اینگونه مثال زد: رفته بودم برای عید خرید کنم مغازه داره اونقدر وسایلش رو advertise کرد تا وسوسه شدم و یه چیزی گرفتم.

ask: پرسیدن       همیشه عادت دارم هرچیزی که برام قابل درک نیست از طرف مقابلم ask کنم نمیذارم چیزی مثل علامت سوال تو ذهنم بمونه.

جمله سازی با کلمه پرسیدن

قبل از اینکه به ادامه مقاله بپردازم باید اعلام کنم یک هدیه ویژه برای شما در نظر گرفتیم؛ بسته ۵ روز با حرف آخر که کاری از اساتید حرف آخر هست و با داشتن آن می توانید به ۴۰ تست قطعی کنکور مسلط شوید. این بسته رایگان است و شما فقط ۳۵ هزار تومان هزینه بسته بندی و ارسال را پرداخت می کنید. فرم زیر را پر کنید. در این بسته آموزشی روش های تست زنی زبان با انیمیشن هم وجود دارد.

دومین قدم برای موفقیت در درس زبان : یادگیری گرامر

خیلیا می گویند که من حسابی تو گرامر لنگ می زنم و هیچ کاری هم نمی توانم بکنم. دقیقا گفتن این جمله و دنبال نکردن درس به همین دلیل که توانایی یادگیری اش را ندارید باعث می شود تا شما هیچ مطلب جدیدی را یاد نگیرید و همیشه در این سطح باقی بمانید. حالا یک سوال از شما میپرسم؟ خودتان هستید و خودتان پس لطفا به خودتان دروغ نگویید: شمایی که این حرف را می زنید چقدر تمرین کردید؟ چقدر تست حل کردید؟ اصلا دنبال پاسخ صحیح تست های تان رفته اید؟ سعی کردید تک به تک پاسخ ها را بررسی کنید و بلافاصله بعد از آن که مشکل تان را متوجه شدید ده تست مشابه آن را بزنید تا دیگر به این مشکل برنخورید؟

تا وقتی به این نوع سوال برخوردید به راحتی آب خوردن به آن پاسخ دهید؟ آیا تا به حال پاسخ نامه را حتی برای سوال هایی که پاسخ صحیح داده اید مورد بررسی قرار داده اید شاید این پاسخ صحیح شما از روی شانس بوده باشد؟! پس دوستان رسیدن به توانایی حل سوالات گرامر نیاز به تمرین و تکرار دارد حتما شما نباید دارای مدرک تافل یا آیلتس و یا… باشید شما باید هوشمندانه عمل کنید از زمانی که دارید نهایت استفاده را ببرید و اشکالات خود را شناسایی کرده و برای هر کدام چندین مثال حل کنید. باور کنید کاملا آن مبحث را متوجه خواهید شد. تمرین همیشه انسان را به توانایی بالا در هر کاری می رساند.

یادگیری گرامر

سومین و آخرین قدم برای موفقیت در در درس زبان: یادگیری مواجهه با سوالات درک مطلب و کلوز تست

دوستان یک سوال: درک مطلب و کلوز تست از چه مباحثی تشکیل شده اند؟ گرامر و لغات. پس موضوعات پیچیده ای نیستند شما باید سعی کنید تمامی تلاش خود را برای نحوه برخورد با سوالات این دو مبحث بکار بگیرید فقط همین!! وقتی شما گرامر و لغات را به روش های بالا آموزش دیدید دیگر هیچ چیزی وجود ندارد که جدید باشد و شما بخواهید آموزش ببینید!! حالا باید چطور به سوالات درک مطلب که زمان خیلی بیشتری نسبت به کلوز تست می گیرند پاسخ داد؟

اولا زمان برای شما نقش طلا را دارد چون که شما در حال پاسخگویی به آخرین سوالات مربوط به آخرین درس دفترچه می باشید پس اصلا فکرش را هم نکنید که بخواهید برای خواندن کل درک مطلب وقت بگذارید. شما باید در ابتدا سوالات را با سرعت و با دقت بخوانید تا متوجه شوید از شما چه می خواهد به چه کلمه ای اشاره کرده و یا به چه پاراگرافی اشاره کرده است. پس مستقیما به سراغ آن لغت یا پاراگراف و یا… خواهید رفت و در این صورت است که زمان شما ذخیره خواهد شد.

یادگیری مواجهه با سوالات درک مطلب و کلوز تست

هم چنین برای تسلط در این مبحث و در تمامی مباحث زبان انگلیسی باید سعی کنید تا تمرین و تکرار بسیاری داشته باشید و تا می توانید سوال های بسیاری را حل کنید تا هر دفعه نسبت به قبل مسلط تر عمل کنید.

معرفی بهترین منبع زبان کنکور: زبان حرف آخر

کنکور یعنی هوشمندانه عمل کردن یعنی تو کم ترین زمان بیشترین بازدهی رو داشته باشید و زمان تان را برای دروسی که سخت تر هستند ذخیره کنید اما چطور چنین چیزی ممکن است؟ استاد محمودی در زبان انگلیسی حرف آخر با استفاده از الگو و انیمیشن به شما زبان را فقط در ۲۵ ساعت تدریس می کند و این یعنی شما کمتر از یک هفته تمامی مطالب زبان را آموزش خواهید دید!! برای بهتر درک کردن نحوه تدریس استاد محمودی یک نمونه تدریس از ایشان را در این مطلب قرار می دهم.

در نهایت در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد زبان و تکنیک های مربوط به حل سوالات آن داشتید و در مورد مشاوره و برنامه ریزی کنکور سوالاتی داشتید می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرموده و راهنمایی شوید. ۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱-۰۹۱۲۰۰۴۷۰۲۵

تماس-با-قمری

این اعلان را به اشتراک گذارید

نظرات (16)

 • علیرضا مهری پاسخ

  سلام
  واقعا دستتون درد نکنه مقاله حرف نداشت

  ۲۳ دی ۱۳۹۸ در ۲۲:۳۰
  • حدیثه قمری پاسخ

   سلام وقتتون بخیر باشه لطف دارید موفق باشید

   ۲۵ دی ۱۳۹۸ در ۱۶:۵۱
 • المیرا پاسخ

  گرامره من ضعیف ولی میتونم بگم که بیش از نصف لغت هارو حفظم به نظرتون واسه آوردن درصد خوب کافیه؟

  ۲۳ دی ۱۳۹۸ در ۲۲:۳۴
  • حدیثه قمری پاسخ

   سلام دوست خوبم وقتتون بخیر باشه ببینید از روی بودجه بندی زبان انگلیسی اگه دقت کنید سهم سوالات گرامر ۴ سواله به همراه تعدادی سوال غیر مستقیم که داخل درک مطلب و کلوز تست از گرامر میاد که سهم هر سوال هم ۴ درصد از زبان هستش پس نباید از هیچ مبحثی بگذرید. دوست من سعی کن تمرین زیاد داشته باش مطمئن باش شرایطت بهتر میشه

   ۲۵ دی ۱۳۹۸ در ۱۶:۵۵
 • امیرحسن پاسخ

  خیلی عالی…فقط سوالی داشتم
  برای خوندن متن کلوز تست ها روش دیگری نداریم؟

  ۲۳ دی ۱۳۹۸ در ۲۲:۳۹
  • حدیثه قمری پاسخ

   سلام وقتتون بخیر باشه. خیلی ممنون. ببینید روش دیگه ای هم هست که اون روش اشتباه هستش و اون این که اول قبل از اینکه شما سوال رو بخونید به مطلب نگاه بندازید که خیلی تایم شما رو میگیره ولی وقتی شما سوال رو میخونی می دونی کجا باید سراغ سوال بگردی چون تو سوال اشاره شده کجا باید خوانده شود

   ۲۵ دی ۱۳۹۸ در ۱۶:۵۹
 • سارینا پاسخ

  چطور میتونم قیمت پک زبان رو بدونم؟

  ۲۳ دی ۱۳۹۸ در ۲۲:۴۴
  • حدیثه قمری پاسخ

   در صورتی که مایل به تهیه باشید میتونید از طریق شماره تماس زیر به قیمت سوال و اطلاعات لازم دست پیدا کنید: ۰۹۱۲۰۰۴۷۰۲۵

   ۲۵ دی ۱۳۹۸ در ۱۷:۰۰
 • نادر سلیمی پاسخ

  پکیج جامع زبانتون قیمتش چنده؟

  ۲۳ دی ۱۳۹۸ در ۲۳:۰۳
  • حدیثه قمری پاسخ

   سلام. نظام جدید ۷۴۰ هزار تومن. نظام قدیم ۶۶۰ هزار تومن

   ۲۵ دی ۱۳۹۸ در ۱۷:۰۱
 • nafise پاسخ

  سلام خسته نباشید
  برای خوندن لغات زیاد وقت بذارم یا قواعد؟

  ۲۳ دی ۱۳۹۸ در ۲۳:۴۷
  • حدیثه قمری پاسخ

   سلام وقتتون بخیر باشه برای لغات شما باید از زمان های مرده تون استفاده کنید چون که میشه از هر زمانی برای یادگیری لغات استفاده کرد ولی برای قواعد لازم هستش که تمرین و تکرار زیادی داشته باشید.

   ۲۵ دی ۱۳۹۸ در ۱۷:۰۲
 • nafas پاسخ

  سلام..
  پکیج استاد رو میشه برای کنکور اختصاصی زبان هم استفاده کرد/؟؟

  ۲۳ دی ۱۳۹۸ در ۲۳:۵۴
  • حدیثه قمری پاسخ

   سلام نه متاسفانه این پکیج برای زبان عمومی هستش

   ۲۵ دی ۱۳۹۸ در ۱۷:۰۲
 • hasan_nori پاسخ

  سلام…خسته نباشید…برای لغات کنکور استاد خودشون کتاب اختصاصی دارن؟؟چون میخواستم بخرم اگه داشته باشن لغات رو دیگه کتاب دیگه نخرم؟

  ۲۳ دی ۱۳۹۸ در ۲۳:۵۷
  • حدیثه قمری پاسخ

   سلام وقتتون بخیر باشه بله کتاب تیک آخر رو داریم که شما میتونید از اون بابت یادگیری لغات استفاده کنید

   ۲۵ دی ۱۳۹۸ در ۱۷:۰۳

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر