تکنیک های تست زنی زبان انگلیسی بدون معلومات/ فقط با سه گام زبان را بالا بزنید!!

همیشه همه شما داوطلبان کنکوری رویاهایی دارید که در این رویاها شما بهترین هستید و در درس هایتان موفق هستید اما دوستان تا به حال فکر کرده اید که چرا فقط یک رویا بماند؟ چرا به واقعیت تبدیل نشود؟ چرا شما بهترین نباشید؟

حتما همه شما در یک درس و مبحثی یا درس هایی بهترین هستید و در یادگیری آن درس ها در بهترین سطح هستید اما یک فرد ایده آل باید در همه موارد عالی باشد تا لقب بهترین را از آن خود کند. برای مثال اکثر دانش آموزان در درس زبان و تست زنی آن مشکل دارند. این موضوع را ما نمیگوییم آمار میگوید! در ادامه خواهید دید.

شاید هم این سوال خیلی از شما باشد که تکنیک های تست زنی زبان انگلیسی بدون معلومات به چه صورت می باشد؟

دیگر نمی خواهد به این فکر کنید که نمی شود، اصلا امکان ندارد که من بتوانم در این درس موفق باشم ولی باز در رویایتان شما یک سخنران فوق العاده در حوزه زبان انگلیسی هستید و در کنکور سوالی نیست که در این درس حل نکرده باشید و کل 100 درصد را از آن خود کرده اید.

دوستان به راحتی می توانید این رویا را تبدیل به واقعیت کنید. بدون معلومات و با تمرین و تکرار و تست زنی های فراوان می توانید خودتان را به درجه خیلی بالایی از این درس برسانید. اما چطور؟ پاسخ سوال شما رو می خوام از سایت حرف آخر ارائه بدم. فقط 5 دقیقه وقت بگذارید و این مقاله رو بخوانید تا بدانید چطور میشود به تکنیک های تست زنی زبان انگلیسی بدون معلومات دست پیدا کنید.

راستی از طریق لینک‌های زیر به جدیدترین محتواهای مربوط به زبان کنکور و مقالات مشاوره ای به صورت رایگان می‌توانید دسترسی داشته باشید:

راستی اگر برای کنکور خود به دنبال یک مشاور خوب هستید توصیه می‌کنم حتما از لینک بهترین مشاور کنکور دیدن کنید.

صحبت های حدیث قمری راجع به تکنیک های تست زنی زبان انگلیسی بدون معلومات!!

تو این وویس متوجه میشوید که نیازی نیست که حتما خیلی تو درس زبان خاص باشید همین که بتوانید به این مواردی که گفته شد عمل کنید شک نکنید که درصد بالایی از زبان را از آن خودتان خواهید کرد. فرصت رو از دست ندید.

تکنیک های تست زنی زبان کنکور 

وقتی در مورد تکنیک های تست زنی زبان کنکور صحبت می شود شاید به فکر روش های عجیب و غریبی بیفتید که میشه با اونا چشم بسته تست ها رو زد اما یادتون باشه همچین روشی رو اصلا نداریم. احتمالا الان که دارید این مقاله رو می‌خونید، با یادگیری درس زبان مشکل دارید و ناامید هستید اما الان می‌خواهیم این ناامیدی را از بین ببریم و برایتان از آماری رونمایی کنیم که نحوه عملکرد داوطلبان کنکور در پاسخگویی به سوالات زبان را نشان میدهد و در بالا هم می‌توانید مشاهده کنید.

مطمئنا همه ما اطلاعات داریم که هر سال بیشتر از 20 هزار نفر از شرکت کنندگان در رشته تجربی دارای مدارک معتبر زبان از جمله آیلتس، تافل و … هستند، اما به آمار کنکور 98 دقت کنید… فقط 12 نفر توانسته اند زبان کنکور را صد بزنند و این موضوع نشان می‌دهد که برای پاسخگویی به تست های زبان کنکور و رسیدن به درصد 100 فقط سواد ملاک نیست و عوامل دیگری از جمله تست زیاد و سرعت عمل نیز از مولفه های فوق العاده مهم هستند. در کنار این مقاله توصیه می‌کنم مقاله بودجه بندی زبان کنکور را که یک مقاله تخصصی است از دست ندهید.

اما زبان کنکور دارای یک سری از اصول و قواعدی است که با رعایت آن ها هم افرادی که ضعیف هستند می‌توانند این درس را یاد بگیرند و هم افرادی که قوی هستند می‌توانند سرعت خود را افزایش دهند. برای یادگیری این اصول کافی است با شماره تماس 02166576371 تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید.

[gravityform id=”9″ title=”false” description=”true”]

راهکار های افزایش درصد زبان در آزمون ها و کنکور 

شروع کار ما یک جمله است؛ برای درس زبان اگر بسیار ضعیف هستید نا امید نباشید اگر هم بسیار قوی هستید مغرور نباشید. اینکه به شما می‌گوییم ناامید نباشید به دلیل این است که هیچ کس به صورت مادر زاد بلد نیست تست زبان حل کند و همه یک نقطه شروع دارند و اگر داوطلب با سطح ضعیف هستید نقطه شروع شما همینجاست. علت این هم که می‌گوییم مغرور نباشید این است که در سال 98 هم مشاهده کردید از بین 575484 نفر شرکت کننده در رشته تجربی فقط 12 نفر توانستند درس زبان کنکور را 100 بزنند البته مغرور باشید، اما زمانی که در تمام آزمون های پیش رو زبان را 100 زدید و  هر تست را در کمتر از 15 ثانیه پاسخ دادید.

اولین قدم برای موفقیت در درس زبان: یادگیری لغات

مهم نیست در چه سطحی هستید چه در سطح صفر چه در سطح عالی. از همین حالا شروع کنید روزی فقط و فقط ده کلمه رو یاد بگیرید. به جمله ام دقت کردید؟ یاد بگیرید نه اینکه حفظ کنید. ایراد بزرگی که حفظ کردن داره این است که لغت را زود یاد میگیرید ولی خیلی زود هم از یادتان میرود ولی زمانی که سعی می کنید لغت را بفهمید و آن را در قالب جمله یا داستان یاد بگیرید شاید کمی بیشتر زمانتان را بگیرد ولی در عوض دیگر هیچوقت از ذهنتان نمیرود.

در یادگیری لغات نباید حتما از جمله های انگلیسی استفاده کنید چون مسلما خیلی از لغات را بلد نیستید و چیدن همه آن ها در کنار هم می تواند خیلی زیاد زمان شما را بگیرد. با این اوصاف پس چطور می توان لغات را یاد گرفت؟ فکر می کنم مثال ها بتوانند بهتر گویای این مسئله باشند. به تعداد بسیار زیادی برای هر لغت می توان مثال زد که در این مطلب نمی گنجد بنابراین من به زدن دو مثال کفایت می کنم و می دانم به قول معروف با این دو مثال قلق کار دستتان خواهد آمد. توصیه می‌کنم از همین سایت لغات زبان انگلیسی کنکور را نیز مطالعه کنید.

یادگیری لغات زبان

مثال:

advertise: تبلیغ کردن  البته این یکی از معانی این لغت می باشد برای این معنی می توان اینگونه مثال زد: رفته بودم برای عید خرید کنم مغازه داره اونقدر وسایلش رو advertise کرد تا وسوسه شدم و یه چیزی گرفتم.

ask: پرسیدن  همیشه عادت دارم هرچیزی که برام قابل درک نیست از طرف مقابلم ask کنم نمیذارم چیزی مثل علامت سوال تو ذهنم بمونه.

جمله سازی با کلمه پرسیدن

قبل از اینکه به ادامه مقاله بپردازم باید اعلام کنم یک هدیه ویژه برای شما در نظر گرفته ایم؛ بسته 5 روز با حرف آخر که کاری از اساتید حرف آخر هست و با داشتن آن می توانید به 40 تست قطعی کنکور مسلط شوید. این بسته رایگان است و شما فقط 35 هزار تومان هزینه بسته بندی و ارسال را پرداخت می کنید. فرم زیر را پر کنید. در این بسته آموزشی روش های تست زنی زبان با انیمیشن هم وجود دارد.

[gravityform id=”19″ title=”false” description=”true”]

دومین قدم برای موفقیت در درس زبان : یادگیری گرامر

بسیاری از داوطلبین می گویند که من حسابی در گرامر لنگ می زنم و هیچ کاری هم نمی توانم بکنم. دقیقا گفتن این جمله و دنبال نکردن درس به همین دلیل که توانایی یادگیری اش را ندارید باعث می شود تا شما هیچ مطلب جدیدی را یاد نگیرید و همیشه در این سطح باقی بمانید. حالا یک سوال از شما میپرسم؟ خودتان هستید و خودتان پس لطفا به خودتان دروغ نگویید: شمایی که این حرف را می زنید چقدر تمرین کردید؟ چقدر تست حل کردید؟ اصلا دنبال پاسخ صحیح تست های تان رفته اید؟ سعی کرده اید تا پاسخ ها را بررسی کنید و بلافاصله بعد از آن که مشکل تان را متوجه شدید ده تست مشابه آن را بزنید تا دیگر به این مشکل برنخورید؟

تا وقتی به این نوع سوال برخوردید به راحتی آب خوردن به آن پاسخ دهید؟ آیا تا به حال پاسخ نامه را حتی برای سوال هایی که پاسخ صحیح داده اید مورد بررسی قرار داده اید شاید این پاسخ صحیح شما از روی شانس بوده باشد؟! پس دوستان رسیدن به توانایی حل سوالات گرامر نیاز به تمرین و تکرار دارد حتما شما نباید دارای مدرک تافل یا آیلتس و یا… باشید شما باید هوشمندانه عمل کنید از زمانی که دارید نهایت استفاده را ببرید و اشکالات خود را شناسایی کرده و برای هر کدام چندین مثال حل کنید. باور کنید کاملا آن مبحث را متوجه خواهید شد. تمرین همیشه انسان را به توانایی بالا در هر کاری می رساند.

یادگیری گرامر

سومین و آخرین قدم برای موفقیت در درس زبان: مواجهه با سوالات درک مطلب و کلوز تست

دوستان یک سوال: درک مطلب و کلوز تست از چه مباحثی تشکیل شده اند؟ گرامر و لغات. پس موضوعات پیچیده ای نیستند شما باید سعی کنید تمامی تلاش خود را برای نحوه برخورد با سوالات این دو مبحث بکار بگیرید. فقط همین!! وقتی شما گرامر و لغات را به روش های بالا آموزش دیدید دیگر هیچ چیزی وجود ندارد که جدید باشد و شما بخواهید آموزش ببینید!! حالا باید چطور به سوالات درک مطلب که زمان خیلی بیشتری نسبت به کلوز تست می گیرند پاسخ داد؟

اولا زمان برای شما نقش طلا را دارد چون که شما در حال پاسخگویی به آخرین سوالات مربوط به آخرین درس دفترچه می باشید پس اصلا فکرش را هم نکنید که بخواهید برای خواندن کل درک مطلب وقت بگذارید. شما باید در ابتدا سوالات را با سرعت و با دقت بخوانید تا متوجه شوید از شما چه می خواهد به چه کلمه ای اشاره کرده و یا به چه پاراگرافی اشاره کرده است. پس مستقیما به سراغ آن لغت یا پاراگراف و یا… خواهید رفت و در این صورت است که زمان شما ذخیره خواهد شد.

یادگیری مواجهه با سوالات درک مطلب و کلوز تست

هم چنین برای تسلط در این مبحث و در تمامی مباحث زبان انگلیسی باید سعی کنید تا تمرین و تکرار بسیاری داشته باشید و تا می توانید سوال های بسیاری را حل کنید تا هر دفعه نسبت به قبل مسلط تر عمل کنید.

تست زدن زبان انگلیسی ارشد

دوستانی که برای کنکور ارشد ثبت نام می کنند باید از این موضوع اطلاع داشته باشند که زبان می تواند بسیار رتبه آن ها را همانند کنکور کارشناسی جا به جا کند پس چه بهتر که برای یادآوری لغات روزی فقط نیم ساعت زمان گذاشته و به مطالعه و یادگیری بپردازید. بیشتر سوال های زبان مربوط به کنکور ارشد همان زبان عمومی می باشد که با بررسی سوال های زبان کنکور سال های قبل را به طور کامل بررسی کرده و تک تک آن ها را حل کنیدو تمرین و تکرار انجام دهید. هم چنین به حد کافی برای گرامر و درک مطلب تایم بگذارید تا بتوانید به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید.

زبان می تواند برای شما داوطلبان ارشد سکوی پرتابی باشد برای  رسیدن به رشته مدنظرتان، پس تحت هیچ شرایطی این درس را سر سری نگیرید و برای آن به اندازه کافی زمان بگذارید.

مهندسی معکوس در تست زنی زبان انگلیسی

مهندسی معکوس روشی است که در آن از خصوصیات ذهنی طراح سؤال برای رسیدن به پاسخ درست کمک گرفته می‌شود و اگر بخواهم ساده تر از این روش، تعریفی داشته باشم این است که تقریبا باید شانسی تست بزنید که این روش بازی با سرنوشت آینده خود است. از آنجا که چیدمان سوالات و پاسخ ها هر سال پیچیده و حساب شده تر می‌شود، این روش در آزمون های سال‌های اخیر کارآیی کم‌تری دارد. همچنین باید بدانید که این روش تحت هیچ شرایطی نمی‌تواند جایگزین آموزش صحیح شود و تنها به عنوان یک روش کمکی هنوز هم کارآیی مختصری دارد.

معرفی بهترین منبع زبان کنکور: زبان حرف آخر

کنکور یعنی هوشمندانه عمل کردن. یعنی تو کم ترین زمان بیشترین بازدهی رو داشته باشید و زمان تان را برای دروسی که سخت تر هستند ذخیره کنید اما چطور چنین چیزی ممکن است؟ استاد محمودی در زبان انگلیسی حرف آخر با استفاده از الگو و انیمیشن به شما زبان را فقط در 25 ساعت تدریس می کند و این یعنی شما کمتر از یک هفته تمامی مطالب زبان را آموزش خواهید دید!! برای بهتر درک کردن نحوه تدریس استاد محمودی یک نمونه تدریس از ایشان را در این مطلب قرار می دهم.

در نهایت در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد زبان و تکنیک های مربوط به حل سوالات آن داشتید می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرموده و راهنمایی شوید. 02166576371-09120047025. راستی با توجه به نزدیکی به زمان ثبت نام کنکور، اگر قصد دارید یک ثبت نام بدون دغدغه و با خیال راحت را تجربه کنید حتما حتما توصیه می‌کنم مقالات مربوط به ثبت نام کنکور را از سایت به پاسخ مطالعه کنید.

لینک های کوتاه این مطلب

https://is.gd/sNcAjc

 

https://b2n.ir/513708

 

https://tinyurl.com/yytg8mrh

 

https://bit.ly/36bfg55

 

 

درضمن اگر شما هم کسب و کار مرتبط با زمینه آموزش و کنکور دارید، سایت بخون یک مرجع مناسب برای پذیرش تبلیغات شماست؛ برای اطلاع کامل از طرح‌های موجود کافیست روی لینک تبلیغات کنکور کلیک کنید.

1/5 - (1 امتیاز)
guest
18 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!