جواب خود را بیازمایید علوم هفتم

جواب خود را بیازمایید علوم هفتم به صورت دقیق، کامل و تصویری

این مطلب به جواب خود را بیازمایید علوم هفتم اختصاص داده شده است. شما طی خواندن این مطلب به پاسخ تمام خود آزمایی‌های علوم هفتم می‌رسید و خواهید فهمید که این مطلب کامل و دقیق نوشته شده است و دیگر نیازی به بررسی دیگر مطالب و جزوات نخواهید داشت. پس بهتر است ۱۰ دقیقه برای خواندن این متن وقت بگذارید. آموزش ریاضی هفتم فصل دوم را با کلیک بر روی آن فرا گیرید.

جواب فصل اول خود را بیازمایید علوم هفتم

جواب خود را بیازمایید علوم هفتم

خود را بیازمایید صفحه ۱۰: جرم کلید ۱۲ گرم است. برای پیدا کردن حجم کلید باید حجم کلید در آب را از حجم آب کم کنیم که به عدد ۳ سانتی متر مکعب می‌رسیم. طبق فرمولی که برای چگالی در صفحه قبل خواندید؛ از تقسیم جرم به حجم، چگالی به دست می‌آید که در این سوال برابر با ۴ گرم بر سانتی متر مکعب است.

برای مطالعه جواب فعالیت های علوم هفتم فقط باید بر روی آن کلیک کنید.

جواب خود را بیازمایید علوم هفتم فصل ۵

جواب خود را بیازمایید علوم هفتم

خود را بیازمایید صفحه ۳۹: جواب خود را بیازمایید علوم هفتم

جواب خود را بیازمایید فصل ۶ از علوم هفتم

جواب خود را بیازمایید علوم هفتم

خود را بیازمایید صفحه ۵۱: ۱) زباله صنعتی، فاضلاب خانگی، آلودگی نفتی، زباله دریایی، ذخایر زیر زمینی و غیره از این عوامل هستند. / ۲) اگر رودخانه آلوده شود، آبزیان نیز آلوده می‌شوند که این آلودگی یا بیماری با مصرف غذایی انسان، از این موجودات به بدن ما می‌رسد.

برای مشاهده و خرید محصولات موسسه ما به صفحه فروشگاه حرف آخر مراجعه نمایید.

فصل هشتم از جواب خود آزمایی‌های علوم هفتم

جواب خود را بیازمایید علوم هفتم

خود را بیازمایید صفحه ۶۶: ۱) ژول ۶۵۰ = ۳۲۵ × ۲ / ۲) از آن جایی که ضرب جابه جایی در نیرو هر دو حالت برابر با ۱۰۰ ژول است کار انجام شده یکسان می‌باشد اما به طور کلی هل دادن روی سطح شیبدار آسانتر از بلند کردن جسم است.

جواب خود را بیازمایید علوم هفتم

خود را بیازمایید صفحه ۷۰:  ژول ۹۰۰= ۳۰۰ – ۱۲۰۰

جواب خود را بیازمایید علوم هفتم

خود را بیازمایید صفحه ۷۱:  ۱۵۸۳= ۴۰۸ + ۴۵ + ۱۱۳۰

اگر دوست داری همین علوم هفتم را با چند تن از اساتید مطرح در سطح کشور یاد بگیری و از الان برای کنکور آماده بشوی بهترین گزینه ممکن استفاده از پکیج علوم هفتم حرف آخر است. که با خرید آن، ساعت‌ها آموزش همراه با کتاب کمک درسی در اختیار خواهی داشت. و برای اطلاع از قیمت دیگر پکیج‌ها به صفحه لیست قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کن.

اما اگر دوست داری ۲۰% از محتوای آموزشی کل دروس پایه هفتم را در اختیار داشته باشی فقط لازم است فرم زیر را پر کرده و ۲۰ هزار تومان هزینه ارسال را پرداخت کنی تا پکیجی به ارزش ۲۰۰ هزار تومان را برایت ارسال کنیم.

 

فصل ۱۰ و پاسخ خود را بیازمایید آن

جواب خود را بیازمایید علوم هفتم

خود را بیازمایید صفحه ۸۹: هوایی که در بالای رادیاتور قرار دارد گرم شده و مبسط می‌گردد و چگالی‌اش کاهش می‌یابد. به همین دلیل به سمت بالا حرکت می‌کند و هوای سرد جای آن را می‌گیرد و به رادیاتور نزدیک می‌شود. این هوای سرد نیز به همان ترتیب گفته شده، گرم می‌شود و به همین طریق هوای کل اتاق به وسیله رادیاتور گرم می‌شود.

اگر دوست دارید بهترین سرنوشت تحصیلی ممکن را برای خود یا فرزند عزیزتان رقم بزنید نیازمند یک مشاور دلسوز و کارشناس متخصص هستید که سال‌ها در این حوزه تجربه دارد و می‌تواند شما را در کمترین زمان به هدفتان برساند، استعداد یابی کند، مشکلات درسی را شناسایی کرده و بهترین راهکار را برای حل آن‌ها پیشنهاد دهد. برای دستیابی به همه این موارد فقط کافیست فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ارشد حرف آخر با شما تماس رایگان بگیرند.

و اگر برای کل دروس هفتم یک اتفاق خوب و محصول با کیفیت می‌خواهید به صفحه حرف آخر هفتم مراجعه کنید تا بهترین محصولات را که توسط اساتید نامدار کشوری تدریس شده‌اند خریداری نمایید.

در آخر لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات به ما برسانید.

guest
10 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!

به بالای صفحه بردن