دانلود دفتر برنامه ریزی حرف آخر ؛ 0 تا 100کنکور فقط در 4 ماه

من، شایان مامندی، مشاور حرف آخر و رتبه 958 کنکور سراسری، امروز با شما هستیم تا بهترین روش برنامه ریزی را برای شما نشان دهم. یک برنامه ریزی اصولی می تواند مسیر زندگی دانش آموزان و داوطلبان کنکور را تغییر دهد. دانلود دفتر برنامه ریزی حرف آخر بهترین روش برای شروع یک برنامه ریزی عالی است.
راستی اگر به برنامه ریزی نیاز دارید و کامل متوجه شده اید که یک برنامه چگونه می‌تواند مسیر شما را تعین کند؛ در قالب سه مقاله طوفانی روش برنامه ریزی و تمام ریز جزئیات برنامه ریزی را در اختیارتان قرار داده ایم؛ مقالاتی که نه تبلیغی است و نه دارای هزینه و با خواندن آن ها می‌توانید یک تحول در مسیر کنکور خود ایجاد کنید. برای دسترسی کافیست از لینک‌های زیر استفاده کنید:

چرا به برنامه ریزی برای کنکور نیازمندیم؟

فواید برنامه ریزی کنکور

برنامه ریزی از اصول اصلی رسیدن به موفقیت در کنکور است. درواقع برنامه ریزی برای کنکور مانند یک نقشه راه است که مسیر را برای شما مشخص می‌کند. بدون برنامه ریزی برای کنکور فقط وقت شما تلف می‌شود و نتیجه مطلوبی دریافت نخواهید کرد. برای یک کنکوری زمان از هر چیزی مهم تر می‌باشد ولی بدون برنامه ریزی کل زمان شما بیهوده صرف می‌شود.

با داشتن یک برنامه ریزی خوب مسیر برای شما مشخص است. چه درس هایی را در طول یک روز بخوانید، از کدام مباحث شروع کنید و پیش نیاز ها را رعایت کنید. برای هر مبحث چه‌قدر زمان بگذاریم و … . داوطلبی که چنین برنامه ای در اختیار داشته باشد به بهترین شکل ممکن می‌تواند به مقصدش برسد.

اما ایراد بزرگی که داوطلبان کنکوری در مورد برنامه ریزی دارند، این است که از برنامه سایر افراد می‌خواهند استفاده کنند. برای مثال عده ی زیادی به دنبال برنامه رتبه 1 کنکور هستند و احساس می‌کنند با استفاده از آن می‌توانند به رتبه خوب برسند.
اما توجه کنید برنامه ریزی برای کنکور باید کاملا شخصی سازی شده باشد. هر فردی استعداد و توانایی های مربوط به خود را دارد و با استفاده از آن برای کنکور مطالعه می‌کند اما باید مطابق با استعدادهایش برنامه ریزی کند. بر اسا این گفته ها توجه داشته باشید برنامه رتبه یک کنکور شاید او را به نتیجه رسانده باشد اما امکان دارد که برای شما سم باشد و حتی شما را از مسیر هم خارج کند.

راستی اگر برای مسیر کنکور خود به دنبال مشاور خوب هستید توصیه می‌کنم از صفحه بهترین مشاور کنکور دیدن کنید.

فیلم آموزش برنامه مطالعه برای کنکوری ها

توضیحات زیر را بخوانید و سوالات خود را از طریق آی دی تلگرام حرف آخر با من در میان بگذارید تا به صورت کامل پاسخگو باشیم.

فایل صوتی آموزش برنامه ریزی مطالعاتی حرف آخر

در فیلم بالا توضیحات استاد عبدالرضا منتظری مدیر عامل و مدرس ریاضی مجموعه حرف آخر در رابطه با برنامه مطالعاتی حرف آخر را می‌شنوید. توضیحات جامع دفتر برنامه ریزی حرف آخر و کمکی که این برنامه می‌تواند به شما در مسیر کنکور داشته باشد را حتما بشنوید.

آموزش برنامه ریزی توسط مشاور ارشد حرف آخر ، شایان مامندی

در این وفایل صوتی از زبان شایان مامندی، مشاور حرف آخر، صفر تا صد برنامه مطالعاتی حرف آخر به صورت موشکافانه بررسی شده است.
شما با استفاده از این توضیحات و نکات مشاوره ای که در اختیارتان قرار داده شد، می توانید به صورت حرفه برای داشتن یک برنامه ریزی عالی اقدام کنید. برای ارتباط با مشاور ارشد نیز از طریق 02166576182 اقدام کنید.

در فایل بالا در رابطه با اینکه برنامه مطالعاتی حرف آخر مناسب چه کسانی است نیز توضیح داده شده است. در رابطه با سایر منابع موسسه حرف آخر از جمله ویژگی و نمونه تدریس ها نیز می‌توانید به فروشگاه حرف آخر مراجعه کنید.

برنامه ریزی حرف آخر چگونه است؟

برخلاف سایر برنامه هایی که در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد برنامه ریزی حرف آخر فقط یک دفتر برنامه ریزی ساده نیست که در آن روز های هفته تعین شده باشد و گفته شود هر روز این درس ها را بخوانید. بهتر است بگویم که اصلا چنین روش برنامه ریزی درست نیست!

پس از دانلود دفتر برنامه ریزی حرف آخر متوجه خواهید شد که این یک برنامه کامل و جامع است و هر چیزی که شما نیاز داشته باشید در اختیارتان قرار گرفته می‌شود.
اولین قسمت برنامه ریزی برای درس خواندن، تهیه منابع است. در این بخش به تهیه منابع مناسب می‌پردازیم. برای مشاهده توضیحات و قیمت منابع به بخش لیست قیمت دی وی دی های حرف آخر مراجعه کنید.

تهیه منابع متناسب با برنامه درسی حرف اخر

داشتن منابع مناسب کنکور یکی از دغدغه های اصلی داوطلبان است. اکثردانش آموزان برای تهیه منابع از افرادی که قبلا در کنکور شرکت کرده اند سؤال می‌پرسند اما ریسک زیادی دارد! چرا که منابعی که بقیه استفاده کرده اند و به نتیجه رسیده اند هیچ تضمینی وجود ندارد که شما را هم راضی کنند. اما در حرف آخر برای تک تک دروس کنکور تدریس های بی‌نظیر در اختیار داوطلب قرار می‌گیرد که شما را بی نیاز از هر منبع دیگری اعم از کتاب کمک آموزشی و کلاس می‌کند.
پکیج کامل تجربی و پکیج کامل ریاضی حرف آخر، شما را از هر منبع دیگری بی نیاز می کند. همچنین منابع یک دست و با ارزشی در اختیارتان قرار می دهد که درس خواندن را برایتان منسجم تر می کند.

مشاوره مامندی

حرف آخر یک جلسه مشاوره کاملا رایگان برای شما عزیزان هدیه می دهد. برترین کارشناسان تحصیلی و مشاورین ارشد حرف آخر به صورت کامل به مشکلات آموزشی شما گوش داده و بهترین راهکار را برای حل آن ها در اختیار شما قرار خواهند داد. کافی است همین الان فرم زیر را پر کنید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان مشاوره و برنامه ریزی کنکور حرف آخر با شما تماس بکیرند. تمام آنچه را که برای درست درس خواندن نیاز دارید در این مشاوره به شما گفته می شود.

مامندی-مشاوره

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

همانطور که می دانید طبق گفته های سازمان سنجش، کتاب درسی منبع اصلی برای کنکور سراسری است. با منابع حرف آخر شما به کتاب درسی هم دیگر نیازی پیدا نخواهید کرد چرا که تمامی کتاب و مطالب آن به صورت مو شکافانه بررسی شده است. به همین دلیل شما حتی دیگر به کتاب درسی هم نیاز پیدا نخواهید کرد!

برنامه قطاری حرف آخر قسمت دوم برنامه ریزی حرف آخر

اما وارد قسمت مهم برنامه و مشاوره حرف آخر یعنی برنامه قطاری حرف آخر خواهیم شد. یکی از سؤالاتی که با شنیدن اسم برنامه قطاری ایجاد می‌شود این است که چرا این اسم را انتخاب کرده اند؟

دلیل آن هم الگو برداری و شکل این برنامه است. همان طور که در بالا هم اشاره شد در این برنامه برخلاف سایر برنامه ریزی کنکور دیگر روز تعین نشده است که شما در این روز باید این درس ها را بخوانید بلکه به صورت واگن حجم هر مبحث برای شما تعین شده است و در باکس هایی قرار دارند.
خوبی برنامه قطاری حرف آخر این است که شما دیگر نیازی به تعین روز ندارید و برنامه شما هم یکسان نخواهد بود مثلا تمامی شنبه ها درس های تکراری بخوانید. بلکه در آن تنوع وجود دارد و یادگیری را برای شما جذاب تر می‌کند.
در هر واگن از برنامه قطاری و مشاوره حرف آخر نام درس نوشته شده است و مدت زمانی که باید برای یادگیری آن زمان بگذارید هم تعین شده استو و حجمی که باید در آن جلسه هم مطالعه کنید معلوم است.

فیلم آموزش برنامه 1000 ساعته حرف آخر

در این فیلم تمام برنامه  1000 ساعته حرف آخر به شکل کامل توضیح داده شده است. این فیلم را مشاهده کنید و تفاوت های این برنامه را با برنامه های دیگر متوجه شوید.

دانلود برنامه مطالعاتی حرف آخر نظام جدید

در قسمت زیر امکان دانلود برنامه حرف آخر نظام جدید برای شما فعال شده است و می‌توانید این برنامه را به صورت کاملا رایگان دانلود کنید. بر روی لینک زیر کلیلک کنید و وارد قسمت برنامه ریزی حرف آخر شوید.

برنامه مطالعاتی حرف آخر نظام جدید

در این قسمت از سایت مرکزی حرف آخر هم برای شما امکان دانلود برنامه مطالعاتی نظام قدیم حرف آخر را فعال کرده ایم. از طریق لینک زیر همین الان برنامه مطالعاتی حرف آخر را دانلود کنید.

برنامه مطالعاتی نظام قدیم حرف آخر

مزایای دانلود دفتر برنامه ریزی حرف آخر

با دانلود دفتر برنامه ریزی حرف آخر دیگر خیالتان از بابت ساعت مطالعه روزانه خود راحت می‌شود. این امر برای افرادی که شاغل هستند و یا داوطلبانی که به مدرسه می‌روند به شدت پر اهمیت است، زیرا ممکن است ساعت مطالعه کم یا نوسانی داشته باشند.
اما با برنامه قطاری حرف آخر دیگر مهم نیست، حتی اگر یک روز 12 ساعت مطالعه کنید، روز بعد 10 ساعت و روز بعد 8 ساعت، دیگر از برنامه عقب نمی‌مانید؛ چرا که زمان برای شما حذف شده و واگن ها مسیر را به شما نشان می‌دهند. اما از همین جا اعلام می‌کنم فردی که بتواند روزانه 12 ساعت مطالعه داشته باشد با برنامه 1000 ساعته حرف آخر در 4 ماه پرونده صفر تا صد کنکور خود را خواهد بست.

آزمون در برنامه ریزی حرف آخر 

در  موسسه حرف آخر حتی آزمون هم برای شما آماده شده است. اما آزمون های حرف آخر با سایر آزمون ها تفاوت دارد. سؤالات آزمون کاملا استاندارد و مطابق و در چهار چوب کنکور است و با حل کردن آن ها وقت خود را تلف نمی‌کنید. اما تفاوت آزمون های حرف آخر با سایر آزمون های آزمایشی در پاسخنامه آزمون ها است.
دیگر پاسخ ها در قالب صفحه و نوشته در اختیار شما قرار نمی‌گیرد بلکه به صورت پاسخ نماست. یعنی پاسخ نمایش داده می‌شود.

اما اینگونه نیست که فقط سؤال را برای شما حل کنند و رد شوند. بلکه قبل از حل سؤال ابتدا درسنامه آن را برای شما مرور می‌کنند، سپس به سراغ حل تست مربوطه می‌روند و در انتها هم از دل آن سؤال، سؤالات دیگری هم طرح می‌کنند و تمامی جوانب آن را می‌سنجند. یکی از دلایلی که سؤالات آزمایشی حرف آخر سال های 97 و 98 با کنکور تطابق 100 درصد داشت به خاطر آزمون و سؤالات آن در برنامه قطاری بود.

پاسخ نما حرف آخر چیست؟

در برنامه ریزی حرف آخر بعد از حل هر آزمون سراغ تحلیل و بررسی آزمون می روید و دی وی دی مربوط به پاسخ نما را مشاهده می‌کنید. هر سؤالی که مشکل دارید روی آن کلیک خواهید کرد و استاد مربوطه شروع به تحلیل سؤال می‌کند.

با استفاده از آزمون های حرف آخر شما هم قدرت تست زنی خود را افزایش می‌دهید هم با هر آزمون کل مطالب را مرور می‌کنید. به این ترتیب می توان گقت که دانلود دفتر برنامه ریزی حرف آخر بهترین راه برای رسیدن به موفقیت است.

برای تهیه منابع حرف آخر از از طریق شماره تماس 02166576182 با مشاوران حرف آخر در ارتباط باشید و نحوه تهیه برنامه ریزی حرف آخر و منابع را فرا بگیرید.

حرف آخر روش های برنامه ریزی و مرور منابع دیگری نیز برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور دارد. پروژه های 6040 برای آمادگی در سریع ترین زمان ممکن و برنامه صفر تا صد کنکور از پکیج های دیگری هستند که توصیه می کنم حتما در فروشگاه حرف آخر توضیحات این پکیج ها را نیز بخوانید. با این شیوه های مالعه و مرور در عرض چند ماه، حتی دانش آموزانی که به اندازه کافی مطالعه نکرده اند، خواهند توانست به شکل کامل برای کنکور آماده شوند.

5/5 - (1 امتیاز)
guest
34 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!