دانلود دفتر برنامه ریزی حرف آخر ؛ صفر تا صد کنکور فقط در ۴ ماه

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
دفتر برنامه ریزی حرف آخر
ارسال شده توسط: شایان مامندی دسته روش های مطالعه دروس کنکور, مشاوره حرف آخر, مشاوره و برنامه ریزی کنکور بدون دیدگاه 26 1

دانلود دفتر برنامه ریزی حرف آخر ؛ صفر تا صد کنکور فقط در ۴ ماه

عرض سلام و ادب خدمت تمامی شما عزیزان. امیدوارم که حل همگی شما خوب باشه و آماده ترین حالت ممکن رو برای رسیدن به هدفاتون داشته باشید. شایان مامندی هستم مشاور حرف آخر و رتبه ۹۵۸ کنکور سراسری. امروز با شما هستیم با یک مطلب فوق العاده که دیدگاه شما و حتی ممکن است مسیر شما برای رسیدن به رتبه در کنکور را تغییر دهد. افراد زیادی دنبال دانلود دفتر برنامه ریزی حرف آخر هستند اما این دفترچه که با نام برنامه قطاری حرف آخر هم شناخته می‌شود چه ویژگی هایی دارد؟

امروز یک بحث تخصصی در رابطه با برنامه ریزی برای کنکور و دانلود دفتر برنامه ریزی حرف آخر توسط مشاور ارشد حرف آخر در سایت مرکزی حرف آخر خواهیم داشت. مطمئن باشید با صرف چندین دقیقه برای خواندن این مطلب دید شما به شدت برای مطالعه کنکور تغییر خواهد کرد.

چرا به برنامه ریزی برای کنکور نیازمندیم؟

برنامه ریزی کنکور

برنامه ریزی از اصول اصلی رسیدن به موفقیت در کنکور می‌باشد. درواقع برنامه ریزی برای کنکور مانند یک نقشه راه است که مسیر را برای شما مشخص می‌کند. بدون برنامه ریزی برای کنکور فقط وقت شما تلف می‌شود و نتیجه مطلوبی دریافت نخواهید کرد. برای یک کنکوری زمان از هر چیزی مهم تر می‌باشد ولی بدون برنامه ریزی کل زمان شما بیهوده صرف می‌شود

با داشتن یک برنامه ریزی خوب مسیر برای شما مشخص است. چه درس هایی را در طول یک روز بخوانید، از کدام مباحث شروع کنید و پیش نیاز ها را رعایت کنید. برای هر مبحث چه‌قدر زمان بگذاریم و …. . داوطلبی که چنین برنامه ای در اختیار داشته باشد به بهترین شکل ممکن می‌تواند به مقصدش برسد.

اما ایراد بزرگی که داوطلبان کنکوری دارند در رابطه با برنامه ریزی برای کنکور این است که از برنامه سایر افراد می‌خواهند استفاده کنند. برای مثال عده ی زیادی به دنبال برنامه رتبه ۱ کنکور هستند و احساس می‌کنند با استفاده از آن می‌توانند به رتبه خوب برسند. اما توجه کنید برنامه ریزی برای کنکور باید کاملا شخصی سازی شده باشد. هر فردی استعداد و توانایی های مربوط به خود را دارد و با استفاده از آن برای کنکور مطالعه می‌کند اما و باید مطابق با استعدادهایش برنامه ریزی کند. بر اسا این گفته ها توجه داشته باشید برنامه رتبه یک کنکور شاید او را به نتیجه رسانده باشد اما امکان دارد که برای شما سم باشد و حتی شما را از مسیر هم خارج کند.

توضیحات زیر را بخوانید و سوالات خود را از طریق آی دی تلگرام حرف آخر با من در میان بگذارید تا به صورت کامل پاسخگو باشیم.

توضیحات استاد منتظری در رابطه با برنامه مطالعاتی حرف آخر:

در وویس بالا توضیحات استاد عبدالرضا منتظری مدیر عامل و مدرس ریاضی مجموعه حرف آخر در رابطه با برنامه مطالعاتی حرف آخر را می‌شنوید. توضیحات جامع دفتر برنامه ریزی حرف آخر و کمکی که این برنامه می‌تواند به شما در مسیر کنکور داشته باشد را حتما بشنوید.

وویس مشاور ارشد مجموعه حرف آخر شایان مامندی در رابطه با برنامه مطالعاتی حرف اخر:

اما این بار به سراغ وویس مشاوره ای از مشاور ارشد حرف آخر برویم. در این وویس از زبان شایان مامندی صفر تا صد برنامه مطالعاتی حرف آخر به صورت موشکافانه بررسی شده است و شما با استفاده از این وویس و نکات مشاوره ای که در وویس بالا در اختیارتان قرار داده می‌شود به صورت حرفه برای داشتن یک برنامه ریزی عالی اقدام کنید. برای ارتباط با مشاور ارشد نیز از طریق ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ اقدام کنید.

در وویس بالا در رابطه با اینکه برنامه مطالعاتی حرف آخر مناسب چه کسانی است نیز توضیح داده شده است. در رابطه با سایر منابع موسسه حرف آخر از جمله ویژگی و نمونه تدریس ها نیز می‌توانید به فروشگاه حرف آخر مراجعه کنید.

برنامه ریزی حرف آخر چگونه است؟

دانلود دفتر برنامه ریزی حرف آخر

برخلاف سایر برنامه هایی که در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد برنامه ریزی حرف آخر فقط یک دفتر برنامه ریزی ساده نیست که در آن روز های هفته تعین شده باشد و گفته شود هر روز این درس ها را بخوانید.خیر اصلا چنین چیزی وجود ندارد.

برنامه ریزی و مشاوره حرف آخر یک برنامه کامل و جامع است و هر چیزی که شما نیاز داشته باشید در اختیارتان قرار گرفته می‌شود. اولین قسمت برنامه منابع است. که به بررسی آن می‌پردازیم. برای مشاهده توضیحات و قیمت منابع به بخش لیست قیمت دی وی دی های حرف آخر مراجعه کنید و برای دریافت قسطی محصولات حرف آخر از طریق ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ دفتر مرکزی حرف آخر اقدام کنید.

منابع حرف آخر قسمت اول برنامه ریزی حرف آخر 

منابع کنکور یکی از دغدغه های اصلی داوطلبان است . پیدا کردن منبع خوب هم یک کار بسیار سخت می‌باشد اکثرا برای تهیه منابع از افرادی که قبلا در کنکور شرکت کرده اند سؤال می‌پرسند اما ریسک زیادی دارد ! چرا که منابعی که بقیه استفاده کرده اند و به نتیجه رسیده اند هیچ تضمینی وجود ندارد که شما را هم راضی کنند. اما در حرف آخر برای تک تک دروس کنکور تدریس های بی‌نظیر در اختیار داوطلب قرار می‌گیرد که شما را بی نیاز از هر منبع دیگری اعم از کتاب کمک آموزشی و کلاس می‌کند. ممکن است برایتان سؤال پیش بیاید که با استفاده از تدریس های حرف آخر به کتاب درسی نیاز دارید؟

خب همگی می‌دانیم طبق گفته های سازمان سنجش کتاب درسی منبع اصلی برای کنکور سراسری می‌باشد اما در حرف آخر شما به کتاب درسی هم دیگر نیازی پیدا نخواهید کرد چرا که تمامی کتاب و مطالب آن به صورت مو شکافانه بررسی شده است. به همین دلیل َشما حتی دیگر به کتاب درسی هم نیاز پیدا نخواهید کرد.

بهترین مدرسین ایران برای هر درس انتخاب شده اند و جذاب ترین تدریس ها را در اختیار شما قرار می‌دهند. همچنین پیشنهاد می‌کنم صفحه شایان مامندی حرف آخر را نیز حتما مطالعه کنید تا به صورت کامل با مشاور رتبه برتر حرف آخر آشنا شوید.

برنامه قطاری ؛ قسمت دوم مشاوره حرف آخر :

برنامه قطاری حرف آخر

اما وارد قسمت مهم برنامه و مشاوره حرف آخر یعنی برنامه قطاری حرف آخر خواهیم شد. یکی از سؤالاتی که با شنیدن اسم برنامه قطاری ایجاد می‌شود این است که چرا این اسم را انتخاب کرده اند؟

دلیل آن هم الگو برداری و شکل این برنامه است. همان طور که در بالا هم اشاره شد در این برنامه برخلاف سایر برنامه ریزی کنکور دیگر روز تعین نشده است که شما در این روز باید این درس ها را بخوانید بلکه به صورت واگن حجم هر مبحث برای شما تعین شده است و در باکس هایی قرار دارند.

خوبی برنامه قطاری حرف آخر این است که شما دیگر نیازی به تعین روز ندارید و برنامه شما هم یکسان نخواهد بود مثلا تمامی شنبه ها درس های تکراری بخوانید. بلکه در آن تنوع وجود دارد و یادگیری را برای شما جذاب تر می‌کند.

در هر واگن از برنامه قطاری و مشاوره حرف آخر نام درس نوشته شده است و مدت زمانی که باید برای یادگیری آن زمان بگذارید هم تعین شده استو و حجمی که باید در آن جلسه هم مطالعه کنید معلوم است.

در ویدیو زیر استاد عبدالرضا منتظری به صورت کامل برنامه هزار ساعته را برای شما تشریح خواهند کرد

دانلود برنامه مطالعاتی حرف آخر نظام جدید:

در قسمت زیر برای شما امکان دانلود برنامه حرف آخر نظام جدید  برای شما فعال شده است و می‌توانید این برنامه را به صورت کاملا رایگان دانلود کنید.

برنامه مطالعاتی حرف آخر نظام جدید

دانلود برنامه مطالعاتی نظام قدیم حرف آخر:

در این قسمت از سایت مرکزی حرف آخر هم برای شما امکان دانلود برنامه مطالعاتی نظام قدیم حرف آخر را فعال کرده ایم. از طریق لینک زیر همین الان برنامه مطالعاتی حرف آخر را دانلود کنید.

برنامه مطالعاتی نظام قدیم حرف آخر

با تهیه و دانلود دفتر برنامه ریزی حرف آخر از چه مزیتی بهره مند می‌شوید؟

با دانلود از دفتر برنامه ریزی حرف آخر دیگر خیالتان از بابت ساعت مطالعه روزانه خود راحت می‌شود. این امر برای افرادی که شاغل هستند و یا داوطلبانی که به مدرسه می‌روند به شدت پر اهمیت است زیرا ممکن است ساعت مطالعه پایین یا اصلا ساعت مطالعه نوسانی داشته باشند. اما با دانبود برنامه قطاری حرف آخر دیگر مهم نیست حتی اگر یک روز ۱۲ ساعت مطالعه کنید ، روز بعد ۱۰ ساعت و روز بعد ۸ ساعت دیگر از برنامه عقب نمی‌مانید چرا که زمان برای شما حذف شده و واگن ها مسیر را به شما نشان می‌دهند. اما از همین جا اعلام می‌کنم فردی که بتواند روزانه ۱۲ ساعت مطالعه داشته باشد با برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر در ۴ ماه پرونده صفر تا صد کنکور خود را خواهد بست.

آزمون و محک زنی ؛ آخرین قسمت مشاوره حرف آخر 

بهترین آزمون آزمایشی

در  موسسه حرف آخر حتی آزمون هم برای شما آماده شده است. اما این آزمون با سایر آزمون ها تفاوت دارد. سؤالات آزمون کاملا استاندارد و مطابق و در چهار چوب کنکور است و با حل کردن آن ها وقت خود را تلف نمی‌کنید. اما تفاوت آزمون های حرف آخر با سایر آزمون های آزمایشی در پاسخنامه آزمون ها می‌باشد.

دیگر پاسخ ها در قالب صفحه و نوشته در اختیار شماقرار نمی‌گیرد بلکه به صورت پاسخ نماست. یعنی پاسخ نمایش داده می‌شود.

بعد از حل هر آزمون سراغ تحلیل و بررسی ازمون خواهید آمد و دی وی دی مربوط به پاسخ نما را مشاهده می‌کنید. هر سؤالی که مشکل دارید روی آن کلیک خواهید کرد و استاد مربوطه می‌اید و شروع به تحلیل سؤال می‌کند اما اینگونه نیست که فقط سؤال را برای شما حل کنند و رد شوند. بلکه قبل از حل سؤال ابتدا درسنامه آن را برای شما مرور می‌کنند سپس به سراغ حل تست مربوطه می‌روند و در انتها هم از دل آن سؤال ، سؤالات دیگری هم طرح می‌کنند و تمامی جوانب آن را می‌سنجند و یکی از دلایلی که سؤالات کنکور سال های ۹۷ و ۹۸ با کنکور تطابق ۱۰۰ درصد داشت به خاطر آزمون و سؤالات آن بود.

با استفاده از آزمون های حرف آخر شما هم قدرت تست زنی خود را افزایش می‌دهید هم با هر آزمون کل مطالب را مرور می‌کنید و به این شکل بهترین دی وی دی آموزشی کنکور در اختیار شما قرار می‌گیرد.

نحوه تهیه برنامه و منابع حرف آخر :

برای تهیه منابع حرف آخر از حرف آخر و ارتباط با لیست مشاوران حرف آخر می‌توانید از طریق شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ با ما در ارتباط باشید و مشاوران حرف آخر حرف آخر شما را راهنمایی کنند.

 

تماس-با-مامندی

این اعلان را به اشتراک گذارید

نظرات (26)

 • ثنا پاسخ

  سلام
  چجوری می‌تونم برنامه قطاری رو تهیه کنم؟

  26 سپتامبر 2019 در 17:07
  • شایان مامندی پاسخ

   می‌تونید از طریق شماره دفتر مرکزی حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ اقدام کنید

   26 سپتامبر 2019 در 17:16
 • حدیث رضوی پاسخ

  به نظرتون من با روزی ۱۰ ساعت مطالعه می‌تونم ای برنامه رو توی ۴ ماه تموم کنم؟

  26 سپتامبر 2019 در 17:08
  • شایان مامندی پاسخ

   یکم بیشتر از ۴ ماه طول میکشه ولی بازم زمان کمی نسبت به مطالعه از روی کتاب هست

   26 سپتامبر 2019 در 17:15
   • سارینا پاسخ

    سلام خسته نباشید…پس باید روزی چند ساعت مطالعه کنیم که درست تو ۴ ماه تموم کنیمم؟

    19 ژانویه 2020 در 18:39
 • مهران پاسخ

  با دانلود دفتر برنامه ریزی حرف آخر خودتونم بهمون مشاوره می‌دید؟

  26 سپتامبر 2019 در 17:09
  • شایان مامندی پاسخ

   بله کنار دفتر برنامه ریزی حرف آخر یا همون برنامه قطاری ما بهتومن مشاوره هم می‌دیم توسط رتبه های برتر کنکور

   26 سپتامبر 2019 در 17:14
 • REZA پاسخ

  تا الان کسی بوده با این برنامه نتیجه گرفته باشه؟

  26 سپتامبر 2019 در 17:10
 • عباس پاسخ

  سلام من تا اول آبان بیش از یک سوم این برنامه رو خوندم باتوجه به اینکه من پایه دوازدهم هستم و با شرایط مدرسه وامتحانات مدرسه و…مواجه هستم آیا میتونم این برنامه رو تا اواخر بهمن تموم کنم؟
  من یک مشاور تحصیلی خوب میخواهم چیکار کنم؟

  25 اکتبر 2019 در 06:15
  • شایان مامندی پاسخ

   سلام و ادب دوست گرامی.اگه برنامه قطاری به صورت مناسب براتون شخصی سازی بشه قطعا میتونید و با مشاورین ما از طریق۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ در ارتباط باشید

   29 اکتبر 2019 در 22:40
   • nasrin azimi پاسخ

    خسته نباشید…شما خودتون یعنی اون برنامه رو واسه ما شخصی سازی میکنین یا باید بریم مشاور های بیرون انجام بدن لطفا جواب بدید مرسی

    19 ژانویه 2020 در 18:42
  • amir پاسخ

   آهان دفتر برنامه ریزی رو بدون تهیه محصول خریدی یا بعده اینکه محصور رو خریدی؟؟؟

   19 ژانویه 2020 در 18:26
 • محمد پاسخ

  سلام آزمون های دوره ای به چه شکلیه. راهنماییم کنید

  28 نوامبر 2019 در 08:48
  • شایان مامندی پاسخ

   سلام و ادب! در قسمت آزمون ها شما از هر درس حجم خاصی رو خواهید خوند و بعد از یک دوره مرور به سراغ آزمون میرید. توی هر آزمون سوالات کاملا متناسب با کنکور در اختیارتون قرار میگیره و با استفاده از پاسخنما ها هم سریع کل مطالب رو دوره و مرور میکنید.
   اگه توضیحات بازهم کافی نبود از طریق شماره تماس حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ با مشاورین ما تماس بگیرین تا راهنماییتون کنن.

   1 دسامبر 2019 در 19:47
   • elham پاسخ

    سلام خسته نباشید آقای مامندی…میتونیم بدون تهیه محصولات از مشاوره شما استفاده کنیم؟؟

    19 ژانویه 2020 در 18:28
 • کمال پاسخ

  سلام.من برنامه رو بررسی کردم.کسی که رشتش‌ ریاضیه باید به جای زیست چی بخونه؟

  19 ژانویه 2020 در 11:52
 • امیرحسن پاسخ

  سلام خسته نباشید
  این دفترچه رو میتونیم داشته باشیم یا باید حتما از محصولات خریداری بکنیم؟؟

  19 ژانویه 2020 در 18:16
  • کمال پاسخ

   لینک دانلود دفترچه که بالا هستش ولی بدون داشتن محصولات که بدرد نمیخوره.

   27 ژانویه 2020 در 22:22
   • شایان مامندی پاسخ

    بله این برنامه منحصرا برای فیلم های آموزشی حرف آخر قابل اجراست

    28 ژانویه 2020 در 13:19
 • parisa پاسخ

  سلام..ببخشید مزاحم شدم…اگه محصولات رو بخریم این دفترچه تعلق میگیره و به همراه اون مشاوره هم دارید؟؟

  19 ژانویه 2020 در 18:36
  • شایان مامندی پاسخ

   سلام وقت بخیر بله دفترچه و فیلم مشاوره ای رایگان ارسال میشه و مشاورین هم رایگان پشتیبانی می‌کنن

   3 فوریه 2020 در 17:00
 • مهرشاد پاسخ

  من پکیج پارسال خریدم فرقی با پکیج امسالتون داره؟ نظام قدیم تجربی

  3 فوریه 2020 در 04:44
  • شایان مامندی پاسخ

   برای نظام قدیم خیر تفاوتی ندارن و شما با همون محصولات قبلی می‌تونید پیش برید

   3 فوریه 2020 در 16:51
 • امید قهرمانی پاسخ

  سلام ببخشید کسی که رشتش ریاضیه بجای زیست چی بخونه؟

  5 فوریه 2020 در 00:08

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!