دانلود دفتر برنامه ریزی حرف آخر ؛ صفر تا صد کنکور فقط در ۴ ماه

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
ارسال شده توسط : شایان مامندی دسته بندی: مشاوره حرف آخر دیدگاه ها: 8 0 تاریخ ارسال:۴ مهر ۱۳۹۸

دانلود دفتر برنامه ریزی حرف آخر ؛ صفر تا صد کنکور فقط در ۴ ماه

عرض سلام و ادب خدمت تمامی شما عزیزان. امیدوارم که حل همگی شما خوب باشه و آماده ترین حالت ممکن رو برای رسیدن به هدفاتون داشته باشید. شایان مامندی هستم مشاور حرف آخر و رتبه ۹۵۸ کنکور سراسری. امروز با شما هستیم با یک مطلب فوق العاده که دیدگاه شما و حتی ممکن است مسیر شما برای رسیدن به رتبه در کنکور را تغییر دهد. افراد زیادی دنبال دانلود دفتر برنامه ریزی حرف آخر هستند اما این دفترچه که با نام برنامه قطاری حرف آخر هم شناخته می‌شود چه ویژگی هایی دارد؟

امروز یک بحث تخصصی در رابطه با برنامه ریزی برای کنکور و دانلود دفتر برنامه ریزی حرف آخر توسط مشاور ارشد حرف آخر خواهیم داشت. مطمئن باشید با صرف چندین دقیقه برای خواندن این مطلب دید شما به شدت برای مطالعه کنکور تغییر خواهد کرد.

چرا به برنامه ریزی برای کنکور نیازمندیم؟

برنامه ریزی کنکور

برنامه ریزی از اصول اصلی رسیدن به موفقیت در کنکور می‌باشد. درواقع برنامه ریزی برای کنکور مانند یک نقشه راه است که مسیر را برای شما مشخص می‌کند. بدون برنامه ریزی برای کنکور فقط وقت شما تلف می‌شود و نتیجه مطلوبی دریافت نخواهید کرد. برای یک کنکوری زمان از هر چیزی مهم تر می‌باشد ولی بدون برنامه ریزی کل زمان شما بیهوده صرف می‌شود

با داشتن یک برنامه ریزی خوب مسیر برای شما مشخص است. چه درس هایی را در طول یک روز بخوانید، از کدام مباحث شروع کنید و پیش نیاز ها را رعایت کنید. برای هر مبحث چه‌قدر زمان بگذاریم و …. . داوطلبی که چنین برنامه ای در اختیار داشته باشد به بهترین شکل ممکن می‌تواند به مقصدش برسد.

اما ایراد بزرگی که داوطلبان کنکوری دارند در رابطه با برنامه ریزی برای کنکور این است که از برنامه سایر افراد می‌خواهند استفاده کنند. برای مثال عده ی زیادی به دنبال برنامه رتبه ۱ کنکور هستند و احساس می‌کنند با استفاده از آن می‌توانند به رتبه خوب برسند. اما توجه کنید برنامه ریزی برای کنکور باید کاملا شخصی سازی شده باشد. هر فردی استعداد و توانایی های مربوط به خود را دارد و با استفاده از آن برای کنکور مطالعه می‌کند اما و باید مطابق با استعدادهایش برنامه ریزی کند. بر اسا این گفته ها توجه داشته باشید برنامه رتبه یک کنکور شاید او را به نتیجه رسانده باشد اما امکان دارد که برای شما سم باشد و حتی شما را از مسیر هم خارج کند.

برنامه ریزی حرف آخر چگونه است؟

دانلود دفتر برنامه ریزی حرف آخر

برخلاف سایر برنامه هایی که در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد برنامه ریزی حرف آخر فقط یک دفتر برنامه ریزی ساده نیست که در آن روز های هفته تعین شده باشد و گفته شود هر روز این درس ها را بخوانید.خیر اصلا چنین چیزی وجود ندارد.

برنامه ریزی و مشاوره حرف آخر یک برنامه کامل و جامع است و هر چیزی که شما نیاز داشته باشید در اختیارتان قرار گرفته می‌شود. اولین قسمت برنامه منابع است. که به بررسی آن می‌پردازیم.

کلیک کنید و بخوانید!  بهترین روش های تست زنی از نگاه دانشجوی دندانپزشکی

منابع حرف آخر قسمت اول برنامه ریزی حرف آخر 

منابع کنکور یکی از دغدغه های اصلی داوطلبان است . پیدا کردن منبع خوب هم یک کار بسیار سخت می‌باشد اکثرا برای تهیه منابع از افرادی که قبلا در کنکور شرکت کرده اند سؤال می‌پرسند اما ریسک زیادی دارد ! چرا که منابعی که بقیه استفاده کرده اند و به نتیجه رسیده اند هیچ تضمینی وجود ندارد که شما را هم راضی کنند. اما در حرف آخر برای تک تک دروس کنکور تدریس های بی‌نظیر در اختیار داوطلب قرار می‌گیرد که شما را بی نیاز از هر منبع دیگری اعم از کتاب کمک آموزشی و کلاس می‌کند. ممکن است برایتان سؤال پیش بیاید که با استفاده از تدریس های حرف آخر به کتاب درسی نیاز دارید؟

خب همگی می‌دانیم طبق گفته های سازمان سنجش کتاب درسی منبع اصلی برای کنکور سراسری می‌باشد اما در حرف آخر شما به کتاب درسی هم دیگر نیازی پیدا نخواهید کرد چرا که تمامی کتاب و مطالب آن به صورت مو شکافانه بررسی شده است. به همین دلیل َشما حتی دیگر به کتاب درسی هم نیاز پیدا نخواهید کرد.

بهترین مدرسین ایران برای هر درس انتخاب شده اند و جذاب ترین تدریس ها را در اختیار شما قرار می‌دهند. برای آشنایی با ویژگی دی وی دی های حرف آخر و دلیل این که چرا به بهترین منابع کنکور تبدیل شدند پیشنهاد می‌کنم حتما مقاله مربوطه را مطالعه کنید.

برنامه قطاری ؛ قسمت دوم مشاوره حرف آخر :

برنامه قطاری حرف آخر

اما وارد قسمت مهم برنامه و مشاوره حرف آخر یعنی برنامه قطاری حرف آخر خواهیم شد. یکی از سؤالاتی که با شنیدن اسم برنامه قطاری ایجاد می‌شود این است که چرا این اسم را انتخاب کرده اند؟

دلیل آن هم الگو برداری و شکل این برنامه است. همان طور که در بالا هم اشاره شد در این برنامه برخلاف سایر برنامه ریزی کنکور دیگر روز تعین نشده است که شما در این روز باید این درس ها را بخوانید بلکه به صورت واگن حجم هر مبحث برای شما تعین شده است و در باکس هایی قرار دارند.

خوبی برنامه قطاری حرف آخر این است که شما دیگر نیازی به تعین روز ندارید و برنامه شما هم یکسان نخواهد بود مثلا تمامی شنبه ها درس های تکراری بخوانید. بلکه در آن تنوع وجود دارد و یادگیری را برای شما جذاب تر می‌کند.

در هر واگن از برنامه قطاری و مشاوره حرف آخر نام درس نوشته شده است و مدت زمانی که باید برای یادگیری آن زمان بگذارید هم تعین شده استو و حجمی که باید در آن جلسه هم مطالعه کنید معلوم است.

در ویدیو زیر استاد عبدالرضا منتظری به صورت کامل برنامه هزار ساعته را برای شما تشریح خواهند کرد

کلیک کنید و بخوانید!  بهترین منابع کنکور 99 معرفی شد!!!

با تهیه و دانلود دفتر برنامه ریزی حرف آخر از چه مزیتی بهره مند می‌شوید؟

با دانلود از دفتر برنامه ریزی حرف آخر دیگر خیالتان از بابت ساعت مطالعه روزانه خود راحت می‌شود. این امر برای افرادی که شاغل هستند و یا داوطلبانی که به مدرسه می‌روند به شدت پر اهمیت است زیرا ممکن است ساعت مطالعه پایین یا اصلا ساعت مطالعه نوسانی داشته باشند. اما با دانبود برنامه قطاری حرف آخر دیگر مهم نیست حتی اگر یک روز ۱۲ ساعت مطالعه کنید ، روز بعد ۱۰ ساعت و روز بعد ۸ ساعت دیگر از برنامه عقب نمی‌مانید چرا که زمان برای شما حذف شده و واگن ها مسیر را به شما نشان می‌دهند. اما از همین جا اعلام می‌کنم فردی که بتواند روزانه ۱۲ ساعت مطالعه داشته باشد با برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر در ۴ ماه پرونده صفر تا صد کنکور خود را خواهد بست.

آزمون و محک زنی ؛ آخرین قسمت مشاوره حرف آخر 

بهترین آزمون آزمایشی

در  موسسه حرف آخر حتی آزمون هم برای شما آماده شده است. اما این آزمون با سایر آزمون ها تفاوت دارد. سؤالات آزمون کاملا استاندارد و مطابق و در چهار چوب کنکور است و با حل کردن آن ها وقت خود را تلف نمی‌کنید. اما تفاوت آزمون های حرف آخر با سایر آزمون های آزمایشی در پاسخنامه آزمون ها می‌باشد.

دیگر پاسخ ها در قالب صفحه و نوشته در اختیار شماقرار نمی‌گیرد بلکه به صورت پاسخ نماست. یعنی پاسخ نمایش داده می‌شود.

بعد از حل هر آزمون سراغ تحلیل و بررسی ازمون خواهید آمد و دی وی دی مربوط به پاسخ نما را مشاهده می‌کنید. هر سؤالی که مشکل دارید روی آن کلیک خواهید کرد و استاد مربوطه می‌اید و شروع به تحلیل سؤال می‌کند اما اینگونه نیست که فقط سؤال را برای شما حل کنند و رد شوند. بلکه قبل از حل سؤال ابتدا درسنامه آن را برای شما مرور می‌کنند سپس به سراغ حل تست مربوطه می‌روند و در انتها هم از دل آن سؤال ، سؤالات دیگری هم طرح می‌کنند و تمامی جوانب آن را می‌سنجند و یکی از دلایلی که سؤالات کنکور سال های ۹۷ و ۹۸ با کنکور تطابق ۱۰۰ درصد داشت به خاطر آزمون و سؤالات آن بود.

با استفاده از آزمون های حرف آخر شما هم قدرت تست زنی خود را افزایش می‌دهید هم با هر آزمون کل مطالب را مرور می‌کنید و به این شکل بهترین دی وی دی آموزشی کنکور در اختیار شما قرار می‌گیرد.

نحوه تهیه برنامه و منابع حرف آخر :

برای تهیه منابع حرف آخر از دفتر مرکزی حرف آخر و ارتباط با لیست مشاوران حرف آخر می‌توانید از طریق شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ با ما در ارتباط باشید و بهترین مشاوران حرف آخر حرف آخر شما را راهنمایی کنند.

اشتراک این نوشته

دیدگاه (8)

 • ثنا پاسخ

  سلام
  چجوری می‌تونم برنامه قطاری رو تهیه کنم؟

  ۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۷:۰۷
  • شایان مامندی پاسخ

   می‌تونید از طریق شماره دفتر مرکزی حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ اقدام کنید

   ۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۷:۱۶
 • حدیث رضوی پاسخ

  به نظرتون من با روزی ۱۰ ساعت مطالعه می‌تونم ای برنامه رو توی ۴ ماه تموم کنم؟

  ۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۷:۰۸
  • شایان مامندی پاسخ

   یکم بیشتر از ۴ ماه طول میکشه ولی بازم زمان کمی نسبت به مطالعه از روی کتاب هست

   ۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۷:۱۵
 • مهران پاسخ

  با دانلود دفتر برنامه ریزی حرف آخر خودتونم بهمون مشاوره می‌دید؟

  ۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۷:۰۹
  • شایان مامندی پاسخ

   بله کنار دفتر برنامه ریزی حرف آخر یا همون برنامه قطاری ما بهتومن مشاوره هم می‌دیم توسط رتبه های برتر کنکور

   ۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۷:۱۴
 • REZA پاسخ

  تا الان کسی بوده با این برنامه نتیجه گرفته باشه؟

  ۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۷:۱۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر