دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر!! یک توصیه ی مهم از استاد منتظری

حتما تا الان نام عبدالرضا منتظری و موسسه حرف آخر به گوشتان خورده است. موسسه ای که دارای برترین منابع آموزشی در ایران میباشد و سال 97 حدود 40 نفر جزو رتبه های برتر حرف آخر بودند و به رتبه ی دو رقمی دست پیدا کردند و صد ها رتبه سه رقمی هم از افتخارات این موسسه بود. اما متاسفانه در ایران به دلیل بداخلاقی اجتماعی قفل دی وی دی های حرف آخر شکسته میشود و در کانال ها و سایت ها با عنوان دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر یا کلا یک سری افراد با هزینه ی کمتر از موسسه کپی دی وی دی های حرف آخر را به فروش میرسانند. متاسفانه افراد زیادی هم به دنبال دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر هستند و نمیدانند با این کار چگونه با آینده ی خود بازی میکنند.

متاسفانه در کانال های مجازی هم یک سری افراد پیامی دست نویس میگذارند و میگویند از طرف استاد منتظری میباشد که در آن نوشته فلان افراد میتوانند از دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر یا کپی دی وی دی های حرف آخر استفاده کنند. اما یادتان باشد شما موظف هستید که فقط دی وی دی های اورجینال را از فروشگاه حرف آخر دریافت کنید. ادامه این متن را بخوانید تا کامل در مورد کپی محصولات حرف آخر اطلاع کسب کنید.

راستی قبل از ادامه قصد دارم به شما محتواهای ارزشمندی که کاملا رایگان آماده کرده ایم را معرفی کنم که عده زیادی از دیتاهای آن استفاده کرده و اطلاعات مفیدی به دست آورده اند؛ برای دسترسی رایگان کافیست از لینک های زیر استفاده کنید:

ترفند رایج بین افرادی که کپی دی وی دی های حرف آخر را به فروش میرسانند :

من تلفنی یا حضوری با استاد منتظری حرف زده ام و ایشان گفته اند من نمیتوانم در موسسه دی وی دی های کپی را ارئه بدهم اما یک سری افراد توانایی مالی ضعیفی دارند شما به عنوان نماینده ی من ، افرادی را که احساس میکنید از لحاظ مالی توانایی خرید محصولات را ندارند، کپی دی وی دی های حرف آخر را با قیمت پایین تر یا اصلا به صورت دانلود رایگان دی وی دی های حرف اخر در اختیار آن ها قرار دهید… اما دوست خوبم که در حال خواندن این مقاله هستید به یاد داشته باشید کهبا استفاده از دانلود رایگان دی وی دی کنکور تنها حق ناشر را پایمال نکرده اید بلکه حق داوطلبی که دارای وضعیت مالی نا مناسبی می‌باشد اما با این وجود از هر راهی که شده اقدام کرده است و هزینه را بدست آورده تا بتواند از راه شرعی و حلال منابع را تهیه کند را نیز پایمال خواهید کرد…

یک خبر ویژه؛ در هر سطحی که هستید و هر پایه علمی که دارید دیگر نگران نباشید. به شما برنامه 4 ماهه حرف آخر را معرفی می کنیم که با استفاده از آن تنها در 4 ماه پرونده آموزش و حل تست صفر تا صد کنکور را به اتمام برسانید و فرصت بسیار زیادی برای مرور و تمرین و تکرار داشته باشید؛ با کمک این برنامه سال قبل 34 نفر موفق به کسب رتبه زیر 100 در کنکور شدند. برای دانلود این برنامه کافیست همین الان فرم زیر را پر کنید

ثبت نام در طرح نخبگان حرف آخر

عقب نمانید! تمام دروس را در 4 ماه تمام کنید...

صحبت های استاد منتظری در رابطه با دانلود رایگان دی وی دی های حرف اخر :

تا چند سال پیش کسی اسم موسسه حرف آخر را نشنیده بود، موسسه ای که بخواهد برند شود باید سال ها برروی آن وقت گذاشته شود و تبلیغات وسیعی هم انجام شود تا به هدفش برسد، میدانید چرا موسسه ی حرف آخر فقط در دوسال توانست به اوج برسد و حتی سایر موسسات هم از ما تقلید میکنند ، این افراد حتی روی تم آموزشی حرف آخر که رنگ لیمویی متمایل به قهوه ای مباشد هم تقلید میکنند. من حتی برروی رنگ هم از لحاظ روانشناسی تحقیق کردم تا بتوانم چنین تمی را انتخاب کنم. اکثر  آموزش دهندگان حتی شرایط استودیو و فونت های ما را استفاده میکنند که شرایط حرف آخر برای داوطلبان ایجاد شوید و بگویند که ماهم مانند حرف آخر هستیم…

اما دوستان خوبم هر فردی به نحوی به شما گفت که عبدالرضا منتظری با استفاده از محصولات کپی هیچ مشکلی ندارد ؛ از همین جا عرض کنم که من راضی نیستم ، هیچ کدام از اساتید و کارکنان این مجموعه هم راضی نیستند ، این کار حرام است و با استفاده از دانلود رایگان دی وی دی های حرف اخر در آینده یا هر زمانی اتفاق خیلی بدی برایتان میفتد و حتی برای کنکور هم  به نتیجه نمیرسید.

صحبت های استاد یوسفیان پور در رابطه با کپی دی وی دی های حرف اخر:

استاد علیرضا یوسفیان پور نیز مدرس دینی حرف آخر در این مجموعه نقش بسیار به سزایی دارند و در ویدیو بالا سخنان ایشان در رابطه با کپی دی وی ید های حرف اخر را می‌توانید بشنوید.

افرادی که از کپی دی وی دی های حرف آخر استفاده میکنند…. 

کپی دی وی دی های حرف آخر

افرادی را داشته ایم که با محصولات حرف آخر حتی به رتبه هم رسیده اند اما بعد از چند سال برگشته اند و تازه میدانند چه اتفاقی برایشان افتاده است و شروع به معذرت خواهی و طلب حلالیت میکنند. این افراد عذاب وجدان میگیرند و تماس میگیرند که چکار کنم… خب عزیز من تو کارتو کردی دیگه چی میخوای … بعد تماس میگیرن که آقا مادر یا پدرم تصادف کرد ، بچه م اینطوری شد ، خواهر یا برادرم اونطوری شدن و …. عزیز من حق الناس گریبان آدم را میگیرد و خدا کنه در این دنیا گریبان را بگیرد نه آن دنیا ، چون اگر کسی از مال دزدی استفاده کند باید برای آن جواب پس بدهد. باور کنید دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر یا استفاده از کپی دی وی دی های حرف آخر مال دزدی است.

نمونه بارزی از داوطلبان که از دی وی دی های کپی حرف آخر استفاده کرده است:

کپی دی وی دی های حرف آخر

عاقبت استفاده از محصولات کپی

ایشون یکی از شاگردان سال قبل بنده هستند که روزی 12 الی 14 ساعت مطالعه داشتند اما بنا به شرایطی تصمیم به تهیه دی وی دی های کپی گرفتند. جالب اینجاست محمدرضا به صورت کامل برای کنکور آماده شده بود ولی دقیقا قبل از کنکور بیمار شد و نتوانست نتیجه بگیرد. دوستان عواقب دی وی دی کپی را جدی بگیرید همان گونه که خدا می‌فرماید از حق خود می‌گذرد اما از حق بندگان خود نمی‌گذرد. پشت این دی وی دی ها نفرین است و روزی عواقب آن را خواهید دید پس با سرنوشت خود بازی نکنید.

اگر دچار اشتباه شده اید و از دی وی دی های کپی استفاده کرده اید یا قصد تهیه آن ها را دارید همین الان با شماره تماس 02166576182 تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

آینده ای که در انتظار افرادی است که اقدام به فروش کپی محصولات حرف اخر می‌کنند:

فروش محصولات کپی حرف اخر هم از لحاظ شرعی و هم از لحاظ اخلاقی غیر قانونی است و افرادی که اقدام به فروش محصولات کپی حرف آخر می‌کنند جرم محسوب شدهو از شش ماه تا یک سال همراه با جریمه نقدی در انتظار آن هاست. درک می‌کنیم افراد از روی ناچاری اقدام به فروش دی وی دی های حرف آخر می‌کنند اما این راهش نیست و اگر به دنبال کسب درامد از راه شرعی هستید می‌توانید با شماره حرف آخر 02166576182 تماس بگیرید ما راه کسب درامد از این طریق به صورت حلال را به شما نشان خواهیم داد و می‌توانید به جای فروش کپی سی دی های حرف آخر به صورت غیر مجاز، از راه قانونی و حلال این کار را انجام بدهید و به درامد نیز دست پیدا کنید.

ادامه صحبت های استاد منتظری در رابطه با دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر :

دوست عزیزم از مال حرام استفاده نکن ، این را جدی میگویم ، در ضمن کپی دی وی دی های حرف آخر چه با قیمت و چه بدون قیمت که در اختیار بچه ها قرار میگیرد حرام هستند ، کپی این فیلم های آموزشی نفرین شده هستند پس از کپی محصولات حرف آخر استفاده نکنید که این نفرین دامکن شما و خانواده ی شما را نگیرد. مردانه و با شرافت زندگی کنید. ما هر کاری که از دستمان برمی آید داریم انجام میدهیم.

صحبت های مهندس کرمانی در رابطه با کپی محصولات حرف آخر :

riazi harfeakhar024

الان حدودا یک ماه از کنکور 97 میگذرد و تماس های زیادی دریافت میکنیم که موگویند کنکور خود را خراب کرده اند و از کار اشتباه خود پشیمان اند. بچه های آینده ی خودتون رو ، آینده ی تحصیلی ، شغلی و زندگی خودتون رو بخاطر قیمت پایینتر نابود نکنید چون برای تک تک این محصولات زحمت فراوانی کشیده شده است و هیچ کس حتی خود شما راضی نیست برای چیزی که زحمت کشیده است ضرر ببینید و از آن سو استفاده شود.

همیشه من میگویم اگر از یک ماشین خوشم بیاید و دلم آن را بخواهد و لی از لحاظ مالی نتوانم آن را تهیه کنم خب قطعا آن را نمیدزدم ،

اگر قیمت محصولات حرف آخر برای شما بالاست اصلا نگران نباشید با شماره تماس 02166576182 حرف آخر تماس بگیرید و ما به شما برای تهیه محصولات کمک خواهیم کرد 

با اینکار بسته به نیازتون ما به شما کمک میکنیم ولی از راه درست این کار را انجام دهید نا راه غیر اصولی و دانلود رایگان دی وی دی های حرف اخر .

معرفی دی وی دی های حرف آخر:

اما در ادامه برای شما محصولات حرف آخر را معرفی خواهیم کرد که متوجه شوید چه زحمتی برای تهیه این محصولات کشیده شده است و به نوعی یک گنج به حساب می‌آیند که آینده شما را رقم خواهند زد. با استفاده از این محصولات شما در 4 ماه با برنامه 1000 ساعته حرف آخر قادر خواهید بود پرونده کل کنکور خود را ببندید.ویدیو ها را حتما مشاهده کنید و انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق کامنت برای ما ارسال کنید.

معرفی زیست شناسی حرف آخر:

درس زیست شناسی حرف آخر محصولی که یک بار استفاده از آن به منزله 4 بار مرور کل زیست است. ویدیو بالا را مشاهده کنید تا با قدرت این محصول بی‌نظیر آشنا شوید.

معرفی فیزیک حرف آخر:

در این ویدیو با شاهکار استاد پیمان کامیار آشنا خواهید شد. در معرفی فیزیک حرف آخر شما نحوه تدریس و تعداد تست فوق العاده ای که در این پکیج برای شما قرار داده شده است را می‌بینید.

معرفی عربی حرف آخر:

در این ویدیو معرفی عربی حرف آخر را خواهید دید که انقلابی در آموزش عربی کنکور است.

دوستان خوبم معرفی تعدادی از دروس حرف آخر را نیز مشاهده کردید برای دریافت نمونه تدریس های بیشتر و راهنمایی و پرسش سوالات خود با بخش سایت مرکزی حرف آخر 02166576182 – 02166572148 – 02166576371 – 02166566623 تماس بگیرید

 

لینک های کوتاه این مطلب

https://is.gd/N83ngn

https://b2n.ir/916965

https://tinyurl.com/y5pbr7gthttps://bit.ly/2HZt7DP
امتیاز بدهید.
guest
72 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!