فروشگاه حرف آخر

دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر!! یک توصیه ی مهم از استاد منتظری

حتما تا الان نام عبدالرضا منتظری و موسسه حرف آخر به گوشتان خورده است. موسسه ای که دارای برترین منابع آموزشی در ایران میباشد و سال 97 حدود 40 نفر جزو رتبه های برتر حرف آخر بودند و به رتبه ی دو رقمی دست پیدا کردند و صد ها رتبه سه رقمی هم از افتخارات این موسسه بود. اما متاسفانه در ایران به دلیل بداخلاقی اجتماعی قفل دی وی دی های حرف آخر شکسته میشود و در کانال ها و سایت ها با عنوان دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر یا کلا یک سری افراد با هزینه ی کمتر از موسسه کپی دی وی دی های حرف آخر را به فروش میرسانند. متاسفانه افراد زیادی هم به دنبال دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر هستند و نمیدانند با این کار چگونه با آینده ی خود بازی میکنند.

متاسفانه در کانال های مجازی هم یک سری افراد پیامی دست نویس میگذارند و میگویند از طرف استاد منتظری میباشد که در آن نوشته فلان افراد میتوانند از دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر یا کپی دی وی دی های حرف آخر استفاده کنند. اما یادتان باشد شما موظف هستید که فقط دی وی دی های اورجینال را از فروشگاه حرف آخر دریافت کنید. ادامه این متن را بخوانید تا کامل در مورد کپی محصولات حرف آخر اطلاع کسب کنید.

ترفند رایج بین افرادی که کپی دی وی دی های حرف آخر را به فروش میرسانند :

[KGVID width=”480″ height=”270″]https://harfeakharpub.com/wp-content/uploads/2019/07/COPY-HARFE-AKHAR.mp4[/KGVID]

من تلفنی یا حضوری با استاد منتظری حرف زده ام و ایشان گفته اند من نمیتوانم در موسسه دی وی دی های کپی را ارئه بدهم اما یک سری افراد توانایی مالی ضعیفی دارند شما به عنوان نماینده ی من ، افرادی را که احساس میکنید از لحاظ مالی توانایی خرید محصولات را ندارند، کپی دی وی دی های حرف آخر را با قیمت پایین تر یا اصلا به صورت دانلود رایگان دی وی دی های حرف اخر در اختیار آن ها قرار دهید… اما دوست خوبم که در حال خواندن این مقاله هستید به یاد داشته باشید کهبا استفاده از دانلود رایگان دی وی دی کنکور تنها حق ناشر را پایمال نکرده اید بلکه حق داوطلبی که دارای وضعیت مالی نا مناسبی می‌باشد اما با این وجود از هر راهی که شده اقدام کرده است و هزینه را بدست آورده تا بتواند از راه شرعی و حلال منابع را تهیه کند را نیز پایمال خواهید کرد…

صحبت های استاد منتظری در رابطه با دانلود رایگان دی وی دی های حرف اخر :

[KGVID]https://harfeakharpub.com/wp-content/uploads/2019/07/کپی_محصولات_حرف_آخر_استاد_منتظری-2.mp4[/KGVID]

تا چند سال پیش کسی اسم موسسه حرف آخر را نشنیده بود، موسسه ای که بخواهد برند شود باید سال ها برروی آن وقت گذاشته شود و تبلیغات وسیعی هم انجام شود تا به هدفش برسد، میدانید چرا موسسه ی حرف آخر فقط در دوسال توانست به اوج برسد و حتی سایر موسسات هم از ما تقلید میکنند ، این افراد حتی روی تم آموزشی حرف آخر که رنگ لیمویی متمایل به قهوه ای مباشد هم تقلید میکنند. من حتی برروی رنگ هم از لحاظ روانشناسی تحقیق کردم تا بتوانم چنین تمی را انتخاب کنم. اکثر  آموزش دهندگان حتی شرایط استودیو و فونت های ما را استفاده میکنند که شرایط حرف آخر برای داوطلبان ایجاد شوید و بگویند که ماهم مانند حرف آخر هستیم…

اما دوستان خوبم هر فردی به نحوی به شما گفت که عبدالرضا منتظری با استفاده از محصولات کپی هیچ مشکلی ندارد ؛ از همین جا عرض کنم که من راضی نیستم ، هیچ کدام از اساتید و کارکنان این مجموعه هم راضی نیستند ، این کار حرام است و با استفاده از دانلود رایگان دی وی دی های حرف اخر در آینده یا هر زمانی اتفاق خیلی بدی برایتان میفتد و حتی برای کنکور هم  به نتیجه نمیرسید.

صحبت های استاد یوسفیان پور در رابطه با کپی دی وی دی های حرف اخر:

[KGVID]https://harfeakharpub.com/wp-content/uploads/2019/07/کپی_دی_وی_دی_های_حرف_آخر_استاد_یوسفیان.mp4[/KGVID]

استاد علیرضا یوسفیان پور نیز مدرس دینی حرف آخر در این مجموعه نقش بسیار به سزایی دارند و در ویدیو بالا سخنان ایشان در رابطه با کپی دی وی ید های حرف اخر را می‌توانید بشنوید.

افرادی که از کپی دی وی دی های حرف آخر استفاده میکنند…. 

کپی دی وی دی های حرف آخر

افرادی را داشته ایم که با محصولات حرف آخر حتی به رتبه هم رسیده اند اما بعد از چند سال برگشته اند و تازه میدانند چه اتفاقی برایشان افتاده است و شروع به معذرت خواهی و طلب حلالیت میکنند. این افراد عذاب وجدان میگیرند و تماس میگیرند که چکار کنم… خب عزیز من تو کارتو کردی دیگه چی میخوای … بعد تماس میگیرن که آقا مادر یا پدرم تصادف کرد ، بچه م اینطوری شد ، خواهر یا برادرم اونطوری شدن و …. عزیز من حق الناس گریبان آدم را میگیرد و خدا کنه در این دنیا گریبان را بگیرد نه آن دنیا ، چون اگر کسی از مال دزدی استفاده کند باید برای آن جواب پس بدهد. باور کنید دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر یا استفاده از کپی دی وی دی های حرف آخر مال دزدی است.

نمونه بارزی از داوطلبان که از دی وی دی های کپی حرف آخر استفاده کرده است:

کپی دی وی دی های حرف آخر

عاقبت استفاده از محصولات کپی

ایشون یکی از شاگردان سال قبل بنده هستند که روزی 12 الی 14 ساعت مطالعه داشتند اما بنا به شرایطی تصمیم به تهیه دی وی دی های کپی گرفتند. جالب اینجاست محمدرضا به صورت کامل برای کنکور آماده شده بود ولی دقیقا قبل از کنکور بیمار شد و نتوانست نتیجه بگیرد. دوستان عواقب دی وی دی کپی را جدی بگیرید همان گونه که خدا می‌فرماید از حق خود می‌گذرد اما از حق بندگان خود نمی‌گذرد. پشت این دی وی دی ها نفرین است و روزی عواقب آن را خواهید دید پس با سرنوشت خود بازی نکنید.

اگر دچار اشتباه شده اید و از دی وی دی های کپی استفاده کرده اید یا قصد تهیه آن ها را دارید همین الان با شماره تماس 02166576182 تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

آینده ای که در انتظار افرادی است که اقدام به فروش کپی محصولات حرف اخر می‌کنند:

فروش محصولات کپی حرف اخر هم از لحاظ شرعی و هم از لحاظ اخلاقی غیر قانونی است و افرادی که اقدام به فروش محصولات کپی حرف آخر می‌کنند جرم محسوب شدهو از شش ماه تا یک سال همراه با جریمه نقدی در انتظار آن هاست. درک می‌کنیم افراد از روی ناچاری اقدام به فروش دی وی دی های حرف آخر می‌کنند اما این راهش نیست و اگر به دنبال کسب درامد از راه شرعی هستید می‌توانید با شماره حرف آخر 02166576182 تماس بگیرید ما راه کسب درامد از این طریق به صورت حلال را به شما نشان خواهیم داد و می‌توانید به جای فروش کپی سی دی های حرف آخر به صورت غیر مجاز، از راه قانونی و حلال این کار را انجام بدهید و به درامد نیز دست پیدا کنید.

ادامه صحبت های استاد منتظری در رابطه با دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر :

دوست عزیزم از مال حرام استفاده نکن ، این را جدی میگویم ، در ضمن کپی دی وی دی های حرف آخر چه با قیمت و چه بدون قیمت که در اختیار بچه ها قرار میگیرد حرام هستند ، کپی این فیلم های آموزشی نفرین شده هستند پس از کپی محصولات حرف آخر استفاده نکنید که این نفرین دامکن شما و خانواده ی شما را نگیرد. مردانه و با شرافت زندگی کنید. ما هر کاری که از دستمان برمی آید داریم انجام میدهیم. اگر از شهر محروم هستید یا مدرسه ای دارید که توانایی مالی آنچنانی ندارد کافی است که از طرف آموزش پرورش شهرتان یک نامه به دفتر حرف آخر بیاید که ما در چنین مدرسه ی محرومی در این منطقه وجود دارد استاد عبدالرضا منتظری یک بسته ی کامل آموزشی از محصولات را برای آن مدرسه ارسال می‌نماید.

این کار را انجام میدهیم تا 20 نفر یک کلاس بتوانند از محصولات استفاده کنند اما متاسفانه این کار را برای یک نفر نمیتوانیم انجام دهیم چون تعداد آنها خیلی زیاد است و قدرت آن را نداریم. ولی خواهش میکنم از فیلم های نفرین شده استفاده نکنید.

صحبت های مهندس کرمانی در رابطه با کپی محصولات حرف آخر :

riazi harfeakhar024

الان حدودا یک ماه از کنکور 97 میگذرد و تماس های زیادی دریافت میکنیم که موگویند کنکور خود را خراب کرده اند و از کار اشتباه خود پشیمان اند. بچه های آینده ی خودتون رو ، آینده ی تحصیلی ، شغلی و زندگی خودتون رو بخاطر قیمت پایینتر نابود نکنید چون برای تک تک این محصولات زحمت فراوانی کشیده شده است و هیچ کس حتی خود شما راضی نیست برای چیزی که زحمت کشیده است ضرر ببینید و از آن سو استفاده شود.

همیشه من میگویم اگر از یک ماشین خوشم بیاید و دلم آن را بخواهد و لی از لحاظ مالی نتوانم آن را تهیه کنم خب قطعا آن را نمیدزدم ،

اگر قیمت محصولات حرف آخر برای شما بالاست اصلا نگران نباشید با شماره تماس 02166576182 حرف آخر تماس بگیرید و ما به شما برای تهیه محصولات کمک خواهیم کرد 

با اینکار بسته به نیازتون ما به شما کمک میکنیم ولی از راه درست این کار را انجام دهید نا راه غیر اصولی و دانلود رایگان دی وی دی های حرف اخر .

معرفی دی وی دی های حرف آخر:

اما در ادامه برای شما محصولات حرف آخر را معرفی خواهیم کرد که متوجه شوید چه زحمتی برای تهیه این محصولات کشیده شده است و به نوعی یک گنج به حساب می‌آیند که آینده شما را رقم خواهند زد. با استفاده از این محصولات شما در 4 ماه با برنامه 1000 ساعته حرف آخر قادر خواهید بود پرونده کل کنکور خود را ببندید.ویدیو ها را حتما مشاهده کنید و انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق کامنت برای ما ارسال کنید.

معرفی زیست شناسی حرف آخر:

[KGVID]https://harfeakharpub.com/wp-content/uploads/2019/07/زیست-حرف-آخر-6182_1.mp4[/KGVID]

درس زیست شناسی حرف آخر محصولی که یک بار استفاده از آن به منزله 4 بار مرور کل زیست است. ویدیو بالا را مشاهده کنید تا با قدرت این محصول بی‌نظیر آشنا شوید.

معرفی فیزیک حرف آخر:

[KGVID]https://harfeakharpub.com/wp-content/uploads/2019/07/معرفی_فیزیک_پایه__جزئیات_استاد.mp4[/KGVID]

در این ویدیو با شاهکار استاد پیمان کامیار آشنا خواهید شد. در معرفی فیزیک حرف آخر شما نحوه تدریس و تعداد تست فوق العاده ای که در این پکیج برای شما قرار داده شده است را می‌بینید.

معرفی عربی حرف آخر:

[KGVID]https://harfeakharpub.com/wp-content/uploads/2019/07/استاد-واعظی-6182_1.mp4[/KGVID]

در این ویدیو معرفی عربی حرف آخر را خواهید دید که انقلابی در آموزش عربی کنکور است.

دوستان خوبم معرفی تعدادی از دروس حرف آخر را نیز مشاهده کردید برای دریافت نمونه تدریس های بیشتر و راهنمایی و پرسش سوالات خود با بخش سایت مرکزی حرف آخر 02166576182 تماس بگیرید

تماس-با-مامندی

 

لینک های کوتاه این مطلب

https://is.gd/N83ngn

https://b2n.ir/916965

https://tinyurl.com/y5pbr7gt https://bit.ly/2HZt7DP

مطالب مرتبط:

53 نظر در “دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر!! یک توصیه ی مهم از استاد منتظری

 1. Avatar of atefe atefe گفت:

  سلام
  من واقعیتش توان مالی کافی برای تهیه پکیج هارو نداشتم از کپی محصولات استفاده کردم واقعا ببخشید

  1. Avatar of محدثه محدثه گفت:

   به چه قیمتی خریدین منم بخرم

   1. Avatar of Ali Ali گفت:

    خدا نکشدت lmao

 2. Avatar of سیما سیما گفت:

  سلام خدا قوت خب اونی که توان تهیه محصولات رو نداره چیکار کنه میشه راهنمایی کنید ممنون

  1. Avatar of محدثه محدثه گفت:

   به چه قیمتی خریدین منم بخرم

 3. Avatar of نازنین نازنین گفت:

  سلام
  یه سوال داشتم؟
  مگه dvd ها رمزدار نیستن پس چرا بعضی کانال ها میتونن ویدیوهای کامل پکیج هرو بذارن؟؟

  1. Avatar of علیرضا مهری علیرضا مهری گفت:

   اون قدر آدم بیشعوری هست که نگو…نمیدونن که میتونن اون استعدادشون رو تو جای دیگه استفاده کنن نه تو کار حرام

  2. Avatar of unknown unknown گفت:

   از روی فیلماش فیلم میگیرن 😐😐

 4. Avatar of kosar mostufi kosar mostufi گفت:

  واقعا من به استاد منتظری حق میدم چون تدریس های عالی که اساتید دارن حرام هست که بخوای اون تدریس هارو رایگان نگاه کنی چون هزینه زیادی هم ندارن پکیج ها…

  1. Avatar of al_ireza al_ireza گفت:

   چرا آخه مگه چیکارمیکنن دره دیگه باید یه راهی برای کسانی که توان مالی ندارن هم باشه که بتونن تهیه کنن محصول هارو؟!!!!!!

 5. Avatar of elmira hasani elmira hasani گفت:

  نفرین چرامیکنن آخه اگه کسی نمیتونه بخره حداقل یه راهی بگن آدم بتونه از اون راه تهیه کنه محصولات رو….

  1. Avatar of amin amin گفت:

   آره درست میگین به جای نفرین کردن راه حل بدن ما هم بتونیم بخریم

   1. Avatar of Fatemeh Fatemeh گفت:

    خب اینهمه دارن میگن اگه قصد تهیه محصولات رو دارید با این شماره تماس بگیرید یا مثلا به این شماره پیامک بدین. هر کاری یه راهی داره واقعا متاسفم برای کسایی که خودشون رو به ندونستن میزنن و محصولات کپی رو تهیه میکنن.

 6. Avatar of محمد محمد گفت:

  یعنی اگه یک نفر از حرف آخر محصول خرید و کنکور داد و قبول شد باید دی وی دی رو بندازه سطل آشغال؟؟
  یعنی فروختن دست دوم دی وی دی اورجینال هم اشکال داره ؟؟ واقعا که

  1. Avatar of Fatemeh Fatemeh گفت:

   نمیتونی بفروشی چون سی دی ها فقط مخصوص یه کامپیوتر هست و روی کامپیوتر دیگه ای قابل اجرا نیست

 7. Avatar of محمد محمد گفت:

  سلام.
  واقعا کسایی مثل من که توانایی خریدش رو ندارن چیکار کنن؟؟نفرین دی وی دی ها؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!😑
  لطفا راه حل درستی قرار بدین تا ماهم بتونیم استفاده کنیم

 8. Avatar of هادی هادی گفت:

  سلام ببخشید پکیج اردوی نوروزی کنکور99 کی نتشر میشه

  1. سلام و ادب. اردوی نوروزی همون 5 روز با حرف آخر محسوب می‌شه که لینکشو گذاشتم.

 9. Avatar of حسن حسن گفت:

  از ما که یک میلیون ششصد کلاهبرداری کردن ولی سی دی ها باز نشد و کسی هم پاسخگو نبود

  1. دوست عزیز چنین موضوعی محاله. حرف آخر یک بخش با عنوان گارانتی محصولات حرف آخر داره که مخصوص رسیدگی به چنین مشکلاتیه و هر پکیجی که معیوب باشه و یا باز نشه کامل بررسی می‌کنن در صورت نیاز به سیستم شما هم وصل می‌شن اما به شرطی که منابع اورجینال رو خریده باشید. اکه منابعتون اورجیناله و چنین مشکلی براتون پیش اومده حتما از طریق 02166576182 با من تماس بگیرید تا شمارتونو برای بخش گارانتی ارسال کنم که مشکلتون حل بشه

 10. Avatar of محمدمهدی محمدمهدی گفت:

  سلام این مردونه است که یه فیلم بدن خداتمن ،این مردونه است که فقط بچه پولدارا یه چی بشن ، این مردونست که مابریم کارگری اونارو بکنیم ، آقا شما که میگین نامردیه اگه خودتون مردین یه کاری کنین تا اونایی که پولدار نیستن هم بتونن بخرن نه اینکه شعار بدن ، اگه الان حروم بشه بهتر ازینه که بچه ی مردم ازدرس زده بشه واز استعدادش استفاده نکنه و مجبور بشه به هزارتا کصافت کاری و دزدی ووو دست بزنه …

  1. دوست عزیز حرفتون کاملا منطقی و قابل قبوله اما شما فقط قیمت نهایی رو می‌بینید. قیمت درسی مثل مثلثات استاد منتظری رو مشاهده کنید 100/000 تومانه و 10 ساعت تدریس و حل تسته. یعنی برای هر ساعت شما 10/000 تومان پرداخت کردید! مدرسی رو سراغ دارید که با این مبلغ براتون تدریس کنه؟ همیشه عمقی تر نگاه کنید. الان پکیج کامل کتاب های کمک آموزشی چندین میلیون قیمت داره در حالی که با حدودا همین قیمت می‌تونید از منابع حرف آخر استفاده کنید که دیگه نه به کتاب نیاز دارید نه به کلاس و نه به آزمون و نه به مشاوره!! حرف آخر رو اگه بهتر بررسی کنید مشاهده می‌کنید چه قدر به صرفه تره برای داوطلب

   1. Avatar of محمدمهدی محمدمهدی گفت:

    من نگاه قیمتا کردم دیدم چه وضعیتیه خیلی ارزون بود دستتون درد نکنه فک کنم کپی ها بیشتر به درد ما بخورن نه؟ میرم تو دیوار پره کپی میگیرم ۲۰۰ اذیت خودمم نمیکنم هرچی هم میخواین بگین این همه عادم حلالمون نکردن شماهم روش ☹مهم نیس نهایتش چی …. بعدا اگه تو درس موفق شدیم این هارو جبران میکنیم شما به چشم دزدی نبین به چشم امانت ببین

    1. Avatar of امیرحسین امیرحسین گفت:

     علاوه بر حرف آخر حق بقیه بچه هایی که به زور پول جور کردن وخریدن رو ضایع میکنید درضمن حق الناس فقط ربط به دین واحکام نداره از نظر اخلاقی هم درست نیست

  2. Avatar of سارا سارا گفت:

   واقعا درود ب شرفت. من خودم قصد خریدشو دلاشتم اما ب قول ط چون بابام کارگر بود نتونست برام تهیش کنه

 11. Avatar of Maryam Maryam گفت:

  ما از کجا بدونیم شما معتبر هستین؟

  1. سلام و ادب. برای قیمت پکیج های حرف آخر از طریق لینکی که گذاشتم می‌تونید مشاهده کنید و در مورد اعتماد سازی هم مبلغی که شما واریز می‌کنید به حساب شخص نمیره بلکه به حساب عبدالرضا منتظری مدیر عامل حرف آخر واریز می‌شه و این یه فاکتوره و از طرف دیگه برای اعتبار سنجی مشاور کافیه اسمشو تو گوگل سرچ کنید مشخصاتش میاد. به عنوان مثال شایان مامندی رو سرچ کنید کل رزومه من رو براتون میاره.

 12. Avatar of Maryam Maryam گفت:

  کل پکیج چند میشه؟

 13. سلام. عزیزم حرف آخر برای داوطلبانی که شرایط مالی مساعدی ندارن طرح هایی قرار داده که با بیشترین تخفیف محصولات رو دریافت کنن اما کپی محصولات واقعا ضایع شدن تلاش این همه آدمه. حرف آخری که الان می‌بینید کلی زحمت براش کشیده شده و کپی شرعا و قانونا حرام. به جای کپی می‌تونید از راه حلال اقدام کنید و اگه شرایطتون واقعا این طور باشه حرف آخر کامل کمکتون می‌کنه

 14. Avatar of Terminat Terminat گفت:

  واقعا وقتی نظرات رو میخونم میفهمم که بعضی ها چقدر احمقن اخه انسان فاقد عقل کدوم ادم دیوونه ای نون حروم وارد زندگیش میکنه استادان حرف آخر واقعا زحمت میکشن حق دارن قیمت محصولاتشون یکم بالا باشه امیدوارم بدبخت بشی اگه از کپی محصولات استفاده کنی تو داری حق استادان حرف آخر رو میخوری از یه جهتی حق ما هم داری میخوری چون ما پول کامل بابتش دادیم ولی تو نصفه میدی برو یکم ذهنتو بازکن.

  1. دقیقا این بین با استفاده از محصولات کپی زیر دین افرادی که پول کامل رو دادن قرار می‌گیرن. ممنونم از نظرتون

 15. Avatar of حامد حامد گفت:

  سلام
  میشه دونفر به دلیل شرایط مالی یک پکیج کامل بخرن و با هم استفاده کنن؟

  1. سلام و عرض ادب. این مورد خاصه با شماره 02166576182 تماس بگیرید راهنماییتون می‌کنیم

 16. Avatar of محمد محمد گفت:

  من فیلم ها رو غیر قانونی دانلود کردم درس های عربی و دینی و فارسی اما فقط از هر کدوم یک درس رو نگاه کردم.بعدش دیگه پشیمون شدم چجوری می تونم حلالیت بگیرم یا جبران کنم؟؟
  لطفا راهنماییم کنید خیلی پشیمونم.

  1. دوست عزیز در این زمینه اگه بدون آگاهی استفاده کردید ایرادی نداره ولی لظفا انجام ندید چون جدا از حق موسسه حق اون افرادی که هزینه کامل دادن ضایع میشه. اگر هم می‌خواید استفاده کنید از طریق شماره 02166576182 ارجینال تهیه کنید

 17. Avatar of محمد محمد گفت:

  البته اینم بگم که وضع مالیمون به شدت ضعیفه

 18. Avatar of امین امین گفت:

  شایان جان ببخشید من عربی و فیزیک ریاضی و زبان رو اورجینال از خود موسسه خریدم ولی خدا شاهده نتونستم که زیستو بخرم ولی سی دی اورجینالشو از ی نفر دیگه خریدم.مربوط به سال 96 هست که رمز نداره میخواستم ببینم چه جوریه عذاب وجدان دارم پولم ندارم بخرم

  1. دوست عزیز سلام. برای این مورد بهتره از طریق شماره 02166576182 با من درارتباط باشید تا راهنماییتون کنم

 19. Avatar of امیر حسین امیر حسین گفت:

  بله حتما

 20. Avatar of امیرحسین عسگری امیرحسین عسگری گفت:

  لطفا شرایط اقساط رو بلند مدت کنین که من و دیگر افرادی که وضعشون خوب نیست دست به کار حرامی که واقعا پایه انجامش نیستند نزنند.

  باتشکر.

  1. سلام دوست خوبم برای شرایط قسطی تماس بگیرید با 02166576182 تماس بگیرید تا کمکتون کنیم

 21. Avatar of بهاره بهاره گفت:

  سلام من یه حرف آخری هستم و تمام دی وی دی هایی که گرفتم از راه درست بوده و به شماره استاد منتظری واریز شده ولی من یه کار اشتباه کردم واقعا حلال کنید من نمی دونستم و دی وی دی های 5 روز با حرف آخر و محاسبات رو که رایگان گرفتم به دوستام هم دادم آخه حیف بود که اونا نبینن چکار کنم ؟ آخه قفل نبودن

 22. Avatar of مبین یاری مبین یاری گفت:

  با عرض سلام وخسته نباشید امروز اومدم تا حرف دلم رو بگم و یه انتقاد داشته باشم منم قبول دارم که استادان حرف آخر زحمت میکشن از زمان خودشون از جیب خودشون و… اما به نظرتو انصافه یه نفر بیاد پکیج حرف آخر بخره بد بیاد روی کامپیوتر نصب کنه بر فرض مثال شاید یه روزی اومد ویندوز کامپیوترش ایراد پیدا کرد یا کامیپوترش خراب شد چی کار کنه؟ لطفا به گوش استاد منتظری این حرف های ما رو برسونید چون واقعا دی وی دی های حرف آخر اصلا مناسب نیستن وضعیتشون خواهش می کنم ازتون ساختار دی وی دی ها رو اصلاح کنین ممنون ازتون

  1. سلام و عرض ادب دوست خوبم. خیلی ممنونم از انتقادتون اما به یاد داشته باشید تو حرف آخر برای این قسمت هم راه حل تدبیر شده چون تعویض ویندوز یه چیز عادیه و به همین دلیل اگه ویندوز عوض کنید پکیج ها رو به همون روش قبلی مجددا میتونید نصب کنید و استفاده کنید و اگه خدایی نکرده برای سیستمتون مشکلی پیش بیاد وصل میشید به بخش گارانتی و این مشکل هم حل میشه.

 23. Avatar of مبین یاری مبین یاری گفت:

  امکانش وجود داره مدت اعتبار پکیج ها 3 سال بشه چون مثلا اگه یکی بخواد سال دهم پکیج 6040 رو تهیه کنه اونوقت باید دی وی دی ها رو سال یازدهم باید بندازه دور؟

 24. Avatar of H H گفت:

  سلام و عرض ادب خذمت کارمندان حرف اخر . یه سوالی که فکر منو مشغول کرده این هست که چطور استفاده کردن از کپی و کرک شده های برنامه ها و ویندوزها و بازی های که قیمت ویندوز اورجینال تا 7 میلیون هست و بازی ها و برنامه ها که اورجینال ان ها تا دو میلیون هم میره استفاده کپی ان ها در کشور ما مشکلی نداره و کاملا از نظر علما حلال است ولی استفاده از کپی محصولات حرف اخر و بعضی موسسات دیگر کنکور مشکل داره و حراما در حرام است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! لطفا پاسخ دهید

 25. Avatar of ناشناس ناشناس گفت:

  سلام وقت بخیر
  من چهار درس تخصصی رو خریداری کردم ولی چون چیزی به کنکور نمونده و فعلن وضع اقتصادیم خوب نیست از کپی عمومی ها استفاده میکنم تا یکم دیگه که دست و بالم باز شد هزینه ش رو پرداخت کنم به مشاورم هم گفتم…
  میخواستم ببینم مشکلی نداره ؟ اگه داره تا کلیه ای چیزی بفروشم پرداخت کنم هزینه رو الان

 26. Avatar of محسن محسن گفت:

  میدونم غیر ممکنه ولی ای کاش
  همه میتونستن از DVD اصلی حرف اخر استفاده کنن
  من که توان مالی خوبی ندارم
  ولی مال حروم هم نمیخوام
  کپی نمیخرم انشالا خدا خودش کمکم میکنه و با تلاش خودم تو کنکور نتیجه میگیرم

 27. Avatar of محمد محمد گفت:

  #اموزش رایگان حق ماست …..!!!
  دولت موظف هست که اموزش رایگان رو برای ما فراهم کنه!!! :))))))))))

 28. Avatar of Fatemeh Fatemeh گفت:

  سلام من هم زیاد وضعیت مالی خوبی ندارم ولی حرف آخر یه طرح هایی داره از اون ها استفاده کردم دارم به صورت خرد خرد محصولات رو تهیه میکنم. این هم راه حل برا کسایی که میگن پول نداریم و بابامون کارگره. ولی اون دانش آموزی که وضعیتش مثل منه یا بهتر ازمن وقتی از محصولات کپی استفاده میکنه خوب حق ما ضایع میشه. مطممُِِِِنم به غیر از نفرین اساتید نفرین کسایی که محصول رو از راه درست خریداری کردن هم هست

 29. Avatar of king king گفت:

  سلام من واقعیتش دینی یازدهم رو به صورت کپی دانلود کردم تاببینم کیفیت محصولات چه طوره اگه خوب بود بقیه پکیج ها رو از خود اموزشگاه تهیه میکنم.
  این قیمت هایی که گذاشتین خیلی خیلی گرونه با این وضع جامعه کسی توان خرید نداره

 30. Avatar of Mmmm Mmmm گفت:

  سلام استفاده از کپی دی وی دی های سال ۹۷ هم باز جای نفرین داره ینی؟؟؟🤐😑😑خب کی میاد اونارو به قیمت خوب بخره ….
  حداقل مارو نفرین نکنین😀

 31. Avatar of mr.mahdvi mr.mahdvi گفت:

  سلام استاد واقعا میدونیم زحمت میکشید ولی یکمم ما بدبخت بیچاره هارو هم در نظر بگیرید یکمی قیمت و بیارین پایین ماهم بتونیم استفاده کنیم حالا این حرف دل خودم بود . والا درسته زحمت میکشید و حق خودتون و هم میگیرین و بعضی از خدا بیخبر ها میان از راه نادرستی استفاده میکنن و اینم بگم به کسایی که از این راه استفاده میکنن قیامت میخوای چطور پول اقای منتظری و بدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نماد اعتماد سایت حرف آخر

نماد-اعتماد-حرف-آخر

پیشنهادهای ویژه سایت

رتبه لازم برای قبولی در کنکور

مطابقت حرف آخر با کنکور

رتبه های برتر حرف آخر

پکیج های متوسطه اول حرف آخر

تفاوت پروژه 6040 با صفر تا صد

20 درصد رایگان حرف آخر

برنامه چهار ماهه حرف آخر

جدیدترین مطالب سایت

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات پوسته -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تعیین کنید

سبد خرید

بستن
بازگشت به بالا