دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر!! یک توصیه ی مهم از استاد منتظری

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
ارسال شده توسط : شایان مامندی دسته بندی: اخبار کنکور, بررسی محصولات حرف آخر برچسب ها: دیدگاه ها: 0 0 تاریخ ارسال:۱۱ تیر ۱۳۹۸

دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر!! یک توصیه ی مهم از استاد منتظری

دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر

حتما تا الان نام عبدالرضا منتظری و موسسه حرف آخر به گوشتان خورده است. موسسه ای که دارای برترین منابع آموزشی در ایران میباشد و سال ۹۷ حدود ۴۰ نفر جزو رتبه های برتر حرف آخر بودند و به رتبه ی دو رقمی دست پیدا کردند و صد ها رتبه سه رقمی هم از افتخارات این موسسه بود. اما متاسفانه در ایران به دلیل بداخلاقی اجتماعی قفل دی وی دی های حرف آخر شکسته میشود و در کانال ها و سایت ها با عنوان دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر یا کلا یک سری افراد با هزینه ی کمتر از موسسه کپی دی وی دی های حرف آخر را به فروش میرسانند. متاسفانه افراد زیادی هم به دنبال دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر هستند و نمیدانند با این کار چگونه با آینده ی خود بازی میکنند.

متاسفانه در کانال های مجازی هم یک سری افراد پیامی دست نویس میگذارند و میگویند از طرف استاد منتظری میباشد که در آن نوشته فلان افراد میتوانند از دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر یا کپی دی وی دی های حرف آخر استفاده کنند.

کپی محصولات حرف آخر

ترفند رایج بین افرادی که کپی دی وی دی های حرف آخر را به فروش میرسانند :

من تلفنی یا حضوری با استاد منتظری حرف زده ام و ایشان گفته اند من نمیتوانم در موسسه دی وی دی های کپی را ارئه بدهم اما یک سری افراد توانایی مالی ضعیفی دارند شما به عنوان نماینده ی من ، افرادی را که احساس میکنید از لحاظ مالی توانایی خرید محصولات را ندارند، کپی دی وی دی های حرف آخر را با قیمت پایین تر یا اصلا به صورت دانلود رایگان دی وی دی های حرف اخر در اختیار آن ها قرار دهید…

صحبت های استاد منتظری در رابطه با کپی دی وی دی های حرف آخر :

عبدالرضا منتظری

تا چند سال پیش کسی اسم حرف آخر را نشنیده بود، موسسه ای که بخواهد برند شود باید سال ها برروی آن وقت گذاشته شود و تبلیغات وسیعی هم انجام شود تا به هدفش برسد، میدانید چرا موسسه ی حرف آخر فقط در دوسال توانست به اوج برسد و حتی سایر موسسات هم از ما تقلید میکنند ، این افراد حتی روی تم آموزشی حرف آخر که رنگ لیمویی متمایل به قهوه ای مباشد هم تقلید میکنند. من حتی برروی رنگ هم از لحاظ روانشناسی تحقیق کردم تا بتوانم چنین تمی را انتخاب کنم. اکثر  آموزش دهندگان حتی شرایط استودیو و فونت های ما را استفاده میکنند که شرایط حرف آخر برای داوطلبان ایجاد شوید و بگویند که ماهم مانند حرف آخر هستیم…

کلیک کنید و بخوانید!  چگونه دین و زندگی کنکور را فقط در 3 روز به درصد بالای 80 برسانیم؟

اما دوستان خوبم هر فردی به نحوی به شما گفت که عبدالرضا منتظری با استفاده از محصولات کپی هیچ مشکلی ندارد ؛ از همین جا عرض کنم که من راضی نیستم ، هیچ کدام از اساتید و کارکنان این مجموعه هم راضی نیستند ، این کار حرام است و با استفاده از دانلود رایگان دی وی دی های حرف اخر در آینده یا هر زمانی اتفاق خیلی بدی برایتان میفتد و حتی برای کنکور هم  به نتیجه نمیرسید.

افرادی که از کپی دی وی دی های حرف آخر استفاده میکنند…. 

کپی دی وی دی های حرف آخر

افرادی را داشته ایم که با محصولات حرف آخر حتی به رتبه هم رسیده اند اما بعد از چند سال برگشته اند و تازه میدانند چه اتفاقی برایشان افتاده است و شروع به معذرت خواهی و طلب حلالیت میکنند. این افراد عذاب وجدان میگیرند و تماس میگیرند که چکار کنم… خب عزیز من تو کارتو کردی دیگه چی میخوای … بعد تماس میگیرن که آقا مادر یا پدرم تصادف کرد ، بچه م اینطوری شد ، خواهر یا برادرم اونطوری شدن و …. عزیز من حق الناس گریبان آدم را میگیرد و خدا کنه در این دنیا گریبان را بگیرد نه آن دنیا ، چون اگر کسی از مال دزدی استفاده کند باید برای آن جواب پس بدهد. باور کنید دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر یا استفاده از کپی دی وی دی های حرف آخر مال دزدی است.

ادامه صحبت های استاد منتظری در رابطه با دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر :

دوست عزیزم از مال حرام استفاده نکن ، این را جدی میگویم ، در ضمن کپی دی وی دی های حرف آخر چه با قیمت و چه بدون قیمت که در اختیار بچه ها قرار میگیرد حرام هستند ، کپی این فیلم های آموزشی نفرین شده هستند پس از کپی محصولات حرف آخر استفاده نکنید که این نفرین دامکن شما و خانواده ی شما را نگیرد. مردانه و با شرافت زندگی کنید. ما هر کاری که از دستمان برمی آید داریم انجام میدهیم. اگر از شهر محروم هستید یا مدرسه ای دارید که توانایی مالی آنچنانی ندارد کافی است که از طرف آموزش پرورش شهرتان یک نامه به دفتر حرف آخر بیاید که ما در چنین مدرسه ی محرومی در این منطقه وجود دارد ما یک بسته ی کامل آموزشی از محصولات را برای آن مدرسه ارسال میکنیم.

کلیک کنید و بخوانید!  3 الگو شیمی حرف آخر، معجزه ای در آموزش شیمی کنکور

این کار را انجام میدهیم تا ۲۰ نفر یک کلاس بتوانند از محصولات استفاده کنند اما متاسفانه این کار را برای یک نفر نمیتوانیم انجام دهیم چون تعداد آنها خیلی زیاد است و قدرت آن را نداریم. ولی خواهش میکنم از فیلم های نفرین شده استفاده نکنید.

صحبت های مهندس کرمانی در رابطه با کپی محصولات حرف آخر :

الان حدودا یک ماه از کنکور ۹۷ میگذرد و تماس های زیادی دریافت میکنیم که موگویند کنکور خود را خراب کرده اند و از کار اشتباه خود پشیمان اند. بچه های آینده ی خودتون رو ، آینده ی تحصیلی ، شغلی و زندگی خودتون رو بخاطر قیمت پایینتر نابود نکنید چون برای تک تک این محصولات زحمت فراوانی کشیده شده است و هیچ کس حتی خود شما راضی نیست برای چیزی که زحمت کشیده است ضرر ببینید و از آن سو استفاده شود.

همیشه من میگویم اگر از یک ماشین خوشم بیاید و دلم آن را بخواهد و لی از لحاظ مالی نتوانم آن را تهیه کنم خب قطعا آن را نمیدزدم ،

اگر قیمت محصولات حرف آخر برای شما بالاست اصلا نگران نباشید با شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ دفتر حرف آخر تماس بگیرید و ما به شما برای تهیه محصولات کمک خواهیم کرد 

با اینکار بسته به نیازتون ما به شما کمک میکنیم ولی از راه درست این کار را انجام دهید نا راه غیر اصولی و دانلود رایگان دی وی دی های حرف اخر .

اشتراک این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر