دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر!! یک توصیه ی مهم از استاد منتظری

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
فروشگاه حرف آخر
ارسال شده توسط: شایان مامندی دسته اخبار کنکور, بررسی محصولات حرف آخر, مشاوره حرف آخر برچسب ها: بدون دیدگاه 34 0

دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر!! یک توصیه ی مهم از استاد منتظری

حتما تا الان نام عبدالرضا منتظری و موسسه حرف آخر به گوشتان خورده است. موسسه ای که دارای برترین منابع آموزشی در ایران میباشد و سال ۹۷ حدود ۴۰ نفر جزو رتبه های برتر حرف آخر بودند و به رتبه ی دو رقمی دست پیدا کردند و صد ها رتبه سه رقمی هم از افتخارات این موسسه بود. اما متاسفانه در ایران به دلیل بداخلاقی اجتماعی قفل دی وی دی های حرف آخر شکسته میشود و در کانال ها و سایت ها با عنوان دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر یا کلا یک سری افراد با هزینه ی کمتر از موسسه کپی دی وی دی های حرف آخر را به فروش میرسانند. متاسفانه افراد زیادی هم به دنبال دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر هستند و نمیدانند با این کار چگونه با آینده ی خود بازی میکنند.

متاسفانه در کانال های مجازی هم یک سری افراد پیامی دست نویس میگذارند و میگویند از طرف استاد منتظری میباشد که در آن نوشته فلان افراد میتوانند از دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر یا کپی دی وی دی های حرف آخر استفاده کنند. اما یادتان باشد شما موظف هستید که فقط دی وی دی های اورجینال را از فروشگاه حرف آخر دریافت کنید. ادامه این متن را بخوانید تا کامل در مورد کپی محصولات حرف آخر اطلاع کسب کنید.

ترفند رایج بین افرادی که کپی دی وی دی های حرف آخر را به فروش میرسانند :

کپی محصولات حرف آخر

من تلفنی یا حضوری با استاد منتظری حرف زده ام و ایشان گفته اند من نمیتوانم در موسسه دی وی دی های کپی را ارئه بدهم اما یک سری افراد توانایی مالی ضعیفی دارند شما به عنوان نماینده ی من ، افرادی را که احساس میکنید از لحاظ مالی توانایی خرید محصولات را ندارند، کپی دی وی دی های حرف آخر را با قیمت پایین تر یا اصلا به صورت دانلود رایگان دی وی دی های حرف اخر در اختیار آن ها قرار دهید…

صحبت های استاد منتظری در رابطه با دانلود رایگان دی وی دی های حرف اخر :

تا چند سال پیش کسی اسم موسسه حرف آخر را نشنیده بود، موسسه ای که بخواهد برند شود باید سال ها برروی آن وقت گذاشته شود و تبلیغات وسیعی هم انجام شود تا به هدفش برسد، میدانید چرا موسسه ی حرف آخر فقط در دوسال توانست به اوج برسد و حتی سایر موسسات هم از ما تقلید میکنند ، این افراد حتی روی تم آموزشی حرف آخر که رنگ لیمویی متمایل به قهوه ای مباشد هم تقلید میکنند. من حتی برروی رنگ هم از لحاظ روانشناسی تحقیق کردم تا بتوانم چنین تمی را انتخاب کنم. اکثر  آموزش دهندگان حتی شرایط استودیو و فونت های ما را استفاده میکنند که شرایط حرف آخر برای داوطلبان ایجاد شوید و بگویند که ماهم مانند حرف آخر هستیم…

اما دوستان خوبم هر فردی به نحوی به شما گفت که عبدالرضا منتظری با استفاده از محصولات کپی هیچ مشکلی ندارد ؛ از همین جا عرض کنم که من راضی نیستم ، هیچ کدام از اساتید و کارکنان این مجموعه هم راضی نیستند ، این کار حرام است و با استفاده از دانلود رایگان دی وی دی های حرف اخر در آینده یا هر زمانی اتفاق خیلی بدی برایتان میفتد و حتی برای کنکور هم  به نتیجه نمیرسید.

صحبت های استاد یوسفیان پور در رابطه با کپی دی وی دی های حرف اخر:

استاد علیرضا یوسفیان پور نیز مدرس دینی حرف آخر در این مجموعه نقش بسیار به سزایی دارند و در ویدیو بالا سخنان ایشان در رابطه با کپی دی وی ید های حرف اخر را می‌توانید بشنوید.

افرادی که از کپی دی وی دی های حرف آخر استفاده میکنند…. 

کپی دی وی دی های حرف آخر

افرادی را داشته ایم که با محصولات حرف آخر حتی به رتبه هم رسیده اند اما بعد از چند سال برگشته اند و تازه میدانند چه اتفاقی برایشان افتاده است و شروع به معذرت خواهی و طلب حلالیت میکنند. این افراد عذاب وجدان میگیرند و تماس میگیرند که چکار کنم… خب عزیز من تو کارتو کردی دیگه چی میخوای … بعد تماس میگیرن که آقا مادر یا پدرم تصادف کرد ، بچه م اینطوری شد ، خواهر یا برادرم اونطوری شدن و …. عزیز من حق الناس گریبان آدم را میگیرد و خدا کنه در این دنیا گریبان را بگیرد نه آن دنیا ، چون اگر کسی از مال دزدی استفاده کند باید برای آن جواب پس بدهد. باور کنید دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر یا استفاده از کپی دی وی دی های حرف آخر مال دزدی است.

نمونه بارزی از داوطلبان که از دی وی دی های کپی حرف آخر استفاده کرده است:

کپی دی وی دی های حرف آخر

عاقبت استفاده از محصولات کپی

ایشون یکی از شاگردان سال قبل بنده هستند که روزی ۱۲ الی ۱۴ ساعت مطالعه داشتند اما بنا به شرایطی تصمیم به تهیه دی وی دی های کپی گرفتند. جالب اینجاست محمدرضا به صورت کامل برای کنکور آماده شده بود ولی دقیقا قبل از کنکور بیمار شد و نتوانست نتیجه بگیرد. دوستان عواقب دی وی دی کپی را جدی بگیرید همان گونه که خدا می‌فرماید از حق خود می‌گذرد اما از حق بندگان خود نمی‌گذرد. پشت این دی وی دی ها نفرین است و روزی عواقب آن را خواهید دید پس با سرنوشت خود بازی نکنید.

اگر دچار اشتباه شده اید و از دی وی دی های کپی استفاده کرده اید یا قصد تهیه آن ها را دارید همین الان با شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

آینده ای که در انتظار افرادی است که اقدام به فروش کپی محصولات حرف اخر می‌کنند:

فروش محصولات کپی حرف اخر هم از لحاظ شرعی و هم از لحاظ اخلاقی غیر قانونی است و افرادی که اقدام به فروش محصولات کپی حرف آخر می‌کنند جرم محسوب شدهو از شش ماه تا یک سال همراه با جریمه نقدی در انتظار آن هاست. درک می‌کنیم افراد از روی ناچاری اقدام به فروش دی وی دی های حرف آخر می‌کنند اما این راهش نیست و اگر به دنبال کسب درامد از راه شرعی هستید می‌توانید با شماره حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید ما راه کسب درامد از این طریق به صورت حلال را به شما نشان خواهیم داد و می‌توانید به جای فروش کپی سی دی های حرف آخر به صورت غیر مجاز، از راه قانونی و حلال این کار را انجام بدهید و به درامد نیز دست پیدا کنید.

ادامه صحبت های استاد منتظری در رابطه با دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر :

دوست عزیزم از مال حرام استفاده نکن ، این را جدی میگویم ، در ضمن کپی دی وی دی های حرف آخر چه با قیمت و چه بدون قیمت که در اختیار بچه ها قرار میگیرد حرام هستند ، کپی این فیلم های آموزشی نفرین شده هستند پس از کپی محصولات حرف آخر استفاده نکنید که این نفرین دامکن شما و خانواده ی شما را نگیرد. مردانه و با شرافت زندگی کنید. ما هر کاری که از دستمان برمی آید داریم انجام میدهیم. اگر از شهر محروم هستید یا مدرسه ای دارید که توانایی مالی آنچنانی ندارد کافی است که از طرف آموزش پرورش شهرتان یک نامه به دفتر حرف آخر بیاید که ما در چنین مدرسه ی محرومی در این منطقه وجود دارد استاد عبدالرضا منتظری یک بسته ی کامل آموزشی از محصولات را برای آن مدرسه ارسال می‌نماید.

این کار را انجام میدهیم تا ۲۰ نفر یک کلاس بتوانند از محصولات استفاده کنند اما متاسفانه این کار را برای یک نفر نمیتوانیم انجام دهیم چون تعداد آنها خیلی زیاد است و قدرت آن را نداریم. ولی خواهش میکنم از فیلم های نفرین شده استفاده نکنید.

صحبت های مهندس کرمانی در رابطه با کپی محصولات حرف آخر :

الان حدودا یک ماه از کنکور ۹۷ میگذرد و تماس های زیادی دریافت میکنیم که موگویند کنکور خود را خراب کرده اند و از کار اشتباه خود پشیمان اند. بچه های آینده ی خودتون رو ، آینده ی تحصیلی ، شغلی و زندگی خودتون رو بخاطر قیمت پایینتر نابود نکنید چون برای تک تک این محصولات زحمت فراوانی کشیده شده است و هیچ کس حتی خود شما راضی نیست برای چیزی که زحمت کشیده است ضرر ببینید و از آن سو استفاده شود.

همیشه من میگویم اگر از یک ماشین خوشم بیاید و دلم آن را بخواهد و لی از لحاظ مالی نتوانم آن را تهیه کنم خب قطعا آن را نمیدزدم ،

اگر قیمت محصولات حرف آخر برای شما بالاست اصلا نگران نباشید با شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ حرف آخر تماس بگیرید و ما به شما برای تهیه محصولات کمک خواهیم کرد 

با اینکار بسته به نیازتون ما به شما کمک میکنیم ولی از راه درست این کار را انجام دهید نا راه غیر اصولی و دانلود رایگان دی وی دی های حرف اخر .

معرفی دی وی دی های حرف آخر:

اما در ادامه برای شما محصولات حرف آخر را معرفی خواهیم کرد که متوجه شوید چه زحمتی برای تهیه این محصولات کشیده شده است و به نوعی یک گنج به حساب می‌آیند که آینده شما را رقم خواهند زد. با استفاده از این محصولات شما در ۴ ماه با برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر قادر خواهید بود پرونده کل کنکور خود را ببندید.ویدیو ها را حتما مشاهده کنید و انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق کامنت برای ما ارسال کنید.

معرفی زیست شناسی حرف آخر:

درس زیست شناسی حرف آخر محصولی که یک بار استفاده از آن به منزله ۴ بار مرور کل زیست است. ویدیو بالا را مشاهده کنید تا با قدرت این محصول بی‌نظیر آشنا شوید.

معرفی فیزیک حرف آخر:

در این ویدیو با شاهکار استاد پیمان کامیار آشنا خواهید شد. در معرفی فیزیک حرف آخر شما نحوه تدریس و تعداد تست فوق العاده ای که در این پکیج برای شما قرار داده شده است را می‌بینید.

معرفی عربی حرف آخر:

در این ویدیو معرفی عربی حرف آخر را خواهید دید که انقلابی در آموزش عربی کنکور است.

دوستان خوبم معرفی تعدادی از دروس حرف آخر را نیز مشاهده کردید برای دریافت نمونه تدریس های بیشتر و راهنمایی و پرسش سوالات خود با بخش سایت مرکزی حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید

تماس-با-مامندی

 

این اعلان را به اشتراک گذارید

نظرات (34)

 • atefe پاسخ

  سلام
  من واقعیتش توان مالی کافی برای تهیه پکیج هارو نداشتم از کپی محصولات استفاده کردم واقعا ببخشید

  19 ژانویه 2020 در 18:15
  • محدثه پاسخ

   به چه قیمتی خریدین منم بخرم

   1 مارس 2020 در 19:32
 • سیما پاسخ

  سلام خدا قوت خب اونی که توان تهیه محصولات رو نداره چیکار کنه میشه راهنمایی کنید ممنون

  19 ژانویه 2020 در 18:17
  • محدثه پاسخ

   به چه قیمتی خریدین منم بخرم

   1 مارس 2020 در 19:33
 • نازنین پاسخ

  سلام
  یه سوال داشتم؟
  مگه dvd ها رمزدار نیستن پس چرا بعضی کانال ها میتونن ویدیوهای کامل پکیج هرو بذارن؟؟

  19 ژانویه 2020 در 18:24
  • علیرضا مهری پاسخ

   اون قدر آدم بیشعوری هست که نگو…نمیدونن که میتونن اون استعدادشون رو تو جای دیگه استفاده کنن نه تو کار حرام

   19 ژانویه 2020 در 18:41
 • kosar mostufi پاسخ

  واقعا من به استاد منتظری حق میدم چون تدریس های عالی که اساتید دارن حرام هست که بخوای اون تدریس هارو رایگان نگاه کنی چون هزینه زیادی هم ندارن پکیج ها…

  19 ژانویه 2020 در 18:27
  • al_ireza پاسخ

   چرا آخه مگه چیکارمیکنن دره دیگه باید یه راهی برای کسانی که توان مالی ندارن هم باشه که بتونن تهیه کنن محصول هارو؟!!!!!!

   19 ژانویه 2020 در 18:37
 • elmira hasani پاسخ

  نفرین چرامیکنن آخه اگه کسی نمیتونه بخره حداقل یه راهی بگن آدم بتونه از اون راه تهیه کنه محصولات رو….

  19 ژانویه 2020 در 18:34
  • amin پاسخ

   آره درست میگین به جای نفرین کردن راه حل بدن ما هم بتونیم بخریم

   19 ژانویه 2020 در 18:46
 • محمد پاسخ

  یعنی اگه یک نفر از حرف آخر محصول خرید و کنکور داد و قبول شد باید دی وی دی رو بندازه سطل آشغال؟؟
  یعنی فروختن دست دوم دی وی دی اورجینال هم اشکال داره ؟؟ واقعا که

  22 ژانویه 2020 در 01:41
 • محمد پاسخ

  سلام.
  واقعا کسایی مثل من که توانایی خریدش رو ندارن چیکار کنن؟؟نفرین دی وی دی ها؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!😑
  لطفا راه حل درستی قرار بدین تا ماهم بتونیم استفاده کنیم

  22 ژانویه 2020 در 12:21
 • هادی پاسخ

  سلام ببخشید پکیج اردوی نوروزی کنکور۹۹ کی نتشر میشه

  26 فوریه 2020 در 20:22
 • حسن پاسخ

  از ما که یک میلیون ششصد کلاهبرداری کردن ولی سی دی ها باز نشد و کسی هم پاسخگو نبود

  7 مارس 2020 در 16:22
  • شایان مامندی پاسخ

   دوست عزیز چنین موضوعی محاله. حرف آخر یک بخش با عنوان گارانتی محصولات حرف آخر داره که مخصوص رسیدگی به چنین مشکلاتیه و هر پکیجی که معیوب باشه و یا باز نشه کامل بررسی می‌کنن در صورت نیاز به سیستم شما هم وصل می‌شن اما به شرطی که منابع اورجینال رو خریده باشید. اکه منابعتون اورجیناله و چنین مشکلی براتون پیش اومده حتما از طریق ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ با من تماس بگیرید تا شمارتونو برای بخش گارانتی ارسال کنم که مشکلتون حل بشه

   18 مارس 2020 در 12:30
 • محمدمهدی پاسخ

  سلام این مردونه است که یه فیلم بدن خداتمن ،این مردونه است که فقط بچه پولدارا یه چی بشن ، این مردونست که مابریم کارگری اونارو بکنیم ، آقا شما که میگین نامردیه اگه خودتون مردین یه کاری کنین تا اونایی که پولدار نیستن هم بتونن بخرن نه اینکه شعار بدن ، اگه الان حروم بشه بهتر ازینه که بچه ی مردم ازدرس زده بشه واز استعدادش استفاده نکنه و مجبور بشه به هزارتا کصافت کاری و دزدی ووو دست بزنه …

  13 مارس 2020 در 11:26
  • شایان مامندی پاسخ

   دوست عزیز حرفتون کاملا منطقی و قابل قبوله اما شما فقط قیمت نهایی رو می‌بینید. قیمت درسی مثل مثلثات استاد منتظری رو مشاهده کنید ۱۰۰/۰۰۰ تومانه و ۱۰ ساعت تدریس و حل تسته. یعنی برای هر ساعت شما ۱۰/۰۰۰ تومان پرداخت کردید! مدرسی رو سراغ دارید که با این مبلغ براتون تدریس کنه؟ همیشه عمقی تر نگاه کنید. الان پکیج کامل کتاب های کمک آموزشی چندین میلیون قیمت داره در حالی که با حدودا همین قیمت می‌تونید از منابع حرف آخر استفاده کنید که دیگه نه به کتاب نیاز دارید نه به کلاس و نه به آزمون و نه به مشاوره!! حرف آخر رو اگه بهتر بررسی کنید مشاهده می‌کنید چه قدر به صرفه تره برای داوطلب

   14 مارس 2020 در 12:45
   • محمدمهدی پاسخ

    من نگاه قیمتا کردم دیدم چه وضعیتیه خیلی ارزون بود دستتون درد نکنه فک کنم کپی ها بیشتر به درد ما بخورن نه؟ میرم تو دیوار پره کپی میگیرم ۲۰۰ اذیت خودمم نمیکنم هرچی هم میخواین بگین این همه عادم حلالمون نکردن شماهم روش ☹مهم نیس نهایتش چی …. بعدا اگه تو درس موفق شدیم این هارو جبران میکنیم شما به چشم دزدی نبین به چشم امانت ببین

    22 مارس 2020 در 14:32
  • سارا پاسخ

   واقعا درود ب شرفت. من خودم قصد خریدشو دلاشتم اما ب قول ط چون بابام کارگر بود نتونست برام تهیش کنه

   30 آوریل 2020 در 21:10
 • Maryam پاسخ

  ما از کجا بدونیم شما معتبر هستین؟

  13 مارس 2020 در 16:37
  • شایان مامندی پاسخ

   سلام و ادب. برای قیمت پکیج های حرف آخر از طریق لینکی که گذاشتم می‌تونید مشاهده کنید و در مورد اعتماد سازی هم مبلغی که شما واریز می‌کنید به حساب شخص نمیره بلکه به حساب عبدالرضا منتظری مدیر عامل حرف آخر واریز می‌شه و این یه فاکتوره و از طرف دیگه برای اعتبار سنجی مشاور کافیه اسمشو تو گوگل سرچ کنید مشخصاتش میاد. به عنوان مثال شایان مامندی رو سرچ کنید کل رزومه من رو براتون میاره.

   14 مارس 2020 در 12:38
 • Maryam پاسخ

  کل پکیج چند میشه؟

  13 مارس 2020 در 16:38
 • شایان مامندی پاسخ

  سلام. عزیزم حرف آخر برای داوطلبانی که شرایط مالی مساعدی ندارن طرح هایی قرار داده که با بیشترین تخفیف محصولات رو دریافت کنن اما کپی محصولات واقعا ضایع شدن تلاش این همه آدمه. حرف آخری که الان می‌بینید کلی زحمت براش کشیده شده و کپی شرعا و قانونا حرام. به جای کپی می‌تونید از راه حلال اقدام کنید و اگه شرایطتون واقعا این طور باشه حرف آخر کامل کمکتون می‌کنه

  26 مارس 2020 در 01:45
 • Terminat پاسخ

  واقعا وقتی نظرات رو میخونم میفهمم که بعضی ها چقدر احمقن اخه انسان فاقد عقل کدوم ادم دیوونه ای نون حروم وارد زندگیش میکنه استادان حرف آخر واقعا زحمت میکشن حق دارن قیمت محصولاتشون یکم بالا باشه امیدوارم بدبخت بشی اگه از کپی محصولات استفاده کنی تو داری حق استادان حرف آخر رو میخوری از یه جهتی حق ما هم داری میخوری چون ما پول کامل بابتش دادیم ولی تو نصفه میدی برو یکم ذهنتو بازکن.

  15 آوریل 2020 در 20:50
  • شایان مامندی پاسخ

   دقیقا این بین با استفاده از محصولات کپی زیر دین افرادی که پول کامل رو دادن قرار می‌گیرن. ممنونم از نظرتون

   19 آوریل 2020 در 15:34
 • حامد پاسخ

  سلام
  میشه دونفر به دلیل شرایط مالی یک پکیج کامل بخرن و با هم استفاده کنن؟

  21 آوریل 2020 در 04:16
  • شایان مامندی پاسخ

   سلام و عرض ادب. این مورد خاصه با شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید راهنماییتون می‌کنیم

   26 آوریل 2020 در 17:33
 • محمد پاسخ

  من فیلم ها رو غیر قانونی دانلود کردم درس های عربی و دینی و فارسی اما فقط از هر کدوم یک درس رو نگاه کردم.بعدش دیگه پشیمون شدم چجوری می تونم حلالیت بگیرم یا جبران کنم؟؟
  لطفا راهنماییم کنید خیلی پشیمونم.

  23 آوریل 2020 در 07:03
  • شایان مامندی پاسخ

   دوست عزیز در این زمینه اگه بدون آگاهی استفاده کردید ایرادی نداره ولی لظفا انجام ندید چون جدا از حق موسسه حق اون افرادی که هزینه کامل دادن ضایع میشه. اگر هم می‌خواید استفاده کنید از طریق شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ ارجینال تهیه کنید

   25 آوریل 2020 در 18:55
 • محمد پاسخ

  البته اینم بگم که وضع مالیمون به شدت ضعیفه

  23 آوریل 2020 در 07:07
 • امین پاسخ

  شایان جان ببخشید من عربی و فیزیک ریاضی و زبان رو اورجینال از خود موسسه خریدم ولی خدا شاهده نتونستم که زیستو بخرم ولی سی دی اورجینالشو از ی نفر دیگه خریدم.مربوط به سال ۹۶ هست که رمز نداره میخواستم ببینم چه جوریه عذاب وجدان دارم پولم ندارم بخرم

  6 می 2020 در 02:27
  • شایان مامندی پاسخ

   دوست عزیز سلام. برای این مورد بهتره از طریق شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ با من درارتباط باشید تا راهنماییتون کنم

   7 می 2020 در 00:52

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!