درک مطلب حرف آخر /بررسی تخصصی محصول

بررسی تخصصی درک مطلب استاد محمودی

شاید بتوانم به جرات بگویم که یکی از غول ها یا شاخ های کنکور، سوالات درک مطلب و کلوز تست زبان هستند به طوری که بسیاری از داوطلبان ترجیح می دهند از خیر آن ها بگذرند در حالی که بزرگترین اشتباه را مرتکب می شوند و 13 سوال مهم رتبه آور را که 52 درصد سوالات را به خود اختصاص داده انگار از دست داده اند چرا که اگر دارای یک منبع مناسب باشند تا به درستی این مبحث را به شما بیاموزد دیگر جای نگرانی ای نخواهد بود. پکیج درک مطلب حرف آخر با شیوه های خاص خود پاسخ دادن به این سبک سوالات را به شما می آموزد.

درک مطلب و کلوز تست از جمله مباحثی می باشند که هم می توانند حاوی سوالات گرامری باشد و هم لغتی. اما در این میان لغات بیشترین درصد را به خودشان در این مبحث اختصاص داده اند چون که هرچه شما ریدینگ یا درک مطلب را می خوانید می بینید که پر از لغات جدید و سخت هستند که باید نسبت به آن ها تسلط داشت تا بتوان به معنای ریدینگ پی برد و به سوالات آن پاسخ داد. پس با توجه به توضیحات داده شده باید هم در گرامر هم در لغات خود را به سطح بالا برسانید

معرفی پکیج درک مطلب حرف آخر

استاد محمودی در این پکیج با استفاده از انیمیشن و الگو و شهودی سازی یادگیری درک مطلب را برای شما راحت تر کرده است به گونه ای که با مواجه شدن با سوالات درک مطلب و کلوز تست می توانید به راحتی پاسخگوی آن ها باشید چون که ایشان سوالات بسیاری را در این پکیج آورده اند و تمامی آن ها را حل کرده اند و در این صورت شما با تمرین و تکرار بسیار می توانید بر انواع سبک های سوالات درک مطلب مسلط باشید.

این محصول حاوی یک کتاب کار می باشد که در آن تمامی توضیحات استاد موجود می باشد و شما داوطلب عزیز فقط باید حواستان را به تدریس استاد بدهید. پکیج درک مطلب حرف آخر شامل 5 ساعت تدریس می باشد و 2 دی وی دی را در بردارد. این محصول هم برای نظام قدیمی ها و هم برای نظام جدیدی ها مشترک است.

معرفی استاد مجتبی محمودی؛ مدرس درک مطلب حرف آخر

استاد مجتبی محمودی مدرک کارشناسی ارشد رشته زیست شناسی و علوم گیاهی را از دانشگاه تربیت مدرس کسب کرده اند. ایشان مدرس و مبتکر روش های تصویری در آموزش زبان هستند. استاد محمودی همچنین یکسری الگوهای جدید و خاصی را برای تدریس زبان انگلیسی ابداع کرده اند و هم چنین مولف کتاب تیک آخر و کتاب زبان جامع حرف آخر می باشند.

ویژگی های تدریس استاد محمودی

استاد محمودی با استفاده از بیانی شیوا و گفتاری ساده با استفاده از مثال های منحصر به فردشان باعث آسان تر شدن یادگیری سوالات درک مطلب و کلوز تست می شوند. ایشان به طور مثال در مورد یکی از انواع سوالات درک مطلب که می تواند مرجع ضمیر باشد این گونه توضیح می دهند که ممکن است از شما بخواهند که مرجع آن ضمیری که در مطلب هست را پیدا کنید.

اما شما از چه طریقی می توانید به جواب این سوال دست پیدا کنید استاد این گونه توضیح می دهند که مرجع آن باید با ضمیر هماهنگ باشد و با توضیحات کامل شان به شما نحوه پاسخگویی به این سبک سوال را می آموزند. ویدیو این بخش را در انتها متن برای شما عزیزان قرار خواهم داد.

درک مطلب حرف آخر

از جمله ویژگی های دیگری که تدریس استاد دارند که خود شما با دیدن ویدیو متوجه آن خواهید شد تدریس در کمترین زمان اتفاق افتاده در حالی که هیچ مطلبی جا نمانده است پس هم کامل است و هم پر مغز. هم چنین فقط با یک بار دیدن تدریس ایشان خیلی سریع مطالب را یاد خواهید گرفت.

این محصول مناسب چه کسانی می باشد؟

همه عزیزانی که چه در زبان ضعیف هستند و حرفی برای گفتن ندارند و نمی توانند به سوالات زبان انگلیسی و درک مطلب جواب دهند و چه در کانون زبان را آموزش دیده اند و می توانند به تست های بیشتری پاسخ بدهند می توانند از این محصول استفاده کرده و به خوبی هم پاسخ بگیرند چرا که پکیج درک مطلب حرف آخر از صفر تا صد همه مطالب را به داوطلبان می آموزد پس دیگر جای نگرانی ای نخواهد بود.

فرق نمی کند که دهمی هستید یا دوازدهمی یا حتی اگر نظام قدیم هم هستید می توانید از این محصول استفاده کنید.

برنامه ریزی برای مطالعه این محصول به چه صورت می باشد؟

مشاوران موسسه حرف آخر برنامه مورد نظر برای مطالعه این محصول را مطابق تداریس استاد و شرایط شما برای مطالعه تدارک خواهند دید. حتی تعداد تست هایی که لازم است بزنید تا بتوانید در آن پیشرفت داشته باشید و ببینید که چقدر نسبت به آن تسلط پیدا کرده اید توسط مشاوران تنظیم شده و در کل این برنامه شما را به سوی پیشرفت دراین درس و مبحث سوق می دهد.

اگر شما فقط هر روز یک ساعت از زمانتان را به این پکیج اختصاص دهید در 5 روز طبق برنامه آن را تمام خواهید کرد و سپس به همراه مشاورین سعی در این خواهید داشت که بتوانید در کم ترین زمان به جواب سوالات درک مطلب و کلوز تست پاسخ دهید. همه شما می دانید که تایم پاسخگویی به سوالات درک مطلب و کلوز تست 10 دقیقه و 40 ثانیه می باشد پس شما حتی اگر بتوانید فقط در 10 دقیقه به جواب برسید یعنی تقریبا زمان برای یک تست اضافی خواهید داشت.

چرا پکیج درک مطلب حرف آخر انتخاب رتبه برترها می باشد؟

استاد محمودی در پکیج درک مطلب با استفاده از روش های سریع تست زنی باعث شدند که تست زنی در این مبحث بسیار سریع تر و ساده تر از زمان قبل صورت بگیرد و این دلیلی است که موجب می شود یک رتبه برتر این پکیج را انتخاب کرده و با استفاده از آن در کم ترین زمان به جواب برسد و تایم خود را برای مباحث سخت تر یا با اهمیت بیشتر ذخیره کند و این برگ برنده یک فرد رتبه برتر می باشد یعنی داشتن تایمی بیشتر.

دوستان بدانید که موفقیت از آن کسی خواهد بود که در کنار یک منبع و برنامه ریزی عالی تلاش و کوشش بسیاری کرده و خود را از دیگران متمایز کند و در صدر افراد نخبه قرار گیرد. کسی می تواند در این درس و این مبحث به درصد بالا یا حتی 100 برسد که بهترین منبع را برگزیند و نهایت استفاده را از منبع خود داشته باشد.

در انتها شما را دعوت می کنم که از نمونه ای از تدریس درک مطلب استاد محمودی دیدن کنید:

با ما در تماس باشید: 09120047025-02166576371

امتیاز بدهید.
guest
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!