رتبه های برتر حرف آخر

معرفی رتبه های برتر حرف آخر !!! افشای رازهای موفقیت در کنکور

اعتبار هر موسسه با توجه به نتیجه های آن معلوم میشود. در این مقاله رتبه های برتر حرف آخر در کنکور 97 که حدود 30 رتبه ی دو رقمی و صدها رتبه ی سه رقمی بوده را خدمت شما معرفی می‌کنیم در ادامه نیز رتبه برتر های کنکور 99 و 98 حرف اخر را هم برای شما در این مقاله آورده ایم تا از تجربیات آن ها در رسیدن به هدفشان ومنابعی که استفاده کرده اند مطلع شوید.

در تجربه ی چند سال مشاوره و حتی دوران کنکور خودم به یک نتیجه ی مهم رسیدم. هر کاری که میخواهید انجام دهید حتما باید سخنی هایی را تحمل کنید و هیچ موفقیتی آسان به دست نمی آید . هروقت راهی را شروع کردیدومتوجه شدید که هیچ سختی احساس نمیکنید مطمئن باشید که راه شما اشتباه است. با خواندن این مقاله با رتبه های برتر حرف اخر آشنا میشوید ، افرادی که واقعا شرایط سختی را گذرانده اند تا به آرزو و رویای خود رسیده اند. رتبه برترهای حرف آخر یا به طور کلی رتبه برترهای کنکور امداد غیبی یا هوش مصنوعی ندارند، افراد معمولی هستند مثل من و شما ولی ا این تفاوت که اهل جنگیدن هستند. میجنگند واز تمامی حواشی دور میکنند فقط به خاطر اینکه به هدف و آرزوی خود دست پیدا کنند. یک لحظه به هدفتون فکر کنید و ه اینکه میخوایددر آینده به کجا برسید.

اگه واقعا میخواید این رویا به واقعیت تبدیل بشه از همین الان و همین ساعت شروع کنید. اگه شروع کردید تلاشتون رو 10 برابر کنید چون من میدونم رسیدن به رتبه ی خوب کنکور چه لذتی داره.

مصاحبه با رتبه های برتر حرف آخر رو بخونید تا متوجه بشید این افراد با چه سبکی درس خوندن و به نتیجه رسیدن و اگه شما هم می‌خواهید به این سبک درس بخوانید و بدون ریسک کردن به هدف خود برسید کافی است با شماره حرف آخر 02166576182 تماس بگیرید و یا فرم زیر را پر کنید تا سریعا با شما تماس بگیریم و مسیری که رتبه برترهای حرف آخر طی کردند و به نتیجه رسیدند را به شما عزیزان نشان دهیم.

معرفی رتبه برترهای حرف آخر در کنکور 99

رتبه برترهای حرف آخر

در کنکور 99 نیز مانند کنکور 98 حرف آخر غوغا کرد و رتبه برتر های فراوانی از رتبه تک رقمی و دو رقمی گرفته تا رتبه 3 رقمی را به دانشگاه های ایران روانه کرد. امروز در یک مقاله تخصصی به صورت کامل تعدادی از رتبه های برتر حرف اخر در کنکور 99 را که به رسانه های ملی آمدن و تجربه خود را از کار کردن با منابع حرف آخر با دانش آموزان به اشتراک گذاشتند و همچنین در رابطه با نتیجه ای که با استفاده از منابع حرف آخر در کنکور گرفتند همراه با ویدیو در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد پس تا انتها با ما همراه باشید.

محمد مهدی ضامنی رتبه 12 کنکور تجربی و محمد حسین انصاری رتبه 23 کنکور

 

محمد مهدی ضامنی از شهرستان گچساران توانست با کمک تدریس های مجموعه حرف آخر به رتبه 12 رشته تجربی در کنکور سراسری 99 دست پیدا کند. درصد های محمد مهدی ضامنی به این صورت بود که توانست در درس ادبیات درصد 68، عربی 89، دینی 90، زبان 60، ریاضی 86، زیست 80، فیزیک 86 و درصد 70 در شیمی کنکور را کسب نماید. داستان محمد مهدی ضامین حرف آخر

+ نگران جمع بندی بودم قبل از آن دوران عربی حرف آخر را تهیه کرده بودم و به صورت کامل به این موسسه اعتماد داشتم و تصمیم گرفتم درس ریاضی را نیز تهیه کنم که به شدت در این دوران به من کمک کرد و توانستم به درصد بالایی در این درس دست پیدا کنم.

از استاد منتظری تشکر می کنم ، با سبک تدریس ایشون در درس ریاضی از فضای خشک آموزش سایر منابع فاصله گرفتم و الگوهایی که آموزش می دادن به شدت نوآورانه و خلاقانه بود.

اما گفتگوی محمد حسین انصاری هم مانند محمدمهدی ضامنی بود و جالب اینجاست که هردو رتبه برترهای موسسه حرف آخر از شهرستان گچساران بودند. شروع آشنایی محمد حسین انصاری نیز با عربی موسسه حرف اخر بوده. گفته های محمد حسین انصاری حرف آخر: اواخر تابستان من با عربی حرف آخر آشنا شدم و درصد من در آزمون های آزمایشی حتی بیشتر از درصد عربی کنکورم بود و از یادگیری این درس به حدی لذت می بردم که سه الی چهار بار کل عربی را با استاد واعظی مطالعه کردم.

درصد های کنکور محمد حسین انصاری نیز به صورت ادبیات52 درصد، عربی 57، دینی89، زبان 43، ریاضی 85 درصد، زیست 80 درصد، فیزیک 89 درصد و شیمی 60 درصد بوده است.

سینا آرامتن رتبه 13 رشته ریاضی و کارو محمدی رتبه 75 رشته تجربی

درصد های سینا آرامتن حرف آخر: ادبیات 45 درصد، عربی 80 درصد، دینی 70 درصد، زبان 70 درصد، ریاضی رشته ریاضی 60 درصد، فیزیک رشته ریاضی 53 درصد، شیمی رشته ریاضی 76 درصد.

درصد های کارو محمدی حرف آخر: ادبیات 76 درصد، عربی 78 درصد، دینی 74 درصد، زبان 52 درصد، ریاضی 78 درصد، فیزیک 54 درصد، زیست 73 درصد و شیمی 71 درصد

کارو: یکی از دلایل موفقیتم در درس شیمی تدریس فوق العاده استاد شیروانی در این درس بود، به خصوص در الگو ها و تصویر سازی های عالی که جایی برای نکته دیگر باقی نمی گذارند. نقشه راه هم فو العاده بود و اصل بنیاد مسائل را تشریح کرده است، چیزی که در سایر منابع آموزشی مشاهده نمی شود.

+سینا آرامتن: فیزیک امسال فوق العاده سخت بود اما تلاش های استاد کامیار خوب نتیجه داد. ایشان حرکت شناسی که بسیار سنگین بود و 6 الی 7 سوال از آن مطرح شد با روش فوق العاده شان توانستم تنها با یک الگو پاسخ دهم و این الگو در حافظه بلند مدت ذخیره می شد بدون این که نیازی به حفظ کردن کلی فرمول باشد. واقعا چیزی که استاد کامیار گفتند در کنکور اتفاق افتاد و از ایشان متشکرم.

علی محمدی پور رتبه 19 و محمد محمدی پور رتبه 160 حرف آخر

به نظر می آید که دوقلوهای افسانه ای در حرف آخر به یک مد تبدیل شده سال قبل روژین و هانا یاری دوقلو های افسانه ای حرف آخر بودند که با این موسسه توانستند رتبه 12 و 18 کنکور تجربی را کسب کنند و امسال هم علی محمدی پور و محمد محمدی پور توانستند این جایگاه را به خود اختصاص دهند و به دوقلوهای افسانه ای حرف آخر تبدیل شوند. علی محمدی پور حرف آخر توانست رتبه 19 و محمد محمدی پور حرف آخر توانست رتبه 160 را با کمک اساتید این مجموعه کسب کنند.

درصد های محمد محمدی پور: ادبیات 52 درصد، عربی 80 درصد، دینی 94 درصد، زبان 65 درصد، ریاضی 100 درصد، زیست 79 درصد، فیزیک 82 درصد، شیمی 38 درصد.

درصد های علی محمدی پور: ادبیات 60 درصد، عربی 87 درصد، دینی 85 درصد، زبان 52 درصد، ریاضی 78 درصد، زیست 73 درصد، فیزیک 57 درصد، شیمی 44 درصد.

نیلوفر مجیدیان رتبه 410، رامین چهرقانی رتبه 14، کامیار فتاحی رتبه 93

این سه رتبه برتر هم به نوبه خود داستان منحصربفردی دارند. کامیار فتاحی از رشته تجربی به دنبال علاقه خود رفت و وارد رشته ریاضی فیزیک شد، نیلوفر مجیدیان هم بعد از دومین تلاش متوالی خود به نتیجه رسید.

درصد های نیلوفر مجیدیان رتبه 410 تجربی: ادبیات 67 درصد، عربی87 درصد، دینی 77 درصد، زبان 40 درصد، ریاضی 56 درصد، زیست 67 درصد، فیزیک 51 درصد، شیمی 50 درصد.

درصد های کامیار فتاحی رتبه 93 رشته ریاضی: ادبیات 35 درصد، عربی 64 درصد, دینی 40 درصد، زبان 64 درصد، ریاضی 55 درصد در رشته ریاضی، فیزیک 70 درصد و شیمی 40 درصد

درصد های رامین چهرقانی رتبه کنکور انسانی: ادبیات 70، عربی 76، دینی 82، زبان 0، ریاضی 55، اقتصاد 93، ادبیات 81، عربی 90، روانشناسی 95، تاریخ و جغرافیا 72 درصد.

خانم نیلوفر مجیدیان حرف آخر سال قبل توانسته بود رتبه 5500 را کسب کند و در سال دوم رتبه خود را حدود 5000 تا کاهش دهد و به رتبه 410 دست پیدا کند؛ کامیار فتاحی نیز سال قبل در رشته تجربی رتبه 9200 را کسب کرده بود و در سال 99 تصمیم به شرکت در کنکور رشته ریاضی فیزیک گرفت و توانست به رتبه 93 در کنکور ریاضی فیزیک دست پیدا کند. داستان کامل این رتبه برتر ها را در ویدئو بالا می توانید مشاهده کنید و لذت ببرید.

علیرضا الماسی رتبه 485 و احسان خلیلی رتبه 120

علیرضا الماسی و احسان خلیلی نیز دوتا از رتبه برترهای موسسه حرف اخر بودند که علیرضا موفق به کسب رتبه 485 در رشته تجربی شد و احسان خلیلی هم توانست رتبه 120 رشته ریاضی فیزیک را کسب کند.

درصد های علیرضا الماسی حرف آخر: ادبیات 63 درصد، عربی 80 درصد، دین و زندگی 84 درصد، زبان 30 درصد، ریاضی 55 درصد، زیست 78 درصد، فیزیک 55 درصد، شیمی 53 درصد. علیرضا الماسی دومین کنکور خود را تجربه کرد و بد نیست بدانید که در سال اول رتبه 17456 را کسب کرد و در سال دوم توانست به رتبه 485 در کنکور رشته تجربی دست پیدا کند.

درصد های احسان خلیلی حرف آخر: ادبیات 54 درصد، عربی 76 درصد، دینی 84 درصد، زبان 70 درصد، ریاضی رشته ریاضی 65 درصد، فیزیک 88 درصد و شیمی 28 درصد.  مصاحبه کامل با علیرضا الماسی و احسان خلیلی را در ویدئو بالا به صورت کامل می توانید مشاهده کنید و از تجربیات این دو رتبه برتر موسسه حرف آخر بهره مند شوید.

معرفی رتبه برتر های 98 حرف آخر:

سال 98 جزو درخشان ترین سال های فعالیت موسسه حرف آخر با مدیریت استاد عبدالرضا منتظری به شمار می‌آید چرا که با آمار درخشانی که در کسب رتبه برتر های کنکور 98 حرف آخر ایفا کرد جایگاه خود را چندین مرتبه در بین موسسات و منابع کنکور تقویت کرد و به برترین تولید کننده محصولات آموزشی لقب یافت. امروز با معرفی رتبه برترهای کنکور 98 حرف آخر در خدمت شما هستیم و در ادامه به معرفی رتبه های برتر حرف اخر در کنکور سال های گذشته نیز خواهیم پرداخت.

پکیج هدیه حرف آخر:

اگر کنکوری هستید ولی تا الان به هر دلیلی نتوانستید خوب مطالعه کنید برای شما یک خبر خوب داریم. الان هم می‌توانید بهترین نتیجه را در کنکور کسب کنید و به هدف و رویای خود برسید. حتما نام پروژه 6040 حرف اخر را شنیده اید. پروژه ای که شما در 60 روز آموزش کامل دروس را دریافت خواهید کرد و به تسلط خواهید رسید و در 40 روز هم 20 آزمون جامع شبیه ساز کنکور حل خواهید کرد و 20 بار کل دروس را مرور می‌کنید. پکیج هدیه حرف آخر 20 درصد از پروژه 6040 است که شما فقط با پرداخت هزینه پست و تولید از این پکیج بهره مند خواهید شد و با استفاده از آن قادر خواهید بود به 40 تست قطعی از کنکور پاسخ دهید. برای دریافت این پکیج بی نظیر فرم زیر را پر کرده ، یا به تلگرام موسسه حرف آخر پیام دهید یا از طریق شماره حرف آخر 02166576182 اقدام کنید.

مصاحبه با رتبه برترهای حرف آخر:

در ادامه مصاحبه با رتبه برتر های حرف آخر را مشاهده خواهید کرد که علاوه بر توضیحات فیلم مصاحبه با رتبه های برتر حرف اخر که در تلویزیون و در برنامه موسسه حرف اخر ضبط شده است را نیز می‌توانید مشاهده کنید.

این مطلب را هم بخوانید  چگونه درس بخوانیم تا در کنکور موفق شویم؟ 8 راز طلایی موفقیت در کنکور

امیر جهان دیده رتبه 83 و امیرحسین داودی رتبه 617 کنکور 98:

آقای امیر جهان دیده و امیر حسین داودی رتبه های برتر 98 حرف آخر. جالب است بدانید امیرحسین داودی سال قبل رتبه 3000 کسب کرده بود و در کنکور 98 که کسب رتبه خیلی سخت تر از سال قبل بود توانستن به رتبه 617 برسد. در ویدیو بالا می‌توانید مصاحبه با رتبه برتر های حرف آخر را ببینید و از تجربیات آن ها استفاده کنید.

بهتر است بدانید که آقای جهاندیده موفق به کسب درصد 100 دینی 98 شد.

علیرضا مردانی رتبه 10 ریاضی و علی عباس زاده رتبه 207 تجربی 98

کسب درصد 83 در درس ریاضی و 85 در درس فیزیک از شاهکار های علیرضا مردانی و کسب درصد 84 در ریاضی و 88 در زیست و درصد 100 در درس فیزیک از شاهکار های علی عباس زاده در کنکور 98 به عنوان رتبه برترهای حرف آخر 98 بود.

سجاد علیزاده رتبه 87 تجربی و 13 زبان:

از درخشان ترین رتبه های برتر حرف آخر 98 می‌توان به سجاد علیزاده اشاره کرد که بعد از سه سال پشت کنکور بودن توانست به رتبه 87 تجربی و 13 زبان دست پیدا کند. آقای علیزاده دینی را 100 و زبان را در هردو رشته 90 درصد زد. در دروس اختصاصی نیز زیست را 90 فیزیک را 95 و شیمی را 90 زد.

تورج جعفری رتبه 187 تجربی:

آقای تورج جعفری از رتبه برتر 98 حرف آخر سال قبل موفق به کسب رتبه 4200 شده بود اما امسال توانست با منابع فروشگاه حرف آخر به رتبه 187 دست پیدا کند و نکته جالب در مورد ادبیات است. با وجود اینکه پدر آقای جعفری خود نیز مدرس ادبیات است اما سال قبل به درصد 30 در درس ادبیات رسیدند. اما امسال و بعد از استفاده از دی وی دی ادبیات حرف آخر با تدریس استاد محسن منتظری به درصد 80 در ادبیات دست پیدا کردند.

برای مشاهده تمامی رتبه های 98 و فیلم مصاحبه رتبه برترهای 98 موسسه حرف آخر به تلگرام 09120067692 پیام دهید.

اما قبل از ادامه مطلب مشاورین ارشد حرف آخر را به شما عزیزان معرفی کنیم که تاثیر زیادی را در موفقیت شما می‌توانند ایفا کنند قبل از تهیه محصولات پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت مشاوره حتما با مشاورین در ارتباط باشید. برای تهیه محصولات و دریافت مشاوره رایگان از طریق مشاورین ارشد مجموعه با شماره 02166576182 تماس بگیرید تا یک جلسه مشاوره رایگان و مشاوره تهیه محصولات را دریافت کنید.

معرفی مشاورین ارشد حرف آخر:

از مشاورین ارشد حرف آخر می‌توان به شایان مامندی رتبه 958 کنکور سراسری و فردی که خود در دوران کنکور دانش آموز حرف آخر بود و از تمامی محصولات این موسسه استفاده کرده است، خانم مریم فرزی مشاور ارشد حرف اخر با 10 سال سابقه مشاوره تحصیلی و خانم حدیث قمری دانشجوی دکترای فیزیولوژی اشاره کرد که برای ارتباط با این مشاورین می‌توانید از طریق شماره حرف آخر 02166576182 اقدام کنید. نظر دوطلبانی که با این مشاورین کار می‌کنند را در صفحه نظرات در مورد حرف اخر بخوانید.

اما در ادامه به چندین سوال رایج بین دانش آموزان و پاسخ آن ها توسط مشاورین ارشد خواهیم پرداخت:

سوالات در مورد حرف آخر:

سوال: چگونه محصولات را می‌توان سفارش داد: 

پاسخ: محصولات را به سه شیوه تلفنی از طریق 02166576182، اینترنتی از طریق فروشگاه حرف اخر و به صورت حضوری می‌توانید سفارش دهید.

 

سوال: محصولات چگونه به دست ما می‌رسد و با چه سیستمی باید مشاهده شود؟

پاسخ: موسسه حرف اخر یک نشر دیجیتال است و محصولاتی که ارسال می‌شود در قالب لوح های فشرده به صورت رمز دار است که برروی کامپیوتر یا لپتاب وصل می‌شود و غیر قابل کپی کردن است.

 

سوال: اگر محصولات مشکلی داشته باشند موسسه پشتیبانی می‌کند؟

پاسخ: بله موسسه حرف آخر دارای بخش گارانتی است که به صورت کامل منابعی که مشکل دارند بررسی و تعویض می‌شوند.

 

سوال: افرادی هستند که همین محصولات را با هزینه کمتر به فروش می‌رسانند. آیا می‌توانیم از آن ها خرید کنیم؟

پاسخ: خیر! قیمت در کل حرف آخر یکسان است و افرادی که با قیمت کمتر به فروش می‌رسانند کلاهبردار و کپی کار هستند و هیچ ضمانتی وجود ندارد محصولات برای داوطلب ارسال شود و از طرفی فایل های کپی حرف اخر کامل نیستند و داوطلب با خرید آن ها متوجه ناقص بودن مطالب خواهد شد و در انتها ناچار به تهیه محصول به صورت اوجینال می‌شود. از طرفی محصولات کپی جزوه ندارند و باید هزینه زیادی صرف خرید جزوه شود؛ از همه مهم تر منابع کپی از لحاظ قانونی و شرعی حرام است و استفاده از آن به هیچ وجه به دلیل عواقب توصیه نمی‌شود.

 

سوال: چرا باید حرف آخر را انتخاب کنیم:

پاسخ: زیرا نتایجی که با حرف آخر گرفته شده است را کامل مشاهده کردید و از طرفی با حرف آخر دیگر به هیچ منبع دیگری نیاز پیدا نمی‌کنید زیرا هم آزمون، هم منبع، هم مشاوره و برنامه ریزی و هم جزوه برای داوطلب ارسال می‌شود که دیگر به هیچ چیزی نیاز پیدا نکند.

 

سوال: مشاوره به چه شکل است:

پاسخ: از مشاوره نیز بی نیاز خواهید شد زیرا برنامه ای که توسط اساتید برای هر درس تدوین شده است در اختیار شما قرار می‌گیرد و یک برنامه ساده نیست بلکه کاملا مشخص شده است داوطلب هرروز چه دروسی را باید مطالعه کند، از هر درس چه مباحثی را بخواند و برای خواندن هر مبحث چه قدر زمان بگذارد! یک برنامه ریزی کاملا اصولی که در قالب دو پروژه دو ماهه و چهار ماهه با توجه به زمان داوطلب می‌تواند تهیه کند.

حسام مراد بیگی رتبه 2 کنکور و از دانش آموزان حرف آخر:

از دید افراد زیادی رسیدن به رتبه تک رقمی شاید در سال اول کنکور غیر ممکن باشد؛ اما در این ویدیو حسامن مراد بیگی رتبه 2 کنکور از موفقیت خود با کمک تدریس اساتید حرف آخر سخن می‌گوید، فردی که در اولین تجربه خود برای شرکت در کنکور به رتبه 2 منطقه در رشته ریاضی دست پیدا کرد و درصد های فوق العاده ای همچون درصد 88 در ریاضی رشته ریاضی، 76 در فیزیک، 82 در شیمی و 92 در ادبیات دست پیدا کرد. سخنان ارزشمند حسام مراد بیگی را در ویدیو بالا از دست ندهید.

محمدرضا پادویی رتبه 18 کنکور در رشته تجربی:

از دانش آموز هایی فوق العاده و رتبه برتر حرف آخر که واقعا در کنکور شاهکار کرد می‌توان به محمدرضا پادویی اشاره کرد که در سه رشته تجربی، زبان و هنر به رتبه های فوق العاده ای دست یافت و توانست رتبه 16 زبان، 18 تجربی و 81 در رشته هنر را کسب کند. درصد های آقای پادویی به عنوان یکی از رتبه های برتر حرف اخر در درس ادبیات 87، عربی 78، دینی 80، زبان 91، ریاضی 78، فیزیک 82، شیمی 82 ئ زیست 83 می‌باشد. توصیه های محمد رضا پادویی را از دست ندهید.

معرفی رتبه های برتر حرف اخر : مهراد زارع رتبه 31 کنکور تجربی

از اولین رتبه برترهای حرف اخر در سال 97 . طبق مصاحبه ای که با مهراد زارع برگزار شد متوجه شدیم که در 30 دقیقه به تمامی سؤالات ریاضی پاسخ داده استو فقط در دو سؤال دچار اشتباه شده است که مربوط به هندسه بوده .” در اولین سؤال هندسه بزرگترین وتر دایره خواسته شده بود که همان قطر بود. من نیز سؤال را حل کردم و شعاع را پیدا کردم ولی فراموش کردم که دو برابر کنم تا به قطر برسم و گزینه ی اشتباه را زدم”

رتبه های برتر حرف اخر

همانطور که میدانید مدت زمان پاسخگویی به 30 تست ریاضی 47 دقیقه است و مهراد زارع در 330 دقیقه کل سؤالات این درس را حل کرد و خاطر نشان کرد که دلیل سرعت بالای او این بود که مشاه تمامی سؤالات را قبلا در پکیج ریاضی استاد منتظری و 20 آزمون مشاهده کرده بود.

همچنین در رابطه با دین و زندگی کنکور 97 که از کل سه رشته ی ریاضی تجربی و انسانی فقط سه نفر تواسنتند در این درس به درصد 100 برسند نیز خاطر نشان کرد که درصد دین و زندگی خود را مدیون استاد یوسفیان پور هستم چرا که کل دین و زندگی را فقط با 14 الگو به ما آموزش میدهند.

معرفی رتبه های برتر حرف آخر : مهدی حسنی رتبه 33 کنکور تجربی

روشی که در حرف آخر استفاده میشود را در هیچ منبع آموزشی دیگری نمیتوان یافت مثلا در هفت الگوی زیست در حدود سه ساعت 7 الگو را یاد خواهید گرفت که با استفاده از آنها دیگر لازم نیست کل صورت سؤال را بخوانید بلکه با خواندن نصف سؤال یا حتی کمتر از نصف سؤال شما به پاسخ صحیح دست پیدا میکنید و میدانید با استفاده از این روش چقدر در زمان شما صرفه جویی میشود.

رضا عطار پور رتبه 34 رشته ریاضی:

اما به سراغ رتبه برتر های رشته ریاضی حرف آخر برویم. آقای رضا عطار پور رتبه 34 رشته ریاضی که رازهایی در رابطه با اینکه چگونه توانست در 15 دقیقه عربی را 85 درصد بزند و در درس عربی 5 دقیقه برای خود زمان بخرد و همچنین در 7 دقیقه دینی را 90 بزند و 10 دقیقه هم در این درس برای خود زمان پس انداز کند صحبت می‌کند.

معرفی رتبه های برتر حرف آخر : میثم فرهمندی رتبه 39 کنکور تجربی

میثم فرهمندی در کارنامه بیست شبکه ی آموزش به عنوان یکی از رتبه های برتر حرف آخر حضور یافت و اشاره کرد که با استفاده از منابع حرف آخر به درصد های زیر دست یافت:

ادبیات : 80 درصد ، عربی : 90 درصد ، دین و زندگی 79 درصد ، زبان 73 درصد ،  ریاضی : 72 درصد ، زیست 80 درصد ، فیزیک 78 درصد و شیمی 69 درصد.

میثم فرهمندی اشاره کرد که با استفاده از عربی حرف آخر به درصد 90 عربی رسیده است و اما این پایان کار نیست، وی درصد 90 عربی را فقط در 12 دقیقه کسب کرده است و 8 دقیقه برای سایر دروس ذخیره سازی نموده.

من در دبیرستان در درس عربی واقعا ضعیف بودم و در هُوَ و هُما میماندم ، و واقعا باور نکردنی بود که در 23 ساعت بتوانم کل عربی را با استاد واعظی یاد بگیرم. عربی استاد واعظی را در یک ماه تمام کردم و بعد از یک ماه فقط تمرین کردم و تست زدم تا روز کنکور که یادم نرود و در آخر هم به این نتیجه رسیدم.

معرفی رتبه های برتر حرف آخر : سروین سلیمانپور رتبه 41 کنکور تجربی

سروین سلیمانپور تمامی پکیج های حرف آخر را استفاده کرد و به رتبه 41 کنکومر سراسری دست پیدا کرد.

در کنکور سراسری رسیدن به درصد های بالای 70 واقعا سخت است و فقط یک درصد کل داوطلبان به این درصد ها دست پیدا میکنند اما با حرف آخر همه چیز امکان پذیر است. درصد های سروین سلیمانپور در کنکور 97 به شکل زیر میباشد:

دروس عمومی:

ادبیات : 77 درصد

عربی : 90 درصد

دین و زندگی : 80 درصد در 9 دقیقه ( در کنکور 97 حتی رتبه 1 کنکور تجربی به درصد 84 دین و زندگی دست یافت و سخت ترین درس عمومی بود)

این مطلب را هم بخوانید  3 الگوی طلایی که برای یادگیری مسائل شیمی کنکور باید بدانید

زبان خارجه : 68 درصد

دروس اختصاصی :

ریاضی : 75 درصد

زیست شناسی : 83 درصد

فیزیک : 93 درصد

شیمی : 90 درصد

مصاحبه با رتبه برتر های حرف آخر:

رتبه برترهای حرف آخر

درصد فیزیک خود را واقعا مدیون استاد کامیار و روش های ایشان هستم. شعار شهودی سازی در حرف آخر فقط یک حرف نیست و واقعا عملی هم میشود و تمامی مطالب به صورت شهودی بدون فرمول به شما آموزش داده میشود .

معرفی رتبه های برتر حرف اخر : محمدرضا خوشرو رتبه 59 کنکور تجربی

محمدرضا خوشرو در برنامه ی شبکه ی یک سیما حرف آخر اشاره کرد ” اگر از راه اصولی برای کنکور اقدام کنید رتبه برتر شدن کار آسانی است اما اگر از راه غیر اصولی پیش بروید یکی از سخت ترین کارها میباشد”.

قرار بود در کلاس های استاد و.اعظی شرکت کنم ولی به دلایلی فرصت نشد و گفتند که ایشان دی وی دی هم در حرف آخر دارند. همان دی وی دی ها را تهیه کردم و در کنکور 97 به درصد 100 در عربی دست پیدا کردم.

متین جمالیان رتبه 46 رشته تجربی:

این ویدیو علاوه بر ویدیو رتبه برتر های موسسه حرف آخر یک ارزش معنوی هم دارد و دوران کنکور متین جمالیان زیر و رو می‌شود و اطلاعاتی خوبی را در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهد. در این ویدیو آقای متین جمالیان از بهانه هایی که در سال اول مانع موفیقت او شدند صحبت می‌کند و اطلاعات بسیار مفیدی در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد.

جعفر قرایی فردی که رتبه 27 رشته ریاضی را به رتبه 57 تجربی رسید:

در سال های اخیر افراد زیادی را می‌توانیم مشاهده کنیم که از سایر رشته ها حتی رشته ای مانند انسانی اقدام به شرکت در رشته تجربی می‌کنند و به درصد و رتبه های بسیار عالی دست پیدا می‌کنند که جعفر قرایی هم یکی از این رتبه برتر های موسسه حرف اخر است که از رتبه 27 رشته ریاضی به رتبه 57 رشته تجربی دست پیدا کرد.

معرفی رتبه های برتر حرف اخر : مهدی ایمانی رتبه 66 کنکور تجربی

اول فکر میکردم که بیست آزمون نیز مانند آزمون های ساده ی آزمایشی میباشد و فقط سؤالات خوبی دارد. اما بعد از تهیه متوجه شدم که با چه منبعی سر و کار دارم و در هر آزمون نسبت به آزمون قبلی یک الی دو درس عمومی و اختصاصی چالش برانگیز تر میشد و دقیقا به سبک کنکور سراسری پیش میرفت. واقعا در کنکور سراسری سؤالات از بیست آزمون آسان تر میباشد ولی سختتر نه!

حتی در سر جلسه ی کنکور که حاضر شدم میتوانم بگویم که تقریبا مشابه تمامی سؤالات را قبلا در بیست آزمون حل کرده بودم.

 

معرفی رتبه های برتر حرف اخر : فائزه کیانفر رتبه 300 کنکور تجربی

فائزه کیانفر داوطلبی که سه سال پشت کنکور بوده ولی برای هدف خود جنگیده است و آخر هم به هدف و نتیجه ی زحماتش و سه سال دوری از همه چیز دست یافت.

فائزه کیانفر:

” من خیلی حسرت میخورم که دیر با موسسه آشنا شدم و ای کاش همان سال اول با حرف آخر آشنا میشدم…

واقعا اساتید زیست حرف آخر حرف و عملشان یکی میباشد، با استفاده از الگوهایی که آموزش دادن واقعا توانستم در جلسه ی آزمون کنترل خوبی روی خودم و هم روی زمان مدیریت داشته باشم…

واقعا میتوانم بگویم الگوی پارادوکس زیستی یک الگوی بینظیر برای صرفه جویی در زمان بود و خیلی خیلی به من کمک کرد که درصد زیست من از 40 درصد به 80 درصد برسد.”

 

معرفی رتبه های برتر حرف آخر : علیرضا راعی رتبه 354 کنکور تجربی

رتبه های برتر حرف آخر

علیرضا راعی داوطلب رشته ی ریاضی بوده است ولی بنا بر علت هایی از ریاضی دلزده شد و در مدرسه معلم ها با حرف هایش که تو به هیچ جا نمیرسی و … او را ناراحت کرده بودند. از طرفی همیشه آرزوی پزشکی را داشته پس تصمیم میگیرد در کنکور شرکت کند. در سال 96 رتبه ی بدی به دست می آورد. یک روز در شبکه ی آموزش که برنامه ی کارنامه بیست ریاضی حرف آخر استاد منتظری را پخش میکرده این برنامه را مشاهده مینماید که در آن استاد منتظری به حل یکی از تست های ترکیب توابع کنکور 96 مشغول بوده.

با خود میگوید که من برای این تست در جلسه ی کنکور 5 دقیقه وقت گذاشتم و در آخر هم اشتباه زدم اما استاد منتظری زیر 20 ثانیه فقط با الگوی ماشین (که این الگو را در ریاضی جامع 1 حرف آخر تدریس میکنند) حل میکنند. با خود فکر میکند و ریاضی استاد منتظری را تهیه میکند و وقتی نتیجه را میبیند سایر دی وی دی های حرف آخر را نیز تهیه مینماید و در کنکور 97 به رتبه ی 366 دست پیدا میکند.

بخشی از گفته های علیرضا راعی در برنامه ی کارنامه بیست شبکه آموزش و معرفی رتبه های برتر حرف آخر :

+علیرضا جان لطفا نظر خودت را در قالب یک جمله در مورد نام های زیر بگو

1- استاد شعبانی ، شاکری و روان :

– متخصص زیست خواندن و آموزش زیست

2- دکتر غلمحسین شیروانی :

– سختگیر ، سخت گیر برای رسیدن به جاهای خوب که وقتی سؤالات کنکور را دیدید بگویید ” عه ، سؤال کنکور اینه ؟ ”

3- استاد محمد واعظی :

– بمب انرژی و انگیزه و مرد عربی کنکور

4- استاد محسن منتظری مدرس ادبیات :

– حرفه ای در طرح سؤال

5- استاد علیرضا یوسفیانپور :

– نکته سنج ، با دقت و بهترین مدرس دین و زندگی که برای اولین بار با روش تدریس ایشان لازم نیست یک کلمه دین و زندگی حفظ شود.

6- عبدالرضا منتظری :

– فردی که دید همه رو نسبت به ریاضی تغیر میدن.

معرفی رتبه های برتر حرف آخر : ساسان جهانگیر زاده رتبه 366 کنکور تجربی

+ یک روز در تلویزیون برنامه ی حرف آخر را دیدم ، تدریس ها واقعا جذاب بود و برای اولین بار چنین تدریسی را مشاهده میکردمم. برای تهیه ی محصولات وسوسه شدم اما قانع نشدم. به همین دلیل در اینترنت در مورد آن تحقیق کردم و فیلم های زیادی از این موسسه دیدم و گفتم نه واقعا روش هایی که تدریس میکنند مانند قضا و قدر استاد یوسفیان پور که 20 صفحه کتاب درسی را در 5 دقیقه آموزش میدهند برای کل سؤالات پاسخگو میباشد. به همین دلیل مجموعه را تهیه کردم و از این کار واقعا خوشحال هستم چون راه را خیلی خیلی برای من هموار ساخت.

معرفی رتبه های برتر حرف اخر : مجتبی سعادت پیشه رتبه 390 کنکور تجربی

رتبه های برتر حرف اخر

یکی از افرادی که واقعا باید به عنوان الگوی تلاش و پشتکار قرار داده شود و همیشه هم در ذهن ها میماند. مجتبی سعادت پیشه در سن 31 سالگی و بعد از 13 سال دوری از درس و مدرسه  تصمیم به شرکت مجدد در کنکور گرفت و به رتبه ی 390 رسید. هر کدام ازشما که این متن و این پاراگراف را میخواند وضعیت خود را با وضعیت مجتبی سعادت پیشه مقایسه کند متوجه میشود که شرایظش کاملا بهتر از آقای سعادت پیشه یا نه آقای دکتر سعادت پیشه میباشد.

گفته های مجتبی سعادت پیشه :

به پیشنهاد همسرم در کنکور سراسری 95 شرکت کردم ولی به دلیل مناسب نبودن محتوای آموزشی به نتیجه ی خوبی نرسیدم. بخاطر تغیر شرایط زندگی دوباره سال 96 هم در کنکور ثبت نام کردم. جمع کردن دروس چهار ساله در یک سال واقعا کار سختی بود تا اینکه با حرف آخر آشنا شدم. ازطرفی رشته ی دبیرستان من ریاضی فیزیک بود و اصلا از زیست سردرنمیاوردم.

اگر از دی وی دی های حرف آخر استفاده نمیکردم قطعا به رتبه و رشته ی الانم نمیرسیدم و همیشه میگویم اگر اندکی زودتر با حرف آخر آشنا شده بودم میتوانستم به رتبه ی خیلی بهتری دست پیدا کنم.

معرفی رتبه های برتر حرف آخر  : بهزاد خادمی رتبه 427 کنکور تجربی

بهزاد خادمی ساکن شهر تکاب در آذربایجان غربی، در سال 93 اولین کنکور خود را در رشته ی تجربی شرکت کرد اما به نتیجه ی ایده آل خود نرسید و از کنکور فاصله گرفت . به تهران آمد و در حدود 1 سال در قصابی ، رستوران و فستفود مشغول به کار شد. سال 94 به خدمت سربازی اعزام شد. سال 96 بلافاصله بعد از خدمت وارد بازار کار شد…

گفته های بهزاد خادمی :

مشغول کار بودم و از شرایطم ناراضی بودم چون آینده ی مشخصی نداشتم و فکر آن آزارم میداد. مجددا در تاستان جرقه ی شرکت در کنکور به سرم زد و ثبت نام کردم. همه ی اطرافیان مرا نا امید میکردند که از کنکور فاصله گرفته ای و رقیبانت خیلی زودتر از تو شروع کرده اند و نمیتوانی موفقق شوی؛ تعدادی کلاس ثبت نام کردم ولی از خودم که آزمون میگرفتم درصد درس های عمومی من از 30 بالاتر نمیرفت. در درس ریاضی هم فقط آمار بلد بودم و بالاترین درصد ریاضی من 17 درصد بود. این درصد ها کلا مرا نا امید میکردند و بارها پیش آمد که قید کنکور را بزنم.

یکی از دوستانم که در حرف آخر مشاور بود به من دی وی دی های حرف آخر را پیشنهاد داد. در ابتدا با توجه به حرف هایی که درمورد دی وی دی های کنکوری شنیده بودم امتناع کردم اما بعدا بخاطر اعتمادی که به دوستم داشتم اول ریاضی را گرفتم و در کمال تعجب درصدم در اولین آزمون از 17 به 70 رسید. کم کم خوشم آمد اما بخاطر مشکل مالی نتوانستم یکجا بگیرم و کم کم دی وی دی ها را کامل تهیه کردم و به نتیجه ی امسالم رسیدم و به عنوان رتبه های برتر حرف آخر در خدمت شما هستم.

دقت کنید کنید که در طی یک سال بهزاد خادمی چگونه زندگی خود را زیر و رو کرد و از همین الان آینده ای تضمین شده برای خود ساخت.

نظر بهزاد خادمی در رابطه با دی وی دی های حرف آخر :

رتبه برترهای حرف آخر

در مورد ریاضی استاد منتظری که تعریف کردم چگونه فقط در یک هفته درصد ریاضی مرا از 17 به هفتاد رساند. نکته ی دیگر عربی استاد واعظی میباشد. من همیشه از عربی متنفر بودم و نمیتوانستم آنرا خوب یاد بگیرم و در کنکور انتظار درصد زیر 40 را داشتم. اما استاد محمد واعظی در اولین جلسه ی عربی گفتند ” ببین قرار نیست شما عربی حرف زدن رو یاد بگیرید فقط قراره یاد بگیرید چجوری تست عربی رو بزنید” که واقعا هم همین گونه بود. من یک لغت هم برای عربی بلد نیستم و فقط با روش های استاد واعظی در کنکور به درصد 96 عربی دست پیدا کردم.

دوستان خوبم نظرات رتبه های برتر حرف آخر و نحوه ی رسیدن آنها به رشته ها و دانشگاه هایی که واقعا برایش جنگیدند را مشاهده کردید.

اگر میخواهید به سبک و سیاق این افراد شما نیز به نتیجه ی دلخواه خود برسید ، مهم نیست چند سال دارید ، داوطلب سال دهم هستید یا فردی که مانند مجتبی سعادت پیشه سال ها از کنکور فاصله گرفته است، همین الان با شماره ی دفتر حرف آخر 02166576182 تماس بگیرید تا به سبک و سیاق رتبه های برتر حرف آخر شما را در ادامه ی راهتان یاری کنیم.

تماس-با-مامندی

لینک های کوتاه این مطلب

https://is.gd/y13Alr

https://b2n.ir/865759

https://tinyurl.com/y533vbbo
https://bit.ly/2TV3ZjM

مطالب مرتبط:

27 نظر در “معرفی رتبه های برتر حرف آخر !!! افشای رازهای موفقیت در کنکور

 1. Avatar of نفیسه مولودی نفیسه مولودی گفت:

  سلام خوب هستید؟
  آقای مامندی شما واقعا خودتونم رتبه برتر این موسسه بودید؟

  1. سلام دوست خوبم. بله من خودم دانش آموز همین موسسه بودم و تونستم با تدریس اساتید مجموعه به رتبه 958 برسم و الان هم که در این مجموعه فعالیت دارم اطلاعات و تجربیات دوران کنکور خودم رو در اختیار داوطلبان قرار می‌دم

 2. Avatar of هدیه مرتضوی هدیه مرتضوی گفت:

  سلام وقت بخیر
  ممنون از مقاله خوبتون
  فقط یه مشکلی پیش اومده
  من هنوز دو دلم نمیدونم واقعا با این منابع پیش برم یعنی منو میتونه به پزشکی برسونه یا نه؟

  1. سلام و ادب. ببینید در مورد منابع من می‌تونم تضمین این که کاملترین منابع رو در اختیارتون قرار می‌دیم، بدم اما در مورد پزشکی هیچ تضمینی وجود نداره تو دنیای کنکور و هر فردی که تضمین رتبه یا قبولی در رشته ای رو داد بهش شک کنید. اما در مورد منابع با توجه به اینکه خودم دانش آموز این موسسه بودم می‌تونم تضمین کامل بودن و کاربردی بودن رو بدم. برای اطلاعات بیشتر و راهنمایی با 02166576182 تماس بگیرید.

 3. Avatar of رویا رویا گفت:

  سلام یه سوال پیش اومد واسم🤔
  یعنی واقعا حرف آخر این همه رتبه برتر داشته از کجا معلوم پول ندادید اینا بیان؟

  1. سلام و عرض ادب. دانش آموزانی که با حر، اخر پیش رفته باشن می‌دونن که هیچ چیز غیر ممکن نیست و میشه به رتبه مد نظرشون برسن شما می‌تونید در صفحه نقد حرف اخر نظرات دانش آموزان در مورد حرف آخر رو کامل بخونید که چطوری دانش آموزان چه نظری در مورد محصولات دارن و از طرفی به یک نفر دیگه هم جواب دادم در مورد این سوال که تا کاملا مشخص نشه که دانش آموز مورد نظر واقعا از آموزش های حرف آخر استفاده نکرده اصلا معرفی نمیشه و از طرف دیگه من خودم با این مجموعه رتبه 958 رو کسب کردم و همین یه دلیل خوب برای اثبات می‌تونه باشه.

 4. Avatar of الهام پور زارعی الهام پور زارعی گفت:

  روز بخیر، خدایی حرف آخر عالیه من منابعو گرفتم دیر شروع کردم فقط تو دو ماهی که خوندم با وجود اینکه صفر بودم تونستم ۱۵ هزار بیارم انشالله امسال اسم من میاد اینجا (خودشیفته هم خودتونید)😊😅

  1. انشالله دوست خوبم و هیچ وقت روحیه بلند پروازیتون رو از دست ندید. اگه درست تلاش کنید خیلی خیلی بهتر هم خواهید شد.

 5. Avatar of behzad behzad گفت:

  اثباتی دارید که این رتبه ها واقعیه و خودتون نیاوردید مثل بقیه موسسات؟
  چون واقعا آدم نمیتونه اعتماد کنه بعد اون همه کلاه برداری هایی که بعضی مؤسسات انجام دادند😑

  1. دوست خوبم هر فردی که بیاد و ادعا کنه با موسسه ما رتبه کسب کرده تو سیستم کامل چک می‌کنیم که آیا چنین فردی با چنین مشخصاتی تو سیستم سفارش جرف آخر اسمش وجود داره یا نه و فقط در صورتی که اسمش موجود باشه ازش دعوت می‌کنیم. تمامی دانش آموزان این پست اسمشون تو سیستم حرف آخر به عنوان دانش آموز وجود داره

 6. Avatar of علی دارابی علی دارابی گفت:

  سلام خسته نباشید
  من منابعو گرفتم ولی الان بدون مشاورم چیکار کنم خواهشا راهنماییم کنید
  خودمم تلاش کردم بخونم ولی نتونستم به یه نفر نیاز دارم که راه رو بهم نشون بده🙏

  1. سلام و عرض ادب حرف اخر قوانینی برای مشاوره داره ولی به شماره 09120067692 پیام بدید کامل راهنماییتون می‌کنم یا با شماره 02166576182 تماس بگیرید یا از طریق تلگرام من که لینکشو گذاشتم پیام بدید.

 7. Avatar of رقیه منصوری رقیه منصوری گفت:

  سلام آقای مامندی
  واقعا به حرف آخر ایمان داشتم ولی با دیدن این همه رتبه برتر دیگه کامل شد ایشالله امسال تمام تلاشم رو میکنم یکی از رتبه برتر های درجه یک حرف آخر باشم ممنون از موسسه عالی،اساتید عالی،همه چی عالیییی

  1. لطف شماست و بی صبرانه منتظر نتیجه خوبتون در کنکور سراسری هستیم

 8. Avatar of مریم فلاحی مریم فلاحی گفت:

  سلام وقتتون بخیر…من واقعیتش بیشتر اوقات تو تلویزیون حرف آخر رو میدیدم که برنامه داره یکمی نگاه میکردم ولی چند روز پیش دوستم داشت به دینی استاد یوسفیان پور نگاه میکرد گفتم بده منم نگاه کنم چون خیلی مشتاق بودم اسمه استاد رو خیلی شنیده بودم بعد دیدم واقعا حق دارند همه تعریف کنند مگه همچین تدریسی داریم خدایی عالی ترین تدریسی بود که تو عمرم دیدم فقط نگاه کن تست هارو چشم بسته بزن تعریف نمیکنم چون هرکی دیده یا ببینه حق میده یعنی کله مجموعه تدریسشون عالیه من که عاشق درس خوندن شدم خیلی ممنون

  1. سلام و عرض ادب. خیلی متشکرم بابت بازخورد مثبتتون پیشنهاد می‌کنم صفحه نظرات درباره حرف اخر رو هم ببینید؛ فیلم افرادی که دینی رو 100 زدن براتون گذاشتم که خیلی کمک می‌کنه.

 9. Avatar of حسنا باقری حسنا باقری گفت:

  سلام وقت بخیر
  سال آخری هستم میخواستم بپرسم تو این مدت کم کدوم پکیج رو تهیه کنم میتونم به نتیجه برسم؟؟

  1. سلام. تو این مدت باقی مونده پیشنهاد من به شما پکیج 6040 حرف اخر هستش. اما شرایط استفاده ش نیازمند یک سری شرایطه که با شماره 02166576182 تماس بگیرید تا کامل راهنمایی بشید

 10. Avatar of جواد حسینی جواد حسینی گفت:

  سلام روزتون بخیر
  میخواستم بپرسم برای دریافت مشاوره و تهیه محصولات هم میتونیم حضوری تشریف بیاریم چون بعضی سوالات هست میخواستم حضوری بپرسم ممنون میشم بگید؟

  1. سلام و درود. بله به صورت حضوری هم میشه تشریف بیارید اما قبل حضور با شماره 02166576182 تماس بگیرید

 11. Avatar of امیرحسبن امیرحسبن گفت:

  سلام خسته نباشید
  من امسال دوازدهمی می شم می خواستم بدونم پکیج ۶۰۴۰ بگیرم بهتره یا حرف اخر ؟

  1. سلام دوست خوبم وقتتون بخیر باشه برای شما اکیدا توصیه می‌کنم از پکیج صفر تا صد حرف آخر استفاده کنید. برای راهنمایی بیشتر هم می‌تونید از طریق 02166576182 مستقیم با من در ارتباط باشید.

 12. Avatar of یلدا یلدا گفت:

  سلام خسته نباشید من از نیمه های شهریور شروع ب خوندن کردم و آبان ماه با شما آشنا شدم از صفر تا صد پکیجارو تهیه کردم واسه همشونم وقت گزاشتم اول کتابو میخوندم بعد دی وی دیارو نگاه میکردم تستارم خودم حل میکردم و همشونم درست بودن کتابای دیگرم میدیدم 10 آزمونم دادم 5 روز با حرف اخرو حل کردم بهم گفتن آزمون نمیخواد بدی خودمون داریم با همینا پیش رفتم الان ی ماهی هست ک تموم کردم واسه تست خودم ی آزمون آزمایشی گرفتم ازخودم راضی نبودم روز بعدی و بعدی ب همین منوال از خودم نا امید شدم کاغذیم ک چند ماه بود زده بودم ب دیوار اتاقم توش نوشته بودم هدفم پزشکی روزانه تبریزه انداختم دور کارم شده گریه و کلی حسرت من نمیدونم تو این 20 روز چیکار کنم؟ من حتی امسال گوشی و تفریحم نداشتم دغدغه فکریم نداشتم فکر میکنم دیر شده تو 8 9 ماه نشد تو این 20 روز چیکار میشه کرد؟

 13. Avatar of علیرضا علیرضا گفت:

  سلام وقت شما بخیر
  خداقوت
  من همین الان با شما و حرف آخر آشنا شدم
  ۲۷ساله هستم و سال۹۰کنکور دادم و فیزیک دانشگاه خواجه نصیر قبول شدم.اما رشته م رو دوست نداشتم و مشکلات شخصی و خانوادگی باعث شد سال۹۳از دانشگاه انصراف بدم و مشغول کار بشم.حالا مصمم هستم ب علاقه واقعیم ینی پزشکی برسم.فقطم۴۱هفته وقت دارم البته از مرداد شروع ب خوندن کردم و نظام جدید غافلگیرم کرد…و از قضا حافظه تصویری خوبی هم دارم.بنظرتون با پکیج شما میتونم زیر۱۰۰۰بیارم؟تنها هدف زندگیم درحال حاضر کسب رتبه مناسب برای قبولی دررشته های تاپ تجربی هست.
  ممنون میشم راهنماییم کنین🌷

  1. سلام و عرض ادب. دوست بزرگوار ما دانش آموزان زیادی مشابه با وضعیت شما داشتیم که تونستن پذیرش بشن و اتفاقا در همین صفحه داستانشونو نوشتیم. با اندکی پشتکار و تلاش شما هم می‌تونید به نتیجه دلخواه برسید. برای راهنمایی بیشتر از طریق 02166576182 می‌تونید با من در ارتباط باشید

 14. Avatar of Hasty.jon Hasty.jon گفت:

  سلام آقای مامندی من سال پیش پکیج پایه و۶۰۴۰رو گرفته بودم ولی انجور که باید نخوندم عید ودوماه آخر کنکور و ول کردم رتبه ام خییییلی بد شد حالا می خوام سی دی هارو دونه به دونه نگاه کنم یعنی آبان و آذر جمع ش کنم با ساعت مطالعه ای خیلی بالا و هیچ ازمون آزمایشی شرکت نکنم بعد دی برم آزمون بدم
  که خودم رو جز نفرات برتر ببینم به نظرتون کار خوبی میکنم یانه برم یه آزمون آزمایشی ثبت نام کنم می ترسم مثه سال اول چند برنامه ای بشم

  1. سلام و عرض ادب. مسیری که گفتید خوبه و نیازی به شرکت در آزمون آزمایشی نیست فقط آزمون های جامع رو حتما شرکت کنید. نکته دوم هم وسواس نداشته باشید سر اینکه راس دو ماه تموم بشه و کامل دوره های مرور داشته باشید ممکنه بیشتر طول بکشه ولی به نفعتونه. آرزوی موفقیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نماد اعتماد سایت حرف آخر

نماد-اعتماد-حرف-آخر

پیشنهادهای ویژه سایت

رتبه لازم برای قبولی در کنکور

مطابقت حرف آخر با کنکور

رتبه های برتر حرف آخر

پکیج های متوسطه اول حرف آخر

تفاوت پروژه 6040 با صفر تا صد

20 درصد رایگان حرف آخر

برنامه چهار ماهه حرف آخر

جدیدترین مطالب سایت

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات پوسته -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تعیین کنید

سبد خرید

بستن
بازگشت به بالا