معرفی رتبه های برتر حرف آخر

اعتبار هر موسسه با توجه به نتیجه های آن معلوم میشود. در این مقاله رتبه های برتر حرف آخر در کنکور 97 که حدود 30 رتبه ی دو رقمی و صدها رتبه ی سه رقمی بوده را خدمت شما معرفی می‌کنیم در ادامه نیز رتبه برتر های 98 و 99 حرف اخر را هم برای شما در این مقاله آورده ایم تا از تجربیات آن ها در رسیدن به هدفشان ومنابعی که استفاده کرده اند مطلع شوید.

در تجربه ی چند سال مشاوره و حتی دوران کنکور خودم به یک نتیجه ی مهم رسیدم. هر کاری که میخواهید انجام دهید حتما باید سخنی هایی را تحمل کنید و هیچ موفقیتی آسان به دست نمی آید . هروقت راهی را شروع کردیدومتوجه شدید که هیچ سختی احساس نمیکنید مطمئن باشید که راه شما اشتباه است. با خواندن این مقاله با رتبه های برتر حرف اخر آشنا میشوید ، افرادی که واقعا شرایط سختی را گذرانده اند تا به آرزو و رویای خود رسیده اند. رتبه برترهای حرف آخر یا به طور کلی رتبه برترهای کنکور امداد غیبی یا هوش مصنوعی ندارند، افراد معمولی هستند مثل من و شما ولی ا این تفاوت که اهل جنگیدن هستند. میجنگند واز تمامی حواشی دور میکنند فقط به خاطر اینکه به هدف و آرزوی خود دست پیدا کنند. یک لحظه به هدفتون فکر کنید و ه اینکه میخوایددر آینده به کجا برسید.

اگه واقعا میخواید این رویا به واقعیت تبدیل بشه از همین الان و همین ساعت شروع کنید. اگه شروع کردید تلاشتون رو 10 برابر کنید چون من میدونم رسیدن به رتبه ی خوب کنکور چه لذتی داره.

مصاحبه با رتبه های برتر حرف آخر رو بخونید تا متوجه بشید این افراد با چه سبکی درس خوندن و به نتیجه رسیدن و اگه شما هم می‌خواهید به این سبک درس بخوانید و بدون ریسک کردن به هدف خود برسید کافی است با شماره حرف آخر 02166576182 تماس بگیرید و رایگان مشاوره شوید. امروز و در این مقاله به معرفی رتبه های برتر حرف اخر خواهیم پرداخت و برای شما عزیزان هدیه های رایگانی نیز در نظر گرفته ایم که در ادامه توضیح خواهیم داد پس تا انتها این مقاله را مطالعه کنید تا با قبولی های حرف اخر در کنکور به صورت کامل آشنا شوید و بدانید کیا با حرف اخر موفق شدن.

اما دوستان خوبم از همین ابتدای کار یک فرصت استثنایی به شما پیشنهاد خواهیم داد. در هر سطح و هر پایه ای که هستید اگر به دنبال کسب بهترین رتبه ممکن و اتمام دروس خود در کمترین زمان ممکن هستید پیشنهاد ما برای شما استفاده از منابع حرف آخر و صد البته با تیم مجرد و رتبه پرور موسسه حرف آخر از جمله آقایان شایان مامندی رتبه برتر حرف آخر و مشاور رتبه 14 کنکور تجربی، میلاد خدایی، حدیث قمری، مریم فرزی و … می‌باشد برای ارتباط مستقیم با مشاوران ارشد حرف آخر و ثبت نام در طرح نخبگان کافیست فرم زیر را پر کنید یا به صورت مستقیم با مشاوران ارشد تماس بگیرید.

آقای شایان مامندی» 02166576182 برای ارتباط از تلگرام یا واتس آپ هم کافیست کلیک کنید.

آقای میلاد خدایی» 02166572148 برای ارتباط از تلگرام کلیک کنید.

خانم حدیث قمری» 02166576371 برای ارتباط از تلگرام کلیک کنید.

خانم مریم فرزی» 02166566623 برای ارتباط از تلگرام کلیک کنید.

قمری-4-ماهه

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

فهرست مطالب

معرفی رتبه های برتر کنکور حرف اخر 99

حرف آخر در کنکور 99 نیز غوغا کرد و نتیایج درخشانی را در کنکور سراسری 99 رقم زد. رتبه های برتر حرف آخر 99 بالغ بر 34 نفر بودند که به رتبه های درخشانی دست پیدا کردند. در پاسخ به این سوال که کیا با حرف آخر قبول شدن می توان به شهاب کهزادی رتبه 6 تجربی، کیارش کیانیان رتبه 9 رشته ریاضی، محمد مهدی ضامنی پور رتبه 12 تجربی، سینا آرامتن رتبه 13 ریاضی، رامین چهرقانی رتبه 14 انسانی ، محمد مهدی پور رتبه 19 تجربی، محمد حسین انصاری رتبه 23 تجربی، یاسین سیفی رتبه 24 ریاضی، بهنام دانش رتبه 55 تجربی، ابوالفضل خسروشاهی رتبه 59 تجربی، محمد جواد مرادخانی رتبه 60 تجربی، منیره کیاقادری رتبه 67 تجربی، شعیب دستباز رتبه 70 انسانی، کارو محمدی رتبه 75 تجربی ، پوریا شکوری رتبه 91 تجربی، کامیار فتاحی رتبه 93 ریاضی، مهدی حسین قلی رتبه 99 تجربی و … اشاره کرد. تمامی این افراد رتبه های برتر کنکور 99 حرف آخر می باشند و با کمک تدریس های اساتید حرف آخر و مشاوران ارشد حرف آخر توانستند به این جایگاه دست پیدا کنند. در ادامه نیز به سراغ مصاحبه با رتبه های برتر حرف آخر خواهیم رفت و به صورت ویدیویی می توانید مصاحبه این افراد را مشاهده کنید.

مصاحبه با رتبه های برتر حرف آخر محمد مهدی ضامنی پور رتبه 12 تجربی و محمد حسین انصاری رتبه 23 تجربی

نکته اول در مورد محمد مهدی ضامنی پور و محمد حسین انصاری از رتبه های برتر کنکور 99 حرف آخر این است که این فرد هم شهری بوده و اهل شهرستان گچساران می باشند. درصد هایی که محمد مهدی ضامنی پور در کنکور موفق به کسب آن ها شد به صورت زیر می باشد.

ادبیات 68 درصد، عربی 89 درصد، دینی 90 درصد، زبان 60 درصد، ریاضی 86 درصد، زیست 80 درصد، فیزیک 86 درصد و شیمی 70 درصد و با کمک این درصد های آقای محمد ضامنی پور موفق به کسب رتبه 12 تجربی شدند و جزو رتبه های برتر حرف آخر کنکور 99 بودند. در مورد آقای محمد حسین انصاری رتبه 23 کنکور تجربی نیز درصد هایی که در کنکور کسب کردند به صورت ادبیات 52، عربی 57، دینی 89، زبان 43، ریاضی 85، زیست 80، فیزیک 79، شیمی 60 درصد بود که با کمک این درصد ها و همچنین تدریس های حرف آخر موفق به کسب رتبه 23 شد و جزو رتبه های برتر کنکور 99 حرف آخر شدند. در ویدیو بالا می توانید مصاحبه با رتبه های برتر حرف آخر یعنی محمد مهدی ضامنی پور و محمد حسین انصاری را مشاهده کنید.

کیا با حرف آخر موفق شدن؟ مصاحبه با رتبه 13 رشته ریاضی سینا آرامتن و رتبه 75 تجربی کارو محمدی

در این قسمت هم دو هم شهری از شهر زیبای بوکان را معرفی خواهم کرد که با حرف آخر موفق شدند و رتبه 13 کنکور رشته ریاضی توسط آقای سینا آرامتن کسب شد و رتبه 75 تجربی نیز توسط آقای کارو محمدی کسب شد و توانستند با حرف آخر به موفقیت برسند. درصد های کارنامه رتبه های برتر حرف آخر و آقای کارو محمدی به شکل زیر می باشد.

 • ادبیات 76
 • عربی 78
 • دینی 74
 • زبان 52
 • ریاضی 78
 • زیست 73
 • فیزیک 54
 • شیمی 71

سینا آرامتن رتبه 13 رشته ریاضی هم در این قسمت حضور درخشانی و مفیدی داشت. درصد های سینا آرامتن که جزو اسامی رتبه های برتر حرف آخر می باشد نیز به صورت زیر است:

 • ادبیات 45
 • عربی 80
 • دینی  70
 • زبان 70
 • ریاضیات رشته ریاضی 60
 • فیزیک 53
 • شیمی 76

نکته بارز در مورد هر دو نفر از لیست رتبه های برتر حرف آخر درس شیمی است که در کنکور 99 به جرئت می توان گفت که سختترین درس کنکور بود. در ویدیو بالا که مصاحبه رتبه برترهای حرف آخر می باشد می توانید راز موفقیت سینا آرامتن و کارو محمدی را کشف کنید.

محمد محمدی پور و مهدی محمدی پور رتبه های برتر حرف آخر و دو قلو های افسانه ای

دوقلوهای افسانه ای در حرف آخر به یک مد تبدیل شده است و هر سال حداقل یک دسته از دوقلو ها را داریم که جزو رتبه برتر های حرف آخر می باشند. سال 98 که روژین و هانا یاری با حرف آخر قبول شدند و رتبه های 12 و 18 را کسب کردند. امسال نیز محمد محمدی پور و مهدی محمدی پور توانستند این جایگاه را به خود اختصاص دادند. اقای محمد محمدی پور توانست رتبه 19 را با حرف آخر کسب کند و علی محمدی پور هم توانست رتبه 160 را با حرف آخر به دست بیاورد. نکته بسیار مهم در مورد این دو رتبه برتر حرف آخر آقای محمد محمدی پور است که با ریاضی حرف آخر موفق شد درصد 100 ریاضیات را کسب کند. ویدیو بالا ویدیو رتبه های برتر حرف آخر و مصاحبه با دوقلوهای محمدی پور می باشد.

دوستان خوبم برای مشاهده لیست کامل رتبه های برتر می توانید به تلگرام یا واتس آپ یکی از شماره های 09120067692، 09120979068، 09120047025، 09120560256 پیام دهید تا ویدیو کامل مصاحبه با رتبه های برتر را مشاهده کنید.

همچنین ما در حرف آخر یک هدیه ویژه نیز برای شما در نظر گرفته ایم که شامل 20 درصد از کل آموزش و حل تست و آزمون های حرف آخر می باشد و به مدت محدود به صورت رایگان ارائه می شود. برای دریافت این هدیه ویژه یعنی 20 درصد رایگان حرف آخر که با کمک آن در 5 روز قادر خواهید بود تسلط کافی برای پاسخ به چهل تست قطعی کنکور را بدست آورید کافیست همین الان فرم زیر را پر کنید.

5-روز-با-حرف-آخر

%20 پکیج های حرف آخر؛ رایگان!

مصاحبه با رتبه برترهای حرف آخر:

در ادامه مصاحبه با رتبه برتر های حرف آخر را مشاهده خواهید کرد که علاوه بر توضیحات فیلم مصاحبه با رتبه های برتر حرف اخر که در تلویزیون و در برنامه موسسه حرف اخر ضبط شده است را نیز می‌توانید مشاهده کنید. در ضمن برای مشاهده قیمت منابع موسسه کافیست وارد بخش لیست قیمت محصولات حرف آخر شوید و برای مشاهده اساتید موسسه نیز وارد بخش اساتید حرف آخر شوید.

امیر جهان دیده رتبه 83 و امیرحسین داودی رتبه 617 کنکور 98:

آقای امیر جهان دیده و امیر حسین داودی رتبه های برتر 98 حرف آخر. جالب است بدانید امیرحسین داودی سال قبل رتبه 3000 کسب کرده بود و در کنکور 98 که کسب رتبه خیلی سخت تر از سال قبل بود توانستن به رتبه 617 برسد. بهتر است بدانید که آقای جهاندیده موفق به کسب درصد 100 دینی 98 شد.

علیرضا مردانی رتبه 10 ریاضی و علی عباس زاده رتبه 207 تجربی 98

کسب درصد 83 در درس ریاضی و 85 در درس فیزیک از شاهکار های علیرضا مردانی و کسب درصد 84 در ریاضی و 88 در زیست و درصد 100 در درس فیزیک از شاهکار های علی عباس زاده در کنکور 98 به عنوان رتبه برترهای حرف آخر 98 بود.

سجاد علیزاده رتبه 87 تجربی و 13 زبان:

از درخشان ترین رتبه های برتر حرف آخر 98 می‌توان به سجاد علیزاده اشاره کرد که بعد از سه سال پشت کنکور بودن توانست به رتبه 87 تجربی و 13 زبان دست پیدا کند. آقای علیزاده دینی را 100 و زبان را در هردو رشته 90 درصد زد. در دروس اختصاصی نیز زیست را 90 فیزیک را 95 و شیمی را 90 زد.

تورج جعفری رتبه 187 تجربی:

آقای تورج جعفری از رتبه برتر 98 حرف آخر سال قبل موفق به کسب رتبه 4200 شده بود اما امسال توانست با منابع فروشگاه حرف آخر به رتبه 187 دست پیدا کند و نکته جالب در مورد ادبیات است. با وجود اینکه پدر آقای جعفری خود نیز مدرس ادبیات است اما سال قبل به درصد 30 در درس ادبیات رسیدند. اما امسال و بعد از استفاده از دی وی دی ادبیات حرف آخر با تدریس استاد محسن منتظری به درصد 80 در ادبیات دست پیدا کردند.

برای مشاهده تمامی رتبه های 98 و فیلم مصاحبه رتبه برترهای 98 موسسه حرف آخر به تلگرام 09120067692 پیام دهید.

اما قبل از ادامه مطلب مشاورین ارشد حرف آخر را به شما عزیزان معرفی کنیم که تاثیر زیادی را در موفقیت شما می‌توانند ایفا کنند قبل از تهیه محصولات پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت مشاوره حتما با مشاورین در ارتباط باشید. برای تهیه محصولات و دریافت مشاوره رایگان از طریق مشاورین ارشد مجموعه با شماره 02166576182 تماس بگیرید تا یک جلسه مشاوره رایگان و مشاوره تهیه محصولات را دریافت کنید.

مصاحبه با زهرا سلطانی حرف اخر

خانم زهرا سلطانی هم از رتبه های برتر حرف آخر در کنکور بوده است. اتفاق جالبی که درباره وی می‌توان اشاره کرد این است که خانم زهرا سلطانی در کنکور قبلی خود موفق به کسب رتبه 27000 شده است و در سال بعدی و با استفاده از منابع حرف آخر توانسته است رتبه خود را حدود 100 برابر بهبود بخشد و به رتبه 275 کنکور تجربی دست پیدا کند. عده زیادی به دنبال مصاحبه با زهرا سلطانی حرف اخر هستند اما در هنوز مصاحبه با خانم سلطانی به دست ما نرسیده است و به محض آماده شدن آن را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

معرفی مشاورین ارشد حرف آخر:

از مشاورین ارشد حرف آخر می‌توان به شایان مامندی رتبه 958 کنکور سراسری و فردی که خود در دوران کنکور دانش آموز حرف آخر بود و از تمامی محصولات این موسسه استفاده کرده است، خانم مریم فرزی مشاور ارشد حرف اخر با 10 سال سابقه مشاوره تحصیلی و خانم حدیث قمری دانشجوی دکترای فیزیولوژی اشاره کرد که برای ارتباط با این مشاورین می‌توانید از طریق شماره حرف آخر 02166576182 اقدام کنید. نظر دوطلبانی که با این مشاورین کار می‌کنند را در صفحه نظرات در مورد حرف اخر بخوانید.

اما در ادامه به چندین سوال رایج بین دانش آموزان و پاسخ آن ها توسط مشاورین ارشد خواهیم پرداخت:

سوال: افرادی هستند که همین محصولات را با هزینه کمتر به فروش می‌رسانند. آیا می‌توانیم از آن ها خرید کنیم؟

پاسخ: خیر! قیمت در کل حرف آخر یکسان است و افرادی که با قیمت کمتر به فروش می‌رسانند کلاهبردار و کپی کار هستند و هیچ ضمانتی وجود ندارد محصولات برای داوطلب ارسال شود و از طرفی فایل های کپی حرف اخر کامل نیستند و داوطلب با خرید آن ها متوجه ناقص بودن مطالب خواهد شد و در انتها ناچار به تهیه محصول به صورت اوجینال می‌شود. از طرفی محصولات کپی جزوه ندارند و باید هزینه زیادی صرف خرید جزوه شود؛ از همه مهم تر منابع کپی از لحاظ قانونی و شرعی حرام است و استفاده از آن به هیچ وجه به دلیل عواقب توصیه نمی‌شود. در همین زمینه توصیه می‌کنیم مقاله دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر  و همچنین کلاهبرداری حرف آخر را حتما مطالعه کنید.

بهنام دانش حرف آخر

آقای بهنام دانش هم از دیگر رتبه های برتر حرف آخر هستند که با کمک منابع حرف آخر در سال 99 موفق به کسب رتبه 55 رشته تجربی شده اند و امروزه نیز بهنام دانش حرف آخر در میان رتبه های برتر حرف آخر به محبوبیت فراوانی دست یافته است و البته آقای دانش کار سختی را نیز انجام داده و کسب رتبه 55 توسط بهنام دانش حرف آخر کار ساده نبوده و بابت این موفقیت به ایشان تبریک می‌گوییم.

حسام مراد بیگی رتبه 2 کنکور و از دانش آموزان حرف آخر:

از دید افراد زیادی رسیدن به رتبه تک رقمی شاید در سال اول کنکور غیر ممکن باشد؛ اما در این ویدیو حسامن مراد بیگی رتبه 2 کنکور از موفقیت خود با کمک تدریس اساتید حرف آخر سخن می‌گوید، فردی که در اولین تجربه خود برای شرکت در کنکور به رتبه 2 منطقه در رشته ریاضی دست پیدا کرد و درصد های فوق العاده ای همچون درصد 88 در ریاضی رشته ریاضی، 76 در فیزیک، 82 در شیمی و 92 در ادبیات دست پیدا کرد.

محمدرضا پادویی رتبه 18 کنکور در رشته تجربی:

از دانش آموز هایی فوق العاده و رتبه برتر حرف آخر که واقعا در کنکور شاهکار کرد می‌توان به محمدرضا پادویی اشاره کرد که در سه رشته تجربی، زبان و هنر به رتبه های فوق العاده ای دست یافت و توانست رتبه 16 زبان، 18 تجربی و 81 در رشته هنر را کسب کند. درصد های آقای پادویی به عنوان یکی از رتبه های برتر حرف اخر در درس ادبیات 87، عربی 78، دینی 80، زبان 91، ریاضی 78، فیزیک 82، شیمی 82 ئ زیست 83 می‌باشد. توصیه های محمد رضا پادویی را از دست ندهید.

معرفی رتبه های برتر حرف اخر : مهراد زارع رتبه 31 کنکور تجربی

از اولین رتبه برترهای حرف اخر در سال 97 . طبق مصاحبه ای که با مهراد زارع برگزار شد متوجه شدیم که در 30 دقیقه به تمامی سؤالات ریاضی پاسخ داده استو فقط در دو سؤال دچار اشتباه شده است که مربوط به هندسه بوده .” در اولین سؤال هندسه بزرگترین وتر دایره خواسته شده بود که همان قطر بود. من نیز سؤال را حل کردم و شعاع را پیدا کردم ولی فراموش کردم که دو برابر کنم تا به قطر برسم و گزینه ی اشتباه را زدم”

رتبه های برتر حرف اخر

همانطور که میدانید مدت زمان پاسخگویی به 30 تست ریاضی 47 دقیقه است و مهراد زارع در 330 دقیقه کل سؤالات این درس را حل کرد و خاطر نشان کرد که دلیل سرعت بالای او این بود که مشاه تمامی سؤالات را قبلا در پکیج ریاضی استاد منتظری و 20 آزمون مشاهده کرده بود.

همچنین در رابطه با دین و زندگی کنکور 97 که از کل سه رشته ی ریاضی تجربی و انسانی فقط سه نفر تواسنتند در این درس به درصد 100 برسند نیز خاطر نشان کرد که درصد دین و زندگی خود را مدیون استاد یوسفیان پور هستم چرا که کل دین و زندگی را فقط با 14 الگو به ما آموزش میدهند.

معرفی رتبه های برتر حرف آخر : مهدی حسنی رتبه 33 کنکور تجربی

روشی که در حرف آخر استفاده میشود را در هیچ منبع آموزشی دیگری نمیتوان یافت مثلا در هفت الگوی زیست در حدود سه ساعت 7 الگو را یاد خواهید گرفت که با استفاده از آنها دیگر لازم نیست کل صورت سؤال را بخوانید بلکه با خواندن نصف سؤال یا حتی کمتر از نصف سؤال شما به پاسخ صحیح دست پیدا میکنید و میدانید با استفاده از این روش چقدر در زمان شما صرفه جویی میشود.

رضا عطار پور رتبه 34 رشته ریاضی:

اما به سراغ رتبه برتر های رشته ریاضی حرف آخر برویم. آقای رضا عطار پور رتبه 34 رشته ریاضی که رازهایی در رابطه با اینکه چگونه توانست در 15 دقیقه عربی را 85 درصد بزند و در درس عربی 5 دقیقه برای خود زمان بخرد و همچنین در 7 دقیقه دینی را 90 بزند و 10 دقیقه هم در این درس برای خود زمان پس انداز کند صحبت می‌کند.

معرفی رتبه های برتر حرف آخر : میثم فرهمندی رتبه 39 کنکور تجربی

میثم فرهمندی در کارنامه بیست شبکه ی آموزش به عنوان یکی از رتبه های برتر حرف آخر حضور یافت و اشاره کرد که با استفاده از منابع حرف آخر به درصد های زیر دست یافت:

ادبیات : 80 درصد ، عربی : 90 درصد ، دین و زندگی 79 درصد ، زبان 73 درصد ،  ریاضی : 72 درصد ، زیست 80 درصد ، فیزیک 78 درصد و شیمی 69 درصد.

میثم فرهمندی اشاره کرد که با استفاده از عربی حرف آخر به درصد 90 عربی رسیده است و اما این پایان کار نیست، وی درصد 90 عربی را فقط در 12 دقیقه کسب کرده است و 8 دقیقه برای سایر دروس ذخیره سازی نموده.

من در دبیرستان در درس عربی واقعا ضعیف بودم و در هُوَ و هُما میماندم ، و واقعا باور نکردنی بود که در 23 ساعت بتوانم کل عربی را با استاد واعظی یاد بگیرم. عربی استاد واعظی را در یک ماه تمام کردم و بعد از یک ماه فقط تمرین کردم و تست زدم تا روز کنکور که یادم نرود و در آخر هم به این نتیجه رسیدم.

معرفی رتبه های برتر حرف آخر : سروین سلیمانپور رتبه 41 کنکور تجربی

سروین سلیمانپور تمامی پکیج های حرف آخر را استفاده کرد و به رتبه 41 کنکومر سراسری دست پیدا کرد.

در کنکور سراسری رسیدن به درصد های بالای 70 واقعا سخت است و فقط یک درصد کل داوطلبان به این درصد ها دست پیدا میکنند اما با حرف آخر همه چیز امکان پذیر است. درصد های سروین سلیمانپور در کنکور 97 به شکل زیر میباشد:

دروس عمومی:

ادبیات : 77 درصد

عربی : 90 درصد

دین و زندگی : 80 درصد در 9 دقیقه ( در کنکور 97 حتی رتبه 1 کنکور تجربی به درصد 84 دین و زندگی دست یافت و سخت ترین درس عمومی بود)

زبان خارجه : 68 درصد

دروس اختصاصی :

ریاضی : 75 درصد

زیست شناسی : 83 درصد

فیزیک : 93 درصد

شیمی : 90 درصد

مصاحبه با رتبه برتر های حرف آخر:

درصد فیزیک خود را واقعا مدیون استاد کامیار و روش های ایشان هستم. شعار شهودی سازی در حرف آخر فقط یک حرف نیست و واقعا عملی هم میشود و تمامی مطالب به صورت شهودی بدون فرمول به شما آموزش داده میشود .

معرفی رتبه های برتر حرف اخر : محمدرضا خوشرو رتبه 59 کنکور تجربی

محمدرضا خوشرو در برنامه ی شبکه ی یک سیما حرف آخر اشاره کرد ” اگر از راه اصولی برای کنکور اقدام کنید رتبه برتر شدن کار آسانی است اما اگر از راه غیر اصولی پیش بروید یکی از سخت ترین کارها میباشد”.

قرار بود در کلاس های استاد و.اعظی شرکت کنم ولی به دلایلی فرصت نشد و گفتند که ایشان دی وی دی هم در حرف آخر دارند. همان دی وی دی ها را تهیه کردم و در کنکور 97 به درصد 100 در عربی دست پیدا کردم.

جعفر قرایی فردی که رتبه 27 رشته ریاضی را به رتبه 57 تجربی رسید:

در سال های اخیر افراد زیادی را می‌توانیم مشاهده کنیم که از سایر رشته ها حتی رشته ای مانند انسانی اقدام به شرکت در رشته تجربی می‌کنند و به درصد و رتبه های بسیار عالی دست پیدا می‌کنند که جعفر قرایی هم یکی از این رتبه برتر های موسسه حرف اخر است که از رتبه 27 رشته ریاضی به رتبه 57 رشته تجربی دست پیدا کرد.

معرفی رتبه های برتر حرف اخر : مهدی ایمانی رتبه 66 کنکور تجربی

اول فکر میکردم که بیست آزمون نیز مانند آزمون های ساده ی آزمایشی میباشد و فقط سؤالات خوبی دارد. اما بعد از تهیه متوجه شدم که با چه منبعی سر و کار دارم و در هر آزمون نسبت به آزمون قبلی یک الی دو درس عمومی و اختصاصی چالش برانگیز تر میشد و دقیقا به سبک کنکور سراسری پیش میرفت. واقعا در کنکور سراسری سؤالات از بیست آزمون آسان تر میباشد ولی سختتر نه!

حتی در سر جلسه ی کنکور که حاضر شدم میتوانم بگویم که تقریبا مشابه تمامی سؤالات را قبلا در بیست آزمون حل کرده بودم.

 

معرفی رتبه های برتر حرف اخر : فائزه کیانفر رتبه 300 کنکور تجربی

فائزه کیانفر داوطلبی که سه سال پشت کنکور بوده ولی برای هدف خود جنگیده است و آخر هم به هدف و نتیجه ی زحماتش و سه سال دوری از همه چیز دست یافت.

فائزه کیانفر:

” من خیلی حسرت میخورم که دیر با موسسه آشنا شدم و ای کاش همان سال اول با حرف آخر آشنا میشدم…

واقعا اساتید زیست حرف آخر حرف و عملشان یکی میباشد، با استفاده از الگوهایی که آموزش دادن واقعا توانستم در جلسه ی آزمون کنترل خوبی روی خودم و هم روی زمان مدیریت داشته باشم…

واقعا میتوانم بگویم الگوی پارادوکس زیستی یک الگوی بینظیر برای صرفه جویی در زمان بود و خیلی خیلی به من کمک کرد که درصد زیست من از 40 درصد به 80 درصد برسد.”

 

معرفی رتبه های برتر حرف آخر : علیرضا راعی رتبه 354 کنکور تجربی

علیرضا راعی داوطلب رشته ی ریاضی بوده است ولی بنا بر علت هایی از ریاضی دلزده شد و در مدرسه معلم ها با حرف هایش که تو به هیچ جا نمیرسی و … او را ناراحت کرده بودند. از طرفی همیشه آرزوی پزشکی را داشته پس تصمیم میگیرد در کنکور شرکت کند. در سال 96 رتبه ی بدی به دست می آورد. یک روز در شبکه ی آموزش که برنامه ی کارنامه بیست ریاضی حرف آخر استاد منتظری را پخش میکرده این برنامه را مشاهده مینماید که در آن استاد منتظری به حل یکی از تست های ترکیب توابع کنکور 96 مشغول بوده.

با خود میگوید که من برای این تست در جلسه ی کنکور 5 دقیقه وقت گذاشتم و در آخر هم اشتباه زدم اما استاد منتظری زیر 20 ثانیه فقط با الگوی ماشین (که این الگو را در ریاضی جامع 1 حرف آخر تدریس میکنند) حل میکنند. با خود فکر میکند و ریاضی استاد منتظری را تهیه میکند و وقتی نتیجه را میبیند سایر دی وی دی های حرف آخر را نیز تهیه مینماید و در کنکور 97 به رتبه ی 366 دست پیدا میکند.

معرفی رتبه های برتر حرف آخر : ساسان جهانگیر زاده رتبه 366 کنکور تجربی

+ یک روز در تلویزیون برنامه ی حرف آخر را دیدم ، تدریس ها واقعا جذاب بود و برای اولین بار چنین تدریسی را مشاهده میکردمم. برای تهیه ی محصولات وسوسه شدم اما قانع نشدم. به همین دلیل در اینترنت در مورد آن تحقیق کردم و فیلم های زیادی از این موسسه دیدم و گفتم نه واقعا روش هایی که تدریس میکنند مانند قضا و قدر استاد یوسفیان پور که 20 صفحه کتاب درسی را در 5 دقیقه آموزش میدهند برای کل سؤالات پاسخگو میباشد. به همین دلیل مجموعه را تهیه کردم و از این کار واقعا خوشحال هستم چون راه را خیلی خیلی برای من هموار ساخت.

معرفی رتبه های برتر حرف اخر : مجتبی سعادت پیشه رتبه 390 کنکور تجربی

یکی از افرادی که واقعا باید به عنوان الگوی تلاش و پشتکار قرار داده شود و همیشه هم در ذهن ها میماند. مجتبی سعادت پیشه در سن 31 سالگی و بعد از 13 سال دوری از درس و مدرسه  تصمیم به شرکت مجدد در کنکور گرفت و به رتبه ی 390 رسید. هر کدام ازشما که این متن و این پاراگراف را میخواند وضعیت خود را با وضعیت مجتبی سعادت پیشه مقایسه کند متوجه میشود که شرایظش کاملا بهتر از آقای سعادت پیشه یا نه آقای دکتر سعادت پیشه میباشد.

گفته های مجتبی سعادت پیشه :

به پیشنهاد همسرم در کنکور سراسری 95 شرکت کردم ولی به دلیل مناسب نبودن محتوای آموزشی به نتیجه ی خوبی نرسیدم. بخاطر تغیر شرایط زندگی دوباره سال 96 هم در کنکور ثبت نام کردم. جمع کردن دروس چهار ساله در یک سال واقعا کار سختی بود تا اینکه با حرف آخر آشنا شدم. ازطرفی رشته ی دبیرستان من ریاضی فیزیک بود و اصلا از زیست سردرنمیاوردم.

اگر از دی وی دی های حرف آخر استفاده نمیکردم قطعا به رتبه و رشته ی الانم نمیرسیدم و همیشه میگویم اگر اندکی زودتر با حرف آخر آشنا شده بودم میتوانستم به رتبه ی خیلی بهتری دست پیدا کنم.

معرفی رتبه های برتر حرف آخر  : بهزاد خادمی رتبه 427 کنکور تجربی

بهزاد خادمی ساکن شهر تکاب در آذربایجان غربی، در سال 93 اولین کنکور خود را در رشته ی تجربی شرکت کرد اما به نتیجه ی ایده آل خود نرسید و از کنکور فاصله گرفت . به تهران آمد و در حدود 1 سال در قصابی ، رستوران و فستفود مشغول به کار شد. سال 94 به خدمت سربازی اعزام شد. سال 96 بلافاصله بعد از خدمت وارد بازار کار شد…

گفته های بهزاد خادمی :

مشغول کار بودم و از شرایطم ناراضی بودم چون آینده ی مشخصی نداشتم و فکر آن آزارم میداد. مجددا در تاستان جرقه ی شرکت در کنکور به سرم زد و ثبت نام کردم. همه ی اطرافیان مرا نا امید میکردند که از کنکور فاصله گرفته ای و رقیبانت خیلی زودتر از تو شروع کرده اند و نمیتوانی موفقق شوی؛ تعدادی کلاس ثبت نام کردم ولی از خودم که آزمون میگرفتم درصد درس های عمومی من از 30 بالاتر نمیرفت. در درس ریاضی هم فقط آمار بلد بودم و بالاترین درصد ریاضی من 17 درصد بود. این درصد ها کلا مرا نا امید میکردند و بارها پیش آمد که قید کنکور را بزنم.

یکی از دوستانم که در حرف آخر مشاور بود به من دی وی دی های حرف آخر را پیشنهاد داد. در ابتدا با توجه به حرف هایی که درمورد دی وی دی های کنکوری شنیده بودم امتناع کردم اما بعدا بخاطر اعتمادی که به دوستم داشتم اول ریاضی را گرفتم و در کمال تعجب درصدم در اولین آزمون از 17 به 70 رسید. کم کم خوشم آمد اما بخاطر مشکل مالی نتوانستم یکجا بگیرم و کم کم دی وی دی ها را کامل تهیه کردم و به نتیجه ی امسالم رسیدم و به عنوان رتبه های برتر حرف آخر در خدمت شما هستم.

دقت کنید کنید که در طی یک سال بهزاد خادمی چگونه زندگی خود را زیر و رو کرد و از همین الان آینده ای تضمین شده برای خود ساخت.

نظر بهزاد خادمی در رابطه با دی وی دی های حرف آخر :

در مورد ریاضی استاد منتظری که تعریف کردم چگونه فقط در یک هفته درصد ریاضی مرا از 17 به هفتاد رساند. نکته ی دیگر عربی استاد واعظی میباشد. من همیشه از عربی متنفر بودم و نمیتوانستم آنرا خوب یاد بگیرم و در کنکور انتظار درصد زیر 40 را داشتم. اما استاد محمد واعظی در اولین جلسه ی عربی گفتند ” ببین قرار نیست شما عربی حرف زدن رو یاد بگیرید فقط قراره یاد بگیرید چجوری تست عربی رو بزنید” که واقعا هم همین گونه بود. من یک لغت هم برای عربی بلد نیستم و فقط با روش های استاد واعظی در کنکور به درصد 96 عربی دست پیدا کردم.

دوستان خوبم نظرات رتبه های برتر حرف آخر و نحوه ی رسیدن آنها به رشته ها و دانشگاه هایی که واقعا برایش جنگیدند را مشاهده کردید.

اگر میخواهید به سبک و سیاق این افراد شما نیز به نتیجه ی دلخواه خود برسید ، مهم نیست چند سال دارید ، داوطلب سال دهم هستید یا فردی که مانند مجتبی سعادت پیشه سال ها از کنکور فاصله گرفته است، همین الان با شماره ی دفتر حرف آخر 02166576182 تماس بگیرید تا به سبک و سیاق رتبه های برتر حرف آخر شما را در ادامه ی راهتان یاری کنیم.

سوالات متداول:

چه کسانی با حرف آخر در کنکور 99 رتبه کسب کردند؟ 

در کنکور 99 34 نفر توانستند با حرف آخر رتبه های زیر 200 را در کنکور سراسری کسب کنند و در بین آن ها رتبه های 6، 9، 12، 13، 14، 19، 24 و … به چشم می خورد

محصابه رتبه های برتر حرف آخر را از کجا مشاهده کنیم؟

کافیست وارد سایت شوید و مصاحبه رتبه های برتر را به صورت تصویری مشاهده کنید.

در حرف آخر مشاورین رتبه برتر نیز فعالیت می کنند؟

بله افرادی همچون مهندس شایان مامندی که خود نیز رتبه 958 کنکور بوده و مشاور رتبه 14 کنکور تجربی نیز بودند به همراه آقایان میلاد خدایی، محسن احمدی آذر، سالار احمدی و خانم ها مریم فرزی، حدیث قمری، شیدا کبیر عبادی، فرناز الطافی، تانیا عزیزی، بی نظیر عزیزی و دنیا مرادی شما را راهنمایی خواهند کرد که بخشی از مشاوران حرف آخر هستند

چگونه رتبه برتر شویم؟

کافیست با یکی از شماره های 02166576182، 02166572148، 02166566623، 02166576371 تماس بگیرید

لینک های کوتاه این مطلب

https://is.gd/y13Alr

https://b2n.ir/865759

https://tinyurl.com/y533vbbo
https://bit.ly/2TV3ZjM
امتیاز بدهید.
guest
33 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!