رتبه های برتر حرف آخر

معرفی رتبه های برتر حرف آخر !!! افشای رازهای موفقیت در کنکور ۹۹…

 

اعتبار هر موسسه با توجه به نتیجه های آن معلوم میشود. در این مقاله رتبه های برتر حرف آخر در کنکور ۹۷ که حدود ۳۰ رتبه ی دو رقمی و صدها رتبه ی سه رقمی بوده را خدمت شما معرفی می‌کنیم در ادامه نیز رتبه برتر های ۹۸ حرف اخر را هم برای شما در این مقاله آورده ایم تا از تجربیات آن ها در رسیدن به هدفشان ومنابعی که استفاده کرده اند مطلع شوید.

در تجربه ی چند سال مشاوره و حتی دوران کنکور خودم به یک نتیجه ی مهم رسیدم. هر کاری که میخواهید انجام دهید حتما باید سخنی هایی را تحمل کنید و هیچ موفقیتی آسان به دست نمی آید . هروقت راهی را شروع کردیدومتوجه شدید که هیچ سختی احساس نمیکنید مطمئن باشید که راه شما اشتباه است. با خواندن این مقاله با رتبه های برتر حرف اخر آشنا میشوید ، افرادی که واقعا شرایط سختی را گذرانده اند تا به آرزو و رویای خود رسیده اند. رتبه برترهای حرف آخر یا به طور کلی رتبه برترهای کنکور امداد غیبی یا هوش مصنوعی ندارند، افراد معمولی هستند مثل من و شما ولی ا این تفاوت که اهل جنگیدن هستند. میجنگند واز تمامی حواشی دور میکنند فقط به خاطر اینکه به هدف و آرزوی خود دست پیدا کنند. یک لحظه به هدفتون فکر کنید و ه اینکه میخوایددر آینده به کجا برسید.

اگه واقعا میخواید این رویا به واقعیت تبدیل بشه از همین الان و همین ساعت شروع کنید. اگه شروع کردید تلاشتون رو ۱۰ برابر کنید چون من میدونم رسیدن به رتبه ی خوب کنکور چه لذتی داره.

مصاحبه با رتبه های برتر حرف آخر رو بخونید تا متوجه بشید این افراد با چه سبکی درس خوندن و به نتیجه رسیدن و اگه شما هم می‌خواهید به این سبک درس بخوانید و بدون ریسک کردن به هدف خود برسید کافی است با شماره حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید و رایگان مشاوره شوید.

معرفی رتبه برتر های ۹۸ حرف آخر:

سال ۹۸ جزو درخشان ترین سال های فعالیت موسسه حرف آخر با مدیریت استاد عبدالرضا منتظری به شمار می‌آید چرا که با آمار درخشانی که در کسب رتبه برتر های کنکور ۹۸ حرف آخر ایفا کرد جایگاه خود را چندین مرتبه در بین موسسات و منابع کنکور تقویت کرد و به برترین تولید کننده محصولات آموزشی لقب یافت. امروز با معرفی رتبه برترهای کنکور ۹۸ حرف آخر در خدمت شما هستیم و در ادامه به معرفی رتبه های برتر حرف اخر در کنکور سال های گذشته نیز خواهیم پرداخت.

پکیج هدیه حرف آخر:

اگر کنکوری هستید ولی تا الان به هر دلیلی نتوانستید خوب مطالعه کنید برای شما یک خبر خوب داریم. الان هم می‌توانید بهترین نتیجه را در کنکور کسب کنید و به هدف و رویای خود برسید. حتما نام پروژه ۶۰۴۰ حرف اخر را شنیده اید. پروژه ای که شما در ۶۰ روز آموزش کامل دروس را دریافت خواهید کرد و به تسلط خواهید رسید و در ۴۰ روز هم ۲۰ آزمون جامع شبیه ساز کنکور حل خواهید کرد و ۲۰ بار کل دروس را مرور می‌کنید. پکیج هدیه حرف آخر ۲۰ درصد از پروژه ۶۰۴۰ است که شما فقط با پرداخت هزینه پست و تولید از این پکیج بهره مند خواهید شد و با استفاده از آن قادر خواهید بود به ۴۰ تست قطعی از کنکور پاسخ دهید. برای دریافت این پکیج بی نظیر فرم زیر را پر کرده ، یا به تلگرام موسسه حرف آخر پیام دهید یا از طریق شماره حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ اقدام کنید.

مصاحبه با رتبه برترهای حرف آخر:

در ادامه مصاحبه با رتبه برتر های حرف آخر را مشاهده خواهید کرد که علاوه بر توضیحات فیلم مصاحبه با رتبه های برتر حرف اخر که در تلویزیون و در برنامه موسسه حرف اخر ضبط شده است را نیز می‌توانید مشاهده کنید.

امیر جهان دیده رتبه ۸۳ و امیرحسین داودی رتبه ۶۱۷ کنکور ۹۸:

آقای امیر جهان دیده و امیر حسین داودی رتبه های برتر ۹۸ حرف آخر. جالب است بدانید امیرحسین داودی سال قبل رتبه ۳۰۰۰ کسب کرده بود و در کنکور ۹۸ که کسب رتبه خیلی سخت تر از سال قبل بود توانستن به رتبه ۶۱۷ برسد. در ویدیو بالا می‌توانید مصاحبه با رتبه برتر های حرف آخر را ببینید و از تجربیات آن ها استفاده کنید.

بهتر است بدانید که آقای جهاندیده موفق به کسب درصد ۱۰۰ دینی ۹۸ شد.

علیرضا مردانی رتبه ۱۰ ریاضی و علی عباس زاده رتبه ۲۰۷ تجربی ۹۸

کسب درصد ۸۳ در درس ریاضی و ۸۵ در درس فیزیک از شاهکار های علیرضا مردانی و کسب درصد ۸۴ در ریاضی و ۸۸ در زیست و درصد ۱۰۰ در درس فیزیک از شاهکار های علی عباس زاده در کنکور ۹۸ به عنوان رتبه برترهای حرف آخر ۹۸ بود.

سجاد علیزاده رتبه ۸۷ تجربی و ۱۳ زبان:

از درخشان ترین رتبه های برتر حرف آخر ۹۸ می‌توان به سجاد علیزاده اشاره کرد که بعد از سه سال پشت کنکور بودن توانست به رتبه ۸۷ تجربی و ۱۳ زبان دست پیدا کند. آقای علیزاده دینی را ۱۰۰ و زبان را در هردو رشته ۹۰ درصد زد. در دروس اختصاصی نیز زیست را ۹۰ فیزیک را ۹۵ و شیمی را ۹۰ زد.

تورج جعفری رتبه ۱۸۷ تجربی:

آقای تورج جعفری از رتبه برتر ۹۸ حرف آخر سال قبل موفق به کسب رتبه ۴۲۰۰ شده بود اما امسال توانست با منابع فروشگاه حرف آخر به رتبه ۱۸۷ دست پیدا کند و نکته جالب در مورد ادبیات است. با وجود اینکه پدر آقای جعفری خود نیز مدرس ادبیات است اما سال قبل به درصد ۳۰ در درس ادبیات رسیدند. اما امسال و بعد از استفاده از دی وی دی ادبیات حرف آخر با تدریس استاد محسن منتظری به درصد ۸۰ در ادبیات دست پیدا کردند.

برای مشاهده تمامی رتبه های ۹۸ و فیلم مصاحبه رتبه برترهای ۹۸ موسسه حرف آخر به تلگرام ۰۹۱۲۰۰۶۷۶۹۲ پیام دهید.

اما قبل از ادامه مطلب مشاورین ارشد حرف آخر را به شما عزیزان معرفی کنیم که تاثیر زیادی را در موفقیت شما می‌توانند ایفا کنند قبل از تهیه محصولات پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت مشاوره حتما با مشاورین در ارتباط باشید. برای تهیه محصولات و دریافت مشاوره رایگان از طریق مشاورین ارشد مجموعه با شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید تا یک جلسه مشاوره رایگان و مشاوره تهیه محصولات را دریافت کنید.

معرفی مشاورین ارشد حرف آخر:

از مشاورین ارشد حرف آخر می‌توان به شایان مامندی رتبه ۹۵۸ کنکور سراسری و فردی که خود در دوران کنکور دانش آموز حرف آخر بود و از تمامی محصولات این موسسه استفاده کرده است، خانم مریم فرزی مشاور ارشد حرف اخر با ۱۰ سال سابقه مشاوره تحصیلی و خانم حدیث قمری دانشجوی دکترای فیزیولوژی اشاره کرد که برای ارتباط با این مشاورین می‌توانید از طریق شماره حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ اقدام کنید. نظر دوطلبانی که با این مشاورین کار می‌کنند را در صفحه نظرات در مورد حرف اخر بخوانید.

اما در ادامه به چندین سوال رایج بین دانش آموزان و پاسخ آن ها توسط مشاورین ارشد خواهیم پرداخت:

سوالات در مورد حرف آخر:

سوال: چگونه محصولات را می‌توان سفارش داد: 

پاسخ: محصولات را به سه شیوه تلفنی از طریق ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲، اینترنتی از طریق فروشگاه حرف اخر و به صورت حضوری می‌توانید سفارش دهید.

 

سوال: محصولات چگونه به دست ما می‌رسد و با چه سیستمی باید مشاهده شود؟

پاسخ: موسسه حرف اخر یک نشر دیجیتال است و محصولاتی که ارسال می‌شود در قالب لوح های فشرده به صورت رمز دار است که برروی کامپیوتر یا لپتاب وصل می‌شود و غیر قابل کپی کردن است.

 

سوال: اگر محصولات مشکلی داشته باشند موسسه پشتیبانی می‌کند؟

پاسخ: بله موسسه حرف آخر دارای بخش گارانتی است که به صورت کامل منابعی که مشکل دارند بررسی و تعویض می‌شوند.

 

سوال: افرادی هستند که همین محصولات را با هزینه کمتر به فروش می‌رسانند. آیا می‌توانیم از آن ها خرید کنیم؟

پاسخ: خیر! قیمت در کل حرف آخر یکسان است و افرادی که با قیمت کمتر به فروش می‌رسانند کلاهبردار و کپی کار هستند و هیچ ضمانتی وجود ندارد محصولات برای داوطلب ارسال شود و از طرفی فایل های کپی حرف اخر کامل نیستند و داوطلب با خرید آن ها متوجه ناقص بودن مطالب خواهد شد و در انتها ناچار به تهیه محصول به صورت اوجینال می‌شود. از طرفی محصولات کپی جزوه ندارند و باید هزینه زیادی صرف خرید جزوه شود؛ از همه مهم تر منابع کپی از لحاظ قانونی و شرعی حرام است و استفاده از آن به هیچ وجه به دلیل عواقب توصیه نمی‌شود.

 

سوال: چرا باید حرف آخر را انتخاب کنیم:

پاسخ: زیرا نتایجی که با حرف آخر گرفته شده است را کامل مشاهده کردید و از طرفی با حرف آخر دیگر به هیچ منبع دیگری نیاز پیدا نمی‌کنید زیرا هم آزمون، هم منبع، هم مشاوره و برنامه ریزی و هم جزوه برای داوطلب ارسال می‌شود که دیگر به هیچ چیزی نیاز پیدا نکند.

 

سوال: مشاوره به چه شکل است:

پاسخ: از مشاوره نیز بی نیاز خواهید شد زیرا برنامه ای که توسط اساتید برای هر درس تدوین شده است در اختیار شما قرار می‌گیرد و یک برنامه ساده نیست بلکه کاملا مشخص شده است داوطلب هرروز چه دروسی را باید مطالعه کند، از هر درس چه مباحثی را بخواند و برای خواندن هر مبحث چه قدر زمان بگذارد! یک برنامه ریزی کاملا اصولی که در قالب دو پروژه دو ماهه و چهار ماهه با توجه به زمان داوطلب می‌تواند تهیه کند.

حسام مراد بیگی رتبه ۲ کنکور و از دانش آموزان حرف آخر:

از دید افراد زیادی رسیدن به رتبه تک رقمی شاید در سال اول کنکور غیر ممکن باشد؛ اما در این ویدیو حسامن مراد بیگی رتبه ۲ کنکور از موفقیت خود با کمک تدریس اساتید حرف آخر سخن می‌گوید، فردی که در اولین تجربه خود برای شرکت در کنکور به رتبه ۲ منطقه در رشته ریاضی دست پیدا کرد و درصد های فوق العاده ای همچون درصد ۸۸ در ریاضی رشته ریاضی، ۷۶ در فیزیک، ۸۲ در شیمی و ۹۲ در ادبیات دست پیدا کرد. سخنان ارزشمند حسام مراد بیگی را در ویدیو بالا از دست ندهید.

محمدرضا پادویی رتبه ۱۸ کنکور در رشته تجربی:

از دانش آموز هایی فوق العاده و رتبه برتر حرف آخر که واقعا در کنکور شاهکار کرد می‌توان به محمدرضا پادویی اشاره کرد که در سه رشته تجربی، زبان و هنر به رتبه های فوق العاده ای دست یافت و توانست رتبه ۱۶ زبان، ۱۸ تجربی و ۸۱ در رشته هنر را کسب کند. درصد های آقای پادویی به عنوان یکی از رتبه های برتر حرف اخر در درس ادبیات ۸۷، عربی ۷۸، دینی ۸۰، زبان ۹۱، ریاضی ۷۸، فیزیک ۸۲، شیمی ۸۲ ئ زیست ۸۳ می‌باشد. توصیه های محمد رضا پادویی را از دست ندهید.

معرفی رتبه های برتر حرف اخر : مهراد زارع رتبه ۳۱ کنکور تجربی

از اولین رتبه برترهای حرف اخر در سال ۹۷ . طبق مصاحبه ای که با مهراد زارع برگزار شد متوجه شدیم که در ۳۰ دقیقه به تمامی سؤالات ریاضی پاسخ داده استو فقط در دو سؤال دچار اشتباه شده است که مربوط به هندسه بوده .” در اولین سؤال هندسه بزرگترین وتر دایره خواسته شده بود که همان قطر بود. من نیز سؤال را حل کردم و شعاع را پیدا کردم ولی فراموش کردم که دو برابر کنم تا به قطر برسم و گزینه ی اشتباه را زدم”

رتبه های برتر حرف اخر

همانطور که میدانید مدت زمان پاسخگویی به ۳۰ تست ریاضی ۴۷ دقیقه است و مهراد زارع در ۳۳۰ دقیقه کل سؤالات این درس را حل کرد و خاطر نشان کرد که دلیل سرعت بالای او این بود که مشاه تمامی سؤالات را قبلا در پکیج ریاضی استاد منتظری و ۲۰ آزمون مشاهده کرده بود.

همچنین در رابطه با دین و زندگی کنکور ۹۷ که از کل سه رشته ی ریاضی تجربی و انسانی فقط سه نفر تواسنتند در این درس به درصد ۱۰۰ برسند نیز خاطر نشان کرد که درصد دین و زندگی خود را مدیون استاد یوسفیان پور هستم چرا که کل دین و زندگی را فقط با ۱۴ الگو به ما آموزش میدهند.

معرفی رتبه های برتر حرف آخر : مهدی حسنی رتبه ۳۳ کنکور تجربی

روشی که در حرف آخر استفاده میشود را در هیچ منبع آموزشی دیگری نمیتوان یافت مثلا در هفت الگوی زیست در حدود سه ساعت ۷ الگو را یاد خواهید گرفت که با استفاده از آنها دیگر لازم نیست کل صورت سؤال را بخوانید بلکه با خواندن نصف سؤال یا حتی کمتر از نصف سؤال شما به پاسخ صحیح دست پیدا میکنید و میدانید با استفاده از این روش چقدر در زمان شما صرفه جویی میشود.

رضا عطار پور رتبه ۳۴ رشته ریاضی:

اما به سراغ رتبه برتر های رشته ریاضی حرف آخر برویم. آقای رضا عطار پور رتبه ۳۴ رشته ریاضی که رازهایی در رابطه با اینکه چگونه توانست در ۱۵ دقیقه عربی را ۸۵ درصد بزند و در درس عربی ۵ دقیقه برای خود زمان بخرد و همچنین در ۷ دقیقه دینی را ۹۰ بزند و ۱۰ دقیقه هم در این درس برای خود زمان پس انداز کند صحبت می‌کند.

معرفی رتبه های برتر حرف آخر : میثم فرهمندی رتبه ۳۹ کنکور تجربی

میثم فرهمندی در کارنامه بیست شبکه ی آموزش به عنوان یکی از رتبه های برتر حرف آخر حضور یافت و اشاره کرد که با استفاده از منابع حرف آخر به درصد های زیر دست یافت:

ادبیات : ۸۰ درصد ، عربی : ۹۰ درصد ، دین و زندگی ۷۹ درصد ، زبان ۷۳ درصد ،  ریاضی : ۷۲ درصد ، زیست ۸۰ درصد ، فیزیک ۷۸ درصد و شیمی ۶۹ درصد.

میثم فرهمندی اشاره کرد که با استفاده از عربی حرف آخر به درصد ۹۰ عربی رسیده است و اما این پایان کار نیست، وی درصد ۹۰ عربی را فقط در ۱۲ دقیقه کسب کرده است و ۸ دقیقه برای سایر دروس ذخیره سازی نموده.

من در دبیرستان در درس عربی واقعا ضعیف بودم و در هُوَ و هُما میماندم ، و واقعا باور نکردنی بود که در ۲۳ ساعت بتوانم کل عربی را با استاد واعظی یاد بگیرم. عربی استاد واعظی را در یک ماه تمام کردم و بعد از یک ماه فقط تمرین کردم و تست زدم تا روز کنکور که یادم نرود و در آخر هم به این نتیجه رسیدم.

معرفی رتبه های برتر حرف آخر : سروین سلیمانپور رتبه ۴۱ کنکور تجربی

سروین سلیمانپور تمامی پکیج های حرف آخر را استفاده کرد و به رتبه ۴۱ کنکومر سراسری دست پیدا کرد.

در کنکور سراسری رسیدن به درصد های بالای ۷۰ واقعا سخت است و فقط یک درصد کل داوطلبان به این درصد ها دست پیدا میکنند اما با حرف آخر همه چیز امکان پذیر است. درصد های سروین سلیمانپور در کنکور ۹۷ به شکل زیر میباشد:

دروس عمومی:

ادبیات : ۷۷ درصد

عربی : ۹۰ درصد

دین و زندگی : ۸۰ درصد در ۹ دقیقه ( در کنکور ۹۷ حتی رتبه ۱ کنکور تجربی به درصد ۸۴ دین و زندگی دست یافت و سخت ترین درس عمومی بود)

زبان خارجه : ۶۸ درصد

دروس اختصاصی :

ریاضی : ۷۵ درصد

زیست شناسی : ۸۳ درصد

فیزیک : ۹۳ درصد

شیمی : ۹۰ درصد

مصاحبه با رتبه برتر های حرف آخر:

رتبه برترهای حرف آخر

درصد فیزیک خود را واقعا مدیون استاد کامیار و روش های ایشان هستم. شعار شهودی سازی در حرف آخر فقط یک حرف نیست و واقعا عملی هم میشود و تمامی مطالب به صورت شهودی بدون فرمول به شما آموزش داده میشود .

معرفی رتبه های برتر حرف اخر : محمدرضا خوشرو رتبه ۵۹ کنکور تجربی

محمدرضا خوشرو در برنامه ی شبکه ی یک سیما حرف آخر اشاره کرد ” اگر از راه اصولی برای کنکور اقدام کنید رتبه برتر شدن کار آسانی است اما اگر از راه غیر اصولی پیش بروید یکی از سخت ترین کارها میباشد”.

قرار بود در کلاس های استاد و.اعظی شرکت کنم ولی به دلایلی فرصت نشد و گفتند که ایشان دی وی دی هم در حرف آخر دارند. همان دی وی دی ها را تهیه کردم و در کنکور ۹۷ به درصد ۱۰۰ در عربی دست پیدا کردم.

متین جمالیان رتبه ۴۶ رشته تجربی:

این ویدیو علاوه بر ویدیو رتبه برتر های موسسه حرف آخر یک ارزش معنوی هم دارد و دوران کنکور متین جمالیان زیر و رو می‌شود و اطلاعاتی خوبی را در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهد. در این ویدیو آقای متین جمالیان از بهانه هایی که در سال اول مانع موفیقت او شدند صحبت می‌کند و اطلاعات بسیار مفیدی در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد.

جعفر قرایی فردی که رتبه ۲۷ رشته ریاضی را به رتبه ۵۷ تجربی رسید:

در سال های اخیر افراد زیادی را می‌توانیم مشاهده کنیم که از سایر رشته ها حتی رشته ای مانند انسانی اقدام به شرکت در رشته تجربی می‌کنند و به درصد و رتبه های بسیار عالی دست پیدا می‌کنند که جعفر قرایی هم یکی از این رتبه برتر های موسسه حرف اخر است که از رتبه ۲۷ رشته ریاضی به رتبه ۵۷ رشته تجربی دست پیدا کرد.

معرفی رتبه های برتر حرف اخر : مهدی ایمانی رتبه ۶۶ کنکور تجربی

اول فکر میکردم که بیست آزمون نیز مانند آزمون های ساده ی آزمایشی میباشد و فقط سؤالات خوبی دارد. اما بعد از تهیه متوجه شدم که با چه منبعی سر و کار دارم و در هر آزمون نسبت به آزمون قبلی یک الی دو درس عمومی و اختصاصی چالش برانگیز تر میشد و دقیقا به سبک کنکور سراسری پیش میرفت. واقعا در کنکور سراسری سؤالات از بیست آزمون آسان تر میباشد ولی سختتر نه!

حتی در سر جلسه ی کنکور که حاضر شدم میتوانم بگویم که تقریبا مشابه تمامی سؤالات را قبلا در بیست آزمون حل کرده بودم.

 

معرفی رتبه های برتر حرف اخر : فائزه کیانفر رتبه ۳۰۰ کنکور تجربی

فائزه کیانفر داوطلبی که سه سال پشت کنکور بوده ولی برای هدف خود جنگیده است و آخر هم به هدف و نتیجه ی زحماتش و سه سال دوری از همه چیز دست یافت.

فائزه کیانفر:

” من خیلی حسرت میخورم که دیر با موسسه آشنا شدم و ای کاش همان سال اول با حرف آخر آشنا میشدم…

واقعا اساتید زیست حرف آخر حرف و عملشان یکی میباشد، با استفاده از الگوهایی که آموزش دادن واقعا توانستم در جلسه ی آزمون کنترل خوبی روی خودم و هم روی زمان مدیریت داشته باشم…

واقعا میتوانم بگویم الگوی پارادوکس زیستی یک الگوی بینظیر برای صرفه جویی در زمان بود و خیلی خیلی به من کمک کرد که درصد زیست من از ۴۰ درصد به ۸۰ درصد برسد.”

 

معرفی رتبه های برتر حرف آخر : علیرضا راعی رتبه ۳۵۴ کنکور تجربی

رتبه های برتر حرف آخر

علیرضا راعی داوطلب رشته ی ریاضی بوده است ولی بنا بر علت هایی از ریاضی دلزده شد و در مدرسه معلم ها با حرف هایش که تو به هیچ جا نمیرسی و … او را ناراحت کرده بودند. از طرفی همیشه آرزوی پزشکی را داشته پس تصمیم میگیرد در کنکور شرکت کند. در سال ۹۶ رتبه ی بدی به دست می آورد. یک روز در شبکه ی آموزش که برنامه ی کارنامه بیست ریاضی حرف آخر استاد منتظری را پخش میکرده این برنامه را مشاهده مینماید که در آن استاد منتظری به حل یکی از تست های ترکیب توابع کنکور ۹۶ مشغول بوده.

با خود میگوید که من برای این تست در جلسه ی کنکور ۵ دقیقه وقت گذاشتم و در آخر هم اشتباه زدم اما استاد منتظری زیر ۲۰ ثانیه فقط با الگوی ماشین (که این الگو را در ریاضی جامع ۱ حرف آخر تدریس میکنند) حل میکنند. با خود فکر میکند و ریاضی استاد منتظری را تهیه میکند و وقتی نتیجه را میبیند سایر دی وی دی های حرف آخر را نیز تهیه مینماید و در کنکور ۹۷ به رتبه ی ۳۶۶ دست پیدا میکند.

بخشی از گفته های علیرضا راعی در برنامه ی کارنامه بیست شبکه آموزش و معرفی رتبه های برتر حرف آخر :

+علیرضا جان لطفا نظر خودت را در قالب یک جمله در مورد نام های زیر بگو

۱- استاد شعبانی ، شاکری و روان :

– متخصص زیست خواندن و آموزش زیست

۲- دکتر غلمحسین شیروانی :

– سختگیر ، سخت گیر برای رسیدن به جاهای خوب که وقتی سؤالات کنکور را دیدید بگویید ” عه ، سؤال کنکور اینه ؟ ”

۳- استاد محمد واعظی :

– بمب انرژی و انگیزه و مرد عربی کنکور

۴- استاد محسن منتظری مدرس ادبیات :

– حرفه ای در طرح سؤال

۵- استاد علیرضا یوسفیانپور :

– نکته سنج ، با دقت و بهترین مدرس دین و زندگی که برای اولین بار با روش تدریس ایشان لازم نیست یک کلمه دین و زندگی حفظ شود.

۶- عبدالرضا منتظری :

– فردی که دید همه رو نسبت به ریاضی تغیر میدن.

معرفی رتبه های برتر حرف آخر : ساسان جهانگیر زاده رتبه ۳۶۶ کنکور تجربی

+ یک روز در تلویزیون برنامه ی حرف آخر را دیدم ، تدریس ها واقعا جذاب بود و برای اولین بار چنین تدریسی را مشاهده میکردمم. برای تهیه ی محصولات وسوسه شدم اما قانع نشدم. به همین دلیل در اینترنت در مورد آن تحقیق کردم و فیلم های زیادی از این موسسه دیدم و گفتم نه واقعا روش هایی که تدریس میکنند مانند قضا و قدر استاد یوسفیان پور که ۲۰ صفحه کتاب درسی را در ۵ دقیقه آموزش میدهند برای کل سؤالات پاسخگو میباشد. به همین دلیل مجموعه را تهیه کردم و از این کار واقعا خوشحال هستم چون راه را خیلی خیلی برای من هموار ساخت.

معرفی رتبه های برتر حرف اخر : مجتبی سعادت پیشه رتبه ۳۹۰ کنکور تجربی

رتبه های برتر حرف اخر

یکی از افرادی که واقعا باید به عنوان الگوی تلاش و پشتکار قرار داده شود و همیشه هم در ذهن ها میماند. مجتبی سعادت پیشه در سن ۳۱ سالگی و بعد از ۱۳ سال دوری از درس و مدرسه  تصمیم به شرکت مجدد در کنکور گرفت و به رتبه ی ۳۹۰ رسید. هر کدام ازشما که این متن و این پاراگراف را میخواند وضعیت خود را با وضعیت مجتبی سعادت پیشه مقایسه کند متوجه میشود که شرایظش کاملا بهتر از آقای سعادت پیشه یا نه آقای دکتر سعادت پیشه میباشد.

گفته های مجتبی سعادت پیشه :

به پیشنهاد همسرم در کنکور سراسری ۹۵ شرکت کردم ولی به دلیل مناسب نبودن محتوای آموزشی به نتیجه ی خوبی نرسیدم. بخاطر تغیر شرایط زندگی دوباره سال ۹۶ هم در کنکور ثبت نام کردم. جمع کردن دروس چهار ساله در یک سال واقعا کار سختی بود تا اینکه با حرف آخر آشنا شدم. ازطرفی رشته ی دبیرستان من ریاضی فیزیک بود و اصلا از زیست سردرنمیاوردم.

اگر از دی وی دی های حرف آخر استفاده نمیکردم قطعا به رتبه و رشته ی الانم نمیرسیدم و همیشه میگویم اگر اندکی زودتر با حرف آخر آشنا شده بودم میتوانستم به رتبه ی خیلی بهتری دست پیدا کنم.

معرفی رتبه های برتر حرف آخر  : بهزاد خادمی رتبه ۴۲۷ کنکور تجربی

بهزاد خادمی ساکن شهر تکاب در آذربایجان غربی، در سال ۹۳ اولین کنکور خود را در رشته ی تجربی شرکت کرد اما به نتیجه ی ایده آل خود نرسید و از کنکور فاصله گرفت . به تهران آمد و در حدود ۱ سال در قصابی ، رستوران و فستفود مشغول به کار شد. سال ۹۴ به خدمت سربازی اعزام شد. سال ۹۶ بلافاصله بعد از خدمت وارد بازار کار شد…

گفته های بهزاد خادمی :

مشغول کار بودم و از شرایطم ناراضی بودم چون آینده ی مشخصی نداشتم و فکر آن آزارم میداد. مجددا در تاستان جرقه ی شرکت در کنکور به سرم زد و ثبت نام کردم. همه ی اطرافیان مرا نا امید میکردند که از کنکور فاصله گرفته ای و رقیبانت خیلی زودتر از تو شروع کرده اند و نمیتوانی موفقق شوی؛ تعدادی کلاس ثبت نام کردم ولی از خودم که آزمون میگرفتم درصد درس های عمومی من از ۳۰ بالاتر نمیرفت. در درس ریاضی هم فقط آمار بلد بودم و بالاترین درصد ریاضی من ۱۷ درصد بود. این درصد ها کلا مرا نا امید میکردند و بارها پیش آمد که قید کنکور را بزنم.

یکی از دوستانم که در حرف آخر مشاور بود به من دی وی دی های حرف آخر را پیشنهاد داد. در ابتدا با توجه به حرف هایی که درمورد دی وی دی های کنکوری شنیده بودم امتناع کردم اما بعدا بخاطر اعتمادی که به دوستم داشتم اول ریاضی را گرفتم و در کمال تعجب درصدم در اولین آزمون از ۱۷ به ۷۰ رسید. کم کم خوشم آمد اما بخاطر مشکل مالی نتوانستم یکجا بگیرم و کم کم دی وی دی ها را کامل تهیه کردم و به نتیجه ی امسالم رسیدم و به عنوان رتبه های برتر حرف آخر در خدمت شما هستم.

دقت کنید کنید که در طی یک سال بهزاد خادمی چگونه زندگی خود را زیر و رو کرد و از همین الان آینده ای تضمین شده برای خود ساخت.

نظر بهزاد خادمی در رابطه با دی وی دی های حرف آخر :

رتبه برترهای حرف آخر

در مورد ریاضی استاد منتظری که تعریف کردم چگونه فقط در یک هفته درصد ریاضی مرا از ۱۷ به هفتاد رساند. نکته ی دیگر عربی استاد واعظی میباشد. من همیشه از عربی متنفر بودم و نمیتوانستم آنرا خوب یاد بگیرم و در کنکور انتظار درصد زیر ۴۰ را داشتم. اما استاد محمد واعظی در اولین جلسه ی عربی گفتند ” ببین قرار نیست شما عربی حرف زدن رو یاد بگیرید فقط قراره یاد بگیرید چجوری تست عربی رو بزنید” که واقعا هم همین گونه بود. من یک لغت هم برای عربی بلد نیستم و فقط با روش های استاد واعظی در کنکور به درصد ۹۶ عربی دست پیدا کردم.

دوستان خوبم نظرات رتبه های برتر حرف آخر و نحوه ی رسیدن آنها به رشته ها و دانشگاه هایی که واقعا برایش جنگیدند را مشاهده کردید.

اگر میخواهید به سبک و سیاق این افراد شما نیز به نتیجه ی دلخواه خود برسید ، مهم نیست چند سال دارید ، داوطلب سال دهم هستید یا فردی که مانند مجتبی سعادت پیشه سال ها از کنکور فاصله گرفته است، همین الان با شماره ی دفتر حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید تا به سبک و سیاق رتبه های برتر حرف آخر شما را در ادامه ی راهتان یاری کنیم.

تماس-با-مامندی

لینک های کوتاه این مطلب

https://is.gd/y13Alr

https://b2n.ir/865759

https://tinyurl.com/y533vbbo
https://bit.ly/2TV3ZjM
guest
27 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!

به بالای صفحه بردن