معرفی رتبه های برتر حرف آخر !!! افشای رازهای موفقیت در کنکور ۹۹…

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
پکیج کامل تحربی حرف آخر نظام قدیم

معرفی رتبه های برتر حرف آخر !!! افشای رازهای موفقیت در کنکور ۹۹…

ارسال شده توسط: شایان مامندی دسته اخبار کنکور برچسب ها: بدون دیدگاه یک نظر 0

 

اعتبار هر موسسه با توجه به نتیجه های آن معلوم میشود. در این مقاله رتبه های برتر حرف آخر در کنکور ۹۹ که حدود ۴۰ رتبه ی دو رقمی و صدها رتبه ی سه رقمی بوده را خدمت شما معرفی میکنیم تا از تجربیات آن ها در رسیدن به هدفشان ومنابعی که استفاده کرده اند مطلع شوید.

در تجربه ی چند سال مشاوره و حتی دوران کنکور خودم به یک نتیجه ی مهم رسیدم. هر کاری که میخواهید انجام دهید حتما باید سخنی هایی را تحمل کنید و هیچ موفقیتی آسان به دست نمی آید . هروقت راهی را شروع کردیدومتوجه شدید که هیچ سختی احساس نمیکنید مطمئن باشید که راه شما اشتباه است. با خواندن این مقاله با رتبه های برتر حرف اخر آشنا میشوید ، افرادی که واقعا شرایط سختی را گذرانده اند تا به آرزو و رویای خود رسیده اند. رتبه برترهای حرف آخر یا ه طور کلی رتبه برترهای کنکور امداد غیبی یا هوش مصنوعی ندارند، افراد معمولی هستند مثل من و شما ولی ا این تفاوت که اهل جنگیدنهستند. میجنگند واز تمامی حواشی دور میکنند فقط به خاطر اینکه به هدف و آرزوی خود دست پیدا کنند. یک لحظه بههدفتون فکر کنید و ه اینکه میخوایددر آینده به کجا برسید.

اگه واقعا میخواید این رویا به واقعیت تبدیل بشه از همین الان و همین ساعت شروع کنید. اگه شروع کردید تلاشتون رو ۱۰ برابر کنید چون من میدونم رسیدن به رتبه ی خوب کنکور چه لذتی داره…

معرفی رتبه های برتر حرف اخر : مهراد زارع رتبه ۳۱ کنکور تجربی

مهراد زارع رتبه برترهای حرف آخر

از اولین رتبه برترهای حرف اخر در سال ۹۷ . طبق مصاحبه ای که با مهراد زارع برگزار شد متوجه شدیم که در ۳۰ دقیقه به تمامی سؤالات ریاضی پاسخ داده استو فقط در دو سؤال دچار اشتباه شده است که مربوط به هندسه بوده .” در اولین سؤال هندسه بزرگترین وتر دایره خواسته شده بود که همان قطر بود. من نیز سؤال را حل کردم و شعاع را پیدا کردم ولی فراموش کردم که دو برابر کنم تا به قطر برسم و گزینه ی اشتباه را زدم”

همانطور که میدانید مدت زمان پاسخگویی به ۳۰ تست ریاضی ۴۷ دقیقه است و مهراد زارع در ۳۳۰ دقیقه کل سؤالات این درس را حل کرد و خاطر نشان کرد که دلیل سرعت بالای او این بود که مشاه تمامی سؤالات را قبلا در پکیج ریاضی استاد منتظری و ۲۰ آزمون مشاهده کرده بود.

منتظری

بررسی و نقد پکیج مثلثات حرف اخر استاد منتظری

همچنین در رابطه با دین و زندگی کنکور ۹۷ که از کل سه رشته ی ریاضی تجربی و انسانی فقط سه نفر تواسنتند در این درس به درصد ۱۰۰ برسند نیز خاطر نشان کرد که درصد دین و زندگی خود را مدیون استاد یوسفیان پور هستم چرا که کل دین و زندگی را فقط با ۱۴ الگو به ما آموزش میدهند.

معرفی رتبه های برتر حرف آخر : مهدی حسنی رتبه ۳۳ کنکور تجربی

مهدی حسنی

روشی که در حرف آخر استفاده میشود را در هیچ منبع آموزشی دیگری نمیتوان یافت مثلا در هفت الگوی زیست در حدود سه ساعت ۷ الگو را یاد خواهید گرفت که با استفاده از آنها دیگر لازم نیست کل صورت سؤال را بخوانید بلکه با خواندن نصف سؤال یا حتی کمتر از نصف سؤال شما به پاسخ صحیح دست پیدا میکنید و میدانید با استفاده از این روش چقدر در زمان شما صرفه جویی میشود.

 

معرفی رتبه های برتر حرف آخر : میثم فرهمندی رتبه ۳۹ کنکور تجربی

میثم فرهمندی

میثم فرهمندی در کارنامه بیست شبکه ی آموزش به عنوان یکی از رتبه های برتر حرف آخر حضور یافت و اشاره کرد که با استفاده از منابع حرف آخر به درصد های زیر دست یافت:

ادبیات : ۸۰ درصد ، عربی : ۹۰ درصد ، دین و زندگی ۷۹ درصد ، زبان ۷۳ درصد ،  ریاضی : ۷۲ درصد ، زیست ۸۰ درصد ، فیزیک ۷۸ درصد و شیمی ۶۹ درصد.

میثم فرهمندی اشاره کرد که با استفاده از عربی حرف آخر به درصد ۹۰ عربی رسیده است و اما این پایان کار نیست، وی درصد ۹۰ عربی را فقط در ۱۲ دقیقه کسب کرده است و ۸ دقیقه برای سایر دروس ذخیره سازی نموده.

من در دبیرستان در درس عربی واقعا ضعیف بودم و در هُوَ و هُما میماندم ، و واقعا باور نکردنی بود که در ۲۳ ساعت بتوانم کل عربی را با استاد واعظی یاد بگیرم. عربی استاد واعظی را در یک ماه تمام کردم و بعد از یک ماه فقط تمرین کردم و تست زدم تا روز کنکور که یادم نرود و در آخر هم به این نتیجه رسیدم.

معرفی رتبه های برتر حرف آخر : سروین سلیمانپور رتبه ۴۱ کنکور تجربی

سروین سلیمانپور

سروین سلیمانپور تمامی پکیج های حرف آخر را استفاده کرد و به رتبه ۴۱ کنکومر سراسری دست پیدا کرد.

در کنکور سراسری رسیدن به درصد های بالای ۷۰ واقعا سخت است و فقط یک درصد کل داوطلبان به این درصد ها دست پیدا میکنند اما با حرف آخر همه چیز امکان پذیر است. درصد های سروین سلیمانپور در کنکور ۹۷ به شکل زیر میباشد:

دروس عمومی:

ادبیات : ۷۷ درصد

عربی : ۹۰ درصد

دین و زندگی : ۸۰ درصد در ۹ دقیقه ( در کنکور ۹۷ حتی رتبه ۱ کنکور تجربی به درصد ۸۴ دین و زندگی دست یافت و سخت ترین درس عمومی بود)

زبان خارجه : ۶۸ درصد

دروس اختصاصی :

ریاضی : ۷۵ درصد

زیست شناسی : ۸۳ درصد

فیزیک : ۹۳ درصد

شیمی : ۹۰ درصد

سروین :

فیزیک حرف آخر

درصد فیزیک خود را واقعا مدیون استاد کامیار و روش های ایشان هستم. شعار شهودی سازی در حرف آخر فقط یک حرف نیست و واقعا عملی هم میشود و تمامی مطالب به صورت شهودی بدون فرمول به شما آموزش داده میشود .

معرفی رتبه های برتر حرف اخر : محمدرضا خوشرو رتبه ۵۹ کنکور تجربی

محمدرضا خوشرو در برنامه ی شبکه ی یک سیما حرف آخر اشاره کرد ” اگر از راه اصولی برای کنکور اقدام کنید رتبه برتر شدن کار آسانی است اما اگر از راه غیر اصولی پیش بروید یکی از سخت ترین کارها میباشد”.

قرار بود در کلاس های استاد و.اعظی شرکت کنم ولی به دلایلی فرصت نشد و گفتند که ایشان دی وی دی هم در حرف آخر دارند. همان دی وی دی ها را تهیه کردم و در کنکور ۹۷ به درصد ۱۰۰ در عربی دست پیدا کردم.

 

معرفی رتبه های برتر حرف اخر : مهدی ایمانی رتبه ۶۶ کنکور تجربی

مهدی ایمانی

اول فکر میکردم که بیست آزمون نیز مانند آزمون های ساده ی آزمایشی میباشد و فقط سؤالات خوبی دارد. اما بعد از تهیه متوجه شدم که با چه منبعی سر و کار دارم و در هر آزمون نسبت به آزمون قبلی یک الی دو درس عمومی و اختصاصی چالش برانگیز تر میشد و دقیقا به سبک کنکور سراسری پیش میرفت. واقعا در کنکور سراسری سؤالات از بیست آزمون آسان تر میباشد ولی سختتر نه!

حتی در سر جلسه ی کنکور که حاضر شدم میتوانم بگویم که تقریبا مشابه تمامی سؤالات را قبلا در بیست آزمون حل کرده بودم.

 

معرفی رتبه های برتر حرف اخر : فائزه کیانفر رتبه ۳۰۰ کنکور تجربی

فائزه کیانفر

فائزه کیانفر داوطلبی که سه سال پشت کنکور بوده ولی برای هدف خود جنگیده است و آخر هم به هدف و نتیجه ی زحماتش و سه سال دوری از همه چیز دست یافت.

فائزه کیانفر:

” من خیلی حسرت میخورم که دیر با موسسه آشنا شدم و ای کاش همان سال اول با حرف آخر آشنا میشدم…

واقعا اساتید زیست حرف آخر حرف و عملشان یکی میباشد، با استفاده از الگوهایی که آموزش دادن واقعا توانستم در جلسه ی آزمون کنترل خوبی روی خودم و هم روی زمان مدیریت داشته باشم…

واقعا میتوانم بگویم الگوی پارادوکس زیستی یک الگوی بینظیر برای صرفه جویی در زمان بود و خیلی خیلی به من کمک کرد که درصد زیست من از ۴۰ درصد به ۸۰ درصد برسد.”

 

معرفی رتبه های برتر حرف آخر : علیرضا راعی رتبه ۳۵۴ کنکور تجربی

علیرضا راعی

علیرضا راعی داوطلب رشته ی ریاضی بوده است ولی بنا بر علت هایی از ریاضی دلزده شد و در مدرسه معلم ها با حرف هایش که تو به هیچ جا نمیرسی و … او را ناراحت کرده بودند. از طرفی همیشه آرزوی پزشکی را داشته پس تصمیم میگیرد در کنکور شرکت کند. در سال ۹۶ رتبه ی بدی به دست می آورد. یک روز در شبکه ی آموزش که برنامه ی کارنامه بیست ریاضی حرف آخر استاد منتظری را پخش میکرده این برنامه را مشاهده مینماید که در آن استاد منتظری به حل یکی از تست های ترکیب توابع کنکور ۹۶ مشغول بوده.

با خود میگوید که من برای این تست در جلسه ی کنکور ۵ دقیقه وقت گذاشتم و در آخر هم اشتباه زدم اما استاد منتظری زیر ۲۰ ثانیه فقط با الگوی ماشین (که این الگو را در ریاضی جامع ۱ حرف آخر تدریس میکنند) حل میکنند. با خود فکر میکند و ریاضی استاد منتظری را تهیه میکند و وقتی نتیجه را میبیند سایر دی وی دی های حرف آخر را نیز تهیه مینماید و در کنکور ۹۷ به رتبه ی ۳۶۶ دست پیدا میکند.

بخشی از گفته های علیرضا راعی در برنامه ی کارنامه بیست شبکه آموزش و معرفی رتبه های برتر حرف آخر :

+علیرضا جان لطفا نظر خودت را در قالب یک جمله در مورد نام های زیر بگو

۱- استاد شعبانی ، شاکری و روان :

– متخصص زیست خواندن و آموزش زیست

۲- دکتر غلمحسین شیروانی :

– سختگیر ، سخت گیر برای رسیدن به جاهای خوب که وقتی سؤالات کنکور را دیدید بگویید ” عه ، سؤال کنکور اینه ؟ ”

۳- استاد محمد واعظی :

– بمب انرژی و انگیزه و مرد عربی کنکور

۴- استاد محسن منتظری مدرس ادبیات :

– حرفه ای در طرح سؤال

۵- استاد علیرضا یوسفیانپور :

– نکته سنج ، با دقت و بهترین مدرس دین و زندگی که برای اولین بار با روش تدریس ایشان لازم نیست یک کلمه دین و زندگی حفظ شود.

۶- عبدالرضا منتظری :

– فردی که دید همه رو نسبت به ریاضی تغیر میدن.

معرفی رتبه های برتر حرف آخر : ساسان جهانگیر زاده رتبه ۳۶۶ کنکور تجربی

ساسان جهانگیرزاده رتبه برترهای حرف اخر

+ یک روز در تلویزیون برنامه ی حرف آخر را دیدم ، تدریس ها واقعا جذاب بود و برای اولین بار چنین تدریسی را مشاهده میکردمم. برای تهیه ی محصولات وسوسه شدم اما قانع نشدم. به همین دلیل در اینترنت در مورد آن تحقیق کردم و فیلم های زیادی از این موسسه دیدم و گفتم نه واقعا روش هایی که تدریس میکنند مانند قضا و قدر استاد یوسفیان پور که ۲۰ صفحه کتاب درسی را در ۵ دقیقه آموزش میدهند برای کل سؤالات پاسخگو میباشد. به همین دلیل مجموعه را تهیه کردم و از این کار واقعا خوشحال هستم چون راه را خیلی خیلی برای من هموار ساخت.

معرفی رتبه های برتر حرف اخر : مجتبی سعادت پیشه رتبه ۳۹۰ کنکور تجربی

مجتبی سعادت پیشه

یکی از افرادی که واقعا باید به عنوان الگوی تلاش و پشتکار قرار داده شود و همیشه هم در ذهن ها میماند. مجتبی سعادت پیشه در سن ۳۱ سالگی و بعد از ۱۳ سال دوری از درس و مدرسه  تصمیم به شرکت مجدد در کنکور گرفت و به رتبه ی ۳۹۰ رسید. هر کدام ازشما که این متن و این پاراگراف را میخواند وضعیت خود را با وضعیت مجتبی سعادت پیشه مقایسه کند متوجه میشود که شرایظش کاملا بهتر از آقای سعادت پیشه یا نه آقای دکتر سعادت پیشه میباشد.

گفته های مجتبی سعادت پیشه :

مجتبی سعادت پیشه

به پیشنهاد همسرم در کنکور سراسری ۹۵ شرکت کردم ولی به دلیل مناسب نبودن محتوای آموزشی به نتیجه ی خوبی نرسیدم. بخاطر تغیر شرایط زندگی دوباره سال ۹۶ هم در کنکور ثبت نام کردم. جمع کردن دروس چهار ساله در یک سال واقعا کار سختی بود تا اینکه با حرف آخر آشنا شدم. ازطرفی رشته ی دبیرستان من ریاضی فیزیک بود و اصلا از زیست سردرنمیاوردم.

اگر از دی وی دی های حرف آخر استفاده نمیکردم قطعا به رتبه و رشته ی الانم نمیرسیدم و همیشه میگویم اگر اندکی زودتر با حرف آخر آشنا شده بودم میتوانستم به رتبه ی خیلی بهتری دست پیدا کنم.

معرفی رتبه های برتر حرف آخر  : بهزاد خادمی رتبه ۴۲۷ کنکور تجربی

بهزاد خادمی ساکن شهر تکاب در آذربایجان غربی، در سال ۹۳ اولین کنکور خود را در رشته ی تجربی شرکت کرد اما به نتیجه ی ایده آل خود نرسید و از کنکور فاصله گرفت . به تهران آمد و در حدود ۱ سال در قصابی ، رستوران و فستفود مشغول به کار شد. سال ۹۴ به خدمت سربازی اعزام شد. سال ۹۶ بلافاصله بعد از خدمت وارد بازار کار شد…

گفته های بهزاد خادمی :

موسسه آموزشی حرف آخر

مشغول کار بودم و از شرایطم ناراضی بودم چون آینده ی مشخصی نداشتم و فکر آن آزارم میداد. مجددا در تاستان جرقه ی شرکت در کنکور به سرم زد و ثبت نام کردم. همه ی اطرافیان مرا نا امید میکردند که از کنکور فاصله گرفته ای و رقیبانت خیلی زودتر از تو شروع کرده اند و نمیتوانی موفقق شوی؛ تعدادی کلاس ثبت نام کردم ولی از خودم که آزمون میگرفتم درصد درس های عمومی من از ۳۰ بالاتر نمیرفت. در درس ریاضی هم فقط آمار بلد بودم و بالاترین درصد ریاضی من ۱۷ درصد بود. این درصد ها کلا مرا نا امید میکردند و بارها پیش آمد که قید کنکور را بزنم.

یکی از دوستانم که در حرف آخر مشاور بود به من دی وی دی های حرف آخر را پیشنهاد داد. در ابتدا با توجه به حرف هایی که درمورد دی وی دی های کنکوری شنیده بودم امتناع کردم اما بعدا بخاطر اعتمادی که به دوستم داشتم اول ریاضی را گرفتم و در کمال تعجب درصدم در اولین آزمون از ۱۷ به ۷۰ رسید. کم کم خوشم آمد اما بخاطر مشکل مالی نتوانستم یکجا بگیرم و کم کم دی وی دی ها را کامل تهیه کردم و به نتیجه ی امسالم رسیدم و به عنوان رتبه های برتر حرف آخر در خدمت شما هستم.

دقت کنید کنید که در طی یک سال بهزاد خادمی چگونه زندگی خود را زیر و رو کرد و از همین الان آینده ای تضمین شده برای خود ساخت.

نظر بهزاد خادمی در رابطه با دی وی دی های حرف آخر :

بهزاد خادمی

در مورد ریاضی استاد منتظری که تعریف کردم چگونه فقط در یک هفته درصد ریاضی مرا از ۱۷ به هفتاد رساند. نکته ی دیگر عربی استاد واعظی میباشد. من همیشه از عربی متنفر بودم و نمیتوانستم آنرا خوب یاد بگیرم و در کنکور انتظار درصد زیر ۴۰ را داشتم. اما استاد محمد واعظی در اولین جلسه ی عربی گفتند ” ببین قرار نیست شما عربی حرف زدن رو یاد بگیرید فقط قراره یاد بگیرید چجوری تست عربی رو بزنید” که واقعا هم همین گونه بود. من یک لغت هم برای عربی بلد نیستم و فقط با روش های استاد واعظی در کنکور به درصد ۹۶ عربی دست پیدا کردم.

دوستان خوبم نظرات رتبه های برتر حرف آخر و نحوه ی رسیدن آنها به رشته ها و دانشگاه هایی که واقعا برایش جنگیدند را مشاهده کردید.

اگر میخواهید به سبک و سیاق این افراد شما نیز به نتیجه ی دلخواه خود برسید ، مهم نیست چند سال دارید ، داوطلب سال دهم هستید یا فردی که مانند مجتبی سعادت پیشه سال ها از کنکور فاصله گرفته است، همین الان با شماره ی دفتر حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید تا به سبک و سیاق رتبه های برتر حرف آخر شما را در ادامه ی راهتان یاری کنیم.

 

این اعلان را به اشتراک گذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر