کنکور منحصرا زبان

کنکور زبان تخصصی از رشته های پر متقاضی به خصوص در سال های اخیر است و داوطلبان زیادی علاوه بر اینکه در یکی از رشته های نظری از جمله رشته های ریاضی و فیزیک، تجربی و علوم انسانی ثبت نام می‌کنند، در کنکور منحصرا زبان نیز ثبت نام می‌کنند. این آمار به گونه ای است که در سال 98 از تعداد 145541 نفر شرکت کننده در رشته زبان انگلیسی تخصصی فقط 7534 نفر تنها در رشته منحصرا زبان شرکت کرده اند و مابقی در کنار سایر رشته های کنکور این رشته را نیز ثبت نام کرده اند.

اما امروز من شایان مامندی مشاور تحصیلی حرف آخر هر آن چیزی که در رابطه با کنکور زبان تخصصی باید بدانید به شما می گویم. 10 دقیقه با من باشید تا اطلاعات بسیار مفیدی در زمینه کنکور منحصرا زبان کسب کنید و به پاسخ قسمت عمده ای از سوالات خود برسید. در ادامه هم با یک هدیه ویژه شما را شگفت زده خواهیم کرد. هدیه ای که به کمک آن در حدود کمتر از یک ماه می‌توانید کل دروس عمومی رشته زبان انگلیسی تخصصی را به صورت کامل مطالعه کنید.

 کنکور منحصرا زبان چیست؟

رشته زبان انگلیسی تخصصی که سری سوالات آن در کنکور با عنوان کنکور منحصرا زبان شناخته می‌شود، یکی از رشته های اصلی کنکور است. بر خلاف چیزی که بسیاری ها تصور می کنند، کنکور منحصرا زبان تنها به زبان انگلیسی محدود نمی‌شود، بلکه داوطلب کنکور زبان تخصصی می تواند برای زبان های ایتالیایی، آلمانی، روسی و فرانسوی نیز درخواست آزمون دهد .دوستان علاقه مند به هر یک از زبان های ذکر شده با انتخاب رشته دلخواه خود در دفترچه ثبت نامی کنکور می‌توانند در آزمون های منحصرا زبان شرکت کنند.

سری سوالات آزمون زبان تخصصی کنکور متشکل از 2 بخش سوالات عمومی و  سوالات اختصاصی زبان است. از موارد ضروری برای شرکت در آزمون زبان تخصصی کنکور، درک کامل اصول اولیه زبان مورد نظر برای پاسخ گویی به سری سوالات عمومی زبان و پاسخ گویی به سوالات اختصاصی زبان نیز نیاز به درک قابل قبولی از مباحث گرامر، لغات و تحلیل متن دارد. درضمن اگر برای سال کنکور خود دوست دارید از راهنمایی یک نفر مشاور حرفه ای کمک بگیرید توصیه می‌کنم صفحه مشاور کنکور تجربی را باز کنید.

20 درصد رایگان کنکور

دروس عمومی در رشته زبان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. معمولا داوطلبان کنکور زبان نیز از مطالعه این دروس می گریزند و خواندن دروس عمومی برایشان خوشایند نیست. اما نگان نباشید!
یک هدیه ویژه برای داوطلبان کنکور زبان تخصصی داریم که خبال آن ها را از بابت دروس عمومی راحت می کند. با دریافت این هدیه ویژه حرف آخر، تنها در 2 ماه صفر تا صد دروس عمومی زبان تخصصی  را با روزی کمتر از  5 ساعت مطالعه،یاد می گیرید. در ضمن بانک عظیمی از سوالات کنکوری و تستی را نیز حل می کنید و بدون حفظ کردن حتی یک کلمه، به بالاترین درصد ممکن می رسید. 20 درصد از کل دروس کنکور را به صورت رایگان از ما هدیه بگیرید. برای دریافت این هدیه ارزشمند کافیست همین الان فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان تحصیلی ما به سرعت با شما عزیزان تماس بگیرند و در اسرع وقت بسته هدیه شما را به درب منزلتان ارسال کنند.

5-روز-با-حرف-آخر

%20 پکیج های حرف آخر؛ رایگان!

کنکور زبان چگونه است؟

رشته زبان انگلیسی تخصصی یکی از رشته های پرطرفدار بین آزمون های زبان خارجه است. امروزه زبان انگلیسی اهمیت چشم گیری در جامعه از لحاظ تحصیلی و کاری دارد. از این جهت در سال های اخیر آزمون منحصرا زبان انگلیسی کنکور مورد توجه بسیاری از داوطلبان بوده است. بسیاری از دانش آموزان این رشته را فرعی و در کنار دیگر رشته ها انتخاب می کنند، از این جهت علاقه مندان به زبان انگلیسی با تلاش خود می‌توانند جایگاه خود را بین همه ی داوطلبان این رشته پیدا کنند.
زبان انگلیسی تخصصی دارای 3 رشته آموزش زبان انگلیسی، مترجمی زبان انگلیسی و ادبیات انگلیسی است که هر داوطلب به دلخواه خود می تواند در یکی از این 3 رشته ادامه تحصیل دهد. ما در معرفی رشته زبان انگلیسی تخصصی به تحلیل هر 3 خواهیم پرداخت.

رشته آموزش زبان انگلیسی از این جهت که تا حدودی حاوی محتویات 2 رشته دیگر است، دارای اهمیت بیشتری است. داوطلبان فارغ التحصیل از این رشته، راه کم و بیش همواری را برای آموزش زبان و تدریس در پیش دارند هرچند که خلاقیت و تلاش فردی نیز اهمیت بسیاری دارد.

رشته مترجمی زبان انگلیسی دومین زیر شاخه از رشته زبان تخصصی کنکور  است. همانطور که از نام این رشته پیداست، کار اصلی فارغ التحصیلان بر روی محور ترجمه خواهد بود. مترجمی زبان های تخصصی از جمله جذاب ترین مشاغل به حساب می آید و دانش آموزانی که به این کار علاقه مند باشند می توانند با شرکت در کنکور زبان تخصصی شانس خود را برای ورود به این حرفه امتحان کنند.

ادبیات زبان انگلیسی آخرین زیر مجموعه از رشته زبان انگلیسی تخصصی است. این شاخه از زبان تخصصی بر محور فرهنگی و تاریخی زبان انگلیسی تکیه دارد و درصد کمتری از داوطلبان ادبیات زبان انگلیسی را انتخاب می‌کنند.

بودجه بندی کنکور منحصرا زبان انگلیسی

تا اینجا با رشته زبان انگلیسی تخصصی و زیر مجموعه های آن اشنا شدید. در ادامه به جزئیات مهمترین مباحث زبان کنکور می پردازیم.
بودجه بندی کنکور زبان تخصصی آزمون سراری به این شکل است که در بخش سوالات عمومی شامل 5 درس ادبیات فارسی، عربی، دین و زندگی و زبان انگلیسی عمومی است. در قسمت شوالات تخصصی کنکور زبان نیز  دارای یک مبحث تخصصی به نام زبان انگلیسی اختصاصی است . ضرایب رشته های ذکر شده به شرح زیر است:
1_ادبیات فارسی: 4
2_عربی: 2
3_دین و زندگی: 3
4_زبان انگلیسی عمومی: 2
5_زبان انگلیسی اختصاصی: 4

تعداد سوالات دروس عمومی کنکور منحصرا زبان 100 تست و مدت زمان پاسخ گویی به این سوالات 75 دقیقه است.
سری سوالات بخش زبان انگلیسی تخصصی نیز 70 تست است و مدت پاسخ گویی به این سوالات  105 دقیقه است. زمان کلی کنکور زبان تخصصی 180 دقیقه است که 105 دقیقه برای مبحث تخصصی و 75 دقیقه برای مباحث عمومی در نظر گرفته شده است. برای آشنایی بیشتر با بودجه بندی کنکور، می توانید به کامل ترین بودجه بندی زبان انگلیسی کنکور مراجعه کنید.

برای مشاهده مشاوره های دیگر از که توسط شایان مامندی منتشر شده است، می توانید به  مشاوران حرف آخر مراجعه کنید.

دروس عمومی کلید طلایی موفقیت در کنکور

دانش آموزان عزیز، توجه داشته باشید که یکی از شگردهای بسیار ساده برای موفقیت در کنکور زبان، استفاده از یکی کلید طلایی به نام دروس عمومی است.
دانش آموزانی که در روس تخصصی مهارت زیادی ندارند، ساده ترین کار این است که در دروس عمومی درصدهای بالایی کسب کنند. بسیاری از داوطلبانی که درصدهای عمومی بالایی داشته اند، حتی در صورتی که درصد دروس تخصصی آن ها کم بوده است، به خواسته خود رسیده و موفقیت بسیار خوبی در کنکور کسب کرده اند.
برای مثال در شکل زیر کارنامه یک داوطلب 3 رقمی را مشاهده می کنید. درصد بالای دین و زندگی در کارنامه این داوطلب، عامل اصلی موفقیت او به حساب می آید.

[ninja_tables id=”52089″]

با داشتن یک منبع خوب برای مطالعه دروس عمومی کنکور، می توانید در این دروس درصدهای بالایی کسب کنید و به ساده ترین شکل ممکن در کنکور موفق شوید.
حرف آخر برای دروس عمومی پکیج های بسیار ویژه ای تهیه کرده است که کار شما دانش آموزان را برای مطالعه دروس عمومی و کسب درصدهای بالا، بسیار یاده تر کرده است.
تمام مطالب این دروس را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرید و نیاز به مرورو چندین باره کل کتاب ها نداشته باشید. پکیچ های دینی حرف آخر، عربی حرف آخر و ادبیات حرف آخر ساده ترین راه برای کسب درصدهای بالا در دروس عمومی کنکور است.

سوالات کنکور زبان تخصصی

سوالات کنکور زبان تخصصی شامل مباحث لغات، ریدینگ (reading)، گرامر، کاربرد زبانی، کلوز تست (cloze test) و ساختار است. در ادامه به برسی تک تک مباحث کنکور منحصرا زبان خواهیم پرداخت.
مبحث لغات کنکور زبان اختصاصی به جرات می‌توان گفت که از مهم ترین مباحث مورد پرسش است و از کلیدی ترین اطلاعات داوطلبان در حین پاسخ گویی به سوالات استفاده می‌شود. اما دلیل این همه اهمیت و تاکید بر روی لغات کنکور زبان انگلیسی تخصصی چیست؟  دوستان و داوطلبان عزیز، تعداد سوالات مربوط به مبحث لغات در کنکور زبان انگلیسی تخصصی 15 تست است .تسلط بر مبحث لغات در پاسخ گویی به تست های کنکور زبان تخصصی از مهم ترین موارد در این آزمون است. برخلاف سوالات زبان عمومی، سوالات زبان تخصصی تاکید ویژه ای بر لغات دارد و دامنه ی لغات شما تعیین کننده ی نحوه ی پاسخ گویی به سوالات است.

مبحث ریدینگ و درک مطلب کنکور زبان تخصصی شامل 3 متن با 5 سوال است و در کل 15 تست را در بر می‌گیرد.

سری سوالات کلوز تست نیز شامل 15 سوال می‌شود. همانطور که از آمار و ارقام پیداست، مباحث درک مطلب و کلوز تست از مهم ترین و تست خیزترین مباحث کنکور زبان تخصصی هستند. این 2 مبحث تست خیز کنکور زبان انگلیسی تخصصی ریشه در لغات و گرامر دارد. از این جهت که سوالات کلوز تست خواستار هماهنگی بین لغات و گرامر است، لذا تسلط کامل بر این 2 مبحث از عوامل ضروری پاسخ گویی به سوالات این بخش است.

ما تا به این قسمت از بررسی بودجه بندی کنکور منحصرا زبان ، مباحث کلوز تست، درک مطلب و لغات را برسی کردیم که شامل 45 تست از سری سوالات کنکور اختصاصی زبان می شود. در ادامه به بودجه بندی دیگر مباحث کنکور سراسری زبان تخصصی که شامل گرامر، کاربرد زبانی و ساختار است و 25 تست بعدی را تشکیل می دهد، مورد بررسی قرار می گیرد.

در نگاه اول به بودجه بندی سوالات کنکور اختصاصی زبان شما متوجه شمار کمی از تست های گرامر خواهید شد. سوالات گرامر در کنکور منحصرا زبان انگلیسی شامل 10تست می‌باشد، اما این به معنی کم اهمیت بودن مبحث گرامر نیست؛ چرا که برای پاسخ گویی به اکثر سوالات زبان تخصصی شما به درک بالایی از گرامر نیاز پیدا خواهید کرد.در ادامه مطلب به نحوه ی مطالعه گرامر خواهیم رسید.

بخش بعدی از سوالات کنکور منحصرا زبان شامل 10 تست کاربرد زبانی است. کاربرد زبانی برای بسیاری از داوطلبان بخشی ناآشنا است و سوالات این بخش مربوط به مکالمات افراد می شود. شما می‌بایست لغات و اصطلاحات مناسب را در جاهای خالی قرار داده و مکالمه را تکمیل کنید.
آخرین قسمت از سوالات کنکور زبان انگلیسی تخصصی شامل مبحث ساختار است که تعداد 5 تست را به خود اختصاص داده است. در این نوع سوالات شما باید جملات داده شده را از لحاظ درستی ترکیب و چیدمان لغات برسی کنید.

نحوه مطالعه مباحث کنکور زبان انگلیسی تخصصی

یکی از مهمترین سوالات برای داوطلبان کنکور منحصرا زبان این است که برای کنکور زبان تخصصی چه بخوانیم؟ نحوه ی مطالعه ی دروس زبان انگلیسی تخصصی چگونه است؟  بعد از آشنایی با مباحث و بودجه بندی کنکور زبان انگلیسی تخصصی به نحوه مطالعه برای این آزمون می پردازیم.؛بُعدی دیگر از مسیر کنکور و رسیدن به هدف. کنکور منحصرا زبان از دشوار ترین کنکورهایی است که در چند سال اخیر برگزار می‌شود و طی این سال ها مفهومی تر و دشوارتر نیز شده است. از دلایل دشوار بودن کنکور زبان می‌توان به مشخص نبودن منابع سوالات مورد ارزیابی اشاره کرد.

در کنکور زبان انگلیسی سوالات الگو و منابع خاصی ندارند و مهارت های شما را در عناوین مختلف به چالش می‌کشد. اما می‌توان مهارت های لازم برای پاسخ گویی به سوالات کنکور زبان خارجه را بدست آورد و به درک قابل قبولی از مباحث برای پاسخ گویی به سوالات رسید. در ادامه به برسی جز به جز مباحث خواهیم پرداخت.

نحوه مطالعه گرامر کنکور زبان

اگر دفترچه سوالات کنکور منحصرا زبان را باز کنید، اولین سری سوالاتی که مشاهده خواهید کرد 10 سوال گرامر خواهد بود. داوطلبان عزیز، گرامر مبحثی جدانشدنی از زبان انگلیسی است و اهمیت بسیار بالایی برای پاسخ گویی به بیشتر مباحث دارد. مطالعه‌ گرامر زبان باید از قواعد پایه شروع شده و تا سطوح پیشرفته ادامه پیدا کند. تسلط شما بر گرامر کتاب های زبان دوره دبیرستان و متوسطه دوم از واجبات مطالعه کنکور زبان تخصصی است.

در قدم دوم شما باید مباحث پایه ای که یاد گرفته‌اید را به سطوح بالاتر برسانید. تحلیل و برسی سوالات زبان تخصصی و حل تمرینات گسترده ی گرامر زبان، از کلیدی ترین روش های یادگیری است. از حفظ کردن فرمول های ساختاری و دستوری زبان خودداری کنید. در ادامه این مطلب بهترین منابع را برای یادگیری راحت تر و عمیق تر زبان انگلیسی به شما دوستان عزیز معرفی خواهیم کرد.

لغات کنکور منحصرا زبان

15 تست بعدی که در دفترچه سوالات به آن پاسخ خواهید داد سری سوالات لغات کنکور زبان انگلیسی تخصصی است. از مهم ترین و ضروری ترین مهارت های پاسخ گویی به تست های زبان تخصصی، داشتن دامنه ی لغات وسیع و کاربردی است.
تست خیز ترین مبحث کنکور بخش لغات است، زیرا طراحان اصلا محدودیت خاصی برای انتخاب لغات ندارند و از این جهت طی روند آماده سازی برای کنکور منحصرا زبان، اولویت شما باید یادگیری لغات و وسیع تر کردن دامنه لغات خود باشد.

کسانی که برای آزمون منحصرا زبان انگلیسی آماده می شوند، بیشتر اوقات سابقه ی یادگیری زبان انگلیسی را بیرون از فضای آموزشی مدارس داشته اند. روش های یادگیری زبان خود را بر پایه ی مرور روزانه بگذارید و هر روز مرور داشته باشید و لغات کتاب درسی خود را به نحو احسن یاد بگیرید.
تسلط بر کتاب های غیر درسی و یادگیری آموزش های پیشرفته از نکات ضروری برای پاسخ گویی به سوالات کنکور زبان اختصاصی است. تمرین روزانه را سر لوحه کار خود قرار دهید و در نظر داشته باشید که بهترین روش یادگیری لغات زبان کنکور جمله سازی و داستان نویسی با لغات است. بهترین پیشنهاد این است که روزانه برای 20 کلمه جمله بسازید و سعی کنید داستان نویسی کنید.

سوالات ساختار کنکور زبان انگلیسی تخصصی

سومین سری از سوالات کنکور منحصرا زبان که شامل 5 تست می شود، بخش ساختار است. نحوه ی مطالعه و پاسخ گویی به سوالات ساختار زبان کنکور تخصصی ریشه در لغات دارد و سوالات این قسمت دانش و دامنه لغات شما را به چالش می‌کشد. جملات را باید از لحاظ ترکیب کلمات و درست یا غلط بودن چیدمان لغات برسی کنید. ترکیب کلمات در کنار هم باید معنا دار باشد و از لحاظ گرامری نیز گاهی اوقات ترکیبات اشتباه هستند، لذا سوالات را در 3 قسمت برسی کنید:

  1. معنا دار بودن ترکیب های لغات
  2. ترکیب و چیدمان کلمات
  3.  گرامر

سوالات ساختار زبانی کنکور منحصرا زبان

چهارمین بخش از سری سوالات کنکور زبان تخصصی بخش ساختار زبانی است که شامل 10 تست می شود. روش پاسخ گویی به سوالات ساختار زبان خارجی نیز وابسته به دایره لغات شما است. این سوالات مکالمه ی بین 2 شخص را بازگو می‌کند و شما باید مکالمات را کامل کنید.
بهترین شیوه برای پاسخ گویی به سوالات ساختار زبان کنکور منحصرا زبان درک مکالمه از نگاه گوینده جملات است. بدین معنا که شما باید بهترین اصطلاح یا لغت را برای جای خالی مورد نظر انتخاب کنید و اگر شما محور مکالمه را درک کرده باشید و مطالبی را که گوینده در حال بیان است برای شما واضح باشد، شکی نیست که برای پاسخ گویی به سوالات مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد.

سوالات کلوز تست کنکور منحصرا زبان

15 تست بعدی از دفترچه اختصاصی کنکور منحصرا زبان که پیش روی شما خواهد بود، سوالات کلوز تست است. کلوز تست از مهم ترین سوالات کنکور زبان محصوب می شود، زیرا برای پاسخ گویی به سوالات آن شما به 3 دانش گرامر، لغات و ساختار زبانی نیاز پیدا خواهید کرد.
بهترین روش پاسخ گویی به سوالات کلوز تست دقت به قبل و بعد جای خالی مورد نظر است، زیرا بسیاری از اوقات افعال گرامری با توجه به لغات قبل و بعد خود ساختار های متفاوتی دارند. برای پاسخ گویی به این سری سوالات پیشنهاد می‌شود یک جمله را انتخاب کرده و به برسی جز به جز آن بپردازید. گاهی اوقات یک جمله می‌تواند دارای 4 جای خالی باشد، لذا بهتر است یک جمله را به طور مستقل کامل کرده سپس به سوالات دیگر بپردازید.
برای تقویت مهارت پاسخ گویی به سوالات کلوز تست کنکور منحصرا زبان بهتر است روزانه 1 متن را برسی کرده و تا حد امکان به برسی جز به جز لغات و دستورهای گرامری بپردازید. بهترین منبع برای یادگیری این بخش، درک مطلب و کلوز تست حرف آخر است که مهارت شما را در پاسخ گویی به این سوالات به شکل چشمگیری ارتقا می دهد.

سوالات ریدینگ کنکور زبان تخصصی

بخش آخر سوالات کنکور زبان انگلیسی تخصصی مربوط به بخش ریدینگ و درک مطلب است که 15 تست آخر سوالات را شامل می‌شود. در این قسمت شما باید به 3 متن نسبتا بلند با 5 سوال مربوط به متن ها پاسخ دهید. نحوه پاسخ گویی به سوالات ریدینگ و درک مطلب با توجه به زمان محدود کنکور از کلیدی ترین نکات پاسخ گویی است. شما برای پاسخ گویی به هر متن حداکثر 6 دقیقه زمان پاسخ گویی خواهید داشت. مدیریت زمان و تکنینک پاسخ گویی به سوالات را داوطلبان عزیز با تمرین و تکرار های روزانه بدست خواهند آورد.

برای درک بهتر ریدینگ های کنکور شما باید روزانه یک متن را برسی کنید تا مدریت زمان و نحوه پاسخ گویی را یاد بگیرید. اولین قدم برای پاسخ گویی به سوالات متن، برسی سریع متن به منظور درک سطحی و درک مفهوم کلی متن است. در قدم بعدی شما به برسی سوالات خواهید پرداخت. این کار به شما در برسی اصلی و نهایی متن برای پیدا کردن جواب سوالات کمک خواهد کرد.در قدم آخر متن را برسی کرده و در پی جواب سوالات متن باشید و به اعداد، سال های ذکر شده ، نام اشخاص و مفهوم هر پارگراف توجه کنید.

تست خیزترین مطالب کنکور زبان را می‌توان لغات و گرامر معرفی کرد. توجه شما به 2 مورد ذکر شده کمک شایانی حین پاسخ گویی به مطالب به شما خواهد کرد. لذا تمرین و تکرار منظم و روزانه را الگو کار خود قرار دهید. در ادامه بهترین منابع کنکور زبان تخصصی و آینده کاری رشته زبان انگلیسی را برسی خواهیم کرد.

مشاوره رایگان کنکور

دانش آموزان عزیز، مشاورین حرف آخر به صورت رایگان تمام نکات و روش های لازم برای موفقیت در کنکور را در اختیار شما قرار می دهند. برای دریافت مشاوره ریاگان آموزشی و طرح مشکلات و سوالات خود، همین الان فرم زیر را پر کنید تا مشارین ارشد حرف آخر در سریع ترین زمان با شما تماس بگیرند. داشتن یک مشاور خوب که تجربیات خود را در اختیار شما قرار دهد، بدون شک کمک بسیار زیادی به موفقیت شما در کنکور خواهد کرد. این فرصت طلایی را از دست ندهید.

قمری-4-ماهه

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

راستی از طریق لینک های زیر محتواهای بسیار مفیدی را برایتان قرار داده ایم که در پیمودن مسیر کنکور به شدت می تواند به شما کمک کنید. برای مشاهده فقط کافیست روی هر کدام در سایت به پاسخ کلیک کنید:

بهترین منابع کنکور منحصرا زبان کدامند؟

بهترین منبع زبان کنکور های مختلف چیست؟ منابع کنکور زبان انگلیسی تخصصی کدامند؟ سوالی که جواب قاطع و مشخصی ندارد؛ زیرا کنکور زبان انگلیسی تخصصی منبع ثابت و تعیین شده ای ندارد. اما برای مطالعه ی مباحث زبان تخصصی چه باید کرد؟ بدر ادامه این مطلب را بررسی می کنیم. این کار را از مهمترین بخش زبان کنکور شروع می کنیم. شما برای مطالعه ی مبحث لغات می توانید از چند منبع غیر از کتاب درسی خود استفاده کنید که شامل کتاب های زیرمی شود:

  1.  4000 essential words
  2.  504 absolutely essential words
  3. Oxford word skill
  4. واژگان کتاب درسی

میزان تسلط بر کتاب های ذکر شده بر نحوه ی پاسخ گویی به سوالات در کنکور اختصاصی زبان تاثیر مستقیم دارد. بهترین منابع مبحث گرامر کنکور منحصرا زبان انگلیسی از کتاب درسی شروع می‌شود؛ زیرا شما باید در اولین قدم برمباحث پایه مسلط باشید. سپس به سراغ تقویت گرامر بروید.

نحوه مطالعه زبان برای کنکورهای سراسری

در ویدیو بالا به صورت کامل می توانید با زبان حرف آخر، نحوه تدریس، محتوای پکیج های زبان حرف آخر و نحوه مطالعه زبان حرف اخر آشنا شوید و تمامی مطالب را از زبان مدرس این پکیج ها، استاد مجتبی محمودی بشنوید.

آینده شغلی رشته زبان انگلیسی

 

دو عامل مهم و دخیل در انتخاب رشته داوطلبان عزیز علاقه و آینده کاری است. رشته زبان انگلیسی یکی از معدود رشته های حال حاضر جامعه است که آینده شغلی و سطح درآمد تعیین شده و محدودی ندارد، زیرا موفقیت در رشته زبان انگلیسی تخصصی بر مبنای سخت کوشی و تلاش فردی است. آینده کاری رشته زبان تخصصی مشاغلی همچون: مترجمی، آموزش و دبیری، تدریس، اشتغال در چاپخانه های دارالترجمه، شرکت های صادرکننده و وارد کننده محصولات، تدوین و ترجمه مقالات و… را شامل می‌شود. علایق فردی تاثیر بسزایی در انتخاب شغل و نحوه درآمد شما دارد.

در آخر دوباره تاکید می کنم که  آینده کاری شما به سخت کوشی و تلاش های شما وابسته است.

همراهان و داوطلبان عزیز کنکور زبان انگلیسی تخصصی را همراه با نحوه ی مطالعه مباحث و بهترین منابع آشنا شدید و با بازار کار آن آشنایی پیدا کردید. امیدوارم این مقاله شما در درک هرچه بهتر رشته زبان انگلیسی تخصصی یاری کرده باشد. به امید موفقیت روزافزون شما داوطلبان عزیز کنکوری. دوتسان عزیز در نظر داشته باشید که معمولا کنکور منحصرا زبان به عنوان انتخاب دوم دانش آموزان در نظر گرفته می شود. بنابراین بهتر است اولویت اول خود را کنکورهای ریاضی، تجربی و … قرار دهید. درمورد مباحث کنکور های دیگر مانند مباحث مهم کنکور تجربی نیز مشاوره های سایت را مطالعه کنید.

درضمن اگر شما هم کسب و کار مرتبط با زمینه آموزش و کنکور دارید، سایت بخون یک مرجع مناسب برای پذیرش تبلیغات شماست؛ برای اطلاع کامل از طرح‌های موجود کافیست روی لینک تبلیغ بنری کنکور کلیک کنید.

4.4/5 - (8 امتیاز)
guest
2 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!