زیست گیاهی چند درصد کنکور است؟ رازهای رسیدن به موفقیت در مبحث گیاهی چیست؟

در این مقاله می‌خوانید:

همیشه وقتی صحبت از زیست می‌شود یک‌سری عناوین در ذهن داوطلب نقش می‌بندند که دانش آموز نمی‌تواند با برخی از آن ها به خوبی ارتباط برقرار کند چون که از نظرش بسیار سنگین و غیر قابل درک هستند. یکی از این عناوین زیست گیاهی می‌باشد که چون دارای چرخه های متعددی نیز است این تصور را برای داوطلب ایجاد می‌کند که این بخش بی نهایت حجیم و سخت می‌باشد. اما زیست گیاهی چند درصد از کنکور است؟ چه نقشی در رتبه ما در کنکور دارد؟

دوستان یادگیری هر مطلبی قلق خاص خودش را دارد که شما می‌توانید با کمی تمرکز و درست خواندن آن خودتان را با مطالب زیست گیاهی مچ کنید و به راحتی به سوال‌های آن پاسخ دهید. اما گاهی اوقات با تنها خواندن کتاب نمی‌توانید آن طور که باید از این بخش بهره مند شوید و حتی تصمیم می‌گیرید که آن را کنار بگذارید. اگر شما جزو افرادی هستید که قصد دارید فقط پزشکی یا دندان و دارو قبول شوید تحت هیچ شرایطی نمی‌توانید هیچ مطلبی را حذف کنید چون که در این صورت باید با رشته مورد علاقتان خداحافظی کنید.

کنکور اصلا با کسی شوخی ندارد و برای رتبه برتر شدن یا پزشک شدن شما باید برای یک سوال با دیگران رقابت کنید تا بالاتر از آن ها قرار بگیرید پس به قول معروف بچسبید به درستان و هیچ جوره بیخیالش نشوید. برای اینکه بدانید اهمیت زیست گیاهی چقدر است و چه درصدی از کنکور را شامل می شود کافی است تا 5 دقیقه زمان گذاشته و تا انتها با ما همراه باشید.

صحبت های حدیث قمری راجع به زیست گیاهی چند درصد کنکور است؟ رازهای رسیدن به موفقیت در مبحث گیاهی چیست؟

همیشه یادتان باشد برای اینکه بتوانید به موفقیت برسید نباید چیزی را حذف کنید بلکه باید آنقدر روی آن کار کنید و تمرین و تکرار داشته باشید تا به عنوان نقطه قوت شما محسوب شود.

تعداد سوالات زیست گیاهی در کنکور

زیست شامل بخش های متعددی از جمله زیست جانوری، گیاهی، ژنتیک و انسانی می‌باشد و سهم زیست گیاهی و تعداد سوالات زیست گیاهی در کنکور  10 الی 12 سوال می‌باشد که 24 درصد زیست را به خود اختصاص داده است که درصد کمی نیست پس باید به حد کافی جدی گرفته شود. اما در پاسخ به این سوال که زیست گیاهی چند دزصد کنکور است؟ این طور می‌توان گفت که مشخص است که 24 درصد زیست را بخش گیاهی آن تشکیل داده است و خود زیست هم دارای ضریب 12 می‌باشد و هر سوال آن با تعدادی سوال زبان و عربی برابری می‌کند پس می‌بینید که نقش آن بسیار بزرگ و حائز اهمیت است پس نمی‌توان آن را دست کم گرفت. اما چطور باید برنامه ریزی کرد تا بتوان در آن موفق بود؟

اگر هر داوطلبی از بودجه بندی زیست گیاهی در کنکور و سایر مباحث مهم و تست‌خیز دیگر اطلاعات کافی را داشته باشد، شانس او برای کسب تراز مناسب بالاتر است. در عکس زیر می‌توانید بودجه بندی زیست گیاهی کنکور و سایر بخش‌های زیست را مشاهده بفرمایید.

تعداد سوالات هر فصل زیست در کنکور

دوست خوبم تا اینجا مطلب رو امیدوارم اطلاعات مفیدی کسب کرده باشید و یک سورپرایز ویژه هم برای شما داریم! یک جلسه مشاوره رایگان که به صورت کامل با مشاوران و کارشناسان تحصیلی برتر می‌توانید ارتباط برقرار کنید و به صورت کامل مشکلات آموزشی خود را با آن ها در میان بگذارید تا راه کار های حل مشکلات خود را دریافت کنید. برای استفاده از این فرصت بی نظیر همین الان فرم زیر را پر کنید تا سریعا با شما عزیزان ارتباط برقرار کنیم.

مشاوره-قمری

مشاوره رایگان تحصیلی با دانشجوی دکترای حرفه ای

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

برنامه ریزی مناسب برای مطالعه زیست گیاهی

اولین چیزی که باید قبل از برنامه ریزی در مورد آن صحبت کنم این است که دوستان در هر صورت وقتی تصمیم به خواندن یک مطلب می‌گیرید تحت هیچ شرایطی آن را بدون تمرکز یا سرسری نخوانید چون که در این صورت شما زمان خود را هدر داده اید و از آن جا که زمان برای شما نقش طلا را دارد پس باید اساسی و طبق نظم درس بخوانید و نهایت استفاده را از زمان در اختیارتان ببرید. به عکس زیر نگاه کنید، متوجه سخت بودن و پر اهمیت بودن درس زیست در کنکور خواهید شد که داوطبان چگونه آن را پاسخ داده‌اند.

درصد های زیست کنکور

اما می‌رسیم به برنامه ریزی برای زیست گیاهی؛ در این بخش باید خدمتتان عرض کنم که برنامه ریزی برای درس زیست باید به گونه ای باشد که زیست در تمامی روزهای هفته به صورت ثابت وجود داشته باشد و بیشترین تایم مطالعه در روز در بین درس ها باید به این درس اختصاص داده شود. خب وقتی شما در زیست و برنامه تان به جایی رسیدید که مربوط به زیست گیاهی بود باید چه عملکردی داشته باشید تا بتوانید در آن به 10 درصد دست پیدا کنید؟ درصد زیست گیاهی در کنکور کمک شایان و تاثیر زیادی در نزدیک‌تر شدن داوطلب به رشته مورد علاقه‌اش را دارد.

برخورد افراد با این مبحث به دو صورت می باشد:

1.یا جزو افرادی هستند که با این مبحث هیج مشکلی ندارند و به راحتی می‌توانند آن را بخوانند و بدون هیچ مشکلی پیش بروند پیشنهادی که به این افراد می‌شود برای این که بتوانند به بیشترین درصد در این مبحث برسند این است که تست زنی و تحلیل تست خود را بالا ببرید و برای آن تایم زیادی بگذارید چون هرچقدر که شما در این بخش تمرین و تکرار بیشتری داشته باشید همان قدر هم تسلط تان بیشتر خواهد بود.

2. یا جزو افرادی هستید که با آن اصلا میانه خوبی ندارید اما بنا به دلایلی که بالا گفته شد نمی‌توان این مبحث را حذف کرد پس برای اینکه بهتر این بخش را متوجه شوید از منابعی استفاده کنید که آموزش را برای شما حتی الامکان ساده کنند و شما را به این بخش علاقه مند سازند تا بتوانید با صبر و حوصله بیشتری برای آن وقت بگذارید و به هدفتان که درصد آوری است دست پیدا کنید. اما چه منبعی می تواند برای این کار مناسب باشد؟

اما یک خبر ویژه قرار نیست هزینه کنید چون 20 درصد از کل محصولات حرف آخر نه تنها برای زیست بلکه برای کل دروس را به صورت رایگان از ما بگیرید که شامل مشاوره و پشتیبان و همچنین آزمون و آموزش می‌باشد. در طی 5 روز با کمک این پکیج می توانید به 40 تست قطعی کنکور پاسخ دهید. کافیست همین الان فرم زیر را پر کنید تا سریع با شما تماس بگیریم.

رایگان قمری min

%20 محصولات حرف آخر به صورت رایگان

زیست گیاهی حرف آخر؛ بهترین منبع برای رسیدن به درصد بالا در مبحث گیاهی

زیست گیاهی حرف آخر

موسسه حرف آخر برای اینکه شما داوطلبان عزیز بتوانید در کم ترین زمان مطالب را آموزش ببینید و زمان را برای تمرین و تکرار ذخیره کنید از روش های منحصر به فردی برای تدریس استفاده می‌کنند. در این تدریس همه چیز کامل است و هیچ کم و کسری وجود ندارد یعنی تمامی مبحث زیست گیاهی به طور کامل مطرح شده است. اما چیزی که سبب شده تدریس این موسسه منحصر به فرد باشد استفاده از انیمیشن و تصاویر فوق جذاب است که سبب می‌شود داوطلب به این درس علاقه پیدا کرده و با انگیزه آن را مطالعه کند.

شما در این پکیج به طور منظم هرچیزی را در جای خودش می‌بینید یعنی مباحث به طور خیلی فوق العاده ای برای درک بهتر دسته بندی شده اند و کار را حتی برای خلاصه نویسی شما آسوده کرده اند چیزی که سبب می‌شود وقتی شما به فکر مرور هستید به راحتی و با مطالعه این خلاصه های کاملا منظم به تمامی مطالب مربوط به مبحث گیاهی تسلط پیدا کنید. برای تهیه این منبع بی‌نظیر می‌توانید بر روی لینک فروشگاه حرف آخر کلیک بفرمایید.

نمونه تدریس از استاد روان در بخش زیست گیاهی

اما بهتر است در این میان یک نمونه تدریس از زیست حرف آخر ببینید تا بهتر متوجه شوید که زیست گیاهی می تواند چقدر ساده و قابل درک باشد.

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد این بخش از زیست داشتید و یا قصد داشتید که پیشرفت چشمگیری داشته باشید می‌توانید از طریق شماره تلفن های زیر با ما در تماس باشید: 09120047025-02166576371

سوالات متداول

دانش‌آموز من ضعیف است، می‌تواند از این محصول استفاده کند؟ بله، این محصول صفر تا صد زیست گیاهی را به صورت انیمیشن از پایه آموزش می‌دهد.

چگونه می‌توانم این محصول را تهیه کنم؟ شما می‌توانید به سایت فروشگاه حرف آخر که در مقاله ذکر شده است مراجعه و یا با شماره‌های داخل سایت ارتباط برقرار کنید.

آیا محصولی هست که بتوان قبل از خرید این پکیج آن را برای آشنایی بیشتر با سایر محصولات حرف آخر تهیه کنم؟ بله، با مراجعه به مقاله می‌توانید با پر کردن فرم  پکیج رایگان حرف آخر را تهیه بفرمایید.

لینک های کوتاه این مطلب

https://is.gd/gkO7B7

https://b2n.ir/735544

https://tinyurl.com/y47ru5c3
https://bit.ly/2I8JWw1
0 0 رای
امتیاز این نوشته
guest
17 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات

این مقاله ها را هم بخوانید:

به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!