شایان مامندی مشاور ارشد حرف آخر

در این مقاله می‌خوانید:

عده زیادی از دانش آموزان کنکوری که قصد پیش رفتن با موسسه حرف آخر را دارند به دنبال کار کردن با مشاورین خبره در این مجموعه هستند و امروز مشاور ارشد حرف آخر شایان مامندی را به شما معرفی خواهیم کرد که داوطلبان زیادی توسط ایشان مشاوره دریافت کرده و در ادامه رزومه و نظرات داوطلبانی که با شایان مامندی مشاور حرف اخر پیش رفته اند را در اختیار شما قرار خواهیم داد. افرادی که قصد تهیه منابع حرف آخر را دارند می‌توانند از شایان مامندی مشاور ارشد حرف اخر نیز کمک بگیرند زیرا آقای مامندی خود دوران کنکور از دانش آموزان موسسه حرف آخر بوده است و توانسته است رتبه 958 کنکور را به کمک منابع حرف آخر کسب کند و الان نیز در مقام مشاور ارشد حرف آخر تجربیات خود را در اختیار دانش آموزان کنکوری قرار می‌دهد و بازدخورد بسیار مثبتی نیز دریافت کرده است. همچنین شاهکار آقای مامندی در کنکور سال 99 بوده که دانش آموز ایشان موفق به کسب رتبه 14 کنکور تجربی شده است. برای ارتباط مستقیم با آقای مامندی کافیست روی یکی از لینک های واتس آپ و یا تلگرام کلیک کنید.

شایان مامندی مشاور ارشد حرف آخر 

در این قسمت به صورت کامل رزومه شایان مامندی مشاور ارشد حرف آخر یا مشاور رتبه برتر حرف آخر را باهمدیگر بررسی خواهیم کرد. آقای شایان مامندی سال 1395 به جمع دانش آموزان حرف آخری پیوست و به کمک این منابع از فروشگاه حرف اخر توانست در سال 96 بدون پشت کنکور ماندن و اولین سال کنکور رتبه 958 را کسب کند. براش مشاهده رزومه کامل مهندس مامندی می‌توانید به صفحه مشاوران ارشد حرف آخر و معرفی شایان مامندی نیز مراجعه کنید.

بلافاصله بعد از کنکور وارد حرفه مشاوره کنکور شد و در این سال به دپارتمان مشاورین رتبه برتر حرف آخر پیوست و در حال حاضر نیز شایان مامندی مشاور ارشد حرف اخر می‌باشد. کارهایی که شایان مامندی که عضو لیست مشاورین حرف آخر است انجام می‌دهد بیشتر از یک مشاور معمولی است و وی در حال تولید محتوای آموزشی است و مقالات ارزشمندی تولید کرده است که به بررسی بعضی از این محتواها خواهیم پرداخت. در ضمن برای ارتباط با آقای مامندی می توانید از طریق اینستاگرام شایان مامندی یا شماره تماس شایان مامندی  66576182-021 مشاور ارشد حرف آخر اقدام کنید تا به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنید.

ویدیو های مشاوره ای شایان مامندی مشاور رتبه برتر حرف آخر

یکی از انواع محتواهای تولیدی این مشاور جوان، ویدیو های مشاوره ای شایان مامندی مشاور رتبه برتر حرف آخر است که در زمینه های آموزشی مختلف مانند نحوه مطالعه دروس مختلف، ویدیوهای آموزش ضبط شده و در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد و که به شدت در پیمودن مسیر کنکور به آنها کمک خواهد کرد. برای دسترسی به تمامی مقالات مشاوره ای کافیست روی لینک مقالات شایان مامندی کلیک کنید.

مقالات مشاوره ای شایان مامندی

درصد فیزیک کنکور

تا کنون صد ها مقاله آموزشی در زمینه کنکور توسط شایان مامندی نوشته شده است که از تجربیات خود در دوران کنکور و تجربیات مشاوره ای خود استفاده کرده و مقالات متعددی در مورد موسسه حرف آخر و ویژگی تدریس و همچنین اطلاعات لازم برای کنکوری ها نظیر بودجه بندی دروس کنکور مانند بودجه بندی ریاضی کنکور و … تهیه و در سایت های حرف آخر منتشر کرده است.

مشاوره تحصیلی در موسسه حرف آخر

 

مشاوره در موسسه حرف آخر نیز جایگاه مخصوصی دارد و بیشتر از 1000 نفر مشغول مشاوره تحصیلی در موسسه حرف آخر هستند. آقای مامندی هم عضو لیست مشاورین حرف آخر می‌باشند که در چند سال اخیر که مشغول به مشاوره در این موسسه بوده اند داوطلبان خاطرات خوبی از کار کردن با ایشان دارند و محبوبیت خوبی در میان داوطلبان کنکوری کسب کرده اند.

نحوه مشاوره و گرفتن ارتباط با شایان مامندی

مشاوره با شایان مامندی

همواره در تماس هایی که از طرف داوطلبان با حرف آخر دریافت می‌شود عده ای از دانش آموزان سوالاتی در مورد نحوه مشاوره و گرفتن ارتباط با شایان مامندی دارند و یکی از دلایل نوشتن این  مقاله در مورد آقای شایان مامندی نیز به همین دلیل است. برای مشاوره با شایان مامندی می‌توانید از طریق شماره تماس مستقیم 02166576182 یا تلگرام شایان مامندی با شماره شخصی 09120067692 این کار را انجام دهید و با ایشان در ارتباط باشید تا به صورت کامل شما را در رابطه با مشاوره و نحوه تهیه محصولات حرف آخر راهنمایی کنند.

دانش آموزها در مورد شایان مامندی چه می‌گویند؟

نظر دانش آموزان در رابطه با شایان مامندی نیز نشان دهنده محبوبیت این مشاور برجسته می‌باشد و تصاویر زیر که در اختیار شما قرار داده می‌شود قسمتی از سوال دانش آموزها در مورد شایان مامندی چه می‌گویند می‌باشد و با خواندن نظرات دانش آموزان در مورد شایان مامندی می‌توانید با ارتباطی که شایان مامندی مشاور ارشد موسسه حرف آخر با داوطلبان دارد آشنا شوید.

شایان مامندی مشاور حرف اخر

 

شایان مامندی حرف آخر

 

بهترین مشاوران حرف آخر

 

لیست مشاورین حرف آخر

.

.

.

شایان مامندی مشاور حرف اخر

.

.

.

شایان مامندی مشاور رتبه برتر حرف اخر

.

.

.

بهترین مشاور حرف آخر

.

.

.

مهندس شایان مامندی

.

.

.

شایان مامندی مشاور حرف آخر

.

.

.

بهترین مشاورین حرف آخر

.

.

.

شایان مامندی 8در قسمت بالا نظرات دانش آموزان درباره شایان مامندی از مشاوران ارشد حرف آخر را مشاهده کردید.

سوالات متداول:

شایان مامندی جزو مشاورین رتبه برتر حرف آخر هم است؟

بله. شایان مامندی رتبه 958 کنکور سراسری 96 می‌باشد و در دوران تحصیلی خود از منابع حرف آخر استفاده کرده است.

آدرس شبکه های مجازی شایان مامندی چیست؟

اینستاگرام: shayan.mamandi  و تلگرام: moshavermamandi

از دانش آموزان آقای مامندی کسی رتبه برتر شده است؟

بله بهترین رتبه ای که دانش آموزان وی کسب کرده اند رتبه 14 کنکور بوده است.

چگونه با شایان مامندی مشاور ارشد حرف آخر ارتباط برقرار کنیم؟

کافیست با یکی از شماره های 02166576182 یا 09120067692 تماس بگیرید و به صورت مستقیم با شایان مامندی ارتباط برقرار کنید.

 

این مقاله ها را هم بخوانید:

به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!