شایان مامندی مشاور ارشد حرف آخر

عده زیادی از دانش آموزان کنکوری که قصد پیش رفتن با موسسه حرف آخر را دارند به دنبال کار کردن با مشاورین خبره در این مجموعه هستند و امروز مشاور ارشد حرف آخر شایان مامندی را به شما معرفی خواهیم کرد که داوطلبان زیادی توسط ایشان مشاوره دریافت کرده و در ادامه رزومه و نظرات داوطلبانی که با شایان مامندی مشاور حرف اخر پیش رفته اند را در اختیار شما قرار خواهیم داد. افرادی که قصد تهیه منابع حرف آخر را دارند می‌توانند از شایان مامندی مشاور ارشد حرف اخر نیز کمک بگیرند زیرا آقای مامندی خود دوران کنکور از دانش آموزان موسسه حرف آخر بوده است و توانسته است رتبه ۹۵۸ کنکور را به کمک منابع حرف آخر کسب کند و الان نیز در مقام مشاور ارشد حرف آخر تجربیات خود را در اختیار دانش آموزان کنکوری قرار می‌دهد و بازدخورد بسیار مثبتی نیز دریافت کرده است.

شایان مامندی مشاور ارشد حرف آخر 

در این قسمت به صورت کامل رزومه شایان مامندی مشاور ارشد حرف آخر یا مشاور رتبه برتر حرف آخر را باهمدیگر بررسی خواهیم کرد. آقای شایان مامندی سال ۱۳۹۵ به جمع دانش آموزان حرف آخری پیوست و به کمک این منابع از فروشگاه حرف اخر توانست در سال ۹۶ بدون پشت کنکور ماندن و اولین سال کنکور رتبه ۹۵۸ را کسب کند.

بلافاصله بعد از کنکور وارد حرفه مشاوره کنکور شد و در این سال به دپارتمان مشاورین رتبه برتر حرف آخر پیوست و در حال حاضر نیز شایان مامندی مشاور ارشد حرف اخر می‌باشد. کارهایی که شایان مامندی که عضو لیست مشاورین حرف آخر است انجام می‌دهد بیشتر از یک مشاور معمولی است و وی در حال تولید محتوای آموزشی است و مقالات ارزشمندی تولید کرده است که به بررسی بعضی از این محتواها خواهیم پرداخت.

ویدیو های مشاوره ای شایان مامندی مشاور رتبه برتر حرف آخر

یکی از انواع محتواهای تولیدی این مشاور جوان، ویدیو های مشاوره ای شایان مامندی مشاور رتبه برتر حرف آخر است که در زمینه های آموزشی مختلف مانند نحوه مطالعه دروس مختلف، ویدیوهای آموزش ضبط شده و در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد و که به شدت در پیمودن مسیر کنکور به آنها کمک خواهد کرد.

مقالات مشاوره ای شایان مامندی

نحوه پاسخگویی داوطلبان به سوالات ادبیات کنکور

تا کنون صد ها مقاله آموزشی در زمینه کنکور توسط شایان مامندی نوشته شده است که از تجربیات خود در دوران کنکور و تجربیات مشاوره ای خود استفاده کرده و مقالات متعددی در مورد موسسه حرف آخر و ویژگی تدریس و همچنین اطلاعات لازم برای کنکوری ها نظیر بودجه بندی دروس کنکور مانند بودجه بندی ریاضی کنکور و … تهیه و در سایت های حرف آخر منتشر کرده است.

مشاوره تحصیلی در موسسه حرف آخر

مشاوره تحصیلی در موسسه حرف آخر

مشاوره در موسسه حرف آخر نیز جایگاه مخصوصی دارد و بیشتر از ۱۰۰۰ نفر مشغول مشاوره تحصیلی در موسسه حرف آخر هستند. آقای مامندی هم عضو لیست مشاورین حرف آخر می‌باشند که در چند سال اخیر که مشغول به مشاوره در این موسسه بوده اند داوطلبان خاطرات خوبی از کار کردن با ایشان دارند و محبوبیت خوبی در میان داوطلبان کنکوری کسب کرده اند.

نحوه مشاوره و گرفتن ارتباط با شایان مامندی

مشاوره با شایان مامندی

همواره در تماس هایی که از طرف داوطلبان با حرف آخر دریافت می‌شود عده ای از دانش آموزان سوالاتی در مورد نحوه مشاوره و گرفتن ارتباط با شایان مامندی دارند و یکی از دلایل نوشتن این  مقاله در مورد آقای شایان مامندی نیز به همین دلیل است. برای مشاوره با شایان مامندی می‌توانید از طریق شماره تماس مستقیم ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ یا تلگرام شایان مامندی با شماره شخصی ۰۹۱۲۰۰۶۷۶۹۲ این کار را انجام دهید و با ایشان در ارتباط باشید تا به صورت کامل شما را در رابطه با مشاوره و نحوه تهیه محصولات حرف آخر راهنمایی کنند.

دانش آموزها در مورد شایان مامندی چه می‌گویند؟

نظر دانش آموزان در مورد شایان مامندی

نظر دانش آموزان در رابطه با شایان مامندی نیز نشان دهنده محبوبیت این مشاور برجسته می‌باشد و تصاویر زیر که در اختیار شما قرار داده می‌شود قسمتی از سوال دانش آموزها در مورد شایان مامندی چه می‌گویند می‌باشد و با خواندن نظرات دانش آموزان در مورد شایان مامندی می‌توانید با ارتباطی که شایان مامندی مشاور ارشد موسسه حرف آخر با داوطلبان دارد آشنا شوید.

شایان مامندی مشاور حرف اخر

 

شایان مامندی حرف آخر

 

بهترین مشاوران حرف آخر

 

لیست مشاورین حرف آخر

.

.

.

شایان مامندی مشاور حرف اخر

.

.

.

شایان مامندی مشاور رتبه برتر حرف اخر

.

.

.

بهترین مشاور حرف آخر

.

.

.

مهندس شایان مامندی

.

.

.

شایان مامندی مشاور حرف آخر

.

.

.

بهترین مشاورین حرف آخر

.

.

.

SHIMA1991

آقای مامندی من امسال کنکور دارم. تعریفتونو زیاد شنیدم و با این پیامایی که خوندن واقعا مشتاق شدم باهاتون کار کنم من وضعیتم واقعا بده و درس خوندن تنها راه نجات منه که بتونم خودمو دور کنم. خواهش میکنم کمکم کنید که بتونم امسال قبول بشم

محمد مهدی نوری

اولین بار که بهتون پیام دادم دیر جواب دادید گفتم بیخیال این چقدر خودشو میگیره ولی خدایی وقتی اسکرینارو فرستادید تعجب کردم که یه نفر چطوری میتونه اینقدر پیام جواب بده و اینجا بود پشتکارتون رو متوجه شدم به خصوص یه شب که از ساعت ۱ شب تا ۳ باهام صحبت کردید و به حرفام گوش دادید. ممنونم بابت همه زحماتتون و دمتون گرم

فریا زمانی

پیامایی که خوندم تلنگر قشنگی بود. شما برای ما دانش آموزا بیشتر از یه مشاور بودید و ممنونم از این همه خوبیتون

حمید صالحی

آقای مامندی واقعا دمتون گرم هر وقت سوال پرسیدم جوابمو دادید

کنکوری ۱۴۰۰

تا الان ازتون بدی ندیدم و برعکس از بین مشاورای زیادی که دیدم خیلی خیلی با حوصله تر منو راهنمایی کردید و اینکه بیشتر اوقات نه به عنوان مشاور بلکه به عنوان یه دوست راهنماییم کردید

امید

شایان بی دریغ و مهربون موفق باشی گل پسر

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!