نقد و بررسی تخصصی پکیج فیزیک دوازدهم حرف آخر استاد کامیار

فیزیک دوازدهم حرف آخر

فیزیک دوازدهم حرف آخر

فیزیک کنکور براتون سخته ؟ از فرمولای زیادش زده شدید ؟ تو آزمون درصد فیزیکتون پایینه ؟ می خواید تو زمان کم کل فیزیک رو یاد بگیرید یا اصلا نه فقط یه قسمت کوچیک رو انتخاب کنید و یه درصدی بگیرید ؟ احتمالا پاسخ شما به سؤالات قبل بله باشد برای همین وارد این سایت شده اید و به دنبال مقاله ی مرتبط با فیزیک هستید.

به عنوان یک رتبه برتر کنکور من هم از سختی های فیزیک اطلاع دارم و تا حدودی با آن ها برخورد کردم بزرگترین دغدغه و اعصاب خوردی من به خاطر فرمول های زیاد بود دو این انبوه فرمول ها در فیزیک سال چهارم ( یا دوازدهم شما ) شدیدا بر روی من تاثیر گذاشت جوری که فقط مجبور بودم فرمول حفظ کنم ولی سر جلسه ی آزمون به سختی فرمول ها را به یاد می‌آوردم. گذشت این دوران و توانستم به بهترین شکل مشکل فیزیک خود را حل کنم . اگر به دنبال بهترین راه حل برای یادگیری فیزیک با کمترین تعداد فرمول و در کوتاه ترین زمان می‌باشید این مطلب من مانند یک معجزه می‌باشد که شما را به هدفتان می‌رساند پس چند دقیقه وقت بزارید و در درصد و نحوه ی خواندن فیزیک خود انقلابی به پا کنید…

( جا داره شدید ازتون عذر خواهی کنم دکمه ی space کیبورد مشکل داره و ممکنه تو متن اشتباه تایپی ببینید به بزرگی خودتون ببخشید و اگر در متن کلمه ی اشتباهی هم دیدید از طریق تلگرام با شماره ی 09120067692 بهم بگید تا حل کنم. با تشکر . جناب تایپیست رتبه برتر!!!)

اول به توضیح مفید مشاوره ای در رابطه با فیزیک دوزادهم خدمتتون ارائه میدم بعد میریم سراغ بحث اصلیمون یا همون معجزه خودم که قراره باهاش فصلی عین سینماتیک رو بدون فرمول یاد بگیرید.

فیزیک دوازدهم :

فیزیک دوازدهم

فیزیک دوازدهم کنکور :

فیزیک دوازدهم کنکور از 4 فصل تشکیل شده است که به شکل زیر است :

فصل 1 فیزیک دوازدهم- حرکت شناسی  

سینماتیک حرف آخز

این فصل به مادر فیزیک مشهور است چرا که پایه ی اصلی فیزیک یعنی مکان ، زمان ، سرعت و شتاب را آموزش می‌دهد که در تمامی فصل های فیزیک به طور مستقیم از خود این مفاهیم استفاده می‌کنیم یا به طور غیر مستقیم از نتایج آن ها اشتفاده می‌شود ، سهم این فصل در کنکور سراسری به طور میانگین هر سال 3 تست بوده است. بزرگترین مشکل در این فصل حجم زیاد فرمول هاست و می‌توان گفت در منابع آموزشی تا 70 فرمول هم برای این فصل تدریس می‌شود.

فصل 2 فیزیک دوازدهم – دینامیک :

نیرو شناسی حرف آخر 

دینامیک یا حرکت شناسی هم به پدر فیزیک مشهور است!!! باورتان می‌شود ؟ فصل نیروشناسی مکمل فصل یک فیزیک سال دوازدهم است و پایه ی اصلی فیزیک از این دو فصل تشکیل شده است. اگر به زندگی روز مره ی خود نگاه کنیم متوجه می‌شویم که به طور مستقیم یا غیر مستقیم با نیرو شناسی سر و کار داریم ، از قدمی که برمیداریم تا ضربه ای که پای ما به زمین وارد می‌کند همگی به نیرو وابسته است.

فصل 3 فیزیک دوازدهم – نوسان و موج :

نوسان حرف آخر

نوسان وموج نیز با یکدیگر خواهر و برادر و بچه های نیرو و حرکت هستند و مانند پدر و مادرشان مکمل یکدیگر هستند. سهم این فصل نیز در کنکور سراسری به طور میانگین 2 الی 3 تست می‌باشد.

فصل 4 فیزیک دوازدهم – آشنایی با فیزیک اتمی و هسته ای :

فیزیک اتمی حرف آخر

احتمالا به دنبال نسبت فامیلی این فصل با فصل های قبل می‌گردید ولی در این فصل وارد دنیای جدیدی از فیزیک می‌شویم و روابط فیزیک کلاسیک را کنار می‌گذاریم.

این فصل نیز به طور غیر مستقیم با فصل های قبلی در ارتباط است. سهم فصل 4 در کنکور سراسری به طور میانگین دو تست می‌باشد.

شعار من در دوران کنکور این بود که برای رسیدن به موفقیت ما به سه عامل نیاز داریم : منبع خوب ، تلاش خوب ، پشتیبانی خوب ؛

این سه عامل مانند بال برای هم هستند و به یکدیگر معنا می‌دهند. در صورتی که هر سه کنار هم باشند به یقین می‌توان گفت که موفقیت در کنکور قطعی می‌شود.

تا الان در مورد مطالب اولیه رد مورد فیزیک حرف زدیم برویم سراغ بحث اصلی و معرفی بهترین منبع آموزش فیزیک کنکور دوازدهم که قرار است از روی آن فیزیک را با حداقل فرمول یاد بگیریم این محصول بی‌نظیر با نام فیزیک دوازدهم حرف آخر یا فیزیک دوازدهم کامیار در سال اخیر سر و صدای فراوانی درست کرده است و به محبوبیت فراوانی دست یافته است.

معرفی کامل پکیج فیزیک دوازدهم حرف آخر : 

استاد کامیار

در پکیج فیزیک دوازدهم حرف اخر با سبک جدیدی از آموزش فیزیک آشنا می‌شوید . در پکیج فیزیک دوازدهم استاد کامیار دیگر خبری از فرمول نیست بلکه از الگو استفاده می‌شود. شاید باورتان نشود ولی در این پکیج به هیچ وجه برای فصل حرکت شناسی ( که با دارا بودن بیشترین تعداد فرمول در صدر جدول رده بندی پر فرمول ترین فصل های فیزیک قرار دارد) حتی یک فرمول هم نمی‌بینید و با استفاده از یک روش که به نام حرف آخر و استاد کامیار ثبت اختراع شده است کل تست های این فصل را رگباری حل خواهید کرد.

در سه تیتر محصول آموزش فیزیک دوازدهم حرف آخر را کامل بررسی می‌کنیم.

1- ویژگی های تدریس استاد کامیار در پکیج فیزیک دوازدهم حرف آخر :

فیزیک دوازدهم حرف اخر

نخستین ویژگی این محصول سبک جدید آموزش فیزیک در کشور است. در پکیج فیزیک دوازدهم حرف آخر خبری از وایت برد و بلک برد گرین برد و ماژیک نیست بلکه با جدید ترین تکنولوژی روز آموزش خواهید دید. این تکنولوژی به آموزش شهودی مشهور می‌باشد و از دو قسمت تشکیل شده است.

قسمت اول آموزش تصویری و بکار گیری نیمکره ی راست مغز :

نیمکره ی راست مغز به حافظه ی تصویری نیز مشهور است و مدت زمان ماندگاری مطالب در آن چند برابر نیمکره ی چپ مغز که مخصوص حفظیات است می‌باشد. با استفاده از شهودی سازی مطالب آموزش داده شده مستقیما به نیمکره ی راست مغز مخاطب پکیج فیزیک دواطدهم کامیار وارد می‌شود و تا مدت ها در آنجا باقی می‌ماند.

قسمت دوم استفاده از انیمیشن در آموزش :

انیمیشن حرف اخر

در این قسمت درک مطالب برای داوطلب آسان می‌شود این روش در فصل های دینامیک و موج و نوسان بیشتر از سایر فصل ها خود را نشان می‌دهد و در مطالبی که واقعا درک آن ها سخت است به شدت موثر است و باعث می‌شود داوطلب اصل موضوع را درک کند. شعار استاد کامیار در فصل دینامیک این است که آموزش به نحوی است که مخاطب پکیج فیزیک دوازدهم حرف آخر قوانین نیوتون را می‌تواند لمس کند. این سبک آموزش بر جذابیت یادگیری می‌افزاید و باعث می‌شود داوطلب احساس خستگی در زمان آموزش را نداشته باشد.

دومین ویژگی پکیج فیزیک دوازدهم حرف آخر حذف تکنیک و استفاده از الگو در آموزش است. می‌توانید باور کنید در فیزیک دوازدهم حرف آخر فصل حرکت شناسی حرف آخر خبری از فرمول نیست و کل سؤالات فقط با یک الگو به نام v-t حل می‌شود که یک نمودار است. در فصل نیرو نیز آموزش به همین روال است و فقط با الگوی سیستم کل این فصل آموزش داده می‌شود.

در فصل نوسان و موج هم که فرمول ها واقعا سنگین هستند این فرمول ها ساده شده اند و قسمت عمده ای از آن ها حذف شده است.

در فصل 4 هم برای آزمایش فوتو الکتریک که تست ثابت کنکور است الگوی مخصوص خود را دارد.

پکیج فیزیک سال دوازدهم حرف آخر مناسب چه افرادی است ؟

e80e3c8566fc7f8f9293fd0b2460a445

این پکیج بر خلاف سایر محصولات در کوتاه ترین زمان ممکن به آموزش فیزیک دوازدهم پرداخته است و تایم کل آموزش آن حدود 35 ساعت است. این 35 ساعت مختص آموزش نیست بلکه کلیه ی تست های سراسری و تست های شبیه ساز کنکور نیز در آن وجود دارد یعنی خود یک بانک تست است و شما را حتی از کتاب تست هم بی‌نیاز می‌کند.

تحلیل و بررسی تمام تست ها و همچنین آموزش این پکیج همانطور که گفت در 35 ساعت انجام شده است . که برای فردی که از روی کتاب بخواند حدود 35 ساعت فقط برای آموزش و حل تست فصل حرکت شناسی نیاز دارد و دقیق به یاد دارم که یکی ازموسسات کنکور برای فصل سینماتیک فقط 37 ساعت تدریس کرده بود و حدود 100 فرمول نیز برای این فصل گفته بود(هییییش الان دیگه اون موسسه از بین رفته خداروشکر)

نحوه ی آموزش به طوری است که از صفر صفر آموزش شروع شده است یعنی برای فصل حرکت شناسی که به مفاهیم مشتق نیازدارید داخل خود پکیج فیزیک دوازدهم حرف آخر آخر تمامی مفاهیم توضیح داده شده است.

به همین ترتیب مهم نیست سال دهمی هستید ، یازدهمی یا دوازدهمی ، در هر سطحی که باشید حتی افرادی که بعد از ده سال خواهان شرکت در کنکور هستند می‌توانند از پکیج فیزیک دوازدهمم حرف اخر استفاده کنند.

چگونه برای فیزیک دوازدهم حرف آخر برنامه ریزی می‌شود ؟

برنامه ریزی حرف آخر

اگر به یاد داشته باشید یکی از عوامل موفقیت داشتن برنامه ریزی خوب بود. در موسسه ی حرف آخر مشاورین رتبه برتر شما را از این عامل نیز بی نیاز می‌کنند وخود وارد عمل می‌شوند.

با استفاده از آزمون تعین سطح و ایجاد پرونده ی اختصاصی برای هر داوطلب اطلاعات شخصی در اختیار مشاور قرار میگیرد و طبق آن از سوی مشاور اقدام به ارائه ی رنامه های زمانی ، حجمی یا تلفیقی می‌گردد. عکس زیر نمونه ای از برنامه ی هفته ی اول فیزیک دوازدهم استاد کامیار می‌باشد. اگر به دنبال بهترین مشاوره کنکور 99 میباشد حتما مقاله ی مرتبط با آن را از همین سایت بخوانید.

چرا این پکیج فیزیک حرف آخر انتخاب رتبه برتر ها است؟

سؤالی که ممکن است برای بسیاری از شما پیش بیاید این است که آیا با استفاده از این پکیج می‌توان به درصد خوبی رسید ؟ ویدیوی زیر را مشاهده کنید و از زبان خود رتبه برتر های کنکور پاسخ سؤال خود و نحوه ی رسیدن به درصد بالا با استفاده از پکیج فیزیک استاد کامیار را بشنوید.

امتیاز بدهید.
guest
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!