تطابق 100 درصدی فیزیک حرف آخر با کنکور 97 و 98 اتفاقی نیست!!!

در قسمت قبلی تطابق ریاضی حرف آخر با کنکور را در مورد مطابقت حرف آخر با کنکور مشاهده کردیم و از تطابق 100 درصدی این محصول با سؤالات کنکور حرف زدیم. امروز میخواهیم مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور 97 و 98 را شما نشان دهیم. در سال های 97 و 98 مطابقت فیزیک حرف آخر با سؤالات کنکور هم به شکل 100 درصد بود یعنی هر سؤالی که در کنکور 97 و 98 از درس فیزیک طرح شده بود، مشابه یا عینا در پکیج فیزیک حرف آخر و پکیج 20 آزمون حل شده بود.در این قسمت قصد داریم که قسمتی از تطابق فیزیک حرف اخر با کنکور 97 و 98 را به شما عزیزان نشان دهیم تا با قدرت مجموعه ی حرف آخر در زمینه ی آموزش آشنا شوید.

دقت کنید که مطابقت فیزیک حرف اخر با کنکور 97 و 98 به صورت 100 درصد یعنی فردی که از پکیج 20 آزمون و فیزیک حرف آخر استفاده کرده باشد هیچ سؤالی در کنکور نخواهد بود که قبلا ندیده باشد و نتواند به آن پاسخ دهید.

اماااا خبر خوب. یک جلسه مشاوره کاملا رایگان برای شما عزیزان توسط برترین کارشناسان تحصیلی و رتبه های برتر کنکور که به صورت کامل به مشکلات آموزشی شما گوش خواهیم داد و بهترین راهکار را برای حل آن ها در اختیار شما قرار خواهیم داد. برای بهره مند شدن از این فرصت استثنایی کافی است همین الان فرم زیر را پر کنید تا دپارتمان مشاوره مجرب ما با شما تماس بگیرند.

مامندی-مشاوره

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

قسمت اول : مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور 97 :

تطابق فیزیک حرف اخر با کنکور 97 بالای 90 درصد بود که به ترتیب به سراغ قسمتی از این مطابقت ها خواهیم رفت. تدریس فیزیک حرف آخر بر عهده استاد پیمان کامیار برترین مدرس فیزیک کنکور است و در ادامه قسمتی از این تطابق بی نظیر را با هم بررسی خواهیم کرد.

مطابقت فیزیک حرف اخر با کنکور 97 : سؤال 164 کنکور از مبحث دما و گرما :

تاطبق فیزیک حرف آخر با کنکوردر هر دو سؤال آب و یخ با هم دیگر ترکیب شده اند و خواستۀ سؤال دمای تعادل و جرم آب باقی مانده است. در پکیج فیزیک حرف آخر این سؤال دوبار حل شده است. دفعه ی اول در پکیج 6040 و دفعه ی دوم هم در پکیج جامع فصل دما و گرما اسلاید 32.

تطابق فیزیک حرف آخر با کنکور 97 : سؤال 234 کنکور از مبحث فیزیک اتمی :

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور

در هردو سؤال قرار است الکترون از لایۀ اصلی خود برانگیخته شود و به لایۀ چهارم برود و نسبت سرعت ها خواسته شده است. کسی که از فیزیک حرف آخر استفاده کرده باشد این سؤال را بدون حل کردن پاسخ میدهد.

تطابق فیزیک حرف اخر با کنکور 97 : سؤال 197 کنکور از مبحث فیزیک اتمی :

تطابق فیزیک استاد کامیار با کنکور

این سؤال در آزمون شماره 5 فیزیک حل شده است و نسبت ماکزیمم سرعت فوتو الکترون های خروجی خواسته شده است. در سؤال کنکور تابع کار هم داده شده است اما در سؤال موسسه حرف آخر که در مبحث فیزیک اتمی حرف آخر تدریس شده است، داوطلب باید از روی نمودار انرژی جنبشی بر حسب فرکانس خودش تابع کار را بیابد یعنی یک درجه سخت تر از سؤال کنکور

اما دوستانی که به تحصیل در رشته های تاپ علاقه مند هستید و به دنبال بهترین منبع و برنامه ریزی ممکن هستید ما به شما برنامه 4 ماهه حرف آخر را معرفی خواهیم کرد که در سال 99 ، 34 نفر با کمک آن توانستند رتبه زیر 100 کسب کنند و با استفاده از آن به هیچ منبع دیگری اعم از کتاب، آزمون، مشاور یا هر چیز دیگری نیاز پیدا نخواهید کرد. برای ثبت نام در این طرح بی نظیر با تخفیف ویژه همین الان فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان مجرب آموزشی ما با شما تماس بگیرند یا از طریق شماره تماس 02166576182 برای ارتباط اقدام کنید.

مامندی-4-ماهه-2

4 ماه بخون، 7000 تا تست بزن، 7 بار دوره کن!

مطابقت فیزیک استاد کامیار با کنکور: سؤال 188 کنکور از مبحث نوسان :

4

در صورت سؤال کنکور معادله ی مکان زمان داده شده است و در صورت سؤال حرف آخر معادله شتاب زمان و هر دو سؤال هم نسبت انرژی های جنبشی و پتانسیل روی هم دیگر را خواسته اند. این یکی از بهترین نوع مطابقت فیزیک استاد کامیار با کنکور بوده است.

تطابق فیزیک موسسه حرف آخر : سؤال 174 کنکور از مبحث الکتریسیتۀ جاری :

تطابق فیزیک موسسه حرف آخر

این سؤال هم در فصل الکتریسیتۀ جاری در فیزیک فیزیک یازدهم حرف آخر و فیزیک سال سوم حرف اخر بررسی شده است.  فقطططط به شکل ها توجه کنیییید حتی شکل ها هم یکی میباشد. بازهم قدرت تطابق فیزیک موسسه حرف آخر را می‌توانید ببینید.

تطابق فیزیک حرف آخر با کنکور 97 : سؤال 211 کنکور از مبحث  :

6

سختترین سؤال قرن فیزیک که حتی انیشتین هم نتوانست آن را پاسخ دهد…. آدرس : فیزیک سال دهم حرف آخر فیزیک دهم حرف آخر یا سال دوم ، مبحث دما و گرما…

تطابق فیزیک حرف آخر با کنکور 97 : سؤال 185 کنکور از مبحث نیرو شناسی  :

7

این سؤال در فیزیک دوازدهم حرف اخر آموزش داده شده است و همچنین در ازمون شماره 4 هم بررسی شده است و عین همان سؤال با همان فرمت در کنکور طرح شده است.

تطابق فیزیک حرف اخر با کنکور 97 : سؤال 193 کنکور از مبحث صوت  :

8همانا صورت سؤال یک  و خواسته هم یکی…

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور 97 : سؤال 178 کنکور از مبحث القا الکترومغناطیس :

9

این سؤال از مبحث القای الکترو مغناطیس میباشد  در پکسج صفر تا صد فیزیک یازدهم و فیزیک سال سوم آموزش داده شده است و در آزمون 16 هم عین همین سؤال بررسی شده است.

مطابقت فیزیک حرف اخر با کنکور 97 : سؤال 190 کنکور از مبحث موج :

10

در هردو سؤال ، طول و جرم جزو داده های مسئله هستند و نیروی کشش تار خواستۀ مسئله . این سؤال هم در جلسۀ 3 موج بررسی شده است. خودتان مقایسه کنید واقعا با دیدن چنین سؤالی سر جلسه ی کنکور  که مشابه آن را قبلا حل کرده اند نمیتوانند به ان پاسخ دهند؟

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور 97 : سؤال 195 کنکور از مبحث امواج الکترو مغناطیس  :

11 1

دو سؤال دقیقا یکسان با ادبیات متفاوت ، حتی محیط هم تغیر نکرده است. به این نوع تطابق ، تطابق عینی میگویند.

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور 97 : سؤال 229 کنکور از مبحث موج  :

12 1

این سؤال از مبحث نقش موج که یکی از سنگین ترین مباحث فصل موج میباشد طرح شده است و در تنها تفاوت سؤال کنکور با سؤال حرف آخر در اعداد و مکان ذرات است.

قسمت اول : مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور 98 :

راستی خب ما فقط ادعای مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور 97 را نداشتیم بلکه نتیجه های زیادی هم داشتیم میتوانید برای مشاهده مقاله ی مربوط به رتبه های برتر حرف اخر در سال 97 که حدود 40 رتبه ی دو رقمی داشت را مطالعه کنید و ببینید چگونه افرادی مانند سروین سلیمانپور توانست با فیزیک استاد کامیار به درصد 90 در فیزیک برسند.

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور 98: سؤال 159 کنکور از مبحث حرکت شناسی  :

harfeakhar001 1

در هردو سؤال نمودار مکان زمان داده شده و سرعت در زمان های مختلف خواسته شده است.

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور 98: سؤال 169 کنکور از مبحث موج  :

harfeakhar002 1

میتوان گفت یکی از سنگین ترین سؤالات کنکور که فقط با دانستن اصل مفهوم میتوان آن را حل کرد و هیچ فرمولی در این قسمت کااارگشا نمیباشد به جز الگوهای حرف آخر

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور 98: سؤال 187 کنکور از مبحث القای الکترومغناطیس  :

harfeakhar003 1

در هردو سؤال تعداد حلقه ی پیچه و شدت جریان داده شده است و خواستۀ مسئله همان میدان مغناطیسی در مرکز پیچه میباشد. حتی مقدار جریان هم یکی است.

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور 98: سؤال 192 کنکور از مبحث خواص فیزیکی مواد  :

harfeakhar004 1

جالب است این نوع سؤال برای اولین بار در کنکور با این سبک طرح شده است و با افزایش دمان میزان افزایش جیوه خواسته شده است تا سطح جیوه در قسمت دیگر لوله تغیر نکند و عین همین سؤال در آزمون شماره 10 حرف آخر بررسی شده است.

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور 98: سؤال 161 کنکور از مبحث نیرو شناسی  :

harfeakhar005واقعا یک تطابق میتواند چقدر باشد. حتی در سؤال کنکور هم دقیقا از نردبان استفاده شده است و جرم داده شده و خواسته ی سؤال نیروی سطح افقی میباشد.

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور 98: سؤال 174 کنکور از مبحث فیزیک اتمی  :

harfeakhar006 2

دو تا لامپ ، دو تا طول موج و خواستۀ سؤال هم نسبت تعداد فوتون ها….

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور 98: سؤال 175 کنکور از مبحث فیزیک اتمی  :

harfeakhar007 1

تابع کار داده شده است و خواسته همان بیشینه طول موج است.

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور 98: سؤال 194 کنکور از مبحث دما و گرما  :

harfeakhar008 1

نظر با خود شما… خودتان مقایسه کنید . این سؤال هم یکی از سختترین سؤالات بوده است.

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور 98: سؤال 193 کنکور از مبحث دما و گرما  :

harfeakhar009 2

این هم دومین سؤال از دما و  گرما که دقیقا مانند حرف آخر است. یعنی کسی که فقط این مبحث از فیزیک حرف آخر را استفاده میکرد راحت به 7 درصد از فیزیک دست پیدا میکند.

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور 98: سؤال 180 کنکور از مبحثالکتریسیته ساکن  :

harfeakhar010 1

در حرف آخر اندازه و فاصله ی بین دو بار تغیر کرده و نسبت تغیر دو نیرو خواسته شده در سؤال کنکور هم دقیقا همینطور.

تطابق تا چه حد آخر…

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور 98: سؤال 172 کنکور از مبحث نوسان  :

harfeakhar011 1

این سؤال در پکیج نوسان حرف آخر چند درجه سخت تر از سؤال کنکور است چرا که باید ابتدا N پیدا شود سپس به سراغ نحوه ی تغیر آونگ بروید.

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور 98: سؤال 206 کنکور از مبحث حرکت شناسی :

harfeakhar012

شکل ها هردو یکی هستند و از یک تیپ تست طرح شده اند. با فرمول این سؤال واقعا به سختی حل میشود اما اگر با استفاده از شکل و مفاهیم حل شود زیر 30 ثانیه به جواب خواهید رسید.

دوستان عزیزم قسمتی از مطابقت فیزیک حرف اخر با کنکور های 97 و 98 را مشاهده کردید اگر میخواهید واقعا این توانایی را داشته باشید که کل سؤالات کنکور را از همین الان داشته باشید میتوانید با شماره 02166576182 تماس حاصل فرمایید.

 

 

لینک های کوتاه این مطلب

https://is.gd/vJYxsg

https://b2n.ir/920442

https://tinyurl.com/yxzvckcr
https://bit.ly/32wYywe
امتیاز بدهید.
guest
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!