تطابق ۱۰۰ درصدی فیزیک حرف آخر با کنکور ۹۷ و ۹۸ اتفاقی نیست!!!

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور
ارسال شده توسط: شایان مامندی دسته اخبار کنکور, بررسی محصولات حرف آخر, مشاوره حرف آخر برچسب ها: , , بدون دیدگاه یک نظر 0

تطابق ۱۰۰ درصدی فیزیک حرف آخر با کنکور ۹۷ و ۹۸ اتفاقی نیست!!!

در قسمت قبلی تطابق ریاضی حرف آخر با کنکور را در مورد مطابقت حرف آخر با کنکور مشاهده کردیم و از تطابق ۱۰۰ درصدی این محصول با سؤالات کنکور حرف زدیم. امروز میخواهیم مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور ۹۷ و ۹۸ را شما نشان دهیم. در سال های ۹۷ و ۹۸ مطابقت فیزیک حرف آخر با سؤالات کنکور هم به شکل ۱۰۰ درصد بود یعنی هر سؤالی که در کنکور ۹۷ و ۹۸ از درس فیزیک طرح شده بود، مشابه یا عینا در پکیج فیزیک حرف آخر و پکیج ۲۰ آزمون حل شده بود.در این قسمت قصد داریم که قسمتی از تطابق فیزیک حرف اخر با کنکور ۹۷ و ۹۸ را به شما عزیزان نشان دهیم تا با قدرت مجموعه ی حرف آخر در زمینه ی آموزش آشنا شوید.

دقت کنید که مطابقت فیزیک حرف اخر با کنکور ۹۷ و ۹۸ به صورت ۱۰۰ درصد یعنی فردی که از پکیج ۲۰ آزمون و فیزیک حرف آخر استفاده کرده باشد هیچ سؤالی در کنکور نخواهد بود که قبلا ندیده باشد و نتواند به آن پاسخ دهید.

قسمت اول : مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور ۹۷ :

تطابق فیزیک حرف اخر با کنکور ۹۷ بالای ۹۰ درصد بود که به ترتیب به سراغ قسمتی از این مطابقت ها خواهیم رفت. تدریس فیزیک حرف آخر بر عهده استاد پیمان کامیار برترین مدرس فیزیک کنکور است و در ادامه قسمتی از این تطابق بی نظیر را با هم بررسی خواهیم کرد.

اما قبل از اینکه ادامه مطابقت فیزیک استاد کامیار را بخوانید برای شمای ک سورپرایز داریم. برای کل دروس حرف آخر به خصوص فیزیک یک پکیج فوق العاده با نام ۵ روز با حرف اخر برای شما آماده شده است که با استفاده از آن می‌توانید در ۵ روز برروی ۱۵ درصد از کنکور خود مسلط شوید و به ۴۰ تست قطعی کنکور پاسخ دهید. این پکیج کاملا رایگان است و شما فقط با پرداخت هزینه پست و تولید می‌توانید این پکیج بینظیر را با مشاوره تخصصی رایگان دریافت کنید. کافی است فرم زیر را پر کنید یا به تلگرام حرف آخر پیام دهید.

مطابقت فیزیک حرف اخر با کنکور ۹۷ : سؤال ۱۶۴ کنکور از مبحث دما و گرما :

تاطبق فیزیک حرف آخر با کنکوردر هر دو سؤال آب و یخ با هم دیگر ترکیب شده اند و خواستۀ سؤال دمای تعادل و جرم آب باقی مانده است. در پکیج فیزیک حرف آخر این سؤال دوبار حل شده است. دفعه ی اول در پکیج ۶۰۴۰ و دفعه ی دوم هم در پکیج جامع فصل دما و گرما اسلاید ۳۲.

تطابق فیزیک حرف آخر با کنکور ۹۷ : سؤال ۲۳۴ کنکور از مبحث فیزیک اتمی :

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور

در هردو سؤال قرار است الکترون از لایۀ اصلی خود برانگیخته شود و به لایۀ چهارم برود و نسبت سرعت ها خواسته شده است. کسی که از فیزیک حرف آخر استفاده کرده باشد این سؤال را بدون حل کردن پاسخ میدهد.

تطابق فیزیک حرف اخر با کنکور ۹۷ : سؤال ۱۹۷ کنکور از مبحث فیزیک اتمی :

تطابق فیزیک استاد کامیار با کنکور

این سؤال در آزمون شماره ۵ فیزیک حل شده است و نسبت ماکزیمم سرعت فوتو الکترون های خروجی خواسته شده است. در سؤال کنکور تابع کار هم داده شده است اما در سؤال موسسه حرف آخر که در مبحث فیزیک اتمی حرف آخر تدریس شده است، داوطلب باید از روی نمودار انرژی جنبشی بر حسب فرکانس خودش تابع کار را بیابد یعنی یک درجه سخت تر از سؤال کنکور

 

مطابقت فیزیک استاد کامیار با کنکور: سؤال ۱۸۸ کنکور از مبحث نوسان :

در صورت سؤال کنکور معادله ی مکان زمان داده شده است و در صورت سؤال حرف آخر معادله شتاب زمان و هر دو سؤال هم نسبت انرژی های جنبشی و پتانسیل روی هم دیگر را خواسته اند. این یکی از بهترین نوع مطابقت فیزیک استاد کامیار با کنکور بوده است.

تطابق فیزیک موسسه حرف آخر : سؤال ۱۷۴ کنکور از مبحث الکتریسیتۀ جاری :

تطابق فیزیک موسسه حرف آخر

این سؤال هم در فصل الکتریسیتۀ جاری در فیزیک فیزیک یازدهم حرف آخر و فیزیک سال سوم حرف اخر بررسی شده است.  فقطططط به شکل ها توجه کنیییید حتی شکل ها هم یکی میباشد. بازهم قدرت تطابق فیزیک موسسه حرف آخر را می‌توانید ببینید.

تطابق فیزیک حرف آخر با کنکور ۹۷ : سؤال ۲۱۱ کنکور از مبحث  :

سختترین سؤال قرن فیزیک که حتی انیشتین هم نتوانست آن را پاسخ دهد…. آدرس : فیزیک سال دهم حرف آخر فیزیک دهم حرف آخر یا سال دوم ، مبحث دما و گرما…

تطابق فیزیک حرف آخر با کنکور ۹۷ : سؤال ۱۸۵ کنکور از مبحث نیرو شناسی  :

این سؤال در فیزیک دوازدهم حرف اخر آموزش داده شده است و همچنین در ازمون شماره ۴ هم بررسی شده است و عین همان سؤال با همان فرمت در کنکور طرح شده است.

تطابق فیزیک حرف اخر با کنکور ۹۷ : سؤال ۱۹۳ کنکور از مبحث صوت  :

همانا صورت سؤال یک  و خواسته هم یکی…

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور ۹۷ : سؤال ۱۷۸ کنکور از مبحث القا الکترومغناطیس :

این سؤال از مبحث القای الکترو مغناطیس میباشد  در پکسج صفر تا صد فیزیک یازدهم و فیزیک سال سوم آموزش داده شده است و در آزمون ۱۶ هم عین همین سؤال بررسی شده است.

مطابقت فیزیک حرف اخر با کنکور ۹۷ : سؤال ۱۹۰ کنکور از مبحث موج :

در هردو سؤال ، طول و جرم جزو داده های مسئله هستند و نیروی کشش تار خواستۀ مسئله . این سؤال هم در جلسۀ ۳ موج بررسی شده است. خودتان مقایسه کنید واقعا با دیدن چنین سؤالی سر جلسه ی کنکور  که مشابه آن را قبلا حل کرده اند نمیتوانند به ان پاسخ دهند؟

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور ۹۷ : سؤال ۱۹۵ کنکور از مبحث امواج الکترو مغناطیس  :

دو سؤال دقیقا یکسان با ادبیات متفاوت ، حتی محیط هم تغیر نکرده است. به این نوع تطابق ، تطابق عینی میگویند.

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور ۹۷ : سؤال ۲۲۹ کنکور از مبحث موج  :

این سؤال از مبحث نقش موج که یکی از سنگین ترین مباحث فصل موج میباشد طرح شده است و در تنها تفاوت سؤال کنکور با سؤال حرف آخر در اعداد و مکان ذرات است.

قسمت اول : مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور ۹۸ :

راستی خب ما فقط ادعای مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور ۹۷ را نداشتیم بلکه نتیجه های زیادی هم داشتیم میتوانید برای مشاهده مقاله ی مربوط به رتبه های برتر حرف اخر در سال ۹۷ که حدود ۴۰ رتبه ی دو رقمی داشت را مطالعه کنید و ببینید چگونه افرادی مانند سروین سلیمانپور توانست با فیزیک استاد کامیار به درصد ۹۰ در فیزیک برسند.

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور ۹۸: سؤال ۱۵۹ کنکور از مبحث حرکت شناسی  :

در هردو سؤال نمودار مکان زمان داده شده و سرعت در زمان های مختلف خواسته شده است.

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور ۹۸: سؤال ۱۶۹ کنکور از مبحث موج  :

میتوان گفت یکی از سنگین ترین سؤالات کنکور که فقط با دانستن اصل مفهوم میتوان آن را حل کرد و هیچ فرمولی در این قسمت کااارگشا نمیباشد به جز الگوهای حرف آخر

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور ۹۸: سؤال ۱۸۷ کنکور از مبحث القای الکترومغناطیس  :

در هردو سؤال تعداد حلقه ی پیچه و شدت جریان داده شده است و خواستۀ مسئله همان میدان مغناطیسی در مرکز پیچه میباشد. حتی مقدار جریان هم یکی است.

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور ۹۸: سؤال ۱۹۲ کنکور از مبحث خواص فیزیکی مواد  :

جالب است این نوع سؤال برای اولین بار در کنکور با این سبک طرح شده است و با افزایش دمان میزان افزایش جیوه خواسته شده است تا سطح جیوه در قسمت دیگر لوله تغیر نکند و عین همین سؤال در آزمون شماره ۱۰ حرف آخر بررسی شده است.

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور ۹۸: سؤال ۱۶۱ کنکور از مبحث نیرو شناسی  :

واقعا یک تطابق میتواند چقدر باشد. حتی در سؤال کنکور هم دقیقا از نردبان استفاده شده است و جرم داده شده و خواسته ی سؤال نیروی سطح افقی میباشد.

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور ۹۸: سؤال ۱۷۴ کنکور از مبحث فیزیک اتمی  :

دو تا لامپ ، دو تا طول موج و خواستۀ سؤال هم نسبت تعداد فوتون ها….

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور ۹۸: سؤال ۱۷۵ کنکور از مبحث فیزیک اتمی  :

تابع کار داده شده است و خواسته همان بیشینه طول موج است.

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور ۹۸: سؤال ۱۹۴ کنکور از مبحث دما و گرما  :

نظر با خود شما… خودتان مقایسه کنید . این سؤال هم یکی از سختترین سؤالات بوده است.

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور ۹۸: سؤال ۱۹۳ کنکور از مبحث دما و گرما  :

این هم دومین سؤال از دما و  گرما که دقیقا مانند حرف آخر است. یعنی کسی که فقط این مبحث از فیزیک حرف آخر را استفاده میکرد راحت به ۷ درصد از فیزیک دست پیدا میکند.

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور ۹۸: سؤال ۱۸۰ کنکور از مبحثالکتریسیته ساکن  :

در حرف آخر اندازه و فاصله ی بین دو بار تغیر کرده و نسبت تغیر دو نیرو خواسته شده در سؤال کنکور هم دقیقا همینطور.

تطابق تا چه حد آخر…

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور ۹۸: سؤال ۱۷۲ کنکور از مبحث نوسان  :

این سؤال در پکیج نوسان حرف آخر چند درجه سخت تر از سؤال کنکور است چرا که باید ابتدا N پیدا شود سپس به سراغ نحوه ی تغیر آونگ بروید.

مطابقت فیزیک حرف آخر با کنکور ۹۸: سؤال ۲۰۶ کنکور از مبحث حرکت شناسی :

شکل ها هردو یکی هستند و از یک تیپ تست طرح شده اند. با فرمول این سؤال واقعا به سختی حل میشود اما اگر با استفاده از شکل و مفاهیم حل شود زیر ۳۰ ثانیه به جواب خواهید رسید.

دوستان عزیزم قسمتی از مطابقت فیزیک حرف اخر با کنکور های ۹۷ و ۹۸ را مشاهده کردید اگر میخواهید واقعا این توانایی را داشته باشید که کل سؤالات کنکور را از همین الان داشته باشید میتوانید با شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس حاصل فرمایید.

 

تماس-با-مامندی

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!