چگونه موسسه آموزشی حرف آخر توانست به رتبه یک بهترین موسسات کنکور تبدیل شود؟

امروزه وقتی یک دانش آموز وارد سال دهم می شود استرس این را دارد که باید خود را چگونه برای کنکور آماده کند؟ اصلا از چه منبعی استفاده کرده یا به کدام کلاس برود؟ هرچه زمان بیشتر می گذرد و دانش آموز به پایه های بالاتر می رود به دلیل وجود تعداد زیادی موسسه و تبلیغات فراوان نمی تواند به خوبی آن بهترین را برای خود برگزیند و به مشکل برمیخورد.بدانید که سردرگمی می تواند تمام زمان شما را ببلعد پس منبع تان را به خوبی بشناسید. خب قصد دارم برای شما یکی از این موسسه ها به نام موسسه آموزشی حرف آخر را معرفی کنم.

تعدد موسسات آموزشی کنکور و سردرگمی دانش آموزان

بدی انتخاب هر موسسه ای برای کنکور در این است که شاید گزینه ای باشد که نه تنها به شما در راه رسیدن به موفقیت کمک نکند بلکه با پیش رفتن با آن زمان خود را از دست داده و اگر منبع یا آموزش خود را عوض نکنید منجر به شکست شما در کنکور شود و این دقیقا یعنی یک فاجعه بزرگ برای یک دانش آموز. پس دوستان حتما قبل از تهیه یک منبع یا رجوع به یک موسسه آن را به خوبی بشناسید و به خوبی در موردش تحقیق کرده باشید.

تحقیق به این معنا که هم از افرادی که از محصولات یا کلاس های آن موسسه استفاده کرده اند اطلاعاتی کسب کنید و هم خودتان اگر می توانید یک یا چند نمونه از محصول هایشان یا در صورت امکان حضور در یکی از کلاس ها آن موسسه را محک زده و سپس با تصمیم قطعی خود یکی از آن ها که بهترین خواهند بود انتخاب کنید و تا انتها با آن پیش بروید.

ویژگی های برترین موسسات آموزشی کنکور

برترین موسسه آموزشی کنکور موسسه ای است که شما با کمک آن بتوانید پیشرفت خود را هفته به هفته با چشم ببینید و با انگیزه هرچه بیشتر برای رسیدن به موفقیت تلاش کنید. موسسه ای برترین خواهد بود که استفاده از منابع یا کلاس آن سبب شود تا شما به وجد آمده و خودتان داوطلبانه تایم هایتان را طوری تنظیم کنید تا تمامی دروس تان را بخوانید و اجباری در این میان نباشد که هرچیزی که اجباری باشد هیچ جوره شما را به هدف تان نخواهد رساند.

موسسه ای که با ویژگی های خوبش سبب شود تا اگر شما فاقد هدف بوده اید هدفمند شوید و برای این هدف تان به اصطلاح از جانتان مایه گذاشته و لحظه ای را از دست ندهید. این موسسه باید دارای بهترین اساتید باشد کسانی که دارای بار علمی بسیاری بوده و شما با اتکا بر علم آنان آینده خوشی برای خود رقم بزنید. استادانی که با روی خوش به تمامی سوالات شما یا به اصطلاح گیر و گور ذهنی شما پاسخ دهند و باعث شوند تا اشکالات شما برطرف شود.

موسسه ای که اگر محتوایش دی وی دی است و فاقد کلاس می باشد با کیفیت ترین محصولات را در اختیار شما قرار دهد و کسی در این میان باشد تا نقش یک داوطلب را برای شما در این دی وی دی ها ایفا کرده و سوالاتی که ممکن است در ذهن شما داوطلب عزیز ایجاد شده را از استاد بپرسد و مشکلات شما را حل کند. موسسه ای بهترین خواهد بود که دارای بهترین مشاوران تحصیلی باشد و تمامی اطلاعات لازم در مورد کنکور و دروس را داشته و شما را به نحو احسنت راهنمایی کرده و شما را با برنامه های منحصر به فرد خود به موفقیت نزدیک تر سازند.

چگونه موسسه آموزشی حرف آخر توانست به عنوان بهترین موسسه آموزشی کنکور انتخاب شود؟

ویژگی هایی که سبب شد موسسه آموزشی حرف آخر را به بهترین ها تبدیل کند عبارتند از:

1-نوآوری و خلاقیت در آموزش کنکور

موسسه آموزشی حرف آخر با استفاده از روش تدریس فوق العاده ای که دارد سبب شده دیگر نیازی به حفظ کردن حتی یک کلمه از مطالب را نداشته باشید چیزی که یک داوطلب نهایت آرزویش است که لازم نباشد اینهمه مطالب حجیم و سنگین را حفظ کند چرا که حفظ کردن سبب می شود بعد از مدتی مطلب را فراموش کرده که این برای خودش یک فاجعه است و استرس فراوانی را به داوطلب وارد می کند و بازدهی را به شدت می تواند پایین بیاورد.

البته که این تصاویر و انیمیشن ها در زمان کنکور به کمک شما خواهند آمد و با به یادآوری آنان در کم ترین زمان می توانید گزینه های اشتباه را رد کرده و در کمتر از زمان تعیین شده برای هر تست به جواب برسید و تایم خود را برای سوال های سخت یا مباحث سخت تر ذخیره کنید و این یعنی مدیریت شما در کنکور.

موسسه آموزشی حرف آخر

2-منابع کامل و جامع

هیچ نکته ای در کتاب پیدا نخواهید کرد که در موسسه آموزشی حرف آخر تدریس نشده باشد و آن را ساده سازی نکرده باشند. مطمئنا در یکسری جاها با جمله هایی سنگین روبه رو خواهید شد که شاید فهمش کمی برای شما مشکل باشد که با استفاده از تدریس اساتید از این بابت نگرانی ای نخواهید داشت. برای مطالعه و مشاهده دی وی دی ها نیازی به سایر کتاب ها یا منابع دیگر نخواهید داشت و جامع می باشد.

3- حجم کم آموزش و دوره های مرور بالا

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که برای یک داوطلب بسیار زیاد حائز اهمیت می باشد این است که بتواند در تایم کمی که بعد از کلاس در اختیار دارد بتواند از این تایم نهایت استفاده را ببرد و  یک دور کامل مطالعه داشته و حتما مرور هم برای تثبیت کردن مطالب داشته باشد. موسسه آموزشی حرف آخر این مهم را برای داوطلبان خود فراهم کرده یعنی اساتید حرف آخر تمامی مطالب را در کم ترین زمان تدریس کرده و داوطلب کافی است با برنامه 1000 ساعته حرف آخر پیش برود تا در ادامه مدت زمانی که دارد بتواند بارها و بارها برای درس خود مرور داشته باشد.

این مرور سبب می شود تا داوطلب نسبت به مطالب تسلط یابد و بتواند تست زنی کند. در این برنامه تمامی مطالب یک بار به طور کامل بدون جا افتادن حتی یک نکته تدریس می شود و داوطلب می تواند با استفاده از این برنامه خود را بسیار بسیار جلو انداخته و زمان بیشتر برای تست زنی های بیشتر نیز داشته باشد.

موسسه آموزشی حرف آخر

4-استفاده از نقشه راه و الگو برای آموزش و تست زنی

بعضی قسمت ها هستند که برای داوطلب بسیار پیچیده و سخت می باشد مانند سینماتیک که دارای فرمول های بسیار زیادی می باشد یا مسائل شیمی یا قسمت گیاهی زیست و…. خیلی جاها که ممکن است یادگیری آن ها برای داوطلب بسیار وقت گیر باشد و تایم زیادی را از او بگیرد و حتی گاهی اوقات به دلیل سخت بودن آن مبحث آن را کنار گذاشته و به قول معروف از خیر آن بگذرد در حالی که دوستان کنکوری این را خیلی خوب می دانند که اگر می خواهند رتبه برتر باشند یا به رشته های تاپ دست پیدا کنند باید همه مباحث را به خوبی بلد باشند.

یک رتبه برتر از هیچ مبحثی به راحتی نمی گذرد پس باید از همه تلاش تان برای یادگیری آن به کار بگیرید. اما باز هم استادان موسسه آموزشی حرف آخر فکر اینجایش را کرده اند یعنی با استفاده از الگو و نقشه راه یادگیری درس ها و مباحث را برای شما بسیار آسان ساخته اند. به طور مثال شما برای سینماتیک یا حرکت شناسی نیازی به حفظ کردن تعداد زیادی فرمول موجود در آن نخواهید بود کافی است که با استاد کامیار پیش بروید و تنها با یک الگو به همه سوالات مربوط به این مبحث پاسخ دهید.

در مسائل شیمی که داوطلبان برای رسیدن به پاسخ برای آن بسیار وقت می گذارند استاد ****** کل مسائل را در 3 الگو تدریس کرده اند و شما با استفاده از آن الگوها نه تنها کل آن مباحث را یاد می گیرید بلکه زمان کمی را نیز برای پاسخ دهی به آن تست ها در آزمون های آزمایشی یا کنکور اختصاص خواهید داد.

قبل از اینکه به ادامه مقاله بپردازم باید اعلام کنم یک هدیه ویژه برای شما در نظر گرفتیم؛ بسته 5 روز با حرف آخر که کاری از اساتید حرف آخر هست و با داشتن آن می توانید به 40 تست قطعی کنکور مسلط شوید. این بسته رایگان است و شما فقط 35 هزار تومان هزینه بسته بندی و ارسال را پرداخت می کنید. فرم زیر را پر کنید. در این بسته آموزشی روش های تست زنی زبان با انیمیشن هم وجود دارد.

[gravityform id=”19″ title=”false” description=”true”]

5- استفاده از اساتید مطرح کنکوری با رویکرد مفهوم محور

از مشکلات عدیده ای که داوطلبان امروزی با سوالات دارند این است که بسیاری از آن ها ترکیبی هستند و نیاز است تا ترکیبی بخوانید تا بتوانید ترکیبی تست بزنید اما این در صورتی شدنی خواهد بود که یک بار کل مطالب را بخوانید بعد از آن که مسلط شدید برای بار دوم نکات ترکیبی را بیاموزید و آن ها را به خوبی در تست به کار گیرید. اساتید موسسه حرف آخر از همان ابتدا به شما ترکیبی خواندن و ترکیبی تست زدن را به طور کامل به شما یاد داده و در این مورد دیگر جای نگرانی ای نخواهد بود.

6- برنامه ریزی قدرتمند برای پکیج ها توسط اساتید و مشاورین مطرح

داوطلبان اکثرا یک مشکلی که دارند نگران این هستند که نتوانند طبق برنامه و منظم پیش بروند و این هرج و مرج سبب سردرگمی آن ها شده و نتوانند آنطور که باید پیشرفت داشته باشند. مشاورین و اساتید موسسه آموزشی حرف آخر از ابتدای دی وی دی ها بهترین برنامه مطابق ساعت دی وی دی و ساعت مطالعه شما در اختیارتان قرار می دهند.

موسسه آموزشی حرف آخر

این برنامه توسط مشاورین برای هر داوطلب خصوصی سازی شده یعنی اینکه در چه ساعت هایی چه دروسی را مطالعه کنند و در چه ساعت هایی می توانند بازدهی بیشتری داشته باشند و همه این ها از آزمون های تعیین سطحی که از داوطلب توسط مشاورین گرفته می شود اتفاق می افتد.

7- حرف آخر انتخاب رتبه برترها

بهزاد خادمی از رتبه برترهای موسسه آموزشی حرف آخر با رتبه 427 تجربی97

سال 93 یکبار کنکور دادم ولی به نتیجه ی دلخواه خود نرسیدم و برای کارکردن از شهر تکاب به تهران رفتم حدود 1 سال شاگرد قصابی ، گارسون و آشپز بودم و بعد از آن به خدمت سربازی رفتم . بهار 96 سربازی که تمام شد سراغ بازار کار رفتم دوباره. آبان ماه دوباره جرقه ی درس خواندن وارد سرم شد و تصمیم گرفتم در کنکور شرکت کنم؛ اطرافیان کلا نا امیدم میکردند و میگفتند افراد زیادی هستندکه از تابستان شروع کرده اند و تو زمان کمی داری.

تعدادی کلاس ثبت نام کردم و درس خواندم ؛ ازخودم که آزمون میگرفتم به نتیجه ی دلخواهم نمیرسیدم در دروس عمومی درصد من از 30 بالاتر نمی آمد و در درس ریاضی فقط آمار بلد بودم و بالاترین درصد من هم 17 بود. یکی از دوستانم که حرف آخر را به من پیشنهاد داد اول رد کردم چون به دی وی دی اعتماد نداشتم . گفت تهیه کنم و اگر بد بود از جیب خودش هزینه را میدهد.

ریاضی استاد منتظری را تهیه کردم و درصد من از 17 به 70 رسید در اولین آزمون . با خود فکر کردم که وقتی با ریاضی پیشرفت کردم بقیه ی درس ها را امتحان کنم . بقیه ی درس ها را نیز تهیه کردم و در کل درس ها درصد من بالاتر رفت به خصوص در درس دین و زندگی که متنفر بودم به درصد 80 رسیدم.

موسسه آموزشی حرف آخر

نظر بهزاد خادمی در رابطه با عربی حرف آخر استاد واعظی :

همیشه از عربی متنفر بودم و حتی الان بپرسند میز به عربی چه میشود بلد نیستم. اما استاد محمد واعظی همیشه میگفت قرار نیست عربی حرف زدن را یاد بگیرید بلکه قرار است تست عربی را بزنید. با همین گفته ی او شروع کردم تست های ترجمه ی عربی را بدون حفظ لغت حل میکردم و در کنکور نیز عربی را 96 درصد زدم. در کنکور نیز به رتبه ی 427 رسیدم و به عنوان عضوی از رتبه های حرف آخر در خدمت شما هستم.

سروین سلیمانپور از رتبه برترهای موسسه آموزشی حرف آخر در کنکور 97

من از تمام پکیج های حرف آخر استفاده کردم و در درس های عمومی و اختصاصی به درصد های زیر دست پیدا کردم :

ادبیات 77  ، عربی 90 ، دینی 80 ، زبان 68 ، ریاضی 75 ، زیست 83 ، فیزیک 93 ، شیمی 90

درصد فیزیک امروز خود را مدیون استاد پیمان کامیار  و روش های ایشان در حل سؤالات هستم. در فیزیک حرف آخر مفهوم محوری بودن شعار نیست بلکه واقعا عملی میشود و در فصلی مانند سینماتیک از هیچ فرمولی استفاده نمیشود. الان هم به عنوان یکی از رتبه برترهای حرف آخر اینجا هستم و به رتبه ی 41 در کنکور 97 دست پیدا کردم.

موسسه آموزشی حرف آخر

یک نمونه تدریس از استاد کامیار ببینید:

ارتباط با موسسه حرف آخر

اگر در مورد مطابقت های دروس با سوالات کنکور 97 یا رتبه برترها یا موسسه آموزشی حرف آخر و… نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید می توانید با ما در تماس باشید: 09120047025-02166576371
[vc_row css=”.vc_custom_1576670702033{margin: 10px !important;}” animation_type=””][vc_column][ult_sticky_section stick_behaviour=”stick_permanent” sticky_position=”bottom” btn_mobile=”enable” permanent_lr=”10″ sticky_gutter=”13″][vc_single_image image=”15992″ img_size=”167×56″ alignment=”right” onclick=”custom_link” link=”tel:+982166576371″ label=”” animation_type=”” css=”.vc_custom_1576670814029{margin-bottom: 10px !important;}”][/ult_sticky_section][/vc_column][/vc_row]

امتیاز بدهید.
guest
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!