نحوه خرید محصولات حرف آخر

نحوه خرید محصولات حرف آخر

موسسه حرف آخر فعالیت خود را از سال 1390 به عنوان یک نشر دیجیتال شروع کرد و اکنون به یکی از پرطرفدار ترین و محبوب ترین موسسات آموزشی با محتواهای آموزشی تبدیل شده است. امروز قصد داریم تا نحوه تهیه محصولات این موسسه را به صورت کامل از هر راهی که ممکن است، خرید تلفنی محصولات حرف آخر، خرید اینترنتی محصولات حرف آخر و خرید محصولات حرف آخر به صورت حضوری را به صورت کامل به شما آموزش دهیم و حتی برای خرید اینترنتی محصولات حرف آخر ویدیو آموزشی برای شما ضبط کرده ایم که بدون هیچ مشکلی بتوانید به ساده ترین روش ممکن خرید محصولات حرف اخر را انجام دهید.

این مقاله و ویدیو ضبط شده توسط شایان مامندی مشاور ارشد حرف آخر و رتبه 958 کنکور سراسری آماده شده است و به ساده ترین زبان ممکن تمامی راه های خرید دی وی دی های حرف اخر به شما آموزش داده شده است.

نحوه خرید محصولات حرف آخر:

نحوه خرید دی وی دی های حرف آخر

همانطور که در قسمت بالا نیز اشاره کردیم خرید محصولات حرف آخر را به سه دسته تقسیم می‌کنیم:

  • خرید تلفنی
  • خرید اینترنتی
  • خرید حضوری

در این مقاله تمامی راه های خرید محصولات حرف آخر و همچنین شماره تماس و ادرس حرف آخر را به شما معرفی خواهیم کرد.

خرید از حرف آخر با تخفیف

خرید دی وی دی های حرف آخر

تصویر  بالا عکس بخشی از سفارشات داوطلبان موسسه حرف آخر می‌باشد که در کوتاه ترین زمان ممکن به دست آنها رسیده است شما هم برای دریافت محصولات حرف آخر همراه با خدمات ویژه و در کوتاه ترین زمان ممکن می‌توانید از طریق شماره حرف آخر 02166576182 اقدام کنید و از مشاوران ارشد حرف اخر مشاوره رایگان نیز دریافت کنید.

1- خرید تلفنی محصولات حرف آخر:

خرید تلفنی محصولات حرف آخر

آسان ترین راه خرید محصولات حرف آخر، خرید تلفنی است که مزایای مخصوص به خود را نیز دارد. از جمله این مزایا می‌توان به ارتباط مستقیم با مشاور اشاره کرد. در این روش داوطلب می‌تواند به صورت کامل در رابطه با مشاوره و محصولات تمامی سوالات خود را بپرسد و مشاور نیز برایکل سوالات شما پاسخگو خواهد بود و به بهترین نحو ممکن شما را راهنمایی خواهد کرد.در ادامه شماره خرید تلفنی محصولات حرف آخر را برای شما قرار خواهیم داد.

 

شماره موسسه حرف اخر:

 

شماره موسسه حرف اخراز طریق شماره های زیر می‌توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و خرید دی وی دی های حرف آخر اقدام کنید. سه شماره موسسه حرف اخر که به صورت 24 ساعته پاسخگو هستند و می‌توانید با مشاورین ارشد حرف آخر در ارتباط باشید.

  • 021-66576182
  • 021-66576371
  • 021-66566623

خرید اینترنتی محصولات حرف آخر:

خرید اینترنتی محصولات حرف آخر

عده دیگر از داوطلبان کنکوری و والدین آن ها بیشتر از خرید تلفنی محصولات حرف آخر تمایل به خرید اینترنتی محصولات حرف آخر از طریق فروشگاه دی وی دی های حرف آخر دارند که یک خبر بسیار عالی نیز برای این دسته از داوطلبان داریم. ویدیو کامل تهیه دی وی دی های حرف آخر به صورت اینترنتی را آماده کرده ایم و در قالب دو ویدیو یکی برای افرادی که با کامپیوتر اقدام به خرید می‌کنند ویدیو دیگر برای افرادی که خرید خود را از طریق سایت انجام می‌دهند آماده شده است و کل فرایند خرید توسط مشاور ارشد حرف آخر آموزش داده شده است که در ادامه می‌توانید آن ها را دانلود و استفاده کنید.

نحوه خرید از سایت حرف آخر با کامپیوتر:

ویدیو بالا که نحوه خرید از سایت حرف اخر را با کامپیوتر نشان می‌دهد از لحظه ورود به سایت تا پرداخت مبلغ را به صورت کامل آموزش داده است که به کمک آن به ساده ترین شکل ممکن با کامپیوتر می‌توانید فرایند خرید محصولات را انجام دهید.

نحوه خرید انلاین محصولات حرف آخر با موبایل:


ویدیو بالا نیز نحوه خرید آنلاین محصولات حرف آخر از طریق سایت های این موسسه با استفاده از موبایل را نشان می‌دهد و در کمتر از 3 دقیقه هر آنچه که در رابطه با نحوه خرید محصولات حرف آخر از طریق سایت این مجموعه بدانید به شما آموزش داده شده است. همچنین برای اطلاع از تخفیفات حرف آخر حتما به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

خرید حضوری محصولات حرف آخر:

خرید حضوری محصولات حرف آخرعده زیادی از دوستانی که در تهران حضور دارند مایل به خریدحضوری محصولات حرف آخر دارند که برای این دسته از عزیزان هم این امکان فراهم شده است و از طریق مراجعه به آدرس موسسه حرف آخر می‌توانند محصولات را به صورت کامل دریافت کنند اما این کار نیاز مند یک سری مراحل است. که کامل در ادامه توضیح داده می‌شود. همچنین برای مشاهده قیمت محصولات حرف آخر از طریق صفحه قیمت محصولات حرف آخر می‌توانید اقدام کنید.

آدرس موسسه حرف اخر:

آدرس موسسه حرف اخربرای خرید حضوری محصولات حرف آخر می‌توانید به آدرس موسسه حرف آخر نیز مراجعه کنید اما برای این کار بهتر است از قبل از مراجعه به آدرس موسسه حرف اخر از طریق شماره 02166576182 وقت رزرو کنید تا محصولات شما توسط مشاور تحصیلی (آقای شایان مامندی و خانم حدیث قمری و خانم مریم فرزی) و با دقت انتخاب شوند و همچنین هنگام مراجعه بدون اتلاف وقت دریافت کنید و تمامی مراحل قبل از حضور شما انجام شود.

اما آدرس موسسه حرف اخر برای داوطلبان ساکن تهران که از طریق آن می‌توانند به صورت حضوری جهت خرید محصولات اقدام کنند:

  • میدان انقلاب –

شماره کارت استاد منتظری:

شماره کارت استاد منتظری

 

اما یک نکته بسیار بسیار مهم را به یاد داشته باشید که برای تهیه محصولات حرف آخر حتما مبلغ باید به شماره کارت استاد منتظری واریز شود و در غیر این صورت اگر به غیر از شماره حساب استاد منتظری یا شماره کارت عبدالرضا منتظری واریز شود موسسه حرف آخر هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد. برای دریافت شماره حساب عبدالرضا منتظری از طریق شماره مرکزی حرف آخر 02166576182 اقدام کنید.

 

 

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!