نحوه نصب دی وی دی های حرف آخر

نحوه نصب دی وی دی های حرف آخر مشکل اصلی داوطلبانی که برای اولین بار از دی وی دی های حرف آخر و برترین محصولات آموزشی استفاده می‌کنند. اما امروز در سایت مرکزی حرف آخر قصد داریم آموزش گام به گام نحوه فعال سازی دی وی دی های حرف آخر را به شما آموزش بدهیم و پاسخ تمامی سؤالات از جمله ” نحوه دیافت کد فعال سازی حرف آخر ، نصب دی وی دی حرف آخر ، دریافت کد فعال سازی محصولات حرف اخر ،” و یک سؤال رایج در رابطه با نحوه فعال سازی دی وی دی حرف آخر این است که کد قرمز حرف اخر کجاست.

با ما تا ادامه همراه باشید و ویدیو زیر را که توسط شایان مامندی مشاور ارشد موسسه حرف آخر و مشاور ارشد مجموعه جهت آموزش نحوه فعال سازی دی وی دی های حرف آخر برای شما آماده شده است مشاهده کنید و یک بار برای همیشه با روش فعالسازی دی وی دی حرف اخر آشنا شوید.

آموزش گام به گام نحوه نصب دی وی دی های حرف آخر توسط شایان مامندی:


در ویدیو بالا آموزش گام به گام نحوه نصب دی وی دی های حرف آخر از زبان شایان مامندی را مشاهده کنید. در ویدیو فعالسازی دی وی دی حرف آخر شما با مطالب نحوه فعال سازی دی وی دی های حرف آخر ، نحوه نصب پیش نیاز ، کد قرمز حرف اخر ، نحوه دریافت کد فعال سازی دی وی دی های حرف آخر ” را می‌توانید مشاهده کنید.

نحوه دریافت کد فعال سازی حرف آخر:

برای دریافت کد فعال سازی حرف آخر بر رو روی لینک زیر کلیک کنید و با آموزش نصب دی وی دی های حرف اخر که در بالا مشاهده کردید مشخصات خود را وارد کرده و دریافت کد فعالسازی حرف اخر را بزنید.

فعال سازی دی وی دی های حرف اخر

بعد از خریداری محصولات حرف آخر با توجه به رمز دار بودن منابع، نیاز به فعال سازی دی وی دی های حرف اخر است و در قسمت بالا برای شما ویدیو فعال سازی دی وی دی های حرف اخر قرار داده شد و امروز این مطلب را آپدیت می‌کنیم و به صورت متن و تصویر فعالسازی دی وی دی های حرف اخر را به شما آموزش خواهیم داد.

من شایان مامندی هستم و این ویدیو رو با توجه به تجربیات خودم از دوران کنکور که یکی از دانش آموزان حرف آخر بودم و تونستم به کمک دی وی دی های حرف اخر رتبه ۹۵۸ رو کسب کنم براتون ضبط کردم. نظرات دانش آموزانی که با من کار کردن در طی ۳ سال فعالیت من در این مجموعه رو می‌تونید در صفحه نقد حرف اخر مشاهده کنید و برای ارتباط با من از طریق شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ اقدام کنید.

کد قرمز رنگ حرف اخر کجاست؟

 

۰کد قرمز حرف اخر کجاستکد قرمز رنگ حرف اخر کجاست؟ سوالی که هنگام فعال سازی محصولات فروشگاه حرف آخر برای اکثر شما عزیزان پیش می‌اید. در کد قرمز رنگ حرف اخر همان کدی است که صفحه ای که نیاز به وارد کردن کد فعال سازی حرف اخر دارید در سومین ستون می‌توانید آن را مشاهده کنید. کدی قرمز رنگ ۱۰ رقمی.

دریافت کد فعال سازی محصولات حرف اخر

به پاسخ سوال کد قرمز حرف اخر کجاست رسیدیم. اما این کد قرمز محصولات حرف آخر برای دریافت کد فعال سازی محصولات حرف اخر به ما کمک می‌کند. برای دریافت کد فعال سازی حرف اخر  کافی است از طریق سایت زیر اقدام کنید و با وارد کردن مشحصات و کد قرمز محصولات حرف آخر، در انتها برای دریافت کد فعال سازی دی وی دی های حرف آخر اقدام کنید.

مشکل ناهماهنگی صدا و تصویر بعد از فعال سازی دی وی دی های حرف اخر

بعد از فعال سازی دی وی دی های حرف آخر یکی از مشکلات رایج نا هماهنگی صدا پخش شده اساتید است با تصویر دی وی دی های حرف آخر اما برای حل این مشکل بعد از فعال سازی دی وی دی های حرف اخر کافی است بر روی دسکتاب کلیک راست کنید و عملیات زیر را همان گونه که در تصویر می‌بینید انجام دهید تا مشکل نا هماهنگی بعد از نصب کردن دی وی دی های حرف آخر حل شود.

نصب کردن دی وی دی های حرف آخر

ناهماهنگ بودن صدا و تصویر دی وی دی های حرف آخر

آشنایی با شایان مامندی آموزش دهنده شیوه فعال سازی دی وی دی های حرف آخر

شایان مامندی مشاور ارشد حرف آخر

شایان مامندی از مشاوران ارشد حرف اخر و رتبه برتر این مجموعه بوده که خود نیز در سال ۹۵ از منابع حرف آخر استفاده کرده و با کمک منابع توانسته رتبه ۹۵۸ را در کنکور سراسری کسب کند. در سال های اخیر نیز شایان مامندی محبوبیت فراوانی را کسب کرده و در رده مشاورین ارشد حرف آخر قرار گرفته است و داوطلبان زیادی را همراهی نمونه است. ویدیو بالا نیز برای کمک به دانش آموزان جهت فعال کردن دی وی دی های حرف آخر توسط وی ضبط شده است. برای مشاهده رزومه مهندس مامندی از طریق صفحه مشاوران ارشد حرف آخر اقدام کنید.

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!