روش تست زنی ریاضی کنکور را همین الان یاد بگیرید!!!

به قول یه دوست که خودش هم جزو رتبه برتر ها بود و همیشه می‌گفت: اگه کنکور به جای این‌ از 8 صبح تا 12 ظهر باشه از 8 صبح تا 6 عصر برگزار می‌شد، همه رتبه هاشون تک رقمی و دو رقمی می‌شد. درک این حرف برام خیلی سخت بود و اصلا متوجه منظورش نمیشدم تاااا وقتی که روز موعود رسید و رفتم سر جلسه ی کنکور. کامل آماده بودم برای تمام درسا.برای اکثر تستا، درسنامه ها رو مسلط بودم ولی تو دو تا درس گیر افتادم. یکی زبان بود که زمان کم آوردم و نتونستم به 5 تا تست اصلا نگاه کن مو یکی هم برای شیمی این اتفاق برام افتاد. یه ماه از اون روز گذشت و رتبه ها اومد. جواب زحماتم رو گرفتم و رتبه م 958 شد ولی همیشه حسرت یه چیزی روی دلم میمونه. حسرت اینکه اگه فقط 5 دقیقه وقت برام می‌موند و به 5 تا تست دیگه جواب می‌دادم الان رتبه م زیر 500 می‌شد. قصدم از نوشتن این مقاله هوشیار کردن شما عزیزانه که راه اشتباهی که من اون دوران رفتم رو شما تکرار نکنید. پس امروز در سایت مرکزی انتشارات حرف آخر برای شما جنجالی ترین روش تست زنی ریاضی رو آموزش می‌دم.

یادتون باشه فرق بین رشته های پزشکی با پرستاری میتونه توی 5 تا تست باشه و همین 5 تا تست سرنوشت شما رو تغیر می‌ده. پس حوصله به خرج بدید و مطلب زیر رو تا انتها بخونید اگه می‌خواید سرنوشت خودتون رو تو کنکور تغیر بدید.

درضمن در کنار مطالعه این مقاله یک مشاوره تخصصی هم برای شما در نظر گرفته ایم آن هم به صورت کاملا راااایگان. در این جلسه به صورت کامل کارشناسان تحصیلی ما مشکلات آموزشی شما را خواهند شنید و به صورت کامل بهترین راهکار ها را به شما ارائه خواهند داد که مشکلات خود را حل کنید. برای بهره مندی از این فرصت ویژه کافیست فرم زیر را پر کنید.

مامندی-مشاوره

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

تاثیر ریاضی در کنکور تجربی و ریاضی

نحوه پاسخگویی به سوالات ریاضی کنکور

طرز فکر اشتباه در رابطه با درس ریاضی این است که نظر عوام برروی ضریب درس ریاضی است اما باید بدانید که تاثیر یک درس تنها به ضریب آن وابسته نیست بلکه عوامل دیگری هم بسیار موثر هستند از جمله نحوه پاسخگویی داوطلبان به آن درس. در تصویر بالا وضعیت نامطلوب داوطلبان را در پاسخگویی به تست های ریاضی کنکور در رشته تجربی می‌توانید مشاهده کنید. اما این آمار چه کمکی به داوطلب خواهد کرد؟ تاثیر ریاضی در کنکور تجربی را نشان می‌دهد که در مقایسه با نحوه پاسخگویی داوطلبان به درس زیست به شدت وضعیت نامطلوبی دارد و همین موضوع باعث شده است تا درس ریاضی از زیست هم اهمیت بالاتری داشته باشد.

افزایش درصد ریاضی کنکور

چگونه درصد ریاضی خود را افزایش دهیم؟ افزایش درصد ریاضی آزمون و کنکور از معضلات بسیاری از دانش آموزان است و باعث شده هزینه های گزافی را برای منابع پرداخت کنند اما قبل از حل هر مشکلی باید ریشه آن را پیدا کرد و به یاد داشته باشید که با هزینه کردن بی هدف چیزی حل نخواهد شد. عامل درصد پایین دانش آموزان در درس ریاضی عدم آشنایی با پیش نیاز های این درس است.

با تجربه هایی که من چندین سال به عنوان یکی از اعضای لیست مشاوران حرف آخر دارم که حاصل ارتباط با صد ها دانش آموز است مشکل اصلی دانش آموزان در درس ریاضی مطالعه این درس به صورت پایه به پایه است یعنی از سال دهم مطالعه این درس را شروع می‌کنند؛ دلیل اشتباه بودن این روش هم ارتباطی است که بین مباحث ریاضی کنکور وجود دارد.

مباحث ریاضی به دو دسته مستقل و زنجیر وار تقسیم می‌شود و از طرفی مطالب زنجیر وار همانگونه که از اسم آن ها پیداست مانند یک زنجیر به همدیگر متصل هستند به عنوان مثال در مباحث تابع و حد و معالات ما با مثلثات سر و کار خواهیم داشت پس باید قبل از این مطالب مثلثات مطالعه شود یا برای پاسخ به تست های تابع اصل کاری تعین دامنه است که با حل نامعادله و تعین علامت این کار انجام می‌شود پس قبل از این تابع باید معادله و نامعادله مطالعه شود که متاسفانه حتی در آزمون ها هم معادلات را بعد از تابع می‌آورند.

یک خبر ویژه؛ در هر سطحی که هستید و هر پایه علمی که دارید دیگر نگران نباشید. به شما برنامه 4 ماهه حرف آخر را معرفی می کنیم که با استفاده از آن تنها در 4 ماه پرونده آموزش و حل تست صفر تا صد کنکور را به اتمام برسانید و فرصت بسیار زیادی برای مرور و تمرین و تکرار داشته باشید. برای دانلود این برنامه کافیست همین الان فرم زیر را پر کنید تا از برنامه ای که سال قبل با کمک آن 34 نفر توانستند رتبه زیر 100 کسب کنند بهره مند شوید.

مامندی-4-ماهه-2

4 ماه بخون، 7000 تا تست بزن، 7 بار دوره کن!

روش تست زنی ریاضی کنکور :

روش زنی ریاضی کنکور به دو عامل درسنامه تستی و عملکرد خود داوطلب برمی‌گردد. داوطلب باید روش هایی را بلد باشد که سرعت تست زنی او را افزایش دهد اما خب مشکلی که اینجا پیش می‌آید بعد از مدتی حجم فرمول هایی که بلد است خیلی بالا می‌رود و به خاطر سپردن آن ها دشوار است.

اما در ریاضی حرف آخرشما دیگر تکنیک یاد نخواهید گرفت بلکه الگوهایی را یاد خواهید گرفت که تمامی سوالات یک مبحث را در کوتاه ترین زمان ممکن می‌توانید با آنها حل کنید که در ادامه یک نمونه از تدریس ریاضی حرف آخر را می‌توانید مشاهده کنید و بازهم در رابطه با روش های تست زنی ریاضی کنکور حرف خواهیم زد.

بهترین منبع برای افزایش سرعت تست زنی ریاضیات کنکور:

در قسمت بالا بهترین منبع برای افزایش سرعت تست زنی ریاضیات کنکور را می‌توانید مشاهده کنید و پیشنهاد می‌کنیم بعد از مشاهده بلا فاصله از روی هر منبعی که دارید تست زنی کنید و سرعت حل تست خود را با قبل مقایسه کنید تا مشاهده پیشرفت خود شوید. توضیحات کامل در رابطه با ریاضی حرف آخر را در فروشگاه حرف آخر همراه با نمونه تدریس های بیشتر می‌توانید مشاهده کنید.

دوستان یک هدیه فوق االعاده هم برای شما در نظر گرفته ایم! یک پکیج بی‌نظیر که 15 درصد از کل دروس کنکور را فقط در 5 روز به شما آموزش خواهد داد. و شما علاوه بر درسنامه روش های تست زنی برای کل دروس به ویژه ریاضی را یاد خواهید گرفت که قادر خواهید بود تست های ریاضی را زیر 40 ثانیه پاسخ دهید. این پکیج کاملا رایگان است و در قالب  5 عدد دی وی دی و یک کتاب برای شما ارسال می‌شود. برای دریافت کافی است فرم زیر را پر کنید.

[gravityform id=”20″ title=”false” description=”true”]

اهمیت زمان در کنکور سراسری:

اهمیت زمان در کنکور سراسری

سر جلسه ی کنکور برای هر درس زمان خاصی تعیین شده؛ مثلا دین و زندگی 17  دقیقه، عربی 20 دقیقه، شیمی 35 دقیقه ، ریاضی 47 دقیقه و … . بیایم ریاضی رو تشریح کنیم.

خود درس ریاضی 30 تست رو تو کنکور به خودش اختصاص می‌ده و برای هر تست، داوطلب 94 ثانیه فرصت داره که تست رو حل کنه.

عکس بالا رو نگاه کنید. فرض کنید سر جلسه ی کنکور هستید، کلی استرس هم دارید، زمان داره میره و شما سر درس ریاضی هستید.

با اون همه استرس باید اول صورت سؤال رو بخونید و متوجهش بشید، حالا درسنامه ی مربوط به سؤال رو تو ذهنتون به یاد بیارید، فرضیات رو وارد کاغذ کنید،

وارد محاسبات بشید و …. . آیا واقعا همه ی این موارد تو 94 ثانیه امکان پذیره؟

اما اگر داوطلبی هستید که مدت زمان کمی تا کنکور زمان دارید توصیه می‌کنم مقاله مباحث پرتکرار ریاضی کنکور تجربی را نیز از همین سایت مطالعه کنید که در یک ویدیو حدود 10 دقیقه ای یک مشاوره تخصصی در مورد درس ریاضی توضیح داده شده که به شدت در مطالعه این درس به شما کمک خواهد کرد.

کنترل زمان در جلسۀ آزمون:

کنترل زمان در جلسه آزمون

به طور کلی و با تجربه ای که از دوران کنکور دارم مهم ترین نکته برای کنترل زمان، آشنایی با روش های تست زنی برای هر درس می باشد که در این مقاله یک روش تست زنی ریاضی کنکور را در اختیار شما عزیزان قرار میدم تا اصل ماجرا بیاد دستتون.

اگه موافق باشید یک تست از کنکور تجربی 97 و درس ریاضی رو براتون با دوتا روش حل می کنم تا متوجه بشید که منظور از روش تست زنی ریاضی کنکور و تاثیر این روش بر کنترل زمان به چه شکله. از طرفی یادتون باشه شما اولین کاری که باید انجام بدید اینه که با الفبای کنکور یعنی بودجه بندی هر درس آشنا باشید که مقاله مربوط به بودجه بندی ریاضی کنکور رو از همین سایت می‌تونید بخونید.

پروژه شصت چهل حرف آخر:

ممکنه در بازه زمانی الان آمادگی لازم برای کنکور را کسب نکرده باشید اما نگران نباشید. فقط در 100 روز پرونده کل کنکور با 20 بار مرور را خواهید بست که این موضوع با پروژه 6040 حرف آخر امکان پذیر است. برای کسب اطلاعات لازم در رابطه با پروژه 6040 حرف آخر و ایجاد یک معجزه در نحوه مطالعه و تست زنی خود برای کل دروس کافی است وارد صفحه پروژه 6040 حرف آخر شوید یا همین الان با شماره تماس حرف آخر 02166576182 تماس بگیرید تا یک مشاوره فوق العاده دریافت کنید.

نحوه تست زنی ریاضی کنکور

تجربی 97) دو تاس را هم زمان پرتاب می‌کنیم. با کدام احتمال مجموع دو عدد مضرب 4 می‌باشد؟

نحوه تست زنی ریاضی کنکور

خب جواب بالا رو به دقت نگاه کنید. آیا واقعا برای همچین پاخی سر جلسه ی کنکور فضا و زمان در اختیار دارید؟

اگه بخواید برای تک تک سؤالات هچین پاسخی بنویسید فقط فرصت حل 5 سؤال را خواهید داشت.

الان در قالب یک ویدیو نحوه تست زنی ریاضی کنکور مبحث احتمال رو در اختیار شما عزیزان قرار میدم و با دیدن این روش یک تست قطعی از کنکور رو به خودتون اختصاص میدید.

و همچنین درخواست دارم ازتون که حتما روش تشریحی که براتون نوشتم با این روش تست زنی ریاضی کنکور که در این ویدیو یاد میگیرید مقایسه کنید.

 

خب امیدورام همونطور که وعده داده بودم نحوه تست زنی ریاضی کنکور و نحوه مدیریت زمان رو یاد گرفته باشید و با این روش یه تست قطعی از کنکور رو به خودتون اختصاص بدید.

 

لینک های کوتاه این مطلب

https://is.gd/y7W2jk

https://b2n.ir/424446

https://tinyurl.com/y6abb5b2
https://bit.ly/32yXPe7
guest
10 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
دریافت 20% محصولات

20 درصد از محصولات حرف آخر را به صورت رایگان و فقط با پرداخت هزینه ارسال دریافت کنید.

ارسال پایه و رشته تحصیلی به:

پیشنهادات ویژه
آخرین مقالات

این مقاله ها را هم بخوانید:

به بالای صفحه بردن