روش تست زنی ریاضی کنکور را همین الان یاد بگیرید!!!

به قول یک دوست که خود او هم جزو رتبه برتر‌ها بود و همیشه می‌گفت: اگه کنکور به جای این‌ از 8 صبح تا 12 ظهر باشد از 8 صبح تا 6 عصر برگزار می‌شد، همه رتبه‌هاشون تک رقمی و دو رقمی می‌شد. درک این حرف برای من خیلی سخت بود و اصلا متوجه منظورش نمی‌شدم تا وقتی که روز موعود رسید و رفتم سر جلسه ی کنکور. کامل آماده بودم برای تمام درسا، برای اکثر تستا، درسنامه ها رو مسلط بودم ولی در دو تا درس گیر افتادم. یکی زبان بود که زمان کم آوردم و نتوانستم به 5 تا تست اصلا نگاه کنم و یکی هم برای شیمی این اتفاق برایم افتاد.

یه ماه از آن روز گذشت و رتبه ها آمدند. جواب زحماتم را گرفتم و رتبه‌ام 958 شد ولی همیشه حسرت یه چیزی روی دلم می‌ماند. حسرت اینکه اگر فقط 5 دقیقه وقت برایم می‌‌ماند و به 5 تا تست دیگر جواب می‌دادم الان رتبه‌ام زیر 500 می‌شد. قصدم از نوشتن این مقاله هوشیار کردن شما عزیزان است که راه اشتباهی که من آن دوران رفتم را شما تکرار نکنید. پس امروز در سایت مرکزی حرف آخر برای شما جنجالی ترین روش تست زنی ریاضی را آموزش می‌دهم.

یادتان باشد فرق بین رشته های پزشکی با پرستاری می‌تواند در 5 تست باشد و همین 5 تست سرنوشت شما ر تغییر می‌دهد. پس حوصله به خرج بدید و مطلب زیر را تا انتها بخوانید اگر می‌خواهید سرنوشت خودتان را در کنکور تغییر بدهید. درضمن توصیه می‌کنم در کنار این مقاله، حتما مقالات زیر که کاملا آپدیت هستند و مرتبط به ریاضی را هم از دست ندهید:

تاثیر ریاضی در کنکور تجربی و ریاضی

نحوه پاسخگویی به سوالات ریاضی کنکور

طرز فکر اشتباه در رابطه با درس ریاضی این است که نظر عامه بر روی ضریب درس ریاضی است اما باید بدانید که تاثیر یک درس تنها به ضریب آن وابسته نیست بلکه عوامل دیگری هم بسیار موثر هستند از جمله نحوه پاسخگویی داوطلبان به آن درس. در تصویر بالا وضعیت نامطلوب داوطلبان را در پاسخگویی به تست های ریاضی کنکور در رشته تجربی می‌توانید مشاهده کنید. اما این آمار چه کمکی به داوطلب خواهد کرد؟ تاثیر ریاضی در کنکور تجربی را نشان می‌دهد که در مقایسه با نحوه پاسخگویی داوطلبان به درس زیست به شدت وضعیت نامطلوبی دارد و همین موضوع باعث شده است تا درس ریاضی از زیست هم اهمیت بالاتری داشته باشد. درضمن اگر به دنبال اطلاع از آخرین تغییرات کنکور سراسری و نحوه برگزاری هستید توصیه می‌کنم مقاله نحوه برگزاری کنکور 1402 را هم در سایت مشاوره کنکور از دست ندهید.

اما یک خبر ویژه برای شما عزیزان؛ در هر سطحی که هستید حتی اگر ده سال از کنکور فاصله گرفته اید ما به شما کمک می کنیم بهترین نتیجه ممکن را کسب کنید. هدیه ویژه ما برای شما یک جلسه مشاوره رایگان با برترین کارشناسان تحصیلی می باشد. برای برخورداری از این مشاوره ویژه کافیست همین الان فرم زیر را پر کنید تا در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم و به صورت کامل مشکلات شما در زمینه آموزش درس ریاضی را حل کنیم. 

مامندی-مشاوره

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

افزایش درصد ریاضی کنکور با یک تکنیک منحصر بفرد

چگونه درصد ریاضی خود را افزایش دهیم؟ افزایش درصد ریاضی آزمون و کنکور از معضلات بسیاری از دانش آموزان است و باعث شده هزینه های اضافی را برای منابع پرداخت کنند اما قبل از حل هر مشکلی باید ریشه آن را پیدا کرد و به یاد داشته باشید که با هزینه کردن بی هدف چیزی حل نخواهد شد. عامل درصد پایین دانش آموزان در درس ریاضی عدم آشنایی با پیش نیاز های این درس است.

با تجربه هایی که من چندین سال به عنوان یکی از اعضای لیست مشاوران حرف آخر دارم که حاصل ارتباط با صد ها دانش آموز است مشکل اصلی دانش آموزان در درس ریاضی مطالعه این درس به صورت پایه به پایه است یعنی از سال دهم مطالعه این درس را شروع می‌کنند؛ دلیل اشتباه بودن این روش هم ارتباطی است که بین مباحث ریاضی کنکور وجود دارد.

مباحث ریاضی به دو دسته مستقل و زنجیر وار تقسیم می‌شود و از طرفی مطالب زنجیروار همانگونه که از اسم آن ها پیداست مانند یک زنجیر به همدیگر متصل هستند به عنوان مثال در مباحث تابع و حد و معالات ما با مثلثات سر و کار خواهیم داشت پس باید قبل از این مطالب مثلثات مطالعه شود یا برای پاسخ به تست های تابع اصل کاری تعیین دامنه است که با حل نامعادله و تعین علامت این کار انجام می‌شود پس قبل از این تابع باید معادله و نامعادله مطالعه شود که متاسفانه حتی در آزمون ها هم معادلات را بعد از تابع می‌آورند. 

راستی اگر در برنامه‌ریزی با مشکلاتی مواجه هستید یک خبر خوب برای شما عزیزان دارم. در یک مقاله به شدت عالی آموزش عملی و قدم به قدم برنامه‌ریزی رشته تجربی آموزش داده شده و برای دسترسی فقط کافیست از لینک برنامه ریزی برای کنکور تجربی 1402 رایگان  استفاده کنید.

تکنیک‌های تست زنی ریاضی کنکور

تکنیک‌های تست زنی ریاضی کنکور و همچنین اطلاع از روش تست زنی ریاضی کنکور به دو عامل درسنامه تستی و عملکرد خود داوطلب برمی‌گردد. داوطلب باید روش هایی را بلد باشد که سرعت تست زنی او را افزایش دهد اما خب مشکلی که اینجا پیش می‌آید بعد از مدتی حجم فرمول هایی که بلد است خیلی بالا می‌رود و به خاطر سپردن آن ها دشوار است.

اما در ریاضی حرف آخر شما دیگر تکنیک یاد نخواهید گرفت بلکه الگوهایی را یاد خواهید گرفت که تمامی سوالات یک مبحث را در کوتاه ترین زمان ممکن می‌توانید با آنها حل کنید که در ادامه یک نمونه از تدریس ریاضی حرف آخر را می‌توانید مشاهده کنید و باز هم در رابطه با روش های تست زنی ریاضی کنکور حرف خواهیم زد.

اما صبر کنید. موسسه حرف آخر به مدت محدود یک پنجم از کل محتواهای آموزشی خود شامل آموزش، آزمون و مشاوره را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان قرار می دهد که در طی پنج روز استفاده از این منبع علاوه بر اینکه بهترین روش های تست زنی کنکور را یاد خواهید گرفت قادر خواهید بود به 40 تست قطعی از کنکور نیز پاسخ دهید و تمامی این اتفاقات تنها در 5 روز رخ خواهد داد. برای استفاده از این فرصت بی‌نظیر همین الان فرم زیر را پر کنید و 40 تست قطعی کنکور را برای خود تضمین کنید.

مامندی-کنکور-رایگان

%20 محصولات حرف آخر به صورت رایگان

بهترین منبع برای افزایش سرعت تست زنی ریاضیات کنکور 

سر جلسه ی کنکور برای هر درس زمان خاصی تعیین شده است، مثلا دین و زندگی 17  دقیقه، عربی 20 دقیقه، شیمی 35 دقیقه ، ریاضی 47 دقیقه و … . بیاییم ریاضی را تشریح کنیم.

خود درس ریاضی 30 تست را در کنکور به خود اختصاص می‌دهد و برای هر تست، داوطلب 94 ثانیه فرصت دارد که تست را حل کند.

فرض کنید سر جلسه ی کنکور هستید، کلی استرس هم دارید، زمان دارد جلو می‌رود و شما سر درس ریاضی هستید.

با آن همه استرس باید اول صورت سؤال را بخوانید و متوجه آن شوید، حالا درسنامه مربوط به سؤال را در ذهنتان به یاد بیاورید، فرضیات را وارد کاغذ کنید،

وارد محاسبات شوید و …. . آیا واقعا همه ی این موارد تو 94 ثانیه امکان پذیره؟

اما اگر داوطلبی هستید که مدت زمان کمی تا کنکور زمان دارید توصیه می‌کنم مقاله مباحث پرتکرار ریاضی کنکور تجربی را نیز از همین سایت مطالعه کنید که در یک ویدیو حدود 10 دقیقه ای یک مشاوره تخصصی در مورد درس ریاضی توضیح داده شده که به شدت در مطالعه این درس به شما کمک خواهد کرد.

کنترل زمان در جلسۀ آزمون:

به طور کلی و با تجربه ای که از دوران کنکور دارم مهم‌ترین نکته برای کنترل زمان، آشنایی با روش های تست زنی برای هر درس می‌باشد که در این مقاله یک روش تست زنی ریاضی کنکور را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهم تا اصل ماجرا را متوجه شوید.

اگه موافق باشید یک تست از کنکور تجربی و درس ریاضی را برایتان با دو روش حل می‌کنم تا متوجه شوید که منظور از روش تست زنی ریاضی کنکور و تاثیر این روش بر کنترل زمان به چه شکل است. از طرفی یادتان باشد شما اولین کاری که باید انجام دهید این است که با الفبای کنکور یعنی بودجه‌بندی هر درس آشنا باشید که مقاله مربوط به بودجه بندی ریاضی کنکور رو از همین سایت می‌توانید بخوانید.

پروژه شصت چهل حرف آخر:

ممکن است در بازه زمانی الان آمادگی لازم برای کنکور را کسب نکرده باشید اما نگران نباشید. فقط در 100 روز پرونده کل کنکور با 20 بار مرور را خواهید بست که این موضوع با پروژه 6040 حرف آخر امکان پذیر است. برای کسب اطلاعات لازم در رابطه با پروژه 6040 حرف آخر و ایجاد یک معجزه در نحوه مطالعه و تست زنی خود برای کل دروس کافی است وارد صفحه پروژه 6040 حرف آخر شوید یا همین الان با شماره تماس حرف آخر 02166576182 تماس بگیرید تا یک مشاوره فوق العاده دریافت کنید.

نحوه تست زنی ریاضی کنکور

نحوه تست زنی ریاضی کنکور یک موضوع بسیار پر اهمیت است که خیلی از دانش آموزان از آن غافل هستند. شاید در نگاه اول با بررسی ضریب دروس احساس کنید که ریاضی کم اهمیت ترین درس اختصاصی می باشد. اما به یاد داشته باشید ضریب، تنها پارامتر موثر در تعیین اهمیت یک درس نیست و عوامل دیگری نیز در اینجا اهمیت دارند که یکی از آن ها نحوه پاسخگویی داوطلبان به سوالات هر درس می باشد و متاسفانه درس ریاضی کنکور در بین تمامی دروس نامطلوب ترین آمار پاسخگویی را به خود اختصاص داده است.

به عنوان مثال در سال 98 حدود نصف شرکت کنندگان رشته تجربی درس ریاضی را منفی زدند و همین موضوع باعث ایجاد نوعی انحراف معیار در این درس شد و اهمیت آن را به شدت بالا برده است. شاید باور نکنید اما در سال 98 اهمیت درس ریاضی حتی از زیست هم بیشتر بود که این موضوع اثبات نیز دارد. ممکن است با شنیدن این موضوع ترس وجود شما را فرا گیرد اما باید بدانید که موفق در کنکور فردی است که از نقطه ضعف سایرین به نفع خود استفاده کند که یکی از این نقاط ضعف درس ریاضی می باشد.

شما با یادگیری نحوه تست زنی ریاضی کنکور و همچنین بهترین روش تست زدن ریاضی کنکور می‌توانید پله های موفقیت را به سادگی طی کنید. ویدیو بالا یکی از روش های تست زنی ریاضی کنکور می باشد که تنها با مشاهده همین ویدیو شما می‌توانید یک تست قطعی از کنکور را برای خود تضمین کنید و البته با بهترین روش تست زنی ریاضی کنکور نیز آشنا شوید.

روش های تست زنی سریع ریاضی

خب در این قسمت هم با با روش های تست زنی سریع ریاضی بیشتر آشنا شویم. مهم‌ترین پارامتر ممکن در رسیدن به درصد بالا در درس ریاضی کنکور استفاده از یک منبع خوب است که بهترین روش های تست زنی سریع ریاضی کنکور را آموزش داده باشد. اما چندین نکته را نیز در مورد بهترین تکنیک های ریاضی کنکور برای حل تست ها حائز اهمیت است.

یکی از آن ها تعداد روش های آموزش داده شده می‌باشد. عده زیادی بر این باور هستند که هر چقدر تعداد نکات تست زنی ریاضی که بلد باشند بیشتر باشد می‌توانند نتیجه خیلی بهتری در درس ریاضی کسب کنند. اما من به عنوان فردی که سابقه شرکت در کنکور را داشته و موفق به کسب رتبه 958 نیز شده است یکی از تجربیاتم سر جلسه کنکور بوده است. زمانی که دفترچه سوالات جلوی فرد قرار داده می‌شود از شدت استرس حتی نام خود را نیز فراموش خواهد کرد پس بهتر است که تعداد روش های تست زنی سریع ریاضی که یاد خواهید گرفت کمتر و جامع تر باشد تا بتوان نتیجه خوبی را کسب کرد.

در این قسمت از مقاله یک هدیه دیگر هم برای شما داریم و آن هم حل تست مربوط به ویدیو قبلی می‌باشد که با مشاهده آن به صورت عینی روش‌های تست زنی سریع ریاضی برای مبحث ریشه و راس تابع درجه 2 یاد خواهید گرفت اما منظور از روشهای تست زنی سریع ریاضی کنکور یک الگو می‌باشد که با کمک آن کل سوالات مربوط به این مبحث را می‌توانید حل کنید.

شاید رسیدن به درصد 100 در درس ریاضی کنکور برای عده زیادی یک رویا دست نیافتنی باشد اما جالب است بدانید در کنکور سراسری 99 که سوالات درس ریاضی جزو چالشی ترین سوالات ممکن بودند آقای محمد محمدی پور با کمک تکنیک های ریاضی کنکور برای حل سوالات که با کمک پکیج ریاضی حرف آخر و تدریس استاد مهران قاسمی و استاد عبدالرضا منتظری آموزش دیده بود موفق به کسب درصد 100 در درس ریاضی کنکور شد؛ اگر شما هم به دنبال فهمیدن راز موفقیت آقای محمد محمدی پور هستید حتما مقاله مصاحبه با رتبه های برتر حرف آخر را مشاهده کنید که در این مقاله آقای محمدی پور راز موفقیت خود در کنکور و درس ریاضی را افشا می‌کند.

تکنیک تست زنی ریاضی انسانی

اما در مورد تکنیک های تست زنی ریاضی انسانی نیز نکات جالبی وجود دارد. نکته اول درس ریاضی در رشته انسانی جزو دروسی است که دانش آموزان در یادگیری مشکلات عمده ای دارند و اصلا نحوه مطالعه برای این درس را بلد نیستند و به جای یادگیری تکنیک تست زنی ریاضی انسانی به دنبال معجزه برای یادگیری این درس هستند که امکان پذیر نیست و صد البته قبل از یادگیری روش تست زنی ریاضی انسانی باید به صورت کامل این درس را شناخت.

ریاضی رشته انسانی در سه پایه دهم تا دوازدهم وجود دارد. ریاضی رشته انسانی در پایه دهم دارای 5 فصل و در پایه یازدهم دارای 3 فصل و در پایه دوازدهم نیز دارای 3 فصل می‌باشد یعنی در کل یک داوطلب انسانی با 11 فصل مواجه است که بخشی از آن مربوط به مبحث آمار و احتمال و الگو و تابع می‌باشد که واقعا مباحث بسیار سختی نیستند.

اما اگر بخواهیم یک تکنیک تست زنی ریاضی انسانی را اینجا بررسی کنیم آن تکنیک مربوط به تحلیل پاسخنامه سوالات ریاضی می‌باشد. نکته اول این است که ریاضی یک درس محاسباتی می‌باشد و اگر به دنبال کشف بهترین روش تست زنی ریاضی انسانی هستید توصیه ما برای شما این است که تا جایی که می‌توانید تست حل کنید. از اشتباه بودن جواب هایتان نگران نباشید و حتی مشتاق باشید که پاسخ های اشتباه بدهید زیرا در این صورت با تحلیل پاسخنامه سوالات مشکل شما برطرف خواهد اما در غیر این صورت اگر پاسخ سوالات را تحلیل نکنید ممکن است سوالی که در آن اشکال دارید در کنکور نیز طرح شود و آن جا نیز نتوانید عملکرد خوبی داشته پس تا جایی که می‌توانید به تحلیل پاسخ نامه تست های ریاضی بپردازید تا هم تسلط کاملی را پیدا کنید و هم اینکه تکنیک تست زنی ریاضی انسانی را نیز از تحلیل پاسخ ها بدست بیاورید.

سوالات متداول در مورد روش تست زدن ریاضی و روش تست زنی ریاضی انسانی

بهترین روش تست زنی ریاضی کنکور چیست؟

داخل این مقاله به صورت تخصصی در مورد روش تست زدن ریاضی کنکور توضیح داده شده است. وارد شوید و به صورت کامل مطالعه کنید.

بهترین منبع برای مطالعه ریاضی کنکور چیست؟

اگر می خواهید در کمتر از یک ماه حتی از سطح زیر صفر بهترین نتیجه را در درس ریاضی کنکور کسب کنید همین الان عبارت “مشاوره مامندی” را به سامانه 10002907 ارسال کنید تا سرنوشت ریاضی کنکور خود را تغیر دهید.

آیا خواندن این مقاله به ما روشهای تست زنی سریع ریاضی را نیز یاد می دهد؟

بله می توانید ویدیو های این مقاله را نیز مشاهده کنید که به شما روشهای تست زنی سریع ریاضی را یاد خواهد داد.

ضریب ریاضی در کنکور تجربی چه قدر است؟

ریاضی در کنکور تجربی ضریب 6 دارد. 

داخل این مقاله در مورد روش تست زنی ریاضی انسانی هم توضیح داده شده است؟

بله به صورت کامل توضیحات مربوط به روش تست زنی ریاضی انسانی هم  ارائه شده است.

لینک های کوتاه این مطلب

https://is.gd/y7W2jk

https://b2n.ir/424446

https://tinyurl.com/y6abb5b2
https://bit.ly/32yXPe7
2.7/5 - (3 امتیاز)
guest
12 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!