نظرات دانش آموزان درباره حرف اخر

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
نظر دانش آموزان درباره حرف آخر

نظرات دانش آموزان درباره حرف اخر

اما به سراغ نظرات دانش آموزان درباره حرف اخر برویم. موسسه حرف آخر که از سال ۱۳۹۰ مشغول به فعالیت در زمینه کنکور است و توانسته است در مدت زمان کوتاه اعتبار و جایگاه بالایی در بین داوطلبان کنکور کسب کند.اما خب اعتبار هر سازمان یا نهاد یا موسسه ای بستگی به نظر مخاطبان آن مجموعه دارد. به همین دلیل امروز تصمیم گرفتیم در یک نوشته نظر کل داوطلبان در رابطه موسسه حرف اخر را به صورت متنی و اسکرین نظر دانش اموزان در مورد حرف آخر را در اختیارتان قرار دهیم که تا شما هم تاثیراتی را که این موسسه حرف اخر و مشاورین حرف آخر برروی دانش آموزا دارند را به صورت عینی مشاهده کنید و تا در انتخاب بهترین منبع کنکور و بهترین مشاوره کنکور شما را یاری کنیم.

برای تماس با حرف اخر و مشاورین حرف آخر می‌توانید از طریق شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ اقدام کنید تا بخش هایی از مشاوره و روش تدریس به صورت کاملا رایگان برای شما ارسال شود و مشاورین مجموعه شما را در انتخاب و  تهیه منابع راهنمایی کنند.

نظرات دانش آموزان درباره حرف اخر:

تعداد داوطلبانی که با حرف آخر پیش می‌روند بسیار زیاد است و اما در این مقاله نظرات دانش آموزان در رابطه با حرف اخر که با مشاورین ارشد مجموعه یعنی شایان مامندی ، مریم فرزی و حدیث قمری در ارتباط بوده اند را در اختیارتان قرار خواهیم داد. تمامی این نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر کاملا صادقانه و بدون هیچ گونه اغراقی است امیدوارم که نظر دانش آموزان درباره حرف آخر برایتان مفید باشد. در ضمن برای ارتباط با مشاورین رتبه برتر حرف اخر هم از طریق لینک قبلی و همچنین شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ اقدام کنید.

اما اگر خودتان نیز دانش آموز حرف اخری هستید و تجربه استفاده از محصولات فروشگاه حرف آخر را دارید حتما نظر خود را بدون هیچ اغراقی در مورد حرف آخر برای ما در کامنت بنویسید تا سایر عزیزان نیز بتوانند از تجربه شما استفاده کنند.

نظر رتبه های برتر در مورد حرف آخر و دینی استاد یوسفیان پور:

مشاهده ویدیوهای بالا از واجب ترین کار هاست و داوطلب کنکوری هستید یا والدین داوطلب کنکور ویدیو بالا را مشاهده کنید و از زبان نگار یوسفی، فرناز باقری و سامران ابراهیم پور بشنوید که چگونه و در چند دقیقه توانستند دینی کنکور را صد بزند.

نظر داوطلبان در مورد مشاوره شایان مامندی:

خب در این قسمت به سراغ مشاوره نظر دانش آموزان در مورد مشاوره شایان مامندی (یعنی خود من) خواهیم رفت و با شما عزیزان در اشتراک خواهیم گذاشت.

نقد حرف آخر از نظر دانش آموزانی که با این مجموعه پیش رفته اند: 

 

ممکن است مطالب زیادی را در رابطه با نقد حرف آخر خوانده باشید. نظرات مثبت و یا منفی فراوانی را شنیده باشید اما یادتان باشد تنها فردی می‌تواند نقد حرف اخر را انجام دهد که واقعا از منابع این موسسه استفاده کرده باشد. نقد موسسه حرف اخر را در اسکرین های بالا که یکی از دانش آموز های شایان مامندی است را مشاهده می‌کنید که به خوبی نقد موسسه حرف اخر را انجام داده است و نشان ‌دهنده مزیت استفاده از منابع حرف آخر است. در ادامه بازهم مطالبی این چنین از نقد موسسه حرف آخر را خواهیم گذاشت.

 

نظر دانش آموزان درمورد حرف اخر:

نظر دانش آموزان درمورد حرف اخر

اولین قسمت از نظر دانش آموزان در مورد حرف اخر را اختصاص خواهیم داد به بخش دین و زندگی.

+ نظرتون در مورد دینی استاد یوسفیان پور و کمکی که تا اینجای کار بهتون کرده رو‌ ممنون میشم بدون اغراق بگید

– من از زمانی که از پکیج های جامع استاد پوسفیان پور استفاده میکنم سرعت مطالعه ام در دینی بسیار زیاد شده به طوری که قبل تهیه این پکیجا من برای هر درس دینی باید یک هفته وقت میزاشتم تا بتونم آیات و متن درسو ریز به ریز حفظ کنم و با کلی دوره بتونم تازه تسلط روی اون مبحثو به دست بیارم
اما از وقتی که با ۱۴ الگو پیش میرم با حفظ کردنو این حرفا خدافظی کردم
نه آیه ای حفظ میکنم نه متنی
یه الگو در قالب داستان یاد میگیرم که همون الگو رو روی کتاب درسی پیاده میکنم و باعث شده که درسو درکش کنم نه حفظش
از طرفی ساعت مطالعم داخل دینی خیلی خیلی کم شده مثلا اگه یک درسو بدون پک استاد یوسفیان پور داخل ۵ ساعت میخوندم (تازه بعد یک ماه یادمم میرفت)
الان همون درسو با پک استاد یوسفیان پور داخل ۲ ساعت تموم میکنم تازه با کلی مرور و حل تست سراسری
خلاصه اینکه این پکیجا کاری کرد که من به این اعتماد به نفس برسم که بگم دینیو باید بالای ۹۰ بزنم

نظر دانش آموزان در مورد موسسه حرف آخر:

نظر دانش آموزان در مورد موسسه حرف آخر

+ خدا قوت
یک ماهه دینی دهم تموم شد
مابقی حجمش کمتره و زودتر هم تموم میشه

– [In reply to Shayan mamandi]
بله دینی دوم کامل تموم شده ☺️فیزیک هم دو تا فصل شاخ پیش در حال تموم شدنه.ریاضیم هم مثلثات تابع تمام و معادله هم در حال اتمامه.شیمی هم تقریبا این هفته دو فصل دوم تموم میشه ادبیات هم کل درسنامه ارایه تمام شده و درحال تست زدنم.و زبان فارسی تکواز و وازه تموم شده و تست میزنم فقط قرابت و لغت هن هر روز میخونم. عربی قواعد اول و دوم کامل تموم شده و قواعد سوم و ترجمه مونده.زبانم هم گرامر ی و درس به درس جلو میرم 💪🏿💪🏿💪🏿💪🏿💪💪💪💪

نظرات دانش آموزان در مورد حرف آخر:

نظرات دانش آموزان در مورد حرف آخر

و بازهم نظرات دانش آموزان در رابطه مورد حرف آخر

شکوهی, [۰۹.۱۰.۱۹ ۲۲:۵۱]
من واقعا عاشق اقای یوسفیان پورم 😍

شکوهی, [۰۹.۱۰.۱۹ ۲۲:۵۱]
خیلی خوب درس میده دینی رو

شکوهی, [۰۹.۱۰.۱۹ ۲۲:۵۱]
عالی

Shayan mamandi, [09.10.19 22:52]
[In reply to شکوهی]
خداروشکر انشالله نتیجه ش رو تو کنکور با دینی بالای ۹۰ میبینید

شکوهی, [۰۹.۱۰.۱۹ ۲۲:۵۳]
خیلی دلم میخاد استاد منتظری رو ببینم

شکوهی, [۰۹.۱۰.۱۹ ۲۲:۵۳]
فک کنم تنها راهم این باشه که رتبه برتد شم برم برنامه پیششون بشبنم 😅💪🏻💪🏻

نظر رتبه های برتر در مورد حرف آخر و دینی استاد یوسفیان پور:

مشاهده ویدیو بالا از واجب ترین کار هاست و داوطلب کنکوری هستید یا والدین داوطلب کنکور ویدیو بالا را مشاهده کنید و از زبان فرناز باقری بشنوید که چگونه و در چند دقیقه توانست دینی کنکور را صد بزند.

شایان مامندی مشاور ارشد حرف آخر:

 

 

مشاوره شایان مامندی

بهترین مشاور حرف آخر

بهترین مشاورین حرف آخر

مشاورین حرف آخر

بهترین مشاوران موسسه حرف آخر

لیست مشاورین حرف آخر

دوستان کنکوری خوبم تمامی پیام هایی که تا اینجای کار مشاهده کردید گوشه ای از نظرات دانش آموزان حرف اخر در رابطه با محصولات حرف آخر و مشاوره حرف آخر است و تمامی این نظرات بدون اغراق هستند. اما بع سراغ نظر داوطلبان حرف آخر که با مشاور ارشد خانم فرزی کار کرده اند خواهیم رفت.عده زیادی از این دوستان که سال قبل با ما پیش رفتند توانستند جایگاه خوبی کسب کنند و به عنوان رتبه برتر حرف آخر به برنامه های تلویزیونی دعوت شوند که مصاحبه کامل با آنها و نظر رتبه های برتر حرف آخر را از لینکی که برایتان قرار داده ایم از همین سایت می‌توانید مشاهده کنید.

اگر خواهان ارتباط با مشاور مامندی هستید می‌توانید با شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید یا از طریق شماره تماس مستقیم ۰۹۱۲۰۰۶۷۶۹۲ اقدام کنید.

دلیل رضایت داوطلبان از آقای مامندی چیست؟

نظرات درمورد حرف آخر

 

آقای مامندی حدود ۳ سال است که در زمینه مشاوره فعالیت دارد و مهمترین نکته در مورد آقای مامندی تسلط کامل او برروی منابع موسسه حرف آخر می باشد که دوران کنکور از این منابع استفاده کرده است و با مشاوره حرف آخر و منابع به صورت کامل آشنایی دارد همچنین یکی از فعالان در حوزه تولید محتوای آموزشی می‌باشد که محتواهای جذابی را برای دانش آموزان تولید کرده است از جمله تحلیل درصد های کنکور و روابط پیش نیاز و همنیاز مابین دروس کنکور به خصوص در دروس اختصاصی و همین راهنمایی های او موجب شده است تا داوطلبان کنکور حس خوبی نسبت به این مشاور داشته باشند و از تجربیات او برای کنکور استفاده کنند.از جمله کارهای آقای مامندی تولید محتوای آموزشی نیز می‌باشد که برای مشاهده ویدیو های ایشان می‌توانید به کانال شایان مامندی آپارات مراجعه کنید.

نظرات داوطلبان در مورد حرف آخر:

دینی مصور استاد یوسفیان پور دینی 6040 استاد یوسفیان پور دینی مصور حرف آخر دینی 6040 حرف آخر

در تصاویر بالا می‌توانید نظر داوطلبانی که از  حرف آخر  استفاده کرده اند را مشاهده کنید.

مریم فرزی مشاور ارشد حرف آخر:

مشاور مریم فرزی

و اما این هم نظر دانش آموزان در مورد موسسه حرف آخر که با خانم مریم فرزی مشاور ارشد مجموعه پیش رفته اند. تمامی این داوطلبان نظر صادقانه خود را در رابطه با موسسه حرف آخر و منابع این موسسه نوشته اند.

برای ارتباط با خانم مریم فرزی همین الان فرم زیر را پر کنید تا سریعا با شما ارتباط برقرار کنند.

 

حدیث قمری مشاور ارشد حرف آخر:

نظرات در رابطه با حرف آخر حدیث قمری حدیث قمری مشاور ارشد حرف آخر

این هم از نظرات دانش اموزان در مورد حرف آخر که با خانم قمری مشاور ارشد مجموعه پیش رفته اند. برای دریافت مشاوره با خانم قمری هم کافی است فرم زیر را پر کنید.

نظر رتبه های برتر در مورد حرف آخر:


اما خب تا الان نظر دانش آموزان حرف آخری را در رابطه با منابع حرف آخر که قیمت آن ها را در لیست قیمت محصولات حرف آخر می‌توانید مشاهده کنید خواندیم. الان به سراغ نظر رتبه های برتر در رابطه با محصولات حرف آخر خواهیم رفت. در ویدیو های بالا شما نظر رتبه های برتر در مورد حرف آخر را می‌توانید مشاهده کنید.

 

تماس-با-مامندی

این اعلان را به اشتراک گذارید

نظرات (22)

 • behzad پاسخ

  slm
  vgn awli hast hame chi…tadris ha ham mahsulat mmnon

  11 فوریه 2020 در 01:18
 • ریحانه غلامی پاسخ

  برنامه ریزی و مشاورتون به چه صورتی هست میشه بیشتر توضیح بدین ممنون

  11 فوریه 2020 در 01:20
 • نفیسه مولودی پاسخ

  آموزشی برای فعال سازی پکیج ها رو دارید ممنون میشم بفرستید😊

  11 فوریه 2020 در 01:23
 • هدیه مرتضوی پاسخ

  افرادی هستند که با استفاده از پکیج هاتون بتونند رتبه عالی کسب کنند؟؟؟

  11 فوریه 2020 در 01:24
 • علی یاری پاسخ

  واقعا خسته نباشید میگم بهتون واسه این همه تلاشتون برای دانش آموزان…با دیدن این همه نظر دیدم نسبت به حرف آخر تغییر کرد برای خرید و مشاوره حتما مزاحمتون میشم

  11 فوریه 2020 در 01:27
  • شایان مامندی پاسخ

   سلام و درود. خیلی ممنونم ازتون باعث خوشحالی ماست که دیدتون تغیر کرده.

   13 فوریه 2020 در 15:41
 • کیمیا پاسخ

  سلام خسته نباشید…قیمت پکیج هاتون رو میشه بگید ممنون

  11 فوریه 2020 در 01:29
 • ملیسا پاسخ

  جزوات مخصوص هر پکیج رو از چه طریقی میشه تهیه کرد؟

  11 فوریه 2020 در 01:30
  • شایان مامندی پاسخ

   کنار محصولات جزوه رایگان ارسال میشه اما اگه به هردلیلی جزوه تون گم یا خراب شده از طریق شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ میتونید اقدام کنید

   13 فوریه 2020 در 14:19
 • کوثر پاسخ

  حرف آخر تو شهر های دیگه هم نمایندگی داره مثل تبریز؟؟چون برای خرید نمیشه رفت تهران بی زحمت بگید ممنون

  11 فوریه 2020 در 01:32
  • شایان مامندی پاسخ

   بله توی سایر شهر های از جمله تبریز و چند شهر دیگه نمایندگی داره. دانش آموزان تبریزی می‌تونن از آدرس نصف راه- برج ستاره باران- طبقه ۶ – واحد ۶۸ مراحعه کنید. برای سایر شهر ها هم از طریق شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ ادرسشو میتونید بگیرید

   13 فوریه 2020 در 14:16
 • لیلا قنبری پاسخ

  سلام آقای مامندی وقتتون بخیر…واقعا دستتون درد نکنه حقا که مشاورتون عالی هست هر جلسه که میرم آزمون ها رفته رفته درصد هام میره بالا ممنونم

  11 فوریه 2020 در 01:34
  • شایان مامندی پاسخ

   بزرگترین دلیل خوشحالی من نظر شما عزیزانه. امیدوارم نتیجه تمام تلاش هاتونو دریافت کنید.

   13 فوریه 2020 در 14:15
 • امین پاسخ

  سلام جناب مامندی .قربان من پیام دادم موسسه.خانمی زنگ زد و گفت پک هدیه ۶۰۴۰رو میفرستیم براتون و خلاصه پول پست رو زدم کارت جناب منتظری.مسئله ای که هست اینه من چن تا سوال از مشاورم پرسیدم ولی جواباشون خیلی معقول نمییومد به ذهنم مثلا گفتن با ۶۰۴۰کنکورو ۸۰درصد میتونید بزنید و برای ۱۰۰زدن کتابارم باید بخونید.ولی وقتی گفتم کتاب نظام جدید ندارم برای کنکور ۱۴۰۰،خانم گفتن مشکل نداره.نخونیم میشه.یا برای مثال گفتم من پک کامل تهیه کنم یا ۶۰۴۰گفتن ۶۰۴۰کافیه.منی که فرصت دارم چیکار کنم بهتره.؟؟!!من هدفم رتبه زیر ۸۰۰شدن.سال ۸۹کنکور دادم و دکتری دامپزشکی ارومیه خوندم و الان میخوام جهش بزنم دنداپزشکی.لطفا راهنماییم کنین

  8 آوریل 2020 در 17:29
  • شایان مامندی پاسخ

   سلام و عرض ادب دوست عزیز. استفاده از منابع نیازمند رعایت اصول مهمیه و از طرفی برای سال بعد با توجه به تغیرات کتاب درسی باید منابع هم تغیراتی داشته باشند. حتما از طریق ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ با من تماس بگیرید یا از طریق تلگرام من پیام بدید تا کامل راهنماییتون کنم و بهترین تصمیم رو بگیرید.

   8 آوریل 2020 در 17:44
   • Fatima پاسخ

    سلام من قبلا برای سال دهم از موسسه دیگه ای کمک گرفتم که.واقعا الکی بود وپولم رو هدر دادم میشه راهنماییم کنید چون برای سال یازدهم میخوام اگه بشه از شما منابع بگیرم

    30 آوریل 2020 در 23:15
    • شایان مامندی پاسخ

     سلام دوست عزیز وقتتون بخیر. نظرات بالا که مشاهده می‌کنید نظر خود دانش آموز هاست و البته قبل از تهیه می‌تونید ۲۰ درصد از تدریس کل دروس رو رایگان دریافت کنید که متوجه بشید مناسبتون هست یا خیر برای اینکار کافیه به تلگرام حرف آخر پیام بدید.

     30 آوریل 2020 در 23:23
 • بهزاد پاسخ

  سلام من پکیج ۹۷ تون رو دارم و من سال۱۴۰۰ کنکور خواهم داد میخواستم بدونم که مثلا برخی درس ها اپدیت میشن من چگونه میتونم اونارو تهیه کنم.

  1 می 2020 در 20:29
  • شایان مامندی پاسخ

   سلام. با توجه به اینکه پکیج ها رو دارید تعدادی از اونا نیاز به تغیر داره که به تلگرام حرف آخر پیام بدید یا از طریق ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ با من در ارتباط باشید تا راهنماییتون کنم.

   2 می 2020 در 04:00

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!