نمونه تدریس شیمی حرف آخر

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
استاد غلامحسین شیروانی

نمونه تدریس شیمی حرف آخر

ارسال شده توسط: شایان مامندی دسته آموزش رایگان شیمی حرف آخر, فیلم های آموزشی رایگان کنکور بدون دیدگاه یک نظر 1

شیمی حرف آخر در چند سال اخیر از دید داوطلبان کنکور محبوبیت فراوانی کسب کرده است. این محصول فوق العاده با تدریس استاد غلامحسین شیروانی دارای ویژگی هایی است که در هیچ منبع دیگری مشابه آن را نمی‌توانید پیدا کنید از جمله آموزش کل مسائل شیمی کنکور که حدود ۵۰ درصد از بودجه بندی شیمی کنکور را به خود اختصاص می‌دهد فقط با سه الگو در سه ساعت. امروز نمونه تدریس شیمی حرف آخر را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

با استفاده از نمونه تدریس شیمی حرف آخر شما علاوه بر اینکه با نحوه تدریس شیمی موسسه حرف آخر آشنا خواهید شد بلکه با استفاده از درسنامه هایی که در نمونه تدریس شیمی حرف اخر به صورت رایگان در اختیارتان قرار خواهد گرفت به حداقل سه تست از شیمی کنکور می‌توانید پاسخ دهید.

نمونه تدریس شیمی حرف آخر:

نمونه تدریس شیمی حرف اخر یا نمونه تدریس شیمی استاد شیروانی را به دو قسمت تفکیک خواهیم کرد؛ نمونه تدریس مفاهیم شیمی حرف آخر و نمونه تدریس مسائل شیمی حرف آخر. این نمونه تدریس ها در ادامهدر اختیارتان قرار خواهدگرفت.برای کسب اطلاعات هر محصول شیمی و همچنین توضیحات کامل محصولات حرف آخر وارد صفحه فروشگاه حرف آخر شوید و یا از طریق ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ شماره تماس دفتر مرکزی حرف اخر اقدام کنید.

نمونه تدریس شیمی دهم حرف آخر:

در این ویدیو نمونه تدریس شیمی دهم حرف آخر یا نمونه تدریس مسائل شیمی حرف آخر را می‌توانید مشاهده کنید. این نمونه تدریس شیمی دهم استاد شیروانی از بخش مسائل استوکیومتری انتخاب شده است.

نمونه تدریس شیمی یازدهم حرف آخر:

نمونه تدریس شیمی یازدهم حرف آخر یا نمونه تدریس شیمی یازدهم استاد شیروانی مبحث اصل لوشاتلیه

نمونه دریس شیمی دوازدهم حرف آخر:

نمونه تدریس شیمی دوازدهم حرف آخر یا نمونه تدریس شیمی دوازدهم استاد شیروانی مبحث تعادل

نمونه تدریس مسائل شیمی حرف آخر:

این نمونه تدریس مسائل شیمی حرف آخر از بخش مسائل محلول ها سختترین مبحث شیمی کنکور انتخاب شده است و با استفاده از این نمونه تدریس مسائب شیمی حرف آخر شما نحوه حل کل مسائل محلول ها فقط با یک الگو از استاد شیروانی را می‌توانید مشاهده کنید.

نمونه تدریس مفاهیم شیمی شیروانی:

نمونهتدریس مفاهیم شیمی شیروانی را در قسمت بالا می‌توانید مشاهده کنید.

نمونه تدریس شیمی شیروانی:

نمونه تدریس شیمی شیروانی که در بالا برای شما قرار داده ایم از مبحث مسائل برقکافت فصل دو شیمی دوازدهم انتخاب شده است.

دوستان خوبم نمونه تدریس شیمی استاد غلامحسین شیروانی برای هر سه پایه هم مفاهیم و هم مسائل را برایتان قرار دادیم. از همین سایت نمونه تدریس فیزیک حرف آخر را نیز می‌توانید مشاهده کنید. برای دریافت نحوه مشاوره ریزی برای شیمی کنکور در موسسه حرف آخر و همچنین تهیه منابع از طریق شماره تماس دفتر مرکزی حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ اقدام کنید.

این اعلان را به اشتراک گذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر