نمونه تدریس های حرف آخر

نمونه-تدریس-های-حرف-آخر

اساتید حرف آخر همگی از برترین اساتید کنکور کشور هستند. موسسه حرف آخر برای تمام دروس از ابتدایی تا کنکور از اساتیدی بهره گرفته که علاوه بر داشتن بیانی قدرتمند، توانایی ساخت انیمیشن های مفهوم محور نیز داشته باشند. برای آشنایی بیشتر با هر استاد کافیست روی دکمه مشاهده روزمه کلیک کنید تا علاوه بر مطالعه سوابق استاد، به محصولات و تالیفات آن ها نیز دسترسی داشته باشید. شما می توانید 20 درصد از محصولات هر استاد را به صورت رایگان از ما دریافت کنید.

نمونه تدریس های زیست حرف آخر

پانکراس و دیابت یکی از مباحث مهم کتاب درسی زیست می باشد که هر سال هم بودجه بندی مخصوص به خود را دارد. در ویدیو بالا در قالب 1 ساعت به صورت کامل این مبحث توسط استاد رضا شعبانی و استاد محمد شاکری آموزش داده شده است و می توانید این مبحث را با زیست حرف آخر  و در نمونه تدریس زیست استاد شاکری به صورت کامل یاد بگیرید.

در ویدیو قبلی آموزش کامل مبحث پانکراس را مشاهده کردید و حال در این ویدیو می توانید مشاهده کنید که استاد رضا شعبانی و استاد محمد شاکری چگونه با کمک درسنامه قبلی بودجه بندی زیست شناسی کنکور مربوط به پانکراس را حل می کنند.

یکی از مباحث سنگین مربوط به زیست شناسی سال دهم مبحث نوار قلب می باشد که پیچیدگی و گستردگی خاص خود را دارد در این ویدیو از نمونه تدریس زیست استاد شعبانی و ویدیو بعدی آموزش کامل مبحث نوار قلب را با زیست دهم حرف آخر تجربه کنید.

قسمت دوم مبحث نوار قلب را در این ویدیو از نمونه تدریس زیست حرف آخر می توانید مشاهده کنید. در این ویدیو تنها با استفاده از الگوی 6170 می توانید کل این مبحث را یاد بگیرید و بودجه بندی مربوط به آن را برای خود تضمین کنید.

نمونه تدریس های شیمی حرف آخر

محلول ها را به جرئت می توان جزو سنگین ترین مباحث در شیمی کنکور دانست؛ اوج فاجعه زمانی است که محلول ها را با اسید و باز ترکیب کرد و در این حالت سنگین ترین سوالات را می توانید مشاهده کنید. اما در نمونه تدریس شیمی حرف آخر مشاهده خواهید کرد که در شیمی حرف آخر تنها با یک الگو ساده بدون فرمول سوالات این مبحث به ساده ترین شکل ممکن قابل حل هستند. یک ساعت برای نمونه تدریس شیمی استاد شیروانی زمان بگذارید و به تست های مبحث محلول به ساده ترین شکل ممکن پاسخ دهید.

دیگر روش های مرسوم و رایج را برای تبدیل واحد و رسیدن به مول کنار بگذارید. یک الگو ساده را در ویدیو بالا که از نمونه تدریس های حرف آخر می باشد یاد بگیرید و تمام بودجه بندی شیمی کنکور مربوط به سوالات تبدیل به مول را زیر 10 ثانیه حل کنید.

ثبت نام در طرح 6040 حرف آخر

عقب نمانید! بخش اعظم دروس را در 60+40 روز تمام کنید...

نمونه تدریس های فیزیک حرف آخر

مبحث الکتریسیته از مباحثی است که به درک بسیار بالایی نیاز دارد و از طرفی تعداد سوالات آن بالاست و نمی توان از آن گذشت و به همین دلیل دو نمونه تدریس فیزیک حرف آخر از مبحث مدار با سبک فیزیک حرف آخر را در اختیار شما قرار خواهیم داد. در ویدیو بالا تنها با یک الگو ساده به نام بچه رئیس می توانید تست های سنگین این مبحث را حل کنید.

اما اگر تا کنون مبحث مدار هارا با فرمول یاد گرفتید تمامی آن روش ها را از ذهن خود پاک کنید. با کمک پویانمایی های حرف آخر تدریس فیزیک از حالت فرمولی و کمّی خارج و به سمت حالت کیفی رفته است. نمونه تدریس فیزیک استاد کامیار بالا را مشاهده کنید تا با قدرت تحلیل کیفی مدار در حل سوالات فیزیک و مدار آشنا شوید.

نمونه تدریس های ریاضی حرف آخر

تابع درجه دو جزو مطالبی است در تمام بخش های ریاضیات از جمله، تابع، معادلات و نامعادلات، مثلثات، حد، مشتق و … حضور دارد. برای حل سوالات آن استفاده از فرمول بیشترین کاربرد را دارد اما در این ویدیو از نمونه تدریس ریاضی حرف آخر با یک الگو به سبک ریاضی حرف آخر هر نوع سوالی از این مبحث را می توانید حل کنید.

اما بپردازیم به ترکیب تابع در ریاضیات پایه دوازدهم که یک سوال قطعی از بودجه بندی ریاضی کنکور را به خود اختصاص می دهد. ویدیو بالا یک نمونه تدریس ریاضی استاد منتظری است که به سبک فوق العاده ای تنها با یک الگو به نام ماشین این مبحث را آموزش داده است.

پروژه 6040 حرف آخر از محبوب ترین پروژه های آموزشی در سطح کنکور است. ویدیو بالا نمونه تدریس 6040 حرف آخر می باشد که یکی از تست های ثابت کنکور در سال های اخیر که با روش عادی حل آن بیش از 2 دقیقه زمان می برد اما با روش استاد منتظری زیر 30 ثانیه با الگوی عدالت می توانید به پاسخ برسید را می توانید مشاهده کنید

مبحث احتمال هم هر سال به صورت میانگین سه تست از ریاضی کنکور را به خود اختصاص می دهد. در ویدیو بالا تنها با یک آموزش ساده 10 دقیقه ای و الگو سکه و فرزند یک سوال قطعی ریاضی کنکور را به خود اختصاص دهید. 

همین حالا با پر کردن این فرم می توانید 20 درصد از محصولات حرف آخر را به صورت رایگان دریافت کنید.

5-روز-با-حرف-آخر

%20 پکیج های حرف آخر؛ رایگان!

نمونه تدریس های ادبیات حرف آخر

سوالات مبحث املا از آن دسته سوالاتی است که دانش آموزان حس خوبی نسبت به آن ندارند زیرا باید شکل کلمات و معنی آن ها را به خاطر بسپارند؛ اما نگران نباشید، دیگر نه حفظ کنید و نه سختی بکشید؛ در نمونه تدریس ادبیات حرف آخر بالا استاد منتظری با انیمیشن یکی از سوالات پر تکرار کنکور را به سادگی هر چه تمام به شما آموزش می دهند. 7 دقیقه طلایی را با ادبیات حرف آخر تجربه کنید.

اما به جرئت می توان گفت که عامل بازدارنده از رسیدن به درصد 100 در درس ادبیات، سوالات زبان فارسی می باشند. ویدیو بالا تیر خلاص آموزش زبان فارسی می باشد که توسط استاد محسن منتظری و استاد پوریا مظفریان آموزش داده شده است. اطلاعات تکمیلی این مبحث را می توانید در فروشگاه حرف آخر نیز مشاهده کنید.

نمونه تدریس های عربی حرف آخر

مبحث ترجمه حدود 40 درصد از بودجه بندی عربی کنکور را به خود اختصاص می دهد، در روش رایج برای پاسخ به سوالات ترجمه از حفظ لغت استفاده می شود اما با مشاهده نمونه تدریس عربی حرف آخر و استاد محمد واعظی می توانید بدون حفظ لغت به سوالات ترجمه پاسخ دهید و این یعنی آموزش به سبک عربی حرف آخر

عربی حرف آخر به دلیل آموزش جذاب و همچنین کم حجم خود به شدت محبوب است و صد البته با کمک آن عده زیادی از رتبه های برتر حرف آخر موفق به کسب درصد 100 در عربی کنکور شده اند. در نمونه تدریس عربی حرف آخر با 16 دقیقه آموزش به سادگی هر چه تمام قسمت عمده ای از سوالات عربی را حل کنید.

نمونه تدریس های دینی حرف آخر

به جرئت می توان گفت که نمونه تدریس دینی حرف آخر برای مبحث قضا و قدر جزو محبوب ترین نمونه تدریس های کنکور می باشد. درس قدرت پرواز که حدود 20 صفحه کتاب درسی می باشد را به سبک دینی حرف آخر و استاد یوسفیان پور تنها با دو کلمه یاد بگیرید! باور نمی کنید! ویدیو بالا را مشاهده کنید.

توحید شناسی جزو مباحثی از دین و زندگی کنکور است که در با اکثر دروس دینی می تواند ترکیب شود و از طرفی تعداد سوالات خاص خود در بودجه بندی دینی کنکور را دارد. با یک ساعت نمونه تدریس دینی استاد یوسفیان پور این مبحث را به سادگی یاد بگیرید.

نمونه تدریس های زبان حرف آخر

نوبت به درس زبان و نمونه تدریس زبان حرف آخر می رسد. زبان حرف آخر به دلیل آموزش شهودی و داستانی خود به شدت نزد دانش آموزان محبوب است. در ویدیو بالا مبحث افعال شرطی را فقط با یک داستان در 17 دقیقه یاد بگیرید.

ترتیب صفات در سوالات زبان کنکور یک تست از بودجه بندی زبان را به خود اختصاص می دهد. اما همواره به یاد داشتن ترتیب صفات کار دشواری است اما بازهم نگران نباشید نمونه تدریس زبان استاد محمودی را مشاهده کنید و با یک کلمه ترتیب صفات را یاد بگیرید.

محصولات حرف آخر را با تخفیف ویژه سفارش دهید!
تا 3.500.000 تومان تخفیف پلکانی
نماد-اعتماد-حرف-آخر

اینجا سایت مرکزی حرف آخر است و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد. با خیال راحت می توانید خریدتان را انجام دهید.

قمری-4-ماهه

نمونه تدریس های پایه هفتم حرف آخر

فصل یک و دو از علوم سال هفتم مربوط به مبحث شیمی می باشد. این ویدیو از نمونه تدریس های هفتم حرف آخر به شما کمک می کند در نیم ساعت فقط با انیمیشن و تصویر سازی مطالب این مبحث را یاد بگیرید. اطلاعات بیشتر را در صفحه حرف آخر هفتم مشاهده کنید.

دروس متوسطه اول اصلا سخت نیستند بلکه با یک آموزش درست می توان به سادگی هر چه تمام مطالب را بدون حفظ کردن یاد گرفت. نمونه تدریس علوم هفتم حرف آخر را مشاهده کنید تا بتوانید قدرت آموزش شهودی را درک کنید. شاهکاری که اگر مشاهده نکنید پشیمان خواهید شد.

نمونه تدریس های پایه هشتم حرف آخر

فصل یک ریاضی هشتم یعنی عدد های صحیح و گویا از مباحثی است که در سایر پایه ها و حتی تا کنکور کاربرد دارد. 25 دقیقه زمان بگذارید، نمونه تدریس ریاضی هفتم حرف آخر را مشاهده کنید و به سادگی هر چه تمام این مبحث را یاد بگیرید. قدرت تدریس ریاضی هفتم حرف آخر را از اینجا می توانید مشاهده کنید.

دوست دارید بدون شرکت در کلاس های زبان بتوانید زبان را به خوبی یاد بگیرید؟  ویدیو بالا به شدت برای شما ضروری است. با سبک جدید حرف آخر زبان هشتم را به سادگی یاد بگیرید.

نمونه تدریس های پایه نهم حرف آخر

آیا احساس می کنید که پیام های آسمانی درسی حفظی است؟ دوست دارید بدون حفظ کردن پیام های آسمانی را یاد بگیرید؟ ویدیو یکی از فوق العاده ترین نمونه تدریس های حرف آخر نهم و نمونه تدریس پیام های آسمانی استاد یوسفیان پور می باشد. مشاهده کنید و از تدریس این مبحث لذت ببرید.

قدرت تصویر سازی های حرف آخر را نمی توان به هیچ وجه نادیده گرفت اما سوال اینجاست تاثیر شهودی سازی چیست؟ چرا باید به صورت تصویری دروس خود را آموزش ببینیم؟ اگر به دنبال پاسخ این سوالات هستید همین الان نمونه تدریس علوم نهم حرف آخر را مشاهده کنید تا به پاسخ دست پیدا کنید.

نمونه تدریس های پروژه 6040 حرف آخر

جذب مواد در روده از جمله مباحثی است که به شدت در کنکور نیز اهمیت دارد. اما اصلا به خودتان سخت نگیرید و تنها با 46 دقیقه به سبک اساتید حرف آخر مبحث جذب مواد در روده که جزو نمونه تدریس 6040 حرف آخر می باشد را یاد بگیرید.

6040 حرف آخر چیست؟ واقعا با 6040 می توان در دو ماه کل دروس را مطالعه کرد و برای کنکور آماده شد؟ برای رسیدن به پاسخ این سوالات ویدیو بالا را مشاهده کنید تا به صورت کامل با 6040 آشنا شوید. در ضمن از طریق صفحه مشاوران حرف آخر هم می توانید با مشاوران ارشدی که می توانید با آن ها در ارتباط باشید آشنا شوید.

سوالات متداول شما راجع به نمونه تدریس های حرف آخر

در داخل این سایت به صورت کامل به کل نمونه تدریس های حرف آخر برای تمامی پایه ها و دروس می توانید دسترسی داشته باشید.

اگر محصولات خود را از این سایت و یا شماره های 02166576182 – 02166572148 -02166566623 – 02166576371 تهیه کنید با یکی از مشاوران ارشد از جمله آقایان شایان مامندی، میلاد خدایی و خانم ها حدیث قمری و مریم فرزی می توانید در ارتباط باشید

کافیست با یکی از شماره های 02166576182 – 02166572148 – 02166576371 – 02166566623 تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید و همکاران ما نیز به صورت کامل شما را راهنمایی خواهند کرد.

قطعا! کافیست کلمه “5روز” را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید و بیست درصد از کل تدریس های حرف آخر را در هر مقطعی که هستید رایگان دریافت کنید.

به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!