نقد و بررسی تخصصی پکیج مثلثات حرف آخر استاد منتظری

بررسی تخصصی پکیج مثلثات حرف آخر استاد منتظری همراه با لیست قیمت و تخفیف ها

مثلثات کنکور

پکیج مثلثات حرف آخر استاد منتظری

یکی از دغدغه های اصلی داوطلبان کنکور  از جمله خود من در دوران کنکور سردرگمی در انتخاب بهترین منبع مطالعاتی برای هر درس می‎‌باشد که بتوانند با استفاده از آن به بهترین نتیجه ی ممکن دست یابند. اما با توجه به محصولات متنوع شاید انتخاب بهترین محصول کار بسیار دشواری باشد. در این مقاله به صورت تخصصی به نقد و بررسی یکی از محصولات محبوب  آموزش مثلثات می‌پردازیم. پیشنهاد می‌کنم چند دقیقه برای خواندن این متن وقت بزارید و سرنوشت کنکور خود را عوض کنید.

نیم نگاهی به ریاضی کنکور و مبحث مثلثات

نیم نگاهی به مثلثات و اهمیت آن

ریاضی اولین درس از دفترچه تخصصی کنکور رشتۀ ریاضی با ضریب 12 و دومین درس از دفترچۀ تخصصی کنکور تجربی با ضریب 6 می باشد.

مبحث مثلثات را به جرئت می‌توان پیش نیاز اصلی مباحث معادله و نامعادله، تابع ، حد، مشتق و برای نظام قدیم انتگرال را نیز نام برد و یادگیری و تسلط کامل بر آن شدیدا توصیه می‌شود.

مبحث مثلثات به صورت میانگین 3 سؤال از 55 سؤال ریاضی در رشتۀ ریاضی و 2 سؤال از 30 سؤال ریاضی در رشتۀ تجربی را به خود اختصاص می‌دهد. وجود فرمول های متعدد این مبحث باعث و پیوستگی مطالب آن باعث می‌شود که داوطلبان از خواندن مثلثات وحشت داشته باشند و به اقدام به  حذف این مبحث کنند که یکی از اشتباهات غیر قابل جبران محسوب می‌شود.

نحوۀ مطالعۀ مبحث مثلثات

نحوۀ مطالعۀ مبحث مثلثات

با توجه به فراریت این مبحث و فرمول های متعدد آن لازم است برای تسلط برآن لازم است بر اساس سه اصل زیر به مطالعۀ آن بپردازیم.

  • تمرین : تمرین در فواصل منظم + نتیجه گیری از تمرین یعنی طراحی دفتر الگو.
  • مرور: رعایت دوره های مرور 5 گانه .
  • تسلط بر انواع تیپ های تستی این مبحث

بهترین منبع آموزش مثلثات

انتخاب بهترین منبع مطالعاتی

منابع زیادی برای آموزش می‌توان یافت اما بهترین منبع باید دارای ویژگی های زیر باشد:

1-حجم کم.

2- پرهیز از ذکر مطالب اضافی و غیر مرتبط با کنکور.

3-وجود تست های کافی و طرح تست در چهارچوب تست های کنکور.

4-درسنامه های متناسب و عدم استفاده از روش های پیچیده  و نامفهوم.

پکیج مثلثات حرف آخر استاد منتظری

پکیج مثلثات حرف آخر استاد منتظری

تا اینجای کار به اطلاعات مفیدی در رابطه با مثلثات دست یافتیم،اکنون به  نقد و بررسی یکی از محصولات محبوب آموزش ریاضی با نام پکیج مثلثات حرف آخر استاد منتظری می‌پردازیم که به ترتیب به معرفی و بررسی تمام ویژگی های آن خواهیم پرداخت.

1-جدیدترین سبک آموزش مثلثات در پکیج مثلثات حرف اخر استاد منتظری:

در پکیج آموزش مثلثات حرف اخر استاد منتظری برای اولین بار  با سبک جدیدی از آموزش آشنا خواهید ش که که به جرئت می‌توان گفت نمونۀ این نوع آموزش را در هیچ منبع دیگری نمی‌توان یافت.

این نوع آموزش به شهودی سازی مطالب و بکارگیری نیم کرۀ راست مغز معروف است و  اولین بار در کشور توسط استاد عبدالرضا منتظری مدرس پکیج مثلثات حرف اخر استاد منتظری بنیان گذاری شده است. استفاده از این سبک آموزش باعث می‌شود تا با استفاده از پکیج مثلثات حرف اخر استاد منتظری دیگر نیازی به حفظ کردن نباشد و کلیۀ مطالب به صورت کاملا مفهومی به نیم‌کرۀ راست مغز منتقل شود و در حافظۀ بلند مدت گنجانده شود.

2- حذف تکنیک و استفاده از الگو:

ویژگی های پکیج مثلثات حرف اخر استاد منتظری

یکی از عمده مشکلات مثلثات وجود فرمول های متعدد می‌باشد که آموزش  این مبحث را برای هر فردی دشوار می‌سازد و حتی در منابع آموزشی برحجم فرمول ها افزوده می‌شود.

در پکیج مثلثات حرف آخر استاد منتظری حجم عمده ای از فرمول ها حذف شده است و در قالب چند الگو روابط اساسی به داوطلب آموزش داده می‌شود که با تصویر سازی نیازی به حفظ کردن الگوها نیست که در ادامه به معرفی تک تک الگو ها خواهیم پرداخت.

3- تایم کوتاه آموزش:

زمان تدریس پکیج مثلثات حرف آخر استاد منتظری

در پکیج مثلثات حرف آخر استاد منتظری تمام نکاتی که برای آموزش مثلثات  مورد نیاز است تنها در 7 ساعت به داوطلب آموزش داده می‌شود. در این 7 ساعت صفر تاصد مفاهیم آموزش داده می‌شود و تمامی تست های  سراسری از سال 85 به بعد و تست های شبیه ساز کنکور با استفاده از الگوهای  تدریس شده حل می‌شود و در این 7 ساعت داوطلب می‌تواند  پروندۀ مثلثات را ببندد و 3 تست قطعی را ازآن خود نماید.

4-تطابق های پکیج مثلثات حرف اخر استاد منتظری با سؤالات کنکور:

چهارمین ویژگی پکیج مثلثات حرف آخر استاد منتظری، تطابق سؤالات حل شده در این پکیج با سؤالات کنکور می‌باشد. به طوریکه در سال های اخیر با بررسی سؤالات کنکور و پکیج مثلثات حرف اخر استاد منتظری می‌توان متوجه شد که تمامی سؤالات این مبحث را می‌توان با استفاده از الگوهای استاد منتظری حل نمود و در کنکورهای 96 و 97 سؤالات مثلثات شباهت بسیار نزدیکی با سؤالات تالیفی داخل پکیج داشته اند.

5-استفاده از نقشۀ راه در آموزش:

نقشۀ راه پکیج مثلثات حرف اخر استاد منتظری

می‌توان گفت جدیدترین سبک آموزش که در هیچ کدام یک از منابع مشابه آن وجود ندارد، استفاده از نقشۀ راه می‌باشد که در ابتدای شروع هر مبحث در یک اسلاید به نمایش گذاشته می‌شود.

با استفاده از نقشۀ راه یک درک دقیق از تمامی مطالبی که مخاطب  پکیج مثلثات حرف آخر استاد منتظری قرار است مشاهده کند ، در اختیار او قرار می‌گیرد. به فرض مثال دو فرد A و B  می‌خواهند از تهران به کرج بروند. فرد A که با مسیر آشنا می‌باشد در 56 دقیقه به مقصد می‌رسد  و فرد B اولین بار است که این مسیر را طی می‌کند و ممکن است در 90 دقیقه به مقصد برسد. هدف اول از استفاه از نقشۀ راه در آموزش، آشنایی مخاطب با مسیر آموزش می‌باشد. دومین کاربرد نقشۀ راه، جمع بندی سریع می‌باشد. تمامی مطالب آموزش داده شدهفقط در یک اسلاید جمع بندی می‌شود و با استفاده از شکل ها می‌توان در سریع ترین زمان ممکن با مشاهدۀ نقشۀ راه کلیۀ مطالب این فصل را در چند دقیقه جمع بندی و مرور کرد.

6- کیفیت بالای آموزش:

در پکیج مثلثات حرف آخر استاد منتظری از جدیدترین تکنولوژی آموزش استفاده شده استو تمامی مباحث به صورت فول اچ دی ضبط شده اند. همچنین استفاده از تصاویر و انیمیشن هایزیبا باعث ایجاد کشش و اشتیاق نسبت به تدریس برای مخاطب می‌شود و از خستگی هنگام آموزش جلوگیری می‌کند.الگوهای به کار رفته در پکیج مثلثات حرف آخر استاد منتظری:

1-الگوی مثلث قائم الزاویه: با استفاده از این الگو کلیۀ نسبت های مثلثاتی

در قالب یک مثلث آموزش داده می‌شود.

2- الگوی  پرتوان: یک الگوی ترکیبی با معادلۀ درجه دوم که مخاطب

 را از حفظ کردن روابط توان 4 و توان 6 نسبت های مثلثاتی بی‌نیاز می‌کند.

3-الگوی ضربدرهای هم فاز و غیر هم فاز: یک الگو برای تشخیص هم ارز

 یک زاویه در سایر ربع ها در کم‌تر از 5 ثانیه

4-الگوی ترمینال طلایی: برای روابط 2  

5-الگوی دایرۀ مثلثاتی: یک الگوی جدید در ریاضیات که با استفاده از آن

 دیگر به هیچ الگویی در معادلات مثلثاتی نیاز نیست و سخت ترین سؤالات

 را بر روی دایرۀ مثلثاتی زیر 30 ثانیه می‌توان حل کرد.

یک آمار جالب در مورد کنکور 97 !!

آمار کنکور 97

در کنکور سراسری سال 97 رشتۀ تجربی از تعداد 569984 نفر شرکت کننده در رشتۀ تجربی فقط 12437 نفر توانستند به درصد بالای 50 در ریاضی دست پیدا کنند، یعنی فقط 2 درصد از تعداد کل شرکت کننده ها. یعنی می‌توان نتیجه گرفت کسی که در درس ریاضی به درصد 50 دست پیدا کند جزو 12 هزار نفر اول در این رشته می‌باشد.

چرا باید از پکیج حرف اخر استاد منتظری استفاده کرد؟

همانگونه که رتبه برتر های حرف آخر از جمله عرفان شهبازی با رتبۀ 101 و سروین سلیمان پور با رتبۀ 41با استفاده از از پکیج ریاضی حرف اخر استاد منتظری ، به پاسخگویی مطلوب 8 از 10 در ریساضی دست پیدا کنند و جزو ورودی های 97 دندان پزشکی دانشگاه شهید بهشتی باشند شما هم می‌توانید با یک انتخاب درست

به یکی از صندلی های این دانشگاه دست پیدا کنید.اما برای کسب موفقیت تنها تلاش زیاد کافی نیست بلکه باید منبع خوب و پشتیبانی مناسب را نیز در اختیار داشته باشید.

در حرف آخر بهترین منابع کنکور در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد و توسط کادر مجرب مجموعه برای هر فرد به صورت شخصی برنامه ریزی به عمل می‌آید.

برنامه ی تخصصی پکیج مثلثات حرف آخر استاد منتظری

و در اینجا شما را برای مشاهده ی یک ویدیو از تدریس استاد منتظری دعوت میکنم.

در ضمن برای آشنایی با نحوه ی تست زنی ریاضی کنکور یه مقاله ی توووپ نوشته شده

و راز و رمز های تست زنی ریاضی رو توضیح داده که میتونید در همین سایت مطالعه کنید.

 

لینک های کوتاه این مطلب

https://is.gd/ZIe3yw

https://b2n.ir/599039

https://tinyurl.com/y53ldnym
https://bit.ly/36o28Kn
امتیاز بدهید.
guest
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!