چگونه برنامه مطالعاتی عربی حرف آخر می تواند درصد عربی کنکورتان را متحول کند؟

در این مقاله قصد داریم شما را با برنامه مطالعاتی عربی حرف آخر آشنا کنیم, دراین مقاله تمامی ابعاد و ویژگی هایی این برنامه را مورد بررسی موشکافانه قرار داده ایم, تا شما عزیزان هم همانند بسیاری از رتبه برترها به این باورکه برنامه مطالعاتی عربی حرف آخر می تواند درصد عربی کنکورتان را متحول کند یقین پیدا کنید…

اگه برنامه ها و روش های مختلفی را برای پیشرفت در این درس امتحان کرده اید اما نتیجه نگرفته اید, کافی است کمتر10 دقیقه وقت بگذارید و این مقاله را تا انتها مطالعه کنید…

اهمیت درس عربی در کنکور

درسال های اخیر درس عربی در آزمون سراسری اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. اگر به سیرصعودی کنکوردردو درس زبان انگلیسی وعربی در 15 سال اخیرنگاهی بیندازیم خواهیم دید داوطلبان در درس زبان انگلیسی پیشرفت بسیار زیادی داشته اند ولی در درس عربی این امر با کاهش چشمگیرهمراه بوده است. شاید یکی از دلایل این امر مفهومی تر شدن پرسش های عربی  و نیاز به احاطه کامل برمباحث این درس برای سوالات مطرح شده در کنکور باشد.

اهمیت عربی کنکور

در سال های اخیر دانش آموزان در این درس با مشکلات فراوانی مواجه بوده اند وهمچنین به دلیل توجه بسیار زیادی که به زبان انگلیسی دارند از زبان عربی غافل شده اند, به همین علت درصد های کسب شده در این درس با افت شدید همراه است این امر باعث شده است با وجود این که این درس ضریب 2 دارد اما در کنکور دارای انحراف معیار بالایی باشد بدین معنی که به دلیل آن که بیشترداوطلبان میانگین درصد پایینی در این درس دارند, کسب نمره بالا در این درس یک امتیاز ویژه محسوب می شود و با امتیازی بالاتر از نمره کسب شده همراه خواهد بود.

میانگین نمره پذیرفته شدگان کنکور در درس عربی به این شرح است:

گروه ریاضی: 38/18 درصد
گروه تجربی: 06/15 درصد
گروه انسانی: 32/12درصد
گروه هنر: 92/8 درصد
گروه زبان های خارجی: 04/20 درصد

توجه!!! جالب است بدانید وجود بحث انحراف معیار در درس عربی وضعیت رقابت را به گونه ای رقم زده است که نمره پایین این درس تا 3/33 درصد مشکل زیادی ایجاد نمی کند، اما نمره بالاتر از 75 درصد بشدت درافزایش تراز و رتبه داوطلبان تاثیر گذار است.

انتخاب منابع مطالعاتی اولین گام مهم برای موفقیت در برنامه ریزی:

اولین گام برای اینکه شما بتوانید از برنامه ای که برای یک درس دارید نتیجه مطلوبی بگیرید وجود یک منبع آموزشی جامع و کامل برای یادگیری است  که هم از لحاظ  آموزش و هم از لحاظ  تست کاملا غنی باشد.
بسیاری از داوطلبان ممکن است برنامه مطالعاتی اصولی و منسجمی برای این درس داشته باشند اما با این وجود در آزمون ها و امتحانات نتوانند به نتیجه دلخواه خود برسند که در این موارد اگه بخواهیم علت ضعف آن ها را تحلیل کنیم به اولین نکته مهمی که میرسیم عدم منبع آموزشی مناسب و شیوه مطالعاتی درست میرسیم.

برنامه مطالعاتی عربی حرف آخر چگونه می تواند به افزایش تراز و درصد داوطلب کمک کند؟

موسسه حرف آخر با ارائه انواع پکیج های آموزشی برای دروس مختلف اختصاصی و عمومی در رشته‌های مختلف با روش های یادگیری نوین  توانسته است گام مهمی درموفقیت داوطلبان برای کنکور بردارد, که نظراتی رتبه برترها ی کنکور درارتباط با نقشی موسسه حرف آخردر موفقیتشان داشته, شاهدی براین ادعاست.
نظرات رتبه برتر های حرف آخر در ارتباط با درس عربی:

یکی از مهمترین خدمات مجموعه آموزشی حرف آخر ارائه برنامه مطالعاتی ویژه تحت عنوان برنامه قطاری حرف آخر همراه با پکیج های آموزشی است.

5-روز-با-حرف-آخر

%20 پکیج های حرف آخر؛ رایگان!

ویژگی برنامه قطاری حرف آخر برای کنکور:

در برنامه هزار ساعته حرف آخر بر اساس زمان های باقی مانده تا کنکور زمان بندی  و حجم مشخص برای مطالعه هر درس در نظر گرفته شده است که کاملا مطبق بر دوره های تست و مرور می باشد و برای هر داوطلب منحصر به فرد است.

در برنامه مطالعاتی عربی حرف آخر در هر واگن زمان بندی ویژه و منحصر به فرد برای مطالعه مشخص شده است, که علاوه بر زمان بندی تعیین شده حجم مطالعاتی متناسب با پکیج آموزشی برای هرجلسه نیز مشخص شده است.
در ادمه نمونه ای از برنامه قطاری حرف آخر را برای درس عربی ملاحظه کنید:
برنامه عربی

برنامه قطاری حرف آخر از خدمات بسیار نوین و ارزشمند در کار کنکور به شمار می رود  که به صورت اختصاصی برای هر درس توسط اساتید مجرب این مجموعه  و مشاوران تراز اول در کار کنکورطراحی شده است.
در این برنامه به تمامی نیازهای دانش آموزان از جمله مدت زمان لازم برای  تست زنی دروس مختلف، حجم مطالعه دروس مختلف، مرور مباحث مختلفی که مورد مطالعه قرار می گیرد, به خوبی مورد توجه قرار گرفته شده است تا هرداوطلبی که قصد دارد به موفقیت در کنکور برسد به راحتی بتواند خود را آماده کند.

ویژگی پکیج های آموزشی حرف آخر:

وقتی شما تصمیم بگیرید با برنامه مطالعاتی عربی حرف آخر پیش بروید, پکیج هایی که جهت آموزش و تست در این برنامه خواهید داشت این ویژگی ها را شامل می شود:
عربی حرف آخر

الف- آموزش شهودی

ازمهمترین ویژگی دی وی دی های آموزشی حرف آخر می توان به سبک خاص تدریس اساتید اشاره کرد که همین سبک خاص تدریس بارزترین وجه تمایزمنابع آموزشی حرف آخر با سایر منابع آموزشی است  در این سبک آموزش که برای اولین بار در ایران توسط موسسه حرف آخر ارائه شده است، مباحث مختلف هر درس کنکور به صورت شهودی سازی و در قالب تصویرسازی و تکنولوژی انیمیشن تدریس می شود.
مهم ترین مزیت این روش یکسان سازی نیمکره چپ و راست مغز است  که ماندگاری بالای مطالب را در ذهن شما تا کنکور و سال های متمادی به دنبال خواهد داشت.

ب- استفاده از الگو

از دیگر ویژگی های پکیج های آموزش حرف آخر استفاده از الگو به جای تکنیک در آموزش است.
که عمده ترین مشکل تکنیک در آموزش این هست که فقط برای حل یک سوال می تواند کاربرد داشته باشد, در نتیجه داوطلب ناچار است برای هر الگوریتم تستی یک تکنیک حفظ کند در نهایت برای یادگیری یک مبحث باید تعداد زیادی تکنیک حفظ کند که این کار به مراتب از حفظ فرمول سخت تر است.
مزیت استفاده از الگو در آموزش این است که داوطلب از همان ابتدا درس را بصورت کاملا پایه ای و مفهومی آموزش می بیند در نتیجه فرقی نمی کند که چه الگوریتم تستی ارائه می شود بلکه با آموزش مفهومی قادر خواهد بود هر نوع سوالی را کاملا علمی به جواب برساند

ج- کم حجم ترین منبع آموزش عربی در کشور

و یکی دیگر از ویژگی های پکیج های آموزشی حرف آخر این است  که بخاطر ویژگی خاص تدریس زمان آموزش در این مجموعه به حداقل رسیده است در نتیجه حجم بیشتر زمان شما در برنامه به مرور و تست اختصاص پیدا می کند.
در پکیج  برنامه مطالعاتی عربی حرف آخر شما 100 درصد عربی را در کمتر از 25 ساعت با آموزش و تست فرا می گیرید.

جهت دریافت رایگان برنامه مطالعاتی عربی حرف آخر فقط کافی است با حرف آخر تماس بگیرید:
02166566623
09120560256

%20 محصولات متوسطه اول به صورت رایگان

فرم-متوسطه-اول

 

امتیاز بدهید.
guest
12 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!