چگونه دین و زندگی کنکور را فقط در 3 روز به درصد بالای 80 برسانیم؟

چگونه دینی کنکور را 100 بزنیم؟ سوالی که در ذهن عده زیادی از دانش آموزان و داوطلبان کنکور می‌گذرد و به خصوص اگر در یک درس تخصص بیشتری داشته باشند عطش صد زدن آن درس می‌تواند بیشتر و بیشتر شود. در این میان عده ای هم وجود دارند که از اعتماد به نفس نسبتا پایینی برخوردار هستند و احساس می‌کنند که رسیدن به درصد 100 در دروس کار آنها نیست.

اما جزو هر کدام از دسته های فوق که هستید با یک جمله که همگی شنیده ایم شما را به مطالعه چگونه دینی را صد بزنیم دعوت می‌کنم. شنیده اید که می‌گویند ” اگه می‌خوای 19 بگیری باید برای 20 درس بخونی” اینجا هم داستان به همین شکل است. افرادی که برای رسیدن به درصد صد در دروس خود تلاش می‌کنند یا به درصد 100 می‌رسند یا به درصد های بالا، رساندن مفهوم حرف هایم اندکی سخت است اما امیدوارم متوجه شده باشید.

من شایان مامندی هستم کارشناس تحصیلی و مشاور رتبه برتر مجموعه حرف آخر و امروز همه شما دوستان را دعوت به مطالعه مقاله (چگونه دین و زندگی را 100 بزنیم !) دعوت می‌کنم. در این مقاله سعی می‌کنم عمده تجربیات خودم درباره معرفی دینی کنکور و راهکار های 100 زدن دینی کنکور را به شما عزیزان معرفی کنم پس اگر به دنبال یک جهش شگفت انگیز در درصد و تراز دین و زندگی خود در کنکور هستید این مقاله در سایت موسسه حرف آخر دوای درد شماست. در ضمن در انتها مقاله مصاحبه با افرادی که موفق به رسیدن به درصد 100 دین و زندگی کنکور شدند را نیز می‌توان مشاهده کنید جالب است بدانید تمامی این افراد به طور میانگین فقط در 7 دقیقه موفق به کسب درصد 100 شده اند. بعد از این مقاله حتما مقاله مربوط به بودجه بندی دین و زندگی کنکور را هم مطالعه کنید که آپدیت ترین مقاله در این زمینه است.

معرفی دین و زندگی کنکور

سری قبل در یکی از مقالات بودجه بندی دین و زندگی کنکور را معرفی کردیم. امروز هم به یک بررسی مختصر در مورد دینی کنکور خواهیم پرداخت. دین و زندگی جایگاه سوم را در میان دروس عمومی به خود اختصاص داده است. تعداد سوالات این درس 25 سوال می‌باشد و هر سوال به اندازه 4 درصد ارزش دارد. اینجا یکی از نکات رسیدن به درصد بالا در مورد دین و زندگی را به شما آموزش خواهم داد.

همانطور که اشاره شد ارزش تمامی سوالات دین و زندگی به یک اندازه است پس اگر در هنگام حل سوالات دینی با یک سوال چالش برانگیز مواجه شدید وقت خود را روی آن صرف نکنید! سوال را علامت بزنید و در انتها اگر زمان باقی ماند دوباره به سراغ این نوع سوالات برگردید. اگر وقت خود را بر روی چنین سوالاتی بگذارید سایر سوالات آسان را فدا خواهید کرد و نمی‌توانید درصد آن ها را کسب کنید و بخاطر کمبود زمان دچار نوعی آشفتگی روانی در جلسه نیز خواهید شد.

مدت زمان پاسخگویی به سوالات دین و زندگی کنکور 17 دقیقه است و به صورت میانگین برای هر سوال شما 40/8 ثانیه زمان در اختیار دارید. ضریب دین و زندگی در کنکور 3 می‌باشد اماااااا به هیچ وجه گول ضریب دروس را در تعیین اهمیت دروس نخورید. ضریب فقط یکی از پارامتر‌های تعیین اهمیت دروس در کنکور است و سایر پارامتر‌ها از جمله تعداد افرادی که توانسته اند هر درس را صد بزنند، تعداد افرادی که درصد منفی در آن درس کسب کرده اند و همچنین میانگین درصد کل شرکت کنندگان در آن درس، تعیین کننده اهمیت یک درس است.

شاید باور نکنید اما در کنکور تجربی درس ریاضی حتی از زیست هم پر اهمیت‌تر می‌باشد! چرا؟ چون درصد‌هایی که در زیست شناسی کسب می‌شود حدود 5 برابر بهتر از درصد‌هایی است که در ریاضی کسب می‌شود و همین موضوع باعث ایجاد انحراف معیار در ریاضی شده است. در مقاله بودجه بندی ریاضی کنکور به صورت مفصل این موضوع را توضیح داده ام و می‌توانید مطالعه کنید. ادامه مطالب را بخوانید تا به جواب این سوال که چگونه دینی را 100 بزنیم بدهیم.

دوست خوبم تا اینجا مطلب رو امیدوارم اطلاعات مفیدی کسب کرده باشید و یک سورپرایز ویژه هم برای شما داریم! یک جلسه مشاوره رایگان که به صورت کامل با مشاوران و کارشناسان تحصیلی برتر می‌توانید ارتباط برقرار کنید و به صورت کامل مشکلات آموزشی خود را با آن ها در میان بگذارید تا راه کار های حل مشکلات خود را دریافت کنید. برای استفاده از این فرصت بی نظیر همین الان فرم زیر را پر کنید تا سریعا با شما عزیزان ارتباط برقرار کنیم.

مامندی-مشاوره

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

از کدام مباحث دینی کنکور سوال طرح می‌شود؟

بودجه بندی دینی کنکور را می‌توان به دو صورت بررسی کرد.

در بودجه بندی نوع اول سوالات به صورت پایه ای بررسی می‌شوند که شامل سه پایه دهم و یازدهم و دوازدهم می‌باشد. در این سبک از بودجه بندی کنکور دینی سال دهم 8 تست از سوالات کنکور معادل 32 درصد از کل سوالات دینی کنکور، دینی یازدهم 9 تست معادل 36 درصد از کل سوالات و همچنین دینی سال دوازدهم 8 تست معادل 32 درصد از کل سوالات دینی کنکور را به خود اختصاص می‌دهند. دومین بودجه بندی که برای دین و زندگی کنکور مطرح می شود بودجه بندی مبحثی در این درس است.

سوالات دینی کنکور را می‌توان به سه دسته تقسیم کرد.

  • دسته اول همان سوالات مربوط به آیات و روایات می‌باشد که به طور میانگین 11 تست از بودجه بندی دینی کنکور را به خود اختصاص می‌دهند که معادل 44 درصد سوالات دینی کنکور است.
  • دسته دوم هم سوالات مربوط به متن کتاب درسی است که 9 تست را به خود اختصاص می‌دهد.
  • دسته سوم سوالات هم مربوط به اشعار و احادیث است که به طور حدودی 5 تست از دین و زندگی معادل 20 درصد کل سوالات را به خود اختصاص می‌دهد.

نکته قابل تامل این است که سوالات دین و زندگی در حال حاضر بودجه بندی دقیقی ندارند اما در حال کلی و به صورت میانگین بودجه بندی مطرح شده کاملترین نوع بودجه بندی برای این درس می‌باشد.

روش صحیح مطالعه دین و زندگی برای کنکور برای 100 زدن دینی کنکور

دوست خوبم ممنونم که تا اینجا زمانتان را به مطالعه این مقاله اختصاص دادید و تقریبا الان داریم به اصل موضوع یعنی نحوه و چگونه دینی و زندگی را 100 بزنیم نزدیک می‌شویم. در این قسمت روش صحیح مطالعه دین و زندگی برای کنکور برای 100 زدن دینی کنکور را با کمک روش عادی برای افرادی که از کتاب برای مطالعه این درس استفاده می‌کنند و اینکه در جواب پرسش اینکه چگونه دینی را برای کنکور بخوانیم توضیح خواهم داد. با مطالعه اصولی و روش صحیح مطالعه دینی کنکور قسمت عمده ای از مسیر چگونه دینی کنکور را صد بزنیم، پیموده می‌شود. در این قسمت ابتدا باید ترتیب اصولی مطالعه دین و زندگی کنکور را بلد باشید خب با توجه به ارتباطی که ما بین دینی دهم و دوازدهم می‌باشد توصیه می‎‌کنم که بعد از پایان مطالعه دینی دهم، به سراغ دوازدهم بروید! یعنی مطالعه شما به سبک زیر باشد. دلیل این ترتیب هم ارتباط زیاد دینی دهم با دوازدهم است.

  • دین و زندگی سال دهم
  • دین و زندگی سال دوازدهم
  • دین و زندگی سال یازدهم

به صورت کامل باید هر درس از دینی کنکور را کالبد شکافی کنید!  به صورت کامل هر درس را که از روی کتاب مطالعه کردید جیک و پوک آن را دربیاورید. از اولین کلمه شروع هر درس گرفته تا بحث های “تدبر”، مطالب پاورقی، اندیشه و تحقیق ها به هیچ چیزی رحم نکنید. باور کنید طراح اگر دلش بخواهد از تک تک این مطالب می‌تواند سوال طرح کند.

سومین قدم برای کسب درصد 100 در دین و زندگی کنکور

سومین قدم جزوه نویسی است. یعنی برای کسب درصد 100 در دین و زندگی کنکور باید یک جزوه فراعالی داشته باشید. قسمت قبلی که برای 100 زدن دینی معرفی کردم شامل کالبد شکافی کتاب ها بود و در این قسمت هر چیزی که مطالعه می‌کنید باید به صورت خلاصه در داخل جزوه خود بنویسید. شاید الان از نظر عده ای جزوه نویسی سخت ترین کار دنیا باشد اما دوست عزیز برای رسیدن به درصد خوب تنها یک دور مطالعه درس کافی نیست و اینکه می‌‌پرسید چگونه دینی را حفظ کنیم ؟ شما باید دوره های مرور داشته باشید! حال از روی چه چیزی قرار است مرور کنید؟ آفرین از روی جزوه ای که الان می‌نویسید.

تنها به مطالعه و حفظ کردن هر درس اکتفا نکنید! به یاد داشته باشید که در سال 97 از بین تمامی شرکت کنندگان سه گروه تجربی، ریاضی و انسانی فقط 3 نفر موفق به کسب درصد 100 در دینی کنکور شدند. همین موضوع ثابت کرد که دینی آنگونه که به نظر می‌رسد حفظی نیست. دینی را باید مفهومی یاد بگیرید. اما خب همه می گویند دینی را باید مفهومی بخوانید اما سوال شما اینه که چجوری مفهومی بخوانید؟ برای یادگیری مفهومی دینی یه نکته عالی رو از من داشته باشید!!! هر درس رو که خوندید و مراحل بالا رو انجام دادید بعد یک جلسه به عنوان یک مدرس سعی کنید که اون درس رو بدون جزوه و کتاب برای خودتون توضیح بدید. باور کنید این روش معجزه می کنه.

نکاتی که اینجا توضیح دادم چند قسمت برای رسیدن به درصد 100 در دینی کنکور بود. حالا اگه بخواید روش بالا را برای هر درس استفاده کنید به حدود 5 ساعت زمان برای مطالعه هر درس، جزوه نویسی، مرور، حل تست و مرور جامع نیاز دارید. یعنی برای رسیدن به درصد 100 در دین و زندگی با روش بالا برای 34 درس دینی سه پایه 170 ساعت زمان نیازه! واقعا حوصله دارید اینقدر زمان بزارید؟ پس بیاید راه میانبر معرفی کنم که یک راه تضمینی برای رسیدن به درصد 100 دین و زندگی کنکور فقط در 48 ساعت.

بهترین منبع برای رسیدن به درصد 100 در دین و زندگی کنکور

دوستان خوبم بهترین منبع برای 100 زدن دینی کنکور رو نه فقط به عنوان شعار ویژگی هایی که دارد بلکه به خاطر افرادی که توانستند با استفاده از آن به درصد 100 برسند به شما معرفی می‌کنم. منبعی که هر سال تطابق 100 درصد با سوالات کنکور داره و هیچ کدوم از این ها شعار یا تبلیغات نیست بلکه در ادامه خودتان مشاهده خواهید کرد. احتمالا کم یا بیش دین و زندگی حرف آخر با تدریس استاد یوسفیان پور نامی آشنا برای شما باشد. منبعی که صفر تا صد دین و زندگی را به صورت تصویری و با کمک انیمیشن آموزش داده است و همین ویژگی باعث شده است تا داوطلب نیاز به حفظ یک کلمه هم از دین و زندگی کنکور نداشته باشد.

دومین نکته در مورد ویژگی آموزش شهودی دینی کنکور توسط دینی حرف آخر و با تدریس استاد یوسفیان پور بهترین استاد دین و زندگی کنکور جلوگیری از فراموشی زود هنگام می‌باشد زیرا مطالب در نمیکره راست مغز جای خواهد گرفت که مدت زمان ماندگاری در این نیمکره چندین برابر بیشتر از نیمکره چپ می‌باشد. از طرفی مدت زمان آموزش و حل تست هم به نوبه خود بی‌نظیر است و تنها در 48 ساعت صفر تا صد دین و زندگی با حل یک بانک تست در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت. در جواب به این که چگونه آیات دینی را حفظ کنیم؟ باید بدانید با روش‌های استاد یوسفیان پور دیگر نگران این مسائل نباشید و به راحتی با انیمیشن‌های استاد یوسفیان پور فراموشی را یه فراموشی بسپارید.

 

اما از نظر خود من این ویژگی ها دلیل محبوبیت دینی حرف آخر به عنوان بهترین منبع دینی کنکور نیست بلکه نتیجه هایی که با کمک این پکیج کسب شده است باعث محبوبیت آن و شناخته شدن به عنوان بهترین منبع دین و زندگی کنکور که در آن روش مطالعه دینی برای کنکور خود را کاملا به راحتی یاد می‌گیرید می‌باشد که در ادامه بخشی از مصاحبه رتبه های برتری که توانستند این درس را در کنکور 100 بزنند مشاهده خواهید کرد.

اما یک خبر ویژه قرار نیست هزینه کنید چون 20 درصد از کل محصولات حرف آخر نه تنها برای دینی بلکه برای کل دروس را به صورت رایگان از ما بگیرید که شامل مشاوره و پشتیبان و همچنین آزمون و آموزش می‌باشد. در طی 5 روز با کمک این پکیج می توانید به 40 تست قطعی کنکور پاسخ دهید. کافیست همین الان فرم زیر را پر کنید تا سریع با شما تماس بگیریم.

مامندی-کنکور-رایگان

%20 محصولات حرف آخر به صورت رایگان

مطابقت 100 درصدی دینی حرف آخر با سوالات کنکور معجزه ای برای 100 زدن دین و زندگی در کنکور

اما جالب است بدانید هر سال دینی استاد یوسفیان پور تطابق 100 درصد با سوالات دین و زندگی کنکور دارد. تطابق یعنی سوالاتی که در بهترین دی وی دی های دینی حرف آخر استاد یوسفیان تحلیل و بررسی کرده اند و مشابه یا عین آن ها با همین گزینه ها در کنکور آمده است حتی عده زیادی استاد یوسفیان پور را طراح سوالات کنکور می‌دانند اما استاد یوسفیان پور طراح سوالات نیستند بلکه قدرت بالایی در طرح سوال برای دین و زندگی دارند.

گفتگوی جنجالی رتبه های برتری که دینی کنکور را صد زدند
در قسمت بالا می‌توانید مصاحبه با تعدادی از رتبه های برتری که موفق به کسب درصد صد در دین و زندگی کنکور شدند را مشاهده کنید و در این ویدیو ها این افراد به صورت کامل توضیحاتی که توانستند دینی کنکور را با کمک آن صد بزنند مشاهده خواهید کرد. مشاهده این ویدیو ها کمک بارزی برای رسیدن به درصد 100 در دینی کنکور به شما خواهد کرد.

دوستان عزیز ممنونم از اینکه تا اینجای کار این مقاله رو مطالعه کردید و امیدوارم نکات بالارو به خوبی تونسته باشید یادبگیرید و استفاده کنید. برای ارتباط با من از طریق شماره تماس 66576182-021  می توانید اقدام کنید و کامل سوالات خودتون رو با من در میان بزارید تا راهنماییتون کنم.

رسیدن به درصد بالای دین و زندگی کنکور

تا به حال به این نکته توجه کرده بودید که نحوه صحیح مطالعه دین و زندگی کنکور باید به چه صورت باشه؟ خب من رمز مطالعه صحیح و سریع این درس را برای کنکور به شما یاد می‌دهم و یاد می‌گیرید. خیلی از شما عزیزان در اکثر مواقع دینی را به صورت حفظی مطالعه می‌کنید و خب در این صورت باید متن همه سه کتاب به همراه تمامی آیات و روایات را به خوبی حفظ باشید و آن‌ها را تا زمان کنکور در ذهنتان نگه دارید و به یاد داشته باشید.

امروزه یا بهتره اینطوری گفته بشه در کنکورهای این سال های اخیر سوال های دینی کنکور به صورت ترکیبی و مفهومی هم بوده و خواهند بود با این اوصاف فقط به یاد داشتن متون و آیات و روایات به تنهایی شما رو نمی‌توانند به درصد بالا برسانند، یعنی باید در این میان شما به خوبی بتوانید به رابطه بین آیات و روایات و متون مسلط باشید، همچنین باید به ارتباط بین دروس سال های مختلف  هم مسلط باشید.

با توجه به نوع و سبک سوالات دین و زندگی کنکور پس نیاز به تایم بیشتری برای مطالعه این درس خواهید داشت، اما قضیه فقط این نیست چرا که همه شما عزیزان کنار این درس عمومی دارای سه درس عمومی دیگر و چهار درس تخصصی در مورد رشته تجربی و سه درس تخصصی در رشته ریاضی می‌باشید. شاید کار داره سخت تر می‌شود به خاطر اینکه در این بین افرادی که بخواهند در رشته های تاپ قبول شوند باید تایم بیشتری را برای دروس تخصصی خود بگذارند که این هم غیر قابل انکاره پس زمان کمتری برای دروس عمومی باقی خواهند ماند.

دین و زندگی، سکوی پرتاب شما برای رسیدن به رشته های تاپ

بسیاری از داوطلبان به دینی به چشم یک درس بسیار آسان نگاه می‌کنند و تفکرشان به این صورت است که می‌توانند در کم ترین زمان به مطالعه آن پرداخته و به نتیجه رسید، بنابراین مطالعه آن را به یک ماه قبل از کنکور یا حتی دو هفته قبل از کنکور محول می‌کنند این در حالی است که بزرگترین اشتباهشان را انجام می‌دهند چون که در ابتدا حجم مطالب بالاست و بدون هیچ منبعی نمی‌توانند در این مدت کوتاه به نتیجه برسند.

این گونه افراد در برخورد با این نوع مشکلات مجبور می‌شوند به صورت همایشی مطالعه داشته باشند یعنی مدت زمان مطالعه بالا که در این صورت تایم برای سایر دروس به حداقل می‌رسد و به خاطر حجیم بودن متون، اکثر آن ها فراموش خواهند شد و این یعنی از دست دادن رشته های تاپ! چرا که آن فرد می‌توانست با استفاده از یک منبع عالی نه تنها کل دین و زندگی را بخواند بلکه برای چندین و چند بار مرور داشته باشد و در نهایت به تسلط کافی دست پیدا کند. در کنار این مقاله، توصیه می‌کنم مقاله بودجه بندی دینی کنکور را نیز مطالعه کنید.

دین و زندگی درسی مفهومی در سوالات کنکور سال های اخیر

شاید برایتان جالب باشد تا بدانید این درس تفاوت بسیار بارزی با زمان‌هایی که فقط به صورت حفظی می‌توانستید به آن  پاسخ بدهید دارد. شاید حتی تا زمان کنکور 92 شما می‌توانستید فقط با خواندن مطالب و حفظ کردن آن ها حرفی برای گفتن داشته باشید ولی حالا؟! یک مثال بارز برای شما می‌گویم و آن این است که همه فکر می‌کنند درسی مانند فیزیک بسیار سخت و دشوارتر از سایر دروس است اما تحلیل درصدها را در زیر مشاهده کنید. همچنین می‌توانید این مقاله را به صورت کاملا آپدیت در صفحه بودجه بندی دین و زندگی کنکور همراه با تحلیل سوالات کنکور جدید در سایت بخون مطالعه کنید.

درصد فیزیک کنکور

متاسفانه یکی دیگر از مشکلاتی که داوطلبان دارند این است که می‌گویند دین و زندگی کنکور بسیار ساده است و رسیدن به درصد 100 کاری بسیار سهل می‌باشد این گونه افراد سخت در اشتباه هستند چرا که فقط در سال 98 آمار را برای شما در قسمت زیر نشان داده‌یم. در واقع عمق فاجعه همینجاست یعنی بی توجهی به درسی که می‌تواند سکوی پرتاب شما به رشته مورد نظرتان باشد.

نحوه پاسخگویی داوطلبان به سوالات دینی کنکور

چگونه دینی را برای کنکور بخوانیم؟

سوال اصلی این است که چگونه دینی را برای کنکور بخوانیم. شاید از دید شما درس دینی یک درس حفظی باشد اما با یک آمار می‌خواهم دیدگاه شما به درس دینی را کاملا تغیر دهم. در سال 98 در سه گروه آزمایشی علوم ریاضی، علوم تجربی و علوم انسانی در حدود 1 میلیون نفر در کنکور شرکت کردند که از بین این یک میلیون نفر فقط 3 نفر توانست درس دینی را 100 بزند حتی رتبه یک کنکور تجربی هم قادر به صد زدن دینی نبود. اینجاست که پی می‌بریم دینی بر خلاف ظاهرش اصلا حفظی نیست و بسیار هم مفهومی است.

اما نحوه مطالعه دینی کنکور دارای ملاک ها و معیارهایی است و برای آشنایی با آن ها کافی است فرم زیر را پر کنید یا با شماره 02166576371 به صورت تخصصی یک مشاوره برای دینی از ما دریافت کنید که به شدت در افزایش درصد دینی کنکور شما موثر است و حتی اگر یک ماه تا کنکور نیز زمان داشته باشید می‌توانید دین و زندگی خود را به اوج برسانید.

ثبت نام در طرح نخبگان حرف آخر

عقب نمانید! تمام دروس را در 4 ماه تمام کنید...

معرفی روشی بی‌نظیر برای رسیدن به درصد بالا

اکثر شما داوطلبان گرامی شاید بیشتر از سه الی چهار ماه رو برای مطالعه و یادگیری این درس اختصاص می‌دهید که زمان قابل توجهی هستش اما دوستان عزیز اگه با روشی که من خدمتتون عرض می‌کنم پیش بروید نه تنها زمان برای مطالعه دین و زندگی کم نمی‌آورید بلکه زمان بیشتری هم می‌توانید برای خواندن سایر دروس خود اختصاص بدهید. می‌پرسید چطوری؟ بیاید تا شما را با روش تدریس استاد یوسفیان پور،مدرس دینی حرف آخر بیشتر آشنا کنم.

روش های تدریس استاد یوسفیان پور

1.الگو

2. شهودی سازی

3. انیمیشن و تصویرسازی

استاد یوسفیان پور با استفاده از 14 الگو و فقط با 22 ساعت تمامی متون و آیات و روایات دین و زندگی کنکور را به همراه ارتباط بین آن ها به طور کامل تدریس کرده اند و جمع بندی کرده اند. اما با استفاده از شهودی سازی و تصاویر و انیمیشن هایی که در تدریس ایشان وجود دارند مطالب همه به نیمکره راست یا همان نیمکره تصویری شما انتقال پیدا می‌کنه که باعث می‌شود مطالب برای طولانی مدت یا همیشه در ذهنتان بماند و دیگر جای نگرانی برای فراموشی مطالب نداشته باشید و این یعنی این که شما با وجود توجه و دقت بالا به تدریس استاد و تمرکز به دروس به راحتی می‌توانید به درصد بالا دست پیدا کنید.

نمونه تدریس دینی حرف آخر استاد یوسفیان پور

همانگونه که اطلاع دارید مبحث قضا و قدر از مباحث سنگین و تست خیز دینی می‌باشد که در این نمونه تریس استاد یوسفیان پور در مدت زمان کوتاه تدریس را انجام داده‌اند. ویدیو را مشاهده بفرمایید.

روش های تست زنی دین و زندگی کنکور

با توجه به حرف های گفته شده و استفاده از روش های بی‌نظیر استاد یوسفیان پور برای پاسخ دهی به سوالات دین و زندگی کنکور شما خیلی راحت تر و سریع تر می‌توانید به پاسخ دست پیدا کنید. اما در این میان چطور بتوانید به پاسخ سوالات کمتر از زمان متعارف داده شده برای این درس برسید، به طور مثال جای 20 دقیقه پاسخگویی به سوالات این مقدار رو به 12 دقیقه برسانید.

دوستان عزیز بدانید که با موسسه حرف آخر این اتفاق کاملا شدنی است فقط کافیه شما سعی کنید تایم تست زنی هاتون رو برای هر آزمون کاملی که از دین و زندگی خواهید داشت رو بگیرید و سعی کنید هر آزمون فقط اندازه یک تست که 48 ثانیه است جلوتر از آزمون قبلی باشید یعنی در آزمون دوم 19 دقیقه و 12 ثانیه به سوالات پاسخ دهید،البته با به یادآوری الگوهای استاد خود به خود به این مهم دست پیدا خواهید کردنمونه

داوطلبان رتبه برتر حرف آخری که با استفاده از روش استاد سریعتر به پاسخ رسیده اند:

علی و نهال باباییان که بعد از عید یا بهتر است اینطور مطرح شود که در دوران جمع بندی یا نزدیک به کنکور با استاد یوسفیان پور آشنا شده و از روش تدریس ایشان استفاده کرده و به نتیجه رسیدند. آن ها با استفاده از الگو ها توانستند به سوال ها فقط در 7 دقیقه جوابگو باشند و این به این معناست که آن ها 10 دقیقه زمان اضافی برای تفکر و محاسبه دروس محاسباتی اختصاصیشان یا برای درک مطلب درس زبان خارجه یا عربی شان داشته اند.

مینا صالحی که او هم در زمان جمع بندی به حرف آخری ها ملحق شده بود و کم ترین زمان را برای پاسخگویی به سوالات دین و زندگی اختصاص داده بود چرا که استفاده از روش های دینی حرف آخر باعث می‌شود که علاوه بر سوال حتی بر گزینه ها هم مسلط باشید و با استفاده از حذف گزینه های نادرست خیلی سریع به جواب صحیح برسید.

برای اینکه بتوانید در این درس به درصد مدنظرتان برسید باید این را فراموش نکنید که این درس، به قول خودمان دقیقه نودی نیست و باید برایش وقت گذاشت و نهایت استفاده را از زمانتان برای یادگیری آن به کار بگیرید حال در این میان استفاده از روش استاد یوسفیان پور باعث می‌شود هم شما به هدفتان دست پیدا کنید هم به آن علاقه پیدا کنید چرا که وقتی در درسی به درصد بالا برسید آن درس برایتان شیرین و ارزشمند می شود.

برای تهیه این منبع فوق‌العاده می‌توانید از طریق فروشگاه حرف آخر اقدام بفرمایید و یا در صورتی که مایل بودید به درصد بالا برسید و رتبه برتر باشید حتما با ما در ارتباط باشید: 09120047025-02166576371

سوالات متداول

چه کسانی می‌توانند دین و زندگی کنکور را صد بزنند؟ صد زدن دینی کنکور شاید برای خیلی ها آرزو باشد اما غیر ممکن نیست با دانستن تکنیک های مطالعاتی و تست زنی و انتخاب منبع خوب می‌توانید دینی کنکور را صد بزنید.

بهترین منبع که می توانیم با کمک آن دینی کنکور را صد بزنیم چیست؟ دینی استاد یوسفیان پور که هر سال عده زیادی با کمک آن موفق به صد زدن دینی کنکور شده اند.

بهترین منبع تستی برای 100 زدن دینی کنکور چیست؟ تست های سراسری کنکور بهترین تست هایی است که شما می توانید از آن ها استفاده کنید.

چگونه در کم‌ترین زمان می‌توان به درصد 100 رسید؟ با دینی استاد یوسفیان پور تنها در 48 ساعت صفر تا صد دینی کنکور همراه با حل یک بانک تست را مسلط خواهید شد

اگر کسب و کار مرتبط با کنکور دارید و به دنبال مرجع مناسب برای معرفی کسب و کار خود هستید، توصیه می‌کنم از بخش تبلیغات کنکور دیدن کنید.

امتیاز بدهید.
guest
1 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!