کانال تلگرام مرکزی حرف آخر

به دنبال بهترین کانال مشاوره تلگرام هستید؟ امروز به شما کانال مرکزی موسسه حرف آخر رو معرفی خواهیم کرد که تمامی نیاز های شما را از بهترین تدریس ها در موسسه حرف آخر گرفته تا پست های انگیزشی به صورت کامل برطرف خواهد کرد و مسیری که در زمینه کنکور در پیش روی شماست ده ها مرتبه برایتان آسان تر می‌کند. امروز به شما کانال اساتید حرف آخر را معرفی می‌کنیم و امکاناتی که در کانال اساتید حرف آخر در اختیار شما قرار می‌گیرد توسط بهترین مشاور حرف آخر باهم بررسی خواهیم کرد.مطلب را تا آخر بخوانید تا

کانال اساتید حرف آخر:

کانال تلگرام حرف آخر

در سال 97 تصمیم گرفتیم کانال حرف آخر را ایجاد کنیم که بتوانیم به صورت مجازی با داوطلبان در ارتباط باشیم و تجربیات مشاوره خود را داوطلبان کنکوری قرار دهیم و بهترین کانال تلگرام مشاوره کنکور و کانال تلگرام حرف آخر را ایجاد کردیم تا مسیر کنکور را برای داوطلبان عزیز هموار تر سازیم. در کانال اساتید حرف آخر مواردی را تعیین کرده ایم که به صورت روزانه توسط مشاورین حرف آخر بررسی می‌شوند که در ادامه آن ها را معرفی خواهیم کرد. در کانال تلگرام حرف آخر شما می‌توانید از تخفیفات محصولات فروشگاه حرف آخر نیز خبر دار بشید.

خبر خوب برای شما دوستان عزیز. یک جلسه مشاوره کاملا رایگان هدیه ویژه ما برای شماست. کافیست فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما در بخش مشاوره سریعا با شما ارتباط برقرار کنند و به مشکلات شما گوش خواهند داد و شما را راهنمایی خواهند کرد.

مامندی-مشاوره

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

مطالبی که در کانال اساتید حرف آخر بررسی می‌شود:

همانطور که اشاره شد هرروز در کانال اساتید حرف آخر برای شما برنامه هایی را در نظر گرفته ایم و توسط بهترین مشاور کنکور در کانال اساتید حرف آخر در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

1- کانال تلگرام دی وی دی های کنکوری رایگان

تلگرام اساتید حرف آخر

در کانال اساتید حرف آخر بهترین نمونه تدریس های کنکور برای تک تک درس های عمومی و تخصصی به صورت کاملا رایگان ارسال می‌شود و در کنار هر نمونه تدریس مشاورین حرف آخر به صورت کامل مطالب مشاوره ای از نحوه خواندن تا اهمیت و تست زنی آن مبحث را به شما آموزش خواهند داد.

کانال فیلم های حرف آخر

در کانال فیلم های حرف آخر یا کانال اساتید حرف آخر فیلم های مدرسی حرف آخر مانند مورد بالا در کانال مورد تحلیل و بررسی قرار خواهند گرفت و نمونه تدریس بخش های مهم هم در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

2-  پرسش و پاسخ کنکوری:

کانال تلگرام کنکور

قطعا یک داوطلب کنکوری سؤالاتی برایش پیش می‌آید که شاید به پاسخ آن ها دست پیدا نکند یا اصلا مشکلاتی باشد که از آن ها خبر ندارد پس کانال اساتید حرف آخر یک کانال پرسش و پاسخ کنکوری نیز محسوب می‌شود که در آن موضوعات مختلفی که داوطلبان در آن ها ضعف دارند و از مشاورین حرف آخر می‌پرسند به صورت کامل و در قالب وویس های پرسش و پاسخ کنکوری در ضبط و در کانال حرف آخر قرار داده می‌شود.

3-مقاله های مشاوره ای کانال حرف آخر

کانال مقالات کنکورهرروز یک مقاله ویژه که در آن به صورت کامل در رابطه با کنکور و مشکلات داوطلبان پرداخته شده است و توسط برترین مشاورین کنکور این مقاله نوشته شده در کانال حرف آخر قرار می‌گیرد و اعضای کانال مرکزی حرف اخر تجربیات خوبی با استفاده از آن بدست خواهند آورد. به عنوان مثال  از مقالاتی که در کانال تلگرام موسسه حرف آخر بررسی شده است مقاله چگونه آزمون بدهیم است که با استفاده از آن شما نحوه شرکت در آزمون و کسب درصد بالا را یاد خواهید گرفت

4- ویدیو مشاور حرف آخر

در قسمت ویدیو مشاور حرف آخر مطالب مهم از جمله نحوه خواندن دروس ، نحوه تست زنی و تحلیل تست ، اهمیت هر درس و ضرایب آن توسط مشاور حرف آخر و در قالب ویدیو بررسی و در کانال اساتید حرف آخر قرار داده می‌شود.

5- بررسی کارنامه های کنکور

بررسی کارنامه های کنکور

در قسمت بررسی کارنامه های کنکور توسط مشاورین حرف آخر کارنامه های سال قبل کاملا بررسی می‌شود و تاثیر هر درس در رتبه داوطلب و رتبه و درصد لازم برای قبولی در رشته های مختلف و دانشگاه های کشور کاملا بررسی می‌شود و دو کارنامه باهم مقایسه می‌شوند.

6- متن و عکساخبار کنکور

در قسمت متن و عکس کانال اساتید حرف آخر برای شما آخرین اخبار کنکور و اطلاعیه های مهم سنجش مثلا در رابطه با تاثیر معدل ، تعداد شرکت کنندگان بررسی و تحلیل درصد های داوطلبین در کنکور های گذشته کاملا بررسی می‌شود و در اختیار داوطلبان قرار داده می‌شود.

7- تخفیفات حرف آخر

تخفیف حرف آخردر قسمت تخفیفات حرف آخر هم اطلاعات آخرین تخفیفات منابع حرف آخر در اختیار شما قرار داده می‌شود.

8- نحوه تهیه محصولات حرف آخر

در کانال حرف آخر برای شما امکان تهیه منابع حرف آخر هم ایجاد شده است و می‌توانید محصولات حرف آخر را توسط مشاورین حرف اخر تهیه کنید و مشاورین موسسه حرف آخر نحوه تهیه محصولات را به شما اطلاع خواهند داد.

9- ارتباط با مشاورین حرف آخر:

در کانال مرکزی حرف اخر شما امکان ارتباط با مشاورین ارشد حرف آخر را خواهید داشت و مشاورین مجموعه به صورت کامل شما را راهنمایی خواهند کرد و نحوه شخصی سازی برنامه 1000 ساعته حرف آخر را به شما آموزش می‌دهند.

نحوه عضویت در کانال تلگرام حرف آخر

برای عضویت در کانال تلگرام حرف آخر و ارتباط با مشاورین مجموعه کافی است لینک قرمز را لمس کنید تا وارد کانال اساتید حرف آخر شوید.

 

لینک های کوتاه این مطلب

https://is.gd/pH0rlj

https://b2n.ir/681787

https://tinyurl.com/yxkg965x
https://bit.ly/36lNZNJ
امتیاز بدهید.
guest
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!