کتاب الگو تا رتبه چیست و نحوه مطالعه آن با زیست حرف آخر چگونه است؟

در این مقاله می‌خوانید:

با معجزه ی زیست شناسی کنکور یعنی زیست حرف اخر احتمالا آشنایی داشته باشید. در سال های اخیر افراد زیادی از جمله رتبه های برتر حرف آخر با استفاده از مجموعه ی زیست حرف آخر به درصد های واقعا بالایی دست پیدا کرده اند از جمله سروین سلیمان پور ، مینا صالحی ، بهزاد خادمی ، مجتبی سعادت پیشه و …. . در این قسمت ابتدا یک توضیح مختصر در رابطه با زیست کنکور خواهیم داد و سپس به معرفی کتاب الگو تا رتبه زیست حرف اخر خواهیم پرداخت.

دوران کنکور خودم با افراد رتبه برتر زیادی نشست و برخواست داشتم هر کدام راز موفقیت در درس ها را میگفتند اما نقطه ی مشترک همگی آن ها در مورد زیست شناسی بود. وقتی صحبت از زیست شناسی و نحوه ی رسیدن به درصد بالای 90 میشد همگی راز موفقیت خود را مرور زیاد زیست میدانند و یک جمله ی معروف داشتند ” میخوای به درصد بالای 90 در زیست برسی باید حداقل 20 بار کل زیست رو بخونی”

این حرف را قبول دارم چون میتوان از خط به خط زیست سؤال طرح کرد اما سؤال اینجاست برای خواندن 20 بار زیست چه قدر زمان لازم است؟ 5 ماه ؟ 10 ماه ؟ یک سال یا بیشتر؟

چنین کاری را فقط یک فرد به قول خودمانی ” زیاد خوان ها” میتوانند انجام دهند افرادی که روزی 16 ساعت مطالعه دارند. اما دوست عزیزی که این متن را میخوانی آیا تو میتوانی چنین زمانی را به مطالعه ی زیست اختصاص دهی؟ به بقیه ی درس ها هم میرسی با این وضعیت ؟

اینجا به شما راه حل را خواهیم گفت. اگر به پزشکی ، دندان یا دارو فکر میکنید با ما همراه باشید تا آخر مطلب. در ادامه یک هدیه ی ویژه هم برای شما داریم…

کتاب الگو تا رتبه زیست حرف آخر : 

شاید در مورد زیست حرف آخر که با 4 لایه تدریس می‌شود شنیده باشید اما اگر متوجه مفهوم این کلمه نشدید باید عرض کنم که زیست 4 لایه ی حرف آخر یعنی با یک بار استفاده از زیست حرف آخر مانند آن است که 4 بار کلل زیست شناسی را خوانده باشید و تست زده باشید… اکنون در مورد لایه ی دوم یعنی کتاب الگو تا رتبه حرف میزنیم .

کتاب الگو تا رتبه زیست حرف آخر چیست ؟

photo 2019 07 15 14 32 49

تا کنون ممکن است برای زیست شناسی به کلاس رفته باشید یا از دی وی دی یا کتاب استفاده کرده باشید ، برای درک بهتر مجبورید بعد از کلاس یا هنگام استفاده از کتاب خودتان دوباره نت برداری کنید و مطالب مهم را یادداشت کنید یا اصلا موقع استفاده از دی وی دی باید کلمه به کلمه ی مطالب را بنویسید. اما در زیست حرف آخر اصلا لازم نیست یک کلمه هم نت برداری یا یادداشت کنید چرا که از اولین کلمه تا اخرین کلمه ی تدریس استاد شعبانی ، استاد شاکری و استاد روان در داخل کتاب الگو تا رتبه وجود دارد و این مورد بیشتر برای افرادی که وسواس دارند همه چیز را کامل بنویسند و بخوانند کاربرد دارد.

اما مزیت بعدی کتاب الگو تا رتبه حرف اخر شکل های زیست شناسی است. مطمئنا اگر نقاشی شما ضعیف است به سختی میتوانید شکل های زیست شناسی را رسم کنید ولی در کتاب الگو تا رتبه زیست حرف آخر کلیه ی شکل هایی که بررسی میشود به صورت کامل در کتاب الگو تا رتبه وجود دارد و دیگر حتی به کشیدن شکل ها هم نیازی ندارید.

 کتاب الگو تا رتبه به چه دردی میخورد ؟

32

به نکته ی مهمی اشاره شد. کتاب الگو تا رتبه مکمل پکیج زیست شناسی حرف آخر میباشد. مزیت استفاده از این کتاب این است که با استفاده از آن دیگر تمام دقت و توجه خود را به دی وی دی های حرف آخر و سخنان اساتید اختصاص میدهید.یعنی یکبار با دقت دی وی دی ها را مشاهده میکنید و تدریس اساتید را میبینید ( همان لایه اول) در قدم بعدی به سراغ کتاب الگو تا رتبه خواهید آمد و از روی آن همان مبحث را به صورت کاملا از روی کتاب الگو تا رتبه هم مطالعه میکنید که باعث میشود کاملا برروی آن مبحث مسلط شوید ( لایه دوم ) بعد به سراغ لایه های سوم و چهارم خواهید رفت و تمامی نکات و گوشه و کنار های یک مطلب را به صورت کامل مسلط خواهید شد و هر نوع تستی با هر درجه از سختی را میتوانید پاسخ دهید.

اما هدیۀ ویژۀ ما برای شما :

images 2

سؤالات زیست کنکور گاها بسیار طولانی میباشند و وقت زیادی را باید صرف خواندن آن ها نمایید ما در حرف آخر و هفت الگو به شما یاد خواهیم داد که با استفاده از آن 7 الگو دیگر لازم نیست کل سؤال را بخوانید بلکه با خواندن نصف سؤال یا کمتر میتوانید به پاسخ صحیح دست پیدا کنید. اما برای شیمی هم به شما یک هدیه خواهیم داد. حتما با کسر های عجق وجق در مسائل شیمی برخورد کرده اید؛ کسر هایی که واقعا بدون استفاده از ماشین حساب به سختی میتوان آن ها را حل کرد.

با استفاده از محاسبات حرف آخر دیگر نگران کسر های شیمی نباشید با 2 الگوی ساده یعنی معکوس منتظری و فشرده ی صیاد دیگر ماشین حساب لازم ندارید چون دیگر قرار نیست محاسبه ای انجام دهید و کل کسر ها و اعداد را با استفاده از الگوهای حرف آخر به یک کسر با صورت و مخرج یک رقمی تبدیل میکنید و حل میکنید. هزینه ی پکیج های محاسبات و هفت الگو 100/000 تومان میباشد اما این دو محصول بینظیر به صورت رایگان به شما تعلق میگیرد و فقط هزینه ی پست را پرداخت خواهید کرد.

برای دریافت این محصولات فرم زیر را پر کنید

[gravityform id=”10″ title=”false” description=”true”]

کتاب الگو تا رتبه زیست حرف آخر چه آپشن هایی دارد ؟

download 2

کتاب الگو تا رتبه زیست حرف آخر به صورت فصل به فصل طبقه بندی شده است. و برای هر مبحث به صورت زیر مطالب را خواهید دید :

گام اول : توضیح کلی فصل 

در این مرحله یک دید کلی از مطالب که قرار است مثلا در فصل 1 زیست یازدهم تنظیم عصبی یاد بگیرید در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

گام دوم : نکات مهم این فصل 

مطالبی که در هر فصل اهمیت بالایی دارند مشخص شده است. این قسمت برای افرادی که زمان کافی ندارند و فقط خواهان تسلط بر مطالب پر اهمیت هستند به شدت کاربرد دارد.

گام سوم : جزئیات هر مبحث : مقدمه ، توضیح ، نکته و نتیجه گیری :

در این قسمت مطالب مفصلا توضیح داده میشود سپس نکته های مجزا و ترکیبی و در انتها نتیجه ی کلی متن مشخص میشود.

گام چهارم : مثال 

برای کلیه ی مطالب مثال های تالیفی کاملا مفهومی در کتاب الگو تا رتبه زیست آمده است و باعث درک بیشتر شما و اشنایی با دام های تستی میشود.

گام پنجم : جمع بندی

در آخر هر مبحث کل نکات مربوط به آن مبحث و در آخر هر فصل هم کل نکات مربوط به آن فصل در یک کادر جمع بندی و خلاصه میشود یعنی در چند دقیقه میتوانید کل مطالب یک فصل را جمع بندی کنید.

اگر به دنبال استفاده از چنین منبعی برای زیست شناسی و همچنین رسیدن به بالاترین درصد ممکن در زیست میباشید همین الان با شماره ی 02166576182 شماره سایت مرکزی حرف آخر تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات لازم را دریافت کنید

[vc_row css=”.vc_custom_1576670702033{margin: 10px !important;}” animation_type=””][vc_column][ult_sticky_section stick_behaviour=”stick_permanent” sticky_position=”bottom” btn_mobile=”enable” permanent_lr=”10″ sticky_gutter=”13″][vc_single_image image=”16006″ img_size=”167×56″ alignment=”right” onclick=”custom_link” link=”tel:+982166576182″ label=”” animation_type=”” css=”.vc_custom_1576671209562{margin-bottom: 10px !important;}”][/ult_sticky_section][/vc_column][/vc_row]

لینک های کوتاه این مطلب

https://is.gd/eOC02T

https://b2n.ir/481396

https://tinyurl.com/yyhfeqpm
https://bit.ly/38qumqp
0 0 رای
امتیاز این نوشته
guest
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات

این مقاله ها را هم بخوانید:

به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!