کد تخفیف حرف آخر

کد تخفیف حرف آخر

[vc_row][vc_column][vc_column_text]حرف آخر برترین تولید کننده مجموعه های آموزشی که در سال های اخیر پر مخاطب ترین و محبوب ترین منابع آموزشی کنکور ایران را تولید می‌کند. اما در سال های اخیر به دلیل وضع اقتصادی مردم و قیمت بالای منابع آموزشی اعم از کتاب و کلاس و دی وی دی موسسه حرف آخر در راستای عدالت آموزشی در بازه های زمانی متفاوت اقدام به ارائه تخفیفات با نام کد تخفیف حرف آخر می‌نماید. امروز با شما هستیم تا نحوه دریافت کد تخفیف حرف آخر و اطلاع از تخفیفات حرف آخر را از سایت مرکزی موسسه حرف اخر در اختیار شما قرار دهیم.

حرف-آخر

کد تخفیف حرف آخر

در بازه های زمانی متفاوت حدودا به طور میانگین هر یک الی دو ماه یکبار موسسه حرف آخر در جهت عدالت آموزشی و کمک به داوطلبان کنکور اقدام به ارائه کد تخفیف حرف آخر جهت تهیه محصولات فروشگاه حرف آخر می‌نماید. این کد تخفیف حرف اخر چندین نوع است که شامل کد تخفیف حرف اخر به صورت پله ای یا کد تخفیف حرف اخر به صورت درصدی است که در ادامه به صورت کامل انواع تخفیفات حرف آخر را برای شما معرفی می‌کنیم.

تخفیف حرف آخر

تخفیفات پلکانی حرف آخر:

همانگونه که در بالا اشاره شد تخفیفات حرف آخر به دو صورت به داوطلبان ارائه می‌شود. در تخفیف پلکانی حرف آخر ، بر اساس مبلغ خریداری شده به داوطلبان تخفیف تعلق می‌گیرد. اما در بحث تخفیفات درصدی هر چند ماه یک بار تخفیفات فوق العاده ای خواهید داشت و لیست قیمت محصولات حرف آخر با تخفیف ارائه خواهد شد.

تخفیف پلکانی حرف آخر

تخفیف ها تا آپدیت مجدد همین صفحه به صورت زیر خواهد بود: (تخفیف ها موقتا و به دلیل درخواست رتبه برترهای کنکور 99 افزایش یافته و تخفیف های پلکانی فعلا لحاظ نخواهد شد. برای اطلاع از تخفیف های جدید که مقدار بیشتری هم هستند با ما تماس بگیرید)

 1. زیر یک میلیون »»» صفر
 2. یک تا دو میلیون »»» 100 هزار تومان
 3. دو تا سه میلیون »»» 200 هزار تومان
 4. سه تا چهار میلیون »»» 400 هزار تومان
 5. چهار تا پنج میلیون »»» 600 هزار تومان
 6. پنج تا شش میلیون »»» 800 هزار تومان
 7. شش تا هفت میلیون »»» 1100 هزار تومان
 8. هفت تا هشت میلیون »»» 1400 هزار تومان
 9. هشت تا نه میلیون »»» 1700 هزار تومان
 10. نه تا ده میلیون »»» 2000 هزار تومان
 11. ده تا یازده میلیون »»» 2300 هزار تومان
 12. یازده تا دوازده میلیون »»» 2600 هزار تومان
 13. دوازده تا سیزده میلیون »»» 2900 هزار تومان
 14. سیزده تا چهارده میلیون »»» 3200 هزار تومان
 15. بالاتر از چهارده میلیون »»» 3500 هزار تومان

دریافت کد تخفیف حرف آخر:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][gravityform id=”25″ title=”false” description=”false” ajax=”false”][vc_row][vc_column][vc_column_text]

ارتباط با مشاورین حرف آخر برای دریافت تخفیفات حرف آخر

تخفیفات حرف آخر

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!