کد تخفیف حرف آخر

حرف آخر برترین تولید کننده مجموعه های آموزشی که در سال های اخیر پر مخاطب ترین و محبوب ترین منابع آموزشی کنکور ایران را تولید می‌کند. اما در سال های اخیر به دلیل وضع اقتصادی مردم و قیمت بالای منابع آموزشی اعم از کتاب و کلاس و دی وی دی موسسه حرف آخر در راستای عدالت آموزشی در بازه های زمانی متفاوت اقدام به ارائه تخفیفات با نام کد تخفیف حرف آخر می‌نماید. امروز با شما هستیم تا نحوه دریافت کد تخفیف حرف آخر و اطلاع از تخفیفات حرف آخر را از سایت مرکزی موسسه حرف اخر در اختیار شما قرار دهیم.

حرف-آخر

کد تخفیف حرف آخر

در بازه های زمانی متفاوت حدودا به طور میانگین هر یک الی دو ماه یکبار موسسه حرف آخر در جهت عدالت آموزشی و کمک به داوطلبان کنکور اقدام به ارائه کد تخفیف حرف آخر جهت تهیه محصولات فروشگاه حرف آخر می‌نماید. این کد تخفیف حرف اخر چندین نوع است که شامل کد تخفیف حرف اخر به صورت پله ای یا کد تخفیف حرف اخر به صورت درصدی است که در ادامه به صورت کامل انواع تخفیفات حرف آخر را برای شما معرفی می‌کنیم.

پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر:

مطمئنا تا کنون در شبکه های ملی و برنامه های آموزشی نام پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر به گوش شما خورده است که اتفاقی عظیم در دنیای آموزش ایران است و شما در ۱۰۰ روز کنکور خود را بیمه خواهید کرد. پروژه شصت چهل حرف آخر به دو بخش پروژه ۶۰ و پروژه ۴۰ تقسیم خواهد شد. در پروژه ۶۰ شما آموزش کامل دروس را به سبک پویانمایی فقط در ۶۰ روز مشاهده خواهید کرد و در پروژه ۴۰ هم بیست بار کل دروس را با آزمون های حرف آخر دوره خواهید کرد و ۲۰ آزمون شبیه ساز کنکور که هر سال تطابق بی‌نظیری با کنکور دارد را حل خواهید کرد.

برای دریافت اطلاعات و دریافت تدریس های ۶۰۴۰ از طریق تلگرام ۰۹۱۲۰۰۶۷۶۹۲ اقدام کنید یا با شماره حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید و سرنوشت کنکور خود را در ۱۰۰ روز متحول کنید.

اما خبر خوب اینجاست که بیست درصد از پروژه شصت چهل را به صورت کاملا رایگان و فقط با پرداخت هزینه پست می‌توانید دریافت کنید. با استفاده از این مجموعه شما فقط در ۵ روز قادر خواهید بود برترین تدریس از اساتید حرف آخر را دریافت کنید و به ۴۰ تست قطعی از کنکور پاسخ دهید. برای دریافت این مجموعه کافی است فرم زیر را پر کنید.

 

کد تخفیف حرف آخر

تخفیفات حرف آخر:

همانگونه که در بالا اشاره شد تخفیفات حرف آخر به دو دسته تخفیفات حرف آخر به صورت پله ای و تخفیفات حرف اخر به صورت درصدی تقسیم می‌شوند. در قسمت تخفیفات حرف اخر به صورت پله ای ، بر اساس مبلغ خریداری شده به داوطلبان تخفیف تعلق می‌گیرد. اما در بحث تخفیفات درصدی هر چند ماه یک بار تخفیفات فوق العاده ای خواهید داشت و لیست قیمت محصولات حرف آخر با تخفیف ارائه خواهد شد.

کد تخفیف حرف اخر:

کد تخفیف حرف اخر را از راه های متفاوتی از جمله عضویت در کانال حرف اخر و یا تماس بگیرید یا از طریق راه های ارتباطی که در ادامه برای شما قرار خواهیم داد دریافت کنید.

کد تخفیف حرف اخر به شما کمک خواهد کرد تا به جای دریافت محصولات با هزینه بالاتر با هزینه کمتری محصولات موسسه حرف آخر را دریافت کنید..

دریافت کد تخفیف حرف آخر:

برای دریافت کد تخفیف حرف آخر و اطلاع از تخفیف حرف اخر از طریق شماره تماس سایت مرکزی حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ اقدام کنید یا در تلگرام حرف آخر عضو شوید یا از طریق شماره تلگرام ۰۹۱۲۰۰۶۷۶۹۲ پیام دهید.

ارتباط با مشاورین حرف آخر برای دریافت تخفیفات حرف آخر

تخفیفات حرف آخر

برای اطلاع از تخفیفات حرف آخر و محصولات رایگان حرف آخر از طریق مشاوران ارشد حرف آخر و مشاوران رتبه برتر حرف آخر می توانید اقدام به دریافت کد تخفیف خرید حرف آخر یا اطلاع از تخفیفات حرف آخر داشته باشید و برای این کار کافی است که از طریق شماره حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ اقدام کنید و علاوه بر دریافت محصولات رایگان حرف آخر از تخفیفات حرف آخر عهم بهره مند شوید.

 

تماس-با-مامندی

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!