کد تخفیف حرف آخر

حرف آخر برترین تولید کننده مجموعه های آموزشی که در سال های اخیر پر مخاطب ترین و محبوب ترین منابع آموزشی کنکور ایران را تولید می‌کند. اما در سال های اخیر به دلیل وضع اقتصادی مردم و قیمت بالای منابع آموزشی اعم از کتاب و کلاس و دی وی دی موسسه حرف آخر در راستای عدالت آموزشی در بازه های زمانی متفاوت اقدام به ارائه تخفیفات با نام کد تخفیف حرف آخر می‌نماید. امروز با شما هستیم تا نحوه دریافت کد تخفیف حرف آخر و اطلاع از تخفیفات حرف آخر را در اختیار شما قرار دهیم.

حرف-آخر

کد تخفیف حرف آخر

در بازه های زمانی متفاوت حدودا به طور میانگین هر یک الی دو ماه یکبار موسسه حرف آخر در جهت عدالت آموزشی و کمک به داوطلبان کنکور اقدام به ارائه کد تخفیف حرف آخر جهت تهیه محصولات فروشگاه حرف آخر می‌نماید. این کد تخفیف حرف اخر چندین نوع است که شامل کد تخفیف حرف اخر به صورت پله ای یا کد تخفیف حرف اخر به صورت درصدی است که در ادامه به صورت کامل انواع تخفیفات حرف آخر را برای شما معرفی می‌کنیم.

فروشگاه حرف آخر

تخفیفات حرف آخر:

همانگونه که در بالا اشاره شد تخفیفات حرف آخر به دو دسته تخفیفات حرف آخر به صورت پله ای و تخفیفات حرف اخر به صورت درصدی تقسیم می‌شوند. در قسمت تخفیفات حرف اخر به صورت پله ای ، بر اساس مبلغ خریداری شده به داوطلبان تخفیف تعلق می‌گیرد. اما در بحث تخفیفات درصدی هر چند ماه یک بار تخفیفات فوق العاده ای خواهید داشت و لیست قیمت محصولات حرف آخر با تخفیف ارائه خواهد شد.

دریافت کد تخفیف حرف آخر:

برای دریافت کد تخفیف حرف آخر و اطلاع از تخفیف حرف اخر از طریق شماره تماس سایت مرکزی حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ اقدام کنید یا در کانال حرف آخر عضو شوید یا از طریق شماره تلگرام ۰۹۱۲۰۰۶۷۶۹۲ پیام دهید.