یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان لو رفت!!

زبان انگلیسی از جمله دروسی می باشد که با وجود این که ضریبش نسبت به سایر دروس به استثنای عربی کمتر است ولی دارای اهمیت فراوان و تاثیر زیاد بر روی رتبه شما می باشد. چطور؟ خب دوستان بسیاری از افراد نسبت به این درس بی میل هستند حالا یا به این دلیل که از آن متنفرند و یا در آن بسیار ضعیف هستند پس شمایی که قصد دارید این درس را به درستی یاد بگیرید یک هیچ از این افراد جلوتر هستید. اما یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان به چه صورت باشد تا شما را به درصد بالا برساند؟ جالب است بدانید درصد افرادی که در سال 98 به درصد بالای 50 دست پیدا کرده اند فقط 7 درصد بوده است پس این یادگیری باید به بهترین روش باشد. تا انتها با ما همراه باشید تا بهترین و صحیح ترین روش یادگیری زبان را به شما آموزش دهیم.

یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان چگونه ممکن است؟

همانطور که گفته شد تاثیر این درس برای شمایی که قصد دارید رتبه برتر شوید یا در رشته های تاپ قبول شوید بسیار بسیار زیاد است چرا که رتبه شما را جابه جا کرده و موفقیت را برای شما حتمی می سازد. اما برای این که این درس عمومی است و باید زمان را برای دروس تخصصی که اهمیت و ضریب بیشتری دارند ذخیره کنیم بهتر است تا در کوتاه ترین زمان آن را یک بار برای همیشه بیاموزیم و زمان اضافی برای این درس را یا به تخصصی ها یا به تست زنی و تمرین و تکرار در آن اختصاص دهیم.

دوستان برای اینکه شما بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن زبان انگلیسی را بیاموزید باید تمامی حواستان را به درس داده و هرچه را که آموزش می بینید خلاصه نویسی کرده و حتما یادداشت برداری کنید. اگر شما دارای منبعی مناسب برای این درس باشید در کوتاه ترین زمان یعنی در کم تر از یک هفته می توانید زبان را به راحتی بیاموزید. منبعی که به شما تمامی فنون و تکنیک های لازم برای مطالعه گرامر و لغات و پاسخگویی به سوالات درک مطلب و کلوز تست را آموزش دهد یعنی کامل باشد ولی از روشی خاص استفاده کرده تا تایم شما که حکم طلا را دارد ذخیره کند. اما چطور؟ تا انتها با ما همراه باشید.

یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان

تصویرسازی و انیمیشن یک راه عالی برای یادگیری زبان انگلیسی

بهترین و کارآمدترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده از تصاویر و انیمیشن ها می باشد چرا که تا مدت ها این تصاویر در ذهن ما باقی مانده و در مورد آن ها کمتر دچار فراموشی می شویم. زبان هم چون که درسی بسیار فرار است تصویر سازی می تواند هم به شما درس را آموزش داده هم باعث تثبیت مطالب در ذهن شما شود.

شما هرچه قدر هم که لغات را حفظ کنید و بارها آن ها را مرور کنید باز هم بعد از مدتی ممکن است برخی از آن ها را فراموش کرده و سبب شود در پاسخگویی به سوالات دچار مشکل شوید ولی وقتی شما جای مطلب تصویر را می بینید دیگر نیازی به یادآوری نخواهید داشت چرا که تصویرها به حافظه تصویری در نیمکره راست منتقل شده و فراموشی آن ها تقریبا بسیار کم است.

معجزه یادگیری لغات زبان کنکور با داستان و انیمیشن

فرارترین قسمت زبان انگلیسی تعلق می گیرد به همین قسمت، قسمتی که در کنکور ممکن است بسیار ما را به زحمت بیندازد و به همان اندازه حرص درآر است. اما باید روشی باشد تا بتوانیم با آن روش لغات را به خوبی یاد بگیریم و در ذهن مان حک کنیم. دو روش در این میان وجود دارد که یکی درست و دیگری اشتباه است:

روش غلط:

در این روش داوطلبان روزانه یک تعداد لغت را خوانده و فقط حفظ می کنند و برای این که فراموش نکنند آن ها را یک باره و چند باره تکرار می کنند ولی وقتی که یک ماه از روی خواندن آن لغات گذشت و تمرین و تکرار رخ نداد تقریبا تمامی آن لغات فراموش شده اند و دوباره روز از نو و روزی از نو!!

روش درست:

فردی در این میان موفق خواهد بود که لغات را در جمله و داستان آموزش دیده یا هم تصویر آن لغت را در ذهن داشته باشد در این صورت شما کاری کرده اید که فراموشی لغات را به حداقل ترین حد ممکن رسانده و کار خود را راحت ساخته اید و همچنین سبب شده تا در کنکور با به یادآوری آن جملات یا تصاویر خیلی سریع به معنای لغت پی برده و در کم ترین زمان ممکن به جواب برسید.

یادگیری لغات با انیمیشن

گرامر زبان انگلیسی را در نصف روز یاد بگیرید!!

بسیاری از دوستان با گرامر مشکلی اساسی دارند و نمی دانند با چه روشی می توانند به سوالات گرامر پاسخ دهند با اینکه مثال های فراوانی حل کرده ولی باز هم در بسیاری از موارد کم می آورند و گرامر را کنار گذاشته و درصدهای آن را حساب نمی کنند. اما چرا باید در حالی که می توانید در کم ترین زمان ممکن گرامر را بیاموزید و درصدهای مربوط به آن را کسب کرده و خود را در بین بسیاری از افراد جلو بیندازید قید آن را زده و کناری بگذاریم؟؟؟

دوستان این را به یاد داشته باشید که اگر منبع شما مناسب باشد به شما به بهترین روش گرامر را آموزش داده و شما را به این درس و به خصوص به گرامر علاقه مند می سازد به طوریکه ترجیح می دهید تا سوالات بیشتری را در این مورد حل کرده و به جواب برسید. این منبع باید کامل باشد و حتی الامکان به شما با تصویر و انیمیشن سازی آموزش داده تا یادگیری برای شما میسر بوده و کار را راحت کند. جامع بوده و با استفاده از آن دیگر نیاز نباشد تا به سراغ منبع دیگری بروید و کاملا قابل درک باشد.

گرامر در کم ترین زمان

برای درک مطلب زبان انگلیسی لغت خارج از کتاب بخوانیم یا نه؟

یکی از سوالاتی که ممکن است داوطلبان بپرسند همین سوال بالایی است و خیلی از افراد فکر می کنند که تنها لغات داخل کتاب برای کنکور کفایت می کند. تفکری که کاملا اشتباه است و بنده به عنوان یک فردی که تافل دارم اینطور می گویم که هرچه شما لغت بیشتری به یاد داشته باشید و بلد باشید همانقدر جلوتر از بقیه رقبا خواهید بود اما چطور ممکن است؟

دوستان حتما جدای از لغاتی که حتی ممکن است در پاورقی کتاب درسی تان موجود باشد و شما باید بلد باشید در کنار آن باید سعی کنید تا هرچه لغت جدید می بینید به حافظه بصری تان اضافه کرده و دایره لغات خود را افزایش دهید تا پاسخگویی به سوالات درک مطلب برایتان راحت تر باشد. گفتم حافظه بصری چون که همانطور که در بالا مطرح شد بهتر است لغات را با تصویر و انیمیشن آموزش ببینید.

لغات خارج از کتاب یا نه؟

کوتاه ترین روش برای پاسخگویی به کلوز تست و درک مطلب

از اشتباهات رایج داوطلبان در کنکور این است که وقتی با کلوز تست و به خصوص درک مطلب مواجه می شوند بلافاصله به سراغ متن رفته و شروع می کنند تک به تک جملات را می خوانند غافل از اینکه زمان دارد سپری می شود و شما تایم بسیاری از تست ها را از دست داده اید چرا که زمان لازم برای پاسخگویی به هر سوال زبان فقط و فقط 48 ثانیه است پس باید زمان را مانند طلا بدانیم و آن را به درستی مدیریت کنیم.

کوتاه ترین زمان برای پاسخگویی به سوالات درک مطلب و کلوز تست به این صورت است که اول شما به سراغ سوال ها رفته و تک به تک آن ها را می خوانید تا بدانید قضیه از چه قرار است و لازم است که شما به چه قسمتی یا پاراگرافی رجوع کرده تا بدون فوت وقت جواب را به دست بیاورید. بعد از مطالعه سوالات شما فقط متن را به خصوص برای درک مطلب به صوت روزنامه واری میخوانید تا خیلی سریع تر خود را به محلی که موردنظر سوال است برسانید.

دوستان هرچه دایره لغات شما در این دو قسمت قوی تر باشد به همان مقدار موفقیت شما بیشتر خواهد بود چون که دیگر نیازی به ریسک در پاسخ به سوال نیست و همچنین لازم نیست تا مدتی را برای حدس لغت مربوطه صرف کنید. البته اگر شما دوست عزیز با لغتی برخوردید که آن را نمی دانستید بهتر است تا به کمک جملات قبل و بعد از آن لغت توجه کرده و آن را حدس بزنید تا بتوانید حتی الامکان به جواب دست پیدا کنید.

بالاخره با چه منبعی بخوانیم تا زبان انگلیسی را در کوتاه ترین زمان یاد بگیریم؟

با توجه به توضیحات بالا و ویژگی هایی که برای یک منبع خوب برای یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان به شما گفته شد باید با این اوصاف هوشمندانه عمل کرده و از روش متداول و رایجی که داوطلبان با آن پیش می روند فاصله گرفته و با روشی هوشمندانه خود را در بین رقبا جلو انداخته که این روش و این منبع کاملا در پکیج زبان انگلیسی حرف آخر تعریف شده و با آن می توانید در کمتر از یک هفته کل زبان را بیاموزید به طوری که یک بار برای همیشه پرونده یادگیری زبان را بسته و کناری گذاشته و تنها به تست زنی در این درس کفایت کنید.

استاد محمودی زبان را با انیمیشن و داستان های بسیار جذاب و دیدنی تدریس کرده و سبب شده تا جذاب ترین درس برای شما خود خود زبان انگلیسی باشد. این تصاویر و انیمیشن ها قسمت های سخت زبان از جمله درک مطلب و کلوز تست و.. را برای شما مثل آب خوردن راحت کرده و دیگر نیازی نیست تا نگران این درس و فرار بودنش باشید.

زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان

نحوه برنامه ریزی و تهیه دی وی دی های استاد محمودی

ما مشاورین موسسه حرف آخر مطابق با پکیجی که توسط داوطلب تهیه می شود برنامه ای را در سطح خود داوطلب تهیه کرده و در اختیارش قرار می دهیم. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان داشتید و مایل به تهیه این پکیج بودید می توانید از طریق شماره های زیر اقدام کنید: 02166576371-09120047025

امتیاز بدهید.
guest
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!