بهترین دی وی دی شیمی کنکور

در این مقاله می‌خوانید:

کمتر خانواده ای است تا کنون جو کنکور را به خود نگرفته باشد. کنکوری که یکی از  سرنوشت سازترین آزمون های زندگی هر فرد محسوب می‌شود و می‌تواند سرنوشت او را در کمتر از چند ساعت زیر و رو کند. اما برای کسب موفقیت در این زمینه نیاز به استفاده از بهترین منابع و ابزار های کنکور است که امروز در سایت حرف اخر به شما بهترین دی وی دی شیمی کنکور را با توجه به ویژگی هایی که می‌تواند داشته باشد معرفی خواهیم کرد. پیش از این بهترین دی وی دی ریاضی کنکور  و بهترین دی وی دی فیزیک کنکور را به شما معرفی کرده‌ایم.

بهترین دی وی دی شیمی کنکور دارای ویژگی های منحصر به فردی است که یادگیری شیمی را برای شما به شدت آسان خواهد کرد. اما به یک نکته دقت داشته باشید!!!

درست است که در سایت حرف آخر اقدام به معرفی بهترین دی وی دی شیمی کنکور خواهیم کرد اما مطمئن باشید که هدف اصلا تبلیغ نیست بلکه معرفی است. این پکیج به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد به عنوان بهترین دی وی دی شیمی کنکور شناحته می‌شود. پس چند دقیقه وقت بگذارید در عوض سرنوشت شیمی کنکور خود را تغییر دهید.

ویژگی‌های بهترین دی وی دی شیمی نظام جدید کنکور:

بهترین دی‌وی‌دی شیمی نظام جدید

بهترین دی وی دی شیمی کنکور یا در حالت کلی بهترین منابع کنکور باید ویژگی هایی داشته باشند که آن ها را از سایر منابع آموزشی بتواند مجزا کند و از طرفی مهمتر از ویژگی های آن، افرادی است که با استفاده از آن توانسته اند به درصد و رتبه های خوبی برسند که به صورت کامل در مورد این موارد امرو باهمدیگر بحث خواهیم داشت که با مطالعه این موارد در انتها می‌توانید بهترین تصمیم را برای انتخاب بهترین دی وی دی شیمی کنکور بگیرید.

پس به صورت کامل به سراغ معرفی ویژگی های بهترین منبع شیمی کنکور در ایران برویم. من شایان مامندی سعی می‌کنم اطلاعات دوران کنکور به عنوان یک رتبه برتر و اطلاعات چندین سال فعالیت در بخش تدریس و مشاوره را در اختیار شما عزیزان قرار دهم که به شدت برایتان چاره ساز خواهد بود. کنار این مقاله، پیشنهاد می‌کنم نحوه تحلیل آزمون را بخوانید که با اجرای صحیح آن در هر آزمون حداقل 500 واحد افزایش تراز خواهید داشت. برای موفقیت در درس شیمی اطلاع از بودجه بندی هر فصل این درس می‌تواند راه را برای شما هموار سازد از این رو مطالعه مقاله بودجه بندی شیمی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

از ویژگی‌های بهترین دی وی دی شیمی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تدریس کامل همراه با حل سوال
  • حجم منبع کم باشد.
  • آموزش مفهومی بدون نیاز به حفظ کردن و با کم‌ترین فرمول
  • نتایج قابل قبول داوطلبان کنکور

اماااا خبر خوب. یک جلسه مشاوره کاملا رایگان برای شما عزیزان توسط برترین کارشناسان تحصیلی و رتبه های برتر کنکور که به صورت کامل به مشکلات آموزشی شما گوش خواهیم داد و بهترین راهکار را برای حل آن ها در اختیار شما قرار خواهیم داد. این خدمات در حال حاضر به صورت رایگان ارائه می شود و برای بهره مند شدن از آن کافی است همین الان فرم زیر را پر کنید تا دپارتمان مشاوره مجرب ما با شما تماس بگیرند.

مامندی-مشاوره

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

بهترین مدرس شیمی کنکور در ایران:

بهترین مدرس شیمی کنکور ایران

بهترین مدرس شیمی کنکور همواره باید نکاتی در آموزش وی پیدا باشد که اول از همه باید بروی کل مفاهیم و مباحث مسلط باشد و بتواند پاسخ هر سوالی را بدهد که متاسفانه تعداد این مدرسین روز به روز در حال کاهش است. ویژگی بعدی او تنظیم شیوه آموزش و آموزش به ساده ترین زبان ممکن است که هر داوطلبی با هر سطح بتواند تدریس او را متوجه شود و تست بزند.

اما سومین ویژگی بهترین مدرس شیمی ایران عدم پراکنده گویی و همچنین آموزش در چارچوب مطالبی است که برای کنکور اهمیت دارد و متاسفانه در سال های اخیر به خصوص در کتاب های کمک آموزشی شاهد مطالبی برای هر درس بوده ایم که اصلا در کنکور طرح نخواهد شد و مطالعه آن موجب هدر رفتن وقت خواهد شد. پس به شدت حواستان باشد به چنین مواردی و برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله بهترین مدرس شیمی کنکور را نیز بخوانید.

پکیج شیمی حرف آخر بهترین منبع شیمی کنکور ایران:

اما رسیدیم به اصل کاری!!! پکیج شیمی حرف آخر که به عنوان بهترین منبع شیمی کنکور ایران شناخته می‌شود. اما دلیل این انتخاب چیست؟ چرا شیمی حرف آخر؟ این پکیج توسط استاد غلامحسین شیروانی دارای مدرک دکتری شیمی آلی و دارای ده ها مقاله بین المللی تدریس شده است. پکیج استاد شیروانی کم حجم ترین منبع کنکور است و برای اولین بار سبکی از آموزش را ارائه می‌دهد که شما را از حفظ کردن بی نیاز می‌کند و اینبار مفاهیم را درک و لمس خواهید کرد. بدون فراموشی . و از طرفی سال های قبل افراد زیادی با استفاده از این تدریس به درصد بالای 90 در شیمی دست پیدا کرده اند که در ادامه کاملا این پکیج را برای شما تشریح خواهیم کرد.

1- کم حجم ترین منبع شیمی کنکور و در عین حال کامل‌ترین:

پکیج شیمی استاد شیروانی کم حجم ترین منبع شیمی ایران است و در پروژه جدید این موسسه یعنی پروژه 6040 حرف اخر کل شیمی را فقط در 53 ساعت شما یاد خواهید گرفت و در عین حال کامل ترین منبع آموزش شیمی کنکور نیز می‌باشد. اما شاید برایتان سوال باشد که مگر امکان دارد با وجود این حجم کم همه نکات در شیمی حرف آخر پوشش داده شده باشد. بله امکان دارد. برای درک این موضوع ادامه مطلب را بخوانید.

2- یادگیری شیمی بدون نیاز به حفظ کردن:

حفظ کردن مطالب برای عده زیاد از جمله خود من یک دردسر بزرگ بود! اصلا چرا ما باید مطلبی را حفظ کنیم؟ پاسخ معلوم است زمانی که یک مطلب را متوجه نشویم ناچار می‌شویم برای پاسخگویی به سوالات آن را حفظ کنیم که بسیار زودگذر است و سریع هم فراموش خواهد شد؛ اما در بهترین منبع شیمی کنکور و با کمک بهترین مدرس شما لذت یادگیری شیمی بدون حفظ کردن را تجربه خواهید کرد. همچنین در مقاله نحوه مطالعه شیمی حرف آخر به صورت کامل شیوه مطالعه این درس را توضیح داده‌ایم.

اما شاید برای شما سوال باشد که یادگیری شیمی بدون حفظ کردن چگونه است؟ به دلیل اینکه تدریس در شیمی حرف آخر بر پایه شهودی سازی است دیگر نیازی به حفظ کردن ندارید. همه مطالب شیمی کنکور از مسائل گرفته تا مفاهیم به صورت شهودی تدریس می‌شود و با انیمیشن. به عنوان مثال در مبحث ساختار اتم شما با یک انیمیشن به درون اتم سفر خواهید کرد و همه چیز را اعم از زیر لایه، لایه، اعداد کوانتومی به صورت شهودی می‌بینید و به جای حفظ کردن، آن ها را درک خواهید کرد بدون فراموشی.

یادگیری شیمی بدون فرمول:

در مبحث مسائل با فرمول های فراوانی مواجه خواهید شد اما جالب است بدانید که در شیمی حرف آخر دیگر خبری از فرمول نیست. شاید تعجب کنید بگویید پس چگونه مسائل را حل می‌کنند؟ فقط و فقط با 3 الگو تمامی مسائل شیمی را برای شما حل خواهند کرد. آموزش این 3 الگو 3 ساعت طول می‌کشد و در 27 ساعت حدود 2000 تست و تمرین با همین الگو ها برای شما حل خواهد شد. در بین این 2000 تست تمامی تست های 10 سال اخیر از کنکور سراسری نیز حل شده است و وقتی با همین الگوها بتوان کل این سوالات را حل کرد نشان دهنده این است که الگو ها جامع و کاربردی هستند. اگر تا به حال درس شیمی را مطالعه نکرده‌اید و زمان زیادی تا کنکور باقی نمانده مطالعه مقاله مهمترین مباحث شیمی می‌تواند درصد پاسخگویی شما در این درس را بهبود ببخشد.

ویژگی پکیج  شیمی حرف آخر را متوجه شدید؟ حال یک سورپرایز برای شما داریم! بدون هزینه کردن 20 درصد از کل محتوای آموزشی حرف آخر برای همه دروس را دریافت کنید. با کمک این پکیج ویژه در 5 روز توانایی پاسخگویی به 40 تست قطعی از کنکور را پیدا خواهید کرد. برای دریافت این پکیج بی نظیر کافی است همین الان فرم زیر را پر کنید

مامندی-کنکور-رایگان

%20 محصولات حرف آخر به صورت رایگان

بهترین منبع شیمی کنکور از دید رتبه های برتر:

در اول ماجرا در رابطه با بازدهی گفتم که منبع خوب منبعی است که بازدهی و نتیجه های خوبی به کمک آن کسب شده باشدو در ویدیو بالا می‌توانید نظر رتبه های برتری که از بهترین منبع شیمی استفاده کرده اند را مشاهده کنید.

0 0 رای
امتیاز این نوشته
guest
10 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات

این مقاله ها را هم بخوانید:

به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!