استاد رضا شعبانی

بیوگرافی استاد رضا شعبانی حرف آخر

استاد رضا شعبانی استاد جوان و یکه تاز زیست کنکور که در کنار استاد محمد شاکری  وظیفه تدریس زیست شناسی حرف آخر را بر عهده دارد. استاد رضا شعبانی برای اولین بار در کشور موفق به تبدیل مفاهیم زیست شناسی به انیمیشن شده است و سبک جدیدی از آموزش زیست با نام آموزش شهودی زیست و پویانمایی در زیست شناسی را ارائه دادند که داوطلب با استفاده از آن می‌تواند به راحتی هر چه تمام مطالب زیست شناسی را یاد بگیرد و علاوه بر آن دیگر نیازی به حفظ کردن ندارد بلکه با تصویر سازی های استاد شیروانی این بار کل مفاهیم را لمس خواهد کرد. در ادامه بیوگرافی استاد رضا شعبانی حرف آخر را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

بیوگرافی استاد شعبانی

بیوگرافی استاد شعبانی را از محل زندگی او شروع کنیم. استاد رضا شعبانی مدرس زیست حرف آخر زاده شهر اراک است. استاد رضا شعبانی همانطور که در بالا نیز اشاره شد سبک جدیدی از آموزش را در موسسه حرف آخر و زیست حرف آخر بناگذاری کرد که مسیر یادگیری و آموزش را برای داوطلب ده ها مرتبه آسان تر می‌کند. این روش یا همان پویانمایی با زحمت های فراوان اساتید زیست حرف آخر میسر شده است و تمامی زیست شناسی به صورت تصویری و با استفاده از الگو و انیمیشن های جذاب توسط اساتید زیست حرف آخر رضا شعبانی ، محمد شاکری و هومن روان تدریس می‌شود.

تحصیلات استاد رضا شعبانی:

بیوگرافی استاد شعبانی

از تحصیلات استاد رضا شعبانی و مدرک او می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • مدرک pcr پیشرفته از دانشگاه معتبر الزهرا
  • از برترین مهندسین ژنتیک ایران
  • کسب نمره A از دانشگاه usm  مالزی

سوابق تدریس استاد رضا شعبانی مدرس زیست حرف آخر:

استاد شعبانی

از سوابق تدریس استاد رضا شعبانی مدرس زیست حرف آخر هم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

  • برگزاری همایش های ۱۰۰۰ نفره برای زیست شناسی
  • مدرس برتر صدا و سیما
  • مدرس دی وی دی های زیست موسسه حرف آخر
  • مبدع زیست در چهار لایه
  • مدرس دبیرستان های معتبر تهران
  • مدرس پروازی زیست شناسی

برای مشاهده نمونه تدریس زیست حرف آخر به فروشگاه حرف اخر مراجعه کنید.

شماره تلفن استاد رضا شعبانی:

تماس مستقیم با استاد شعبانی در حال حاضر امکان پذیر نیست اما به جای دریافت شماره تلفن استاد رضا شعبانی می‌توانید از طریق مشاورین مجموعه حرف آخر با شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ در ارتباط باشید تا شمارا به صورت کامل در زمینه مشاوره و تهیه محصولات هدایت کنند.

اینستاگرام استاد شعبانی:

اینستاگرام استاد شعبانی موجود نیست اما برای استفاده از خدمات مشاوره ای و نمونه تدریس های کاملا رایگان می‌توانید به اینستاگرام حرف آخری ها مراجعه کنید.

نمونه تدریس زیست استاد شعبانی:

در ویدیو بالا یک نمونه تدریس زیست استاد شعبانی را مشاهده کنید و یک تست از زیست را با همین ویدیو به خود اختصاص دهید.

 

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!