استاد علیرضا یوسفیان پور

با معرفی بهترین مدرس دینی کنکور استاد علیرضا یوسفیان پور در سایت مرکزی حرف آخر در خدمت شما هستیم. استاد علیرضا یوسفیان پور بهترین استاد دین و زندگی کشور که از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را شروع کردند و سبک جدیدی در آموزش دین و زندگی را بنا نمود که تا کنون هیچ موفق به تدریس با این سبک نشده بود. تدریس دین و زندگی با استفاده از شهودی سازی و با به کار گیری نیمکره راست مغز داوطلب. دیدگاهی که تمام داوطلبان نسبت به درس دین و زندگی دارند احساس می‌کنند دین و زندگی درس حفظی است و می‌توان به راحتی به درصد بالا رسید اما بعد از رسیدن به آزمون های جامع متوجه می‌شوند که دین و زندگی آنقدر هم آسان نیست.استاد علیرضا یوسفیان پور

گفته بالا را می‌توان از روی نتایج کنکور ۹۷ متوجه شد که از بین حدودا ۹۰۰ هزار نفر داوطلب شرکت کننده در رشته تجربی ، انسانی و ریاضی فقط ۳ نفر موفق به کسب درصد ۱۰۰ در دین و زندگی شدند و این در حالی بود که ۳۴ نفر فقط در رشته تجربی فیزیک را ۱۰۰ زدند. یعنی می‌توان نتیجه گرفت دین و زندگی حتی از دروس اختصاصی هم سنگین تر است. امروز به معرفی استاد یوسفیان پور برترین مدرس دینی کنکور خواهیم پرداخت که حتی در سال ۹۷ که دینی سخت ترین درس کنکور تصور می‌شود ۶ نفر از شاگردان استاد علیرضا یوسفیان پور موفق به کسب درصد بالای ۹۰ شدند و در سال ۹۸ نیز ۱۵ نفر از شاگردان استاد یوسفیان پور موفق به کسب درصد ۱۰۰ در دینی کنکور شدند.

با تدریس بی‌نظیر استاد علیرضا یوسفیان پور در کمتر از ۴۰ ساعت صفر تا صد دین و زندگی همراه با حل ۸۰۰ تست را ببندید و فقط با ۱۴ الگو و بدون حفظ حتی یک کلمه دین و زندگی را یاد بگیرید و سرعت و دقت خود را در پاسخگویی به دین و زندگی در آزمون های آزمایشی و کنکور چند برابر بهینه کنید.

علیرضا یوسفیان پور بیوگرافی:

علیرضا یوسفیان پور بیوگرفای مدرس جوان و پر افتخار دین و زندگی که سرنوشت آموزش دین و زندگی ایران را با سبک جدید آموزش خود دگرگون ساخت. استاد علیرضا یوسفیان پور فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک با رتبه ۶۴۸ کنکور که درخشش خود در زمینه کنکور را با درس دین و زندگی آغاز کرد  این درس حجیم و فرار را فقط در قالب ۱۴ الگو به دانش آموزان آموزش دهد. شیوه ای که همیشه آرزوی والدین و دانش آموزان بوده و با تدریس استاد یوسفیان پور به واقعیت تبدیل شد. برای مشاهده نمونه تدریس دینی یوسفیان پور می‌توانید از طریق همین سایت اقدام کنید.

دینی یوسفیان پور:

دینی یوسفیان پور دارای ویژگی های منحصر به فردی است که هیچ منبعی حتی مشابه چنین ویژگی هایی را ندارد. استفاده از انیمیشن سازی داوطلب را از حفظ مطالب بی‌نیاز می‌کند و آموزش مبتنی بر الگو سازی در دینی یوسفیان پور باعث افزایش درک و قدرت تست زنی داوطلب و کاهش زمان حل تست خواهد شد. دو ویژگی نامبرده در دینی یوسفیان پور را آموزش پویا نمایی می‎‌نامند. در ادامه یک دید کلی از بیوگرافی استاد یوسفیان پور خواهیم گفت و برای مشاهده قیمت دینی یوسفیان پور از طریق لیست قیمت دی وی دی های حرف آخر اقدام کنید.

تحصیلات علیرضا یوسفیان پور:

یوسفیان پور

فارغ التحصیل مهندسی مکانیک با رتبه ۶۴۸. همزمان تدریس دینی کنکور در موسسه حرف آخر با مدیریت استاد عبدالرضا منتظری.

تالیفات:

  • تالیف اولین کتاب آموزش تصویری دین و زندگی: دینی مصور یوسفیان پور
  • مدرس مجموعه کامل دی وی دی های دین و زندگی کنکور حرف آخر
  • مدرس شبکه های یک ، دو ، سه ، پنج ، آموزش و شکبه های استانی سیما
  • مدرس پروازی شهر های تبریز، سنندج، اصفهان ، شیراز ، ارومیه ، ساری ، گرگان ، اهواز ، رشت و …
  • مدرس آموزشگاه ها و مراکز معتبر آموزشی تهران

اینستاگرام استاد یوسفیان پور:

استاد یوسفیان پور در شبکه های مجازی نیز فعالیت دارند و از طریق اینستاگرام استاد یوسفیان پور می‌توانید با ایشان در ارتباط باشید.

شماره استاد یوسفیان پور:

شماره تماس علیرضا یوسفیان پور

استاد یوسفیان پور به دلیل مشغله فراوان امکان ارتباط با تمامی دانش آموزان را ندارند اما برای ارتباط با ایشان و تهیه محصولات دینی یوسفیان پور می‌توانید از طریق مشاوران مجموعه استاد یوسفیان پور با شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ اقدام کنید.

 

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!