استاد علیرضا یوسفیان پور

مدرس دین و زندگی کنکور

علیرضا-یوسفیان-پور

با معرفی بهترین مدرس دینی کنکور استاد علیرضا یوسفیان پور در سایت مرکزی حرف آخر در خدمت شما هستیم. استاد علیرضا یوسفیان پور بهترین استاد دین و زندگی کشور که از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را شروع کردند و سبک جدیدی در آموزش دین و زندگی را بنا نمود که تا کنون هیچ موفق به تدریس با این سبک نشده بود. تدریس دین و زندگی با استفاده از شهودی سازی و با به کار گیری نیمکره راست مغز داوطلب. دیدگاهی که تمام داوطلبان نسبت به درس دین و زندگی دارند احساس می‌کنند دین و زندگی درس حفظی است و می‌توان به راحتی به درصد بالا رسید اما بعد از رسیدن به آزمون های جامع متوجه می‌شوند که دین و زندگی آنقدر هم آسان نیست.

گفته بالا را می‌توان از روی نتایج کنکور ۹۷ متوجه شد که از بین حدودا ۹۰۰ هزار نفر داوطلب شرکت کننده در رشته تجربی ، انسانی و ریاضی فقط ۳ نفر موفق به کسب درصد ۱۰۰ در دین و زندگی شدند و این در حالی بود که ۳۴ نفر فقط در رشته تجربی فیزیک را ۱۰۰ زدند. یعنی می‌توان نتیجه گرفت دین و زندگی حتی از دروس اختصاصی هم سنگین تر است. امروز به معرفی استاد یوسفیان پور برترین مدرس دینی کنکور خواهیم پرداخت که حتی در سال ۹۷ که دینی سخت ترین درس کنکور تصور می‌شود ۶ نفر از شاگردان استاد علیرضا یوسفیان پور موفق به کسب درصد بالای ۹۰ شدند و در سال ۹۸ نیز ۱۵ نفر از شاگردان استاد یوسفیان پور موفق به کسب درصد ۱۰۰ در دینی کنکور شدند.

با تدریس بی‌نظیر استاد علیرضا یوسفیان پور در کمتر از ۴۰ ساعت صفر تا صد دین و زندگی همراه با حل ۸۰۰ تست را ببندید و فقط با ۱۴ الگو و بدون حفظ حتی یک کلمه دین و زندگی را یاد بگیرید و سرعت و دقت خود را در پاسخگویی به دین و زندگی در آزمون های آزمایشی و کنکور چند برابر بهینه کنید.

علیرضا یوسفیان پور بیوگرافی:

استاد علیرضا یوسفیان پور

علیرضا یوسفیان پور بیوگرافی مدرس جوان و پر افتخار دین و زندگی که سرنوشت آموزش دین و زندگی ایران را با سبک جدید آموزش خود دگرگون ساخت. استاد علیرضا یوسفیان پور فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک با رتبه ۶۴۸ کنکور که درخشش خود در زمینه کنکور را با درس دین و زندگی آغاز کرد  این درس حجیم و فرار را فقط در قالب ۱۴ الگو به دانش آموزان آموزش دهد. شیوه ای که همیشه آرزوی والدین و دانش آموزان بوده و با تدریس استاد یوسفیان پور به واقعیت تبدیل شد. برای مشاهده محصولات دینی حرف آخر از طریق لینک مربوطه  می‌توانید از  همین سایت اقدام کنید.

دینی یوسفیان پور

استاد یوسفیان پور مدرس دینی

دینی یوسفیان پور دارای ویژگی های منحصر به فردی است که هیچ منبعی حتی مشابه چنین ویژگی هایی را ندارد. استفاده از انیمیشن سازی داوطلب را از حفظ مطالب بی‌نیاز می‌کند و آموزش مبتنی بر الگو سازی در دینی یوسفیان پور باعث افزایش درک و قدرت تست زنی داوطلب و کاهش زمان حل تست خواهد شد. دو ویژگی نامبرده در دینی یوسفیان پور را آموزش پویا نمایی می‎‌نامند. در ادامه یک دید کلی از بیوگرافی استاد یوسفیان پور خواهیم گفت و برای مشاهده قیمت دینی یوسفیان پور از طریق لیست قیمت دی وی دی های حرف آخر اقدام کنید.

تحصیلات علیرضا یوسفیان پور:

فارغ التحصیل مهندسی مکانیک با رتبه ۶۴۸. همزمان تدریس دینی کنکور در موسسه حرف آخر با مدیریت استاد عبدالرضا منتظری.

تالیفات:

علیرضا یوسفیان پور مدرس دینی

  • تالیف اولین کتاب آموزش تصویری دین و زندگی: دینی مصور یوسفیان پور
  • مدرس مجموعه کامل دی وی دی های دین و زندگی کنکور حرف آخر
  • مدرس شبکه های یک ، دو ، سه ، پنج ، آموزش و شکبه های استانی سیما
  • مدرس پروازی شهر های تبریز، سنندج، اصفهان ، شیراز ، ارومیه ، ساری ، گرگان ، اهواز ، رشت و …
  • مدرس آموزشگاه ها و مراکز معتبر آموزشی تهران

اینستاگرام استاد یوسفیان پور

استاد یوسفیان پور در شبکه های مجازی نیز فعالیت دارند و از طریق اینستاگرام استاد یوسفیان پور می‌توانید با ایشان در ارتباط باشید.

شماره استاد یوسفیان پور

استاد یوسفیان پور به دلیل مشغله فراوان امکان ارتباط با تمامی دانش آموزان را ندارند اما برای ارتباط با ایشان و تهیه محصولات دینی یوسفیان پور می‌توانید از طریق مشاوران مجموعه استاد یوسفیان پور با شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ اقدام کنید.

نتیجه های فوق العاده استاد یوسفیان پور در کنکور

استاد علیرضا یوسفیانپور

به جرئت علیرضا یوسفیان پور را می توان بی چون و چرا برترین مدرس دینی کنکور نامید و این لقب را می توان به دلیل نتیجه های جنجالی که هر سال با کمک پکیج بی نظیر وی کسب می شود به او نسبت داد. جالب است بدانید با تدریس استاد یوسفیان پور هر سال عده زیادی از دانش آموزان موفق به کسب درصد 100 در کنکور می شوند و از جمله آن ها می توان به 15 نفر در کنکور 98 اشاره کرد که موفق شدند دینی را 100 درصد بزنند. نکته قابل تامل هم زمان پاسخگویی به تست های دینی است که به طور میانگین همگی آن ها در حدود 7 دقیقه موفق به صد زدن دینی شدند. شاید باور کردنی نباشد ولی این زمان کوتاه پاسخگویی به دلیل قدرت استاد یوسفیان پور در پیشبینی سوالات کنکور است به طوری که هر سال پکیج استاد یوسفیان پور تطابق 100 درصدی با سوالات کنکور دارد.

پیام‌های آسمان استاد یوسفیان پور هم تولید شد

امسال استاد  یوسفیان پور تولید محتوای دینی و پکیج های خود را در مقطع متوسطه اول یعنی از سال هفتم تا سال نهم ارائه دادند و پکیج پیام های آسمان سال هفتم تا نهم را به همان سبک و سیاق دینی کنکور آموزش داده اند.

 

همین حالا با پر کردن این فرم می توانید 20 درصد از تدریس های استاد منتظری را به صورت رایگان از ما دریافت کنید!

5-روز-با-حرف-آخر

%20 پکیج های حرف آخر؛ رایگان!

محصولات حرف آخر را با تخفیف ویژه سفارش دهید!
تا 3.500.000 تومان تخفیف پلکانی
قمری-4-ماهه

نمونه تدریس های استاد یوسفیان پور

پخش ویدیو

نظر رتبه های برتر در مورد استاد یوسفیان پور

دینی استاد یوسفیان پور را به جرئت می توان محبوب ترین منابع آموزشی دینی کنکور دانست و دلیل این انتخاب ویژگی های تدریس آن نیست بلکه نتایجی است که توسط رتبه های برتر با استفاده از آن کسب شده است. ویدیو مقابل نظر رتبه های برتر کنکور می باشد که با کمک دینی استاد یوسفیان توانستند درصد های بالا کسب کنند را می توانید مشاهده کنید. همچنین لازم به ذکر است که مطلع باشید در کنکور سراسری سال 98 تعداد 15 نفر از دانش آموزان حرف آخر با کمک دینی استاد یوسفیان پور موفق به کسب درصد صد در این درس شدند. 

 

سوالات متداول شما راجع به قیمت محصولات حرف آخر

در داخل سایت به صورت رایگان نمونه تدریس برای شما قرار داده شده است.

برای خرید فوری محصولات با اطمینان خاطر می توانید از طریق شماره های 02166576182 – 02166572148 – 02166576371 – 02166566623 اقدام کنید

در اینستاگرام و با جستجوی آدرس alireza.yousefianpour می توانید به اینستاگرام استاد یوسفیان پور دسترسی داشته باشید

هر سال تعدادی از دانش آموزان حرف آخر و استاد یوسفیان پور موفق به کسب درصد 100 در دینی کنکور خود می شوند ویدیو رتبه های برتر را در داخل سایت می توانید مشاهده کنید

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!