استاد غلامحسین شیروانی

غلامحسین شیروانی بیوگرافی:

غلامحسین شیروانی بیوگرافی

دکتر غلامحسین شیروانی بیوگرافی این استاد ارجمند و نابغه شیمی ایران را در سایت مرکزی حرف آخر می‌خوانید. استاد غلامحسین شیروانی مدرس برجسته شیمی حرف آخر که در سال های اخیر لقب سلطان شیمی ایران را به خود اختصاص داده است برای اولین بار در ایران با ابداع روش های پویانمایی شیمی ،آموزش شیمی ایران را متحول ساخت. امروز در خدمت شما هستیم با بیوگرافی غلامحسین شیروانی.

تحصیلات استاد شیروانی مدرس شیمی:

تحصیلات استاد شیروانی مدرس شیمی

تحصیلات استاد شیروانی مدرس شیمی حرف آخر در حال حاضر در مقطع دکتراست و استاد غلامحسین شیروانی دارای مدرک دکترای شیمی آلی از دانشگاه خوارزمی تهران است. استاد شیروانی برای اولین بار سبک پویا نمایی را وارد شیمی ایران کرد و بازخورد بسیار مثبتی هم به دست آورد. برای مشاهده محصولات استاد شیروانی و تماشای تدریس دکتر غلامحسین شیروانی به بخش فروشگاه آنلاین حرف آخر مراجعه کنید.

افتخارات استاد شیروانی شیمی:

از افتخارات استاد شیروانی شیمی می‌توان به عضو بودن در هیئت علمی دانشگاه اشاره کرد و سطح سواد بالای این استاد. استاد شیروانی برای اولین بار در ایران سبک آموزش شهودی را ابداع کرد و توانست پکیج شیمی مسئال خود را که سروصدای فراوانی نیز ایجاد کرد عرضه کند. در پکیج مسائل شیمی استاد شیروانی شما صفر تا صد مسائل شیمی را فقط با ۳ الگو آموزش خواهید دید و زمان آموزش نیز ۳ ساعت. یعنی با این کار استاد غلامحسین شیروانی در ۳ ساعت پرونده آموزش کل مسائل شیمی را خواهید بست. شاید برایتان عجیب باشد

اما در حرف آخر هیچ چیز غیر ممکن نیست همانگونه که استاد کامیار فصل حرکت شناسی را بدون فرمول یاد می‌دهد آموزش مسائل با سه الگو هم ممکن است. بیوگرافی استاد پیمان کامیار را نیز از همین سایت حتما بخوانید.

سابقه تدریس دکتر شیروانی مدرس شیمی:

شیمی جامع نظام جدید حرف آخر

از سابقه تدریس دکتر شیروانی مدرس شیمی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تدریس در آموزشگاه های معتبر فرزانگان و تیز هوشان
  • عضو مدرسین کانون قلمچی
  • طراح سؤالات آزمون های آزمایشی
  • مدرس پروازی شهر های ارومیه ، تبریز ، شیراز ، اصفهان و …
  • دارای بیش از ۵۰ عنوان مقاله معتبر بین المللی
  • استاد دانشگاه

شماره تماس استاد شیروانی:

استاد شیروانی به دلیل مشغله زیاد آموزشی قادر به پاسخگویی به تماس های شما عزیزان نیستند اما در همین راستا مشاوران مجموعه حرف آخر پاسخگوی شما خواهند بود و به سؤالات شما به صورت کامل پاسخ خواهند داد. برای ارتباط با دفتر مشاوره و تهیه محصولات حرف اخر از طریق شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ اقدام کنید.

نمونه تدریس شیمی استاد شیروانی:

در این قسمت نمونه تدریس شیمی استاد شیروانی از بخش مسائل را برای شما آورده ایم تا با تدریس استاد شیروانی اشنا شوید.

انیمیشن های شیمی:

شیمی شیروانی

به جرئت می‌توان گفت از زیباترین کار های دکتر شیروانی ابداع انیمیشن های جذاب شیمی می‌باشد که با استفاده از آن ها یادگیری شیمی برای هر فردی راحت تر از آب خوردن می‌شود. باورتان می‌شود کل مسائل شیمی که همگی از آن ترس دارید فقط همین عکس بالاست. یعنی با یک اسلاید قرار است کل شیمی مسائل را با استفاد شیروانی یاد بگیرید و آن هم با سه الگو.

برای تهیه محصولات حرف آخر و استفاده از مشاوره کاملا رایگان با شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید.

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!