استاد محسن منتظری

مدرس ادبیات کنکور

محسن-منتظری

استاد محسن منتظری مدرس قدر و به نام ادبیات کنکور در موسسه حرف آخر که برای اولین بار در ایران صفر تا صد ادبیات را به صورت انیمیشن و با استفاده از داستان سرایی به دانش آموزان آموزش می‌دهد کاری که تا کنون هیچ مدرس دیگری برای ادبیات انجام نداده است و مهندس محسن منتظری برای اولین بار این سبک از ادبیات را در زمینه کنکور بناگزاری کرده و در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهند که باعث می‌شود یادگیری برای داوطلب در درس ادبیات ده ها برابر آسان تر گردد و امکان فراموشی مطالب با توجه به فراریت درس ادبیات به حداقل برسد و داوطلب بالاترین بازدهی را از درس ادبیات دریافت کند و به درصد های بالا دست پیدا کند.

بیوگرافی استاد محسن منتظری

استاد محسن منتظری

مهندس محسن منتظری زاده قائم شهر از استان مازندران. استاد محسن منتظری مدرس ادبیات حرف آخر فارغ التحصیل رشته مهندسی آب می‌باشد و از رزومه او می‌توان به فعالیت در وزارت نیرو و شرکت آب و فاضلاب اشاره کرد. استاد محسن منتظری عضو دپارتمان ادبیات موسسه حرف آخر و تدریس ادبیات این مجموعه را بر عهده دارد و سبک جدیدی از آموزش ادبیات را وارد این مجموعه کرده است. برای مشاهده نمونه تدریس ادبیات حرف آخر و آشنایی با این مجموعه بی‌نظیر به فروشگاه حرف آخر مراجعه کنید.

استاد محسن منتظری در سال های اخیر به خاطر سبک جدید آموزشی خود یعنی استفاده از پویا نمایی در زمینه آموزش ادبیات کنکور لقب بهترین مدرس ادبیات را به خود اختصاص داده است.

روش تدریس استاد محسن منتظری

استاد منتظری مدرس ادبیات

در اولین مرحله در مشاهده تدریس ادبیات حرف آخر با حضور استاد منتظری با روش درست مطالعه ادبیات یعنی مطالعه مبحث به مبحث آشنا خواهید شد که متاسفانه عده زیادی با این روش آشنا نیستند و به اشتباه به صورت درس به درس مطالعه می‌کنند اما در ادبیات حرف آخر روش صحیح مطالعه ادبیات را به صورت مبحثی یاد خواهید گرفت. ادبیات محسن منتظری از ۵ قسمت املا و لغت ، زبان فارسی ، قرابت معنایی ، آرایه های ادبی ، تاریخ ادبیات  تشکیل شده است که برای مشاهده قیمت آنها می‌توانید به لیست قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کنید.

رزومه محسن منتظری:

عضو اعضای وزارت نیرو

کارمند شرکت آب و فاضلاب

مدرس ادبیات حرف آخر

مدرس پروازی شهر های ارومیه ، تبریز ، اراک ، مازندران و …

همچنین توصیه می کنیم که رزومه استاد مجتبی محمودی مدرس زبان حرف آخر را نیز از همین سایت مطالعه کنید.

استاد محسن منتظری مدرس فارسی متوسطه اول

مدرس فارسی حرف آخر

محبوبیت استاد محسن منتظری از ادبیات حرف آخر در مقطع متوسطه دوم نیز گذشت و به متوسطه اول رسید. استاد محسن منتظری در حال حاضر پکیج های فارسی پایه هفتم تا نهم را نیز تدریس کرده اند و د رتدریس این پکیج های همان سبک و سیاق گذشته یعنی استفاده از الگو و انیمیشن را در آموزش دروس به کار برده اند. به همین جهت پکیج های فارسی حرف آخر برای مقطع متوسطه اول یعنی سال هفتم تا نهم را تدریس کرده اند و علاوه بر آن در درس علوم و قسمت زمین شناسی که زیرشاخه ای از درس علوم هفتم نا نهم ابتدایی است نیز تدریس فوق العاده خود را در اختیار دانش آموزان قرار داده اند و در حال حاضر هم یکی از پر مخاطب ترین پکیج های آموزشی در مقطع اول متوسطه نیز می باشند. در آینده ای نه چندان دور پکیج های فارسی ابتدایی نیز با تدریس فوق العاده استاد محسن منتظری ارائه خواهد شد.

همین حالا با پر کردن این فرم می توانید 20 درصد از تدریس های استاد محسن منتظری را به صورت رایگان از ما دریافت کنید!

5-روز-با-حرف-آخر

%20 پکیج های حرف آخر؛ رایگان!

محصولات حرف آخر را با تخفیف ویژه سفارش دهید!
تا 3.500.000 تومان تخفیف پلکانی
قمری-4-ماهه

نمونه تدریس های ادبیات استاد منتظری

پخش ویدیو

نظر رتبه های برتر در مورد استاد محسن منتظری

 در ویدیو مقابل می توانید نظر رتبه های برتر حرف آخر که در کنکور سراسری 99 از محصولات حرف آخر و ادبیات حرف آخر استفاده کردند و به موفقیت رسیده اند را می توانید مشاهده کنید. درقالب این ویدیو رتبه های برتر به صورت مجزا نظر خود را درباره استاد محسن منتظری مدرس ادبیات و سبک تدریس وی در محصولات ادبیات ارائه می دهند و می توانید به صورت کامل مشاهده کنید.

سوالات متداول شما راجع به قیمت محصولات حرف آخر

امکان دسترسی مستقیم به استاد محسن منتظری دشوار است و سوالات خود را با مشاورین مطرح کنید تا شما را راهنمایی کنند

برای خرید فوری محصولات با اطمینان خاطر می توانید از طریق شماره های 02166576182 – 02166572148 – 02166576371 – 02166566623 اقدام کنید

استاد محسن منتظری فارغ التحصیل از رشته مهندسی آب هستند

در داخل سایت هم نمونه تدریس ادبیات استاد منتظری قرار داده شده است و هم نظر رتبه های برتر درباره استاد منتظری

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!