استاد محسن منتظری

استاد محسن منتظری مدرس قدر و به نام ادبیات کنکور در موسسه حرف آخر که برای اولین بار در ایران صفر تا صد ادبیات را به صورت انیمیشن و با استفاده از داستان سرایی به دانش آموزان آموزش می‌دهد کاری که تا کنون هیچ مدرس دیگری برای ادبیات انجام نداده است و مهندس محسن منتظری برای اولین بار این سبک از ادبیات را در زمینه کنکور بناگزاری کرده و در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهند که باعث می‌شود یادگیری برای داوطلب در درس ادبیات ده ها برابر آسان تر گردد و امکان فراموشی مطالب با توجه به فراریت درس ادبیات به حداقل برسد و داوطلب بالاترین بازدهی را از درس ادبیات دریافت کند و به درصد های بالا دست پیدا کند.

استاد محسن منتظری

امروز با معرفی استاد محسن منتظری بهترین مدرس ادبیات کنکور ایران در خدمت شما عزیزان هستیم.

بیوگرافی محسن منتظری:

تاریخ ادبیات حرف آخر

مهندس محسن منتظری زاده قائم شهر از استان مازندران. استاد محسن منتظری مدرس ادبیات حرف آخر فارغ التحصیل رشته مهندسی آب می‌باشد و از رزومه او می‌توان به فعالیت در وزارت نیرو و شرکت آب و فاضلاب اشاره کرد. استاد محسن منتظری عضو دپارتمان ادبیات موسسه حرف آخر و تدریس ادبیات این مجموعه را بر عهده دارد و سبک جدیدی از آموزش ادبیات را وارد این مجموعه کرده است. برای مشاهده نمونه تدریس ادبیات حرف آخر و آشنایی با این مجموعه بی‌نظیر به فروشگاه حرف آخر مراجعه کنید.

استاد محسن منتظری در سال های اخیر به خاطر سبک جدید آموزشی خود یعنی استفاده از پویا نمایی در زمینه آموزش ادبیات کنکور لقب بهترین مدرس ادبیات را به خود اختصاص داده است.

روش تدریس ادبیات حرف آخر:

در اولین مرحله در مشاهده تدریس ادبیات حرف آخر با حضور استاد منتظری با روش درست مطالعه ادبیات یعنی مطالعه مبحث به مبحث آشنا خواهید شد که متاسفانه عده زیادی با این روش آشنا نیستند و به اشتباه به صورت درس به درس مطالعه می‌کنند اما در ادبیات حرف آخر روش صحیح مطالعه ادبیات را به صورت مبحثی یاد خواهید گرفت. ادبیات محسن منتظری از ۵ قسمت املا و لغت ، زبان فارسی ، قرابت معنایی ، آرایه های ادبی ، تاریخ ادبیات  تشکیل شده است که برای مشاهده قیمت آنها می‌توانید به لیست قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کنید.

رزومه محسن منتظری:

عضو اعضای وزارت نیرو

کارمند شرکت آب و فاضلاب

مدرس ادبیات حرف آخر

مدرس پروازی شهر های ارومیه ، تبریز ، اراک ، مازندران و …

اینستاگرام محسن منتظری:

مهندس محسن منتظری

اینستاگرام استاد محسن منتظری موجود است و پیج های متعددی با نام ایشان وجود دارند اما امروز پیج اینستاگرام حرف آخر با نام حرف آخری ها که سورپرایز های ویژه ای از لحاظ مشاوره ای و آموزشی برای شما دارد را معرفی می‌کنیم. به پیج اینستاگرام حرف آخری های بپیوندید و از تخفیفات و محتواهای ناب آموزشی بهره مند شوید.

تلگرام محسن منتظری ادبیات:

برای عضویت در کانال مرکزی تلگرام حرف آخر که برترین محتواهایی که تا کنون دیده اید از تخفیفات حرف آخر گرفته تا مشاوره تخصصی توسط برترین مشاورین حرف آخر به صورت رایگان بهره مند شوید.

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!