استاد محمد شاکری

بیوگرافی استاد شاکری:

بیوگرافی استاد شاکری مدرس جوان و نامدار حرف آخر را در سایت مرکزی حرف آخر در حال خواندن هستید. استاد محمد شاکری دبیر جوان زیست شناسی کنکور در کنار استاد رضا شعبانی دست به دست هم تدریس فوق العاده ای از زیست شناسی ارائه دادند که در سال های اخیر بازخورد بسیار مثبتی نیز به خود اختصاص داده است. امروز تمامی رزومه و معرفی کامل استاد محمد شاکری را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

تحصیلات استاد محمد شاکری:

تحصیلات استاد شاکری

استاد محمد شاکری زیست حرف آخر فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران می‌باشد. این استاد برجسته در کنار استاد رضا شعبانی تدریس زیست شناسی موسسه حرف آخر را بر عهده دارد.

سابقه استاد شاکری دبیر زیست

سابقه تدریس استاد شاکری

از سابقه تدریس استاد شاکری دبیر زیست می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • طراح سوالات زیست آزمون های آزمایشی
  • مدرس زیست شناسی موسسه حرف آخر
  • مدرس معتبرترین مدارس و مراکز تهران
  • مدرس صدا و سیما
  • طراح و مدیر آزمون های ازمایشی انلاین
  • مدرس پروازی شهرستان های تبریز، ارومیه ، قزوین ، شیراز و …
  • مبدع پکیج ۷ الگو زیست حرف آخر که در کنار محاسبات حرف آخر به صورت رایگان برای شما ارسال می‌شود.

تالیفات استاد محمد شاکری مدرس زیست:

استاد محمد شاکری

از تالیفات استاد محمد شاکری مدرس زیست حرف آخر می‌توان به تالیف کتاب صفر  تا صد زیست شناسی از انتشارات خوشخوان و کپی برابر اصل انتشارات نیمکت سبز اشاره کرد. این دو کتاب در سال های اخیر از پرفروش ترین کتاب های آموزشی زیست به شمار می‌روند و مخصوص داوطلبان تیزهوشان می‌باشد.

اینستاگرام استاد محمد شاکری:

اینستاگرام استاد محمد شاکری

برای استفاده از محتوای آموزشی اینستاگرام استاد محمد آموزشی و استفاده از محتوای مشاوره ای حرف آخر به صورت رایگان در کانال اینستاگرام حرف آخری ها عضو شوید.در صفحه اینستاگرام حرف آخر از تمامی دروس برای شما تدریس رایگان قرار داده می‎‌شود و همچنین از امکانات ویژه مشاوری و ارتباط با مشاورین ارشد حرف آخر بهره مند خواهید شد و به کمک آن ها تجربیاتی مفید بدست خواهید آورد که مسیر کنکور برای شما چندین مرتبه آسان تر خواهد شد.

شماره استاد شاکری دبیر زیست:

ارتباط با استاد محمد شاکری به صورت مستقیم امکان پذیر نیست اما شما می‌توانید از طریق شماره دفتر مرکزی حرف آخر با مشاورین رتبه برتر مجموعه از طریق شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ در ارتباط باشید.

کانال تلگرام استاد محمد شاکری:

محمد شاکری

برای عضویت در کانال تلگرام اساتید حرف آخر کافی است از طریق لینکی که برای شما قرار داده شده است اقدام کنید. در کانال تلگرام اساتید حرف آخر برنامه های ویژه ای در اختیار شما قرار می‌گیرد. از جمله این برنامه ها می‌توان به دریافت نمونه تدریس های رایگان، ارتباط با بهترین مشاورین کنکور، ویدیو های انگیزشی و پرسش و پاسخ کنکوری که تمام نیاز های شمارا براورده می‌کند اشاره کرد. در کانال تلگرام اساتید حرف آخر عضو شوید و با دیدی صد درجه بازتر در مسیر کنکور حرکت کنید.

نمونه تدریس زیست استاد شاکری:

در نمونه تدریس زیست استاد شاکری یک ویدیو از بخش هفت الگو طلایی زیست را در اختیار شما قرار خواهیم داد. هفت الگو طلایی همانگونه که از اسمش پیداست ۷ الگو به شما می‌آموزد که با استفاده از آن تست زنی برای شما بسیار راحت می‌شود و با خواندن نصف سوال یا کمتر می‌توانید به پاسخ صحیح دست پیدا کنید. هفت الگو طلایی زیست در حال حاضر با تخفیف ارائه می‌شود و در کنار آن پکیج محاسبات سریع شیمی به صورت کاملا رایگان برای شما ارسال خواهد شد. برای دریافت کافی است فرم زیر را پر کنید یا با شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید.

محاسبات و هفت الگو مامندی

در این سایت اطلاعات کامل استاد غلامحسین شیروانی برترین مدرس شیمی کنکور را نیز بخوانید.

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!