استاد محمد واعظی

مدرس عربی کنکور

محمد-واعظی

استاد محمد واعظی مرد شماره یک عربی کنکور و بهترین مدرس عربی ایران که با شاهکار خود انقلابی در آموزش عربی کنکور ایجاد کرد. امروز در سایت مرکزی حرف آخر با شما عزیزان هستیم تا استاد محمد واعظی را به شما عزیزان معرفی کنیم.استاد محمد واعظی مدرس عربی حرف آخر و استاد با تجربه در زمینه کنکور با نتایج بسیار درخشان در سال های اخیر لقب سلطان عربی را به خود اختصاص داده است چرا که کامل ترین و کم حجم ترین منبع عربی کنکور را در موسسه حرف آخر تدریس کرده و تا کنون نیز افراد زیادی توانسته اند با استفاده از عربی استاد واعظی به درصد بالای ۹۰ و حتی به درصد ۱۰۰ دست پیدا کرده اند. با شما هستیم با معرفی محمد واعظی عربی.

محمد واعظی تدریس عربی

 

محمد واعظی تدریس عربی حرف آخر را به عهده دارد و در چند سال اخیر با توجه به نتایج درخشانی که به دست آورده است مشهور ترین و بهترین مدرس عربی کنکور شناخته می‌شود. امروز بیوگرافی محمد واعظی مدرس عربی کنکور را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد که با استفاده از آن با استاد واعظی عربی بهتر آشنا شوید. برای مشاهده تدریس استاد واعظی به فروشگاه حرف اخر مراجعه کنید.

بیوگرافی استاد واعظی

بیوگرافی استاد واعظی را با زادگاه این استاد شروع کنیم. استاد واعظی عربی زاده شهر تهران می‌باشد و به عنوان برترین مدرس عربی کنکور شناخته می‌شود. استاد واعظی سبک جدیدی در آموزش عربی ایران با تدریس بی نظیر خود در عربی موسسه حرف آخر  ایجاد کرده اند.

تحصیلات استاد واعظی مدرس عربی

تحصیلات استاد واعظی مدرس عربی مرتبط با تدریس ایشان است و استاد محمد واعظی دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته ادبیات عرب از دانشگاه علامه طباطبایی می‌باشند. در کنار این مقاله اگر به دنبال یک تاثیر فوق العاده در زیست شناسی کنکور خود هستید مقاله معرفی استاد محمد شاکری را نیز از همین سایت مطالعه کنید.

تالیفات و سابقه تدریس محمد واعظی

  • مدرس صفر تا صد دی وی دی های عربی موسسه حرف آخر
  • مدرس عربی دبیرستان های تیز هوشان و نمونه تهران
  • مدرس آموزشگاه های برتر ایران از جمله ماهان و پرستو
  • مدرس پروازی شهر های کرج ، اهواز ، اصفهان ، تبریز ، ارومیه ، گرگان و …
  • مدرس شبکه های صدا وسیما

شماره استاد واعظی

متاسفانه به دلیل مشغله فراوان و زیق وقت، تماس با شماره استاد واعظی بدون پاسخ خواهد ماند اما شما عزیزان از طریق ارتباط با مشاورین موسسه می‌توانید مشکلاتتان را به آن ها اطلاع دهید و با دلسوزی و صبوری پاسخگوی شما خواهند بود و برای تهیه منابع استاد واعظی هم می‌توانید از طریق مشاورین اقدام کنید. برای ارتباط با تیم مشاورین حرفه ای حرف آخر با شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ و 02166572148، 02166576371، 02166566623 در ارتباط باشید.

همین حالا با پر کردن این فرم می توانید 20 درصد از تدریس های استاد واعظی را به صورت رایگان از ما دریافت کنید!

5-روز-با-حرف-آخر

%20 پکیج های حرف آخر؛ رایگان!

محصولات حرف آخر را با تخفیف ویژه سفارش دهید!
تا 3.500.000 تومان تخفیف پلکانی
قمری-4-ماهه

نمونه تدریس های استاد محمد واعظی

پخش ویدیو

نظر رتبه های برتر در مورد محمد واعظی عربی

اما رتبه های برتر کنکور در مورد عربی  حرف آخر و استاد محمد واعظی چیست؟ در قالب ویدیویی که در مقابل شما قرار دارد به صورت کامل می توانید دسترسی داشته باشید به مصاحبه با رتبه های برتر کنکور 99 حرف آخر و افرادی که با کمک پکیج عربی حرف آخر توانستند به درصد های بالا دست پیدا کنند.

سوالات متداول شما راجع به استاد محمد واعظی

در حال حاضر تدریس عربی استاد واعظی برای رشته های ریاضی و تجربی و زبان و هنر می باشد و عربی رشته انسانی هم در حال ضبط می باشد

در داخل سایت و قسمت کامنت ها می توانید نظرات را مشاهده کنید

برای خرید فوری محصولات با اطمینان خاطر می توانید از طریق شماره های 02166576182 – 02166572148 – 02166576371 – 02166566623 اقدام کنید

کافیست عبارت “20درصد” را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید تا مشاورین ارشد سریعا با شما تماس بگیرند و بیست درصد از محتوای تدریس هاس استاد محمد واعظی را رایگان در اختیارتان قرار دهند

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!