استاد محمد واعظی

استاد محمد واعظی مرد شماره یک عربی کنکور و بهترین مدرس عربی ایران که با شاهکار خود انقلابی در آموزش عربی کنکور ایجاد کرد. امروز در سایت مرکزی حرف آخر با شما عزیزان هستیم تا استاد محمد واعظی را به شما عزیزان معرفی کنیم.استاد محمد واعظی مدرس عربی حرف آخر و استاد با تجربه در زمینه کنکور با نتایج بسیار درخشان در سال های اخیر لقب سلطان عربی را به خود اختصاص داده است چرا که کامل ترین و کم حجم ترین منبع عربی کنکور را در موسسه حرف آخر تدریس کرده و تا کنون نیز افراد زیادی توانسته اند با استفاده از عربی استاد واعظی به درصد بالای ۹۰ و حتی به درصد ۱۰۰ دست پیدا کرده اند. با شما هستیم با معرفی محمد واعظی عربی.

استاد محمد واعظی

محمد واعظی تدریس عربی:

محمد واعظی تدریس عربی حرف آخر را به عهده دارد و در چند سال اخیر با توجه به نتایج درخشانی که به دست آورده است مشهور ترین و بهترین مدرس عربی کنکور شناخته می‌شود. امروز بیوگرافی محمد واعظی مدرس عربی کنکور را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد که با استفاده از آن با استاد واعظی عربی بهتر آشنا شوید. برای مشاهده تدریس استاد واعظی به فروشگاه حرف اخر مراجعه کنید.

ویدیو بالا را نگاه کنید تا با شاهکار استاد محمد واعظی در تدریس عربی آشنا شوید.

بیوگرافی استاد واعظی:

بیوگرافی استاد واعظی

بیوگرافی استاد واعظی را با زادگاه این استاد شروع کنیم. استاد واعظی عربی زاده شهر تهران می‌باشد و به عنوان برترین مدرس عربی کنکور شناخته می‌شود. استاد واعظی سبک جدیدی در آموزش عربی ایران ایجاد کرده اند.

تحصیلات استاد واعظی مدرس عربی:

تحصیلات استاد محمد واعظی

تحصیلات استاد واعظی مدرس عربی مرتبط با تدریس ایشان است و استاد محمد واعظی دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته ادبیات عرب از دانشگاه علامه طباطبایی می‌باشند.

تالیفات و سابقه تدریس محمد واعظی:

  • مدرس صفر تا صد دی وی دی های عربی موسسه حرف آخر
  • مدرس عربی دبیرستان های تیز هوشان و نمونه تهران
  • مدرس آموزشگاه های برتر ایران از جمله ماهان و پرستو
  • مدرس پروازی شهر های کرج ، اهواز ، اصفهان ، تبریز ، ارومیه ، گرگان و …
  • مدرس شبکه های صدا وسیما

استاد واعظی در زمینه مشاوره عربی هم تخصص دارند در ویدیو بالا قسمتی از مشاوره استاد واعظی برای نحوه مطالعه عربی کنکور را مشاهده کنید.

اینستاگرام محمد واعظی:

برای استفاده از تدریس استاد واعظی و دریافت مشاوره مخصوص درس استاد واعظی در اینستاگرام محمد واعظی عضو صفحه اینستاگرام حرف آخری ها شوید. استاد واعظی عربی خنده دار را در سیستم آموزش عربی ایجاد کرده اند و با استفاده از این سبک استاد واعظی عربی خنده دار دیگر یادگیری عربی خشک و خسته کننده نخواهد بود و برای همه دلنشین می‌شود.

در ویدیو بالا یکی از ویدیو های مشهور استاد  واعظی در رابطه با نحوه افزایش سرعت تست زنی در عربی را مشاهده کنید.

کانال تلگرام استاد واعظی عربی:

برای عضویت در کانال تلگرام استاد واعظی عربی کافی است در کانال اساتید حرف آخر عضو شوید و از برترین مطالب و محتواهای آموزشی که مسیر کنکور را برای شما ده ها پله آسان تر می‌کند بهره ببرید.

شماره استاد واعظی:

متاسفانه به دلیل مشغله فراوان و زیق وقت، تماس با شماره استاد واعظی بدون پاسخ خواهد ماند اما شما عزیزان از طریق ارتباط با مشاورین موسسه می‌توانید مشکلاتتان را به آن ها اطلاع دهید و با دلسوزی و صبوری پاسخگوی شما خواهند بود و برای تهیه منابع استاد واعظی هم می‌توانید از طریق مشاورین اقدام کنید. برای ارتباط با تیم مشاورین حرفه ای حرف آخر با شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ در ارتباط باشید.

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!