استاد پوریا مظفریان

پوریا مظفریان کم سن ترین و به جرئت یکی از پرطرفدار ترین مشاورین و مدرسین کنکور ایران که در موسسه حرف آخر در تدریس اکثر دروس به عنوان پارتنر وجود دارد و همچنین در سال ۹۸ محصول مشاوره ای خود با نام پکیج نیترو مطالعه و تمرکز لیزری را ضبط کرد. امروز با معرفی استاد پوریا مظفریان در سایت مرکزی حرف آخر در خدمت شما عزیزان هستیم.

تحصیلات پوریا مظفریان:

تحصیلات پوریا مظفریان

پومریا مظفریان فارغ التحصیل از رشته مهندسی برق دانشگاه پلی تکنیک تهران یا دانشگاه امیر کبیر تهران می‌باشد.

زمینه تخصص پوریا مظفریان:

پوریا مظفریان زمینه تخصصی گسترده ای در قسمت کنکور دارد و به عنوان مدرس و مشاور فعالیت دارد. از جمله زمینه هایی که پوریا مظفریان در آن فعالیت دارد می‌توان به اینفلونسر اینستاگرام ، مشاور کنکور در زمینه انگیزشی و مدرس ریاضی اشاره کرد.

پوریا مظفریان حرف آخر:

پوریا مظفریان حرف آخر

از ابتدای شروع فعالیت موسسه حرف آخر پوریا مظفریان به عنوان پارتنر در اکثر دروس فروشگاه حرف آخر در تدریس حضور داشت. از جمله درس هایی که پوریا مظفریان حرف آخر در آن ها حضور داشت می‌توان به ادبیات و عربی و زبان در بین دروس عمومی حرف آخر و همچنین در دروس اختصاصی در بعضی از قسمت ها در کنار استاد عبدالرضا مدرس ریاضی حضور داشت. اما در سال ۹۸ استاد پوریا مظفریان پکیج مشاوره ای خود را که دارای ویژگی های منحصر به فردی است را منتشر کردند.

این پکیج بی‌نظیر حاوی مطالعه ۱۰ ها کتاب و منبع خارجی است و چکیده همه آن ها برداشته شده است و در پکیج نیترو مطالعه و تمرکز لیزری قرار داده شده است که با استفاده از آن داوطلب به تسلط در موارد زیر می‌رسد.

  • افزایش تمرکز در هنگام مطالعه
  • افزایش بازدهی
  • راه های تقویت تند خوانی

اینستا پوریا مظفریان:

اینستا پوریا مظفریان در زمینه تولید محتوا نیز بسیار فعال است و محتواهای اینستا پوریا مظفریان طرفداران زیادی دارد. محتوا هایی در اینستا پوریا مظفری تولید می‌شود کاملا در رابطه با کنکور است و  واقعیت های دوران کنکور هر فردی به صورت طنز بررسی و تحلیل می‌شود. به خاطر وجود و تولید چنین محتواهایی استاد پوریا مظفریان به یک اینفلونسر در زمینه کنکور تبدیل شده است و از چهره های محبوب کنکوری محسوب می‌شود.

ویدیو های پوریا مظفریان:

در این قسمت ویدیو های پوریا مظفریا که طرفداران فراوانی دارد را برای شما گذاشته ایم.  با استفاده از ویدیو های بالا تحولی در درون خود می‌توانید ایجاد کنید. اگر انگیزه ندارید یا برای شروع کردن احساس می‌کنید که آماده نیستید ویدیو های بالا بهترین راه حل برای شماست. مشاهده کنید و لذت ببرید.

برای دریافت ویدیوهای استاد پوریا مظفریان به صورت بیشتر و دریافت منابع پوریا مظفریان از طریق شماره تماس دفتر مرکزی حرف آخر با مدیریت استاد عبدالرضا منتظریان  ۰۲۱-۶۶۵۷۶۱۸۲ یا شماره تلگرام ۰۹۱۲۰۰۶۷۶۹۲ اقدام کنید.