استاد پوریا مظفریان

پوریا مظفریان کم سن ترین و به جرئت یکی از پرطرفدار ترین مشاورین و مدرسین کنکور ایران که در موسسه حرف آخر در تدریس اکثر دروس به عنوان پارتنر وجود دارد و همچنین در سال ۹۸ محصول مشاوره ای خود با نام پکیج نیترو مطالعه و تمرکز لیزری را ضبط کرد. امروز با معرفی استاد پوریا مظفریان در  حرف آخر در خدمت شما عزیزان هستیم.

محبوب ترین وویس پوریا مظفریان که مسیر کنکور شما را تغیر خواهد داد:

وویس بالا توسط پوریا مظفریان برای داوطلبان کنکوری آماده شده است و در این وویس نکاتی را خواهید شنید که مسیر کنکور شما تغییر خواهد کرد. پوریا مظفریان فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی امیر کبیر و سخنران موفق و ماهر کشور در زمینه انگیزشی و آموزشی فعالیت خود را با موسسه حرف آخر شروع کرده است. اما یک خبر استثنایی در ادامه وویس بالا برای شما داریم.

امسال داوطلب کنکوری هستید یا یکی از عزیزانتان قرار است در این آزمون علمی شرکت کند برای شما یک خبر ویژه داریم. شاید پیمودن مسیر کنکور به روش های عادی بسیار پیچیده و سخت و نیازمند زمان فراوان در حدود ۹ ماه باشد. اما اگر طرفدار پوریا مظفریان هستید قرار است با سبک خود این استاد هم برای کنکور پیش بروید و بهترین نتیجه را کسب کنید. قرار است سبکی را برای مطالعه و تست زنی کنکور پیش بگیرید که افرادی مانند حسام مراد بیگی رتبه ۲ کنکور، فردین شقاقی رتبه ۹ کنکور، علیرضا مردانی رتبه ۱۰ کنکور، هانا یاری رتبه ۱۲ کنکور، خشایار نجفی رتبه ۱۳ کنکور، روژین یاری رتبه ۱۸ کنکور، جعفر قرایی رتبه ۲۷ کنکور و … به کمک آن پیش رفتند و در این سبک آموزشی استاد پوریا مظفریان نقش ویژه ای داشت. اگر شما نیز خواهان چنین سبک آموزشی و کار کردن با مجموعه ای که پوریا مظفریان در آن مشغول فعالیت است همراه با مشاوره تخصصی توسط رتبه های برتر کنکور هستید همین الان فرم زیر را پر کنید یا با شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید تا سریعا در این طرح ثبت نام کنید و بهترین و اصولی ترین شیوه آموزش کنکور را شروع کنید و در ۴ ماه پرونده کل کنکور را همراه با ۱۰ دوره مرور ببندید.

تحصیلات پوریا مظفریان:

تحصیلات پوریا مظفریان

پوریا مظفریان فارغ التحصیل از رشته مهندسی برق دانشگاه پلی تکنیک تهران یا دانشگاه امیر کبیر تهران می‌باشد.

زمینه تخصص پوریا مظفریان:

 

پوریا مظفریان زمینه تخصصی گسترده ای در قسمت کنکور دارد و به عنوان مدرس و مشاور فعالیت دارد. از جمله زمینه هایی که پوریا مظفریان در آن فعالیت دارد می‌توان به اینفلونسر اینستاگرام ، مشاور کنکور در زمینه انگیزشی و مدرس ریاضی اشاره کرد.

یک سورپرایز ویژه:

با توجه به مدت زمان باقی مانده تا کنکور اگر مایلید با موسسه حرف آخر یک تغیر اساسی در نحوه مطالعه برای کنکور خود ایجاد کنید ما با پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر پرونده آموزش کل دروس کنکور را فقط در ۲ ماه برای شما خواهیم بست. اگر خواهان چنین اتفاقی هستید همین الان از طریق لینک پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر وارد صفحه شوید و توضیحات مربوط به این پروژه را بخوانید و یا فرم زیر را پر کنید و ۲۰ درصد از این پروژه را به صورت کاملا رایگان و فقط با پرداخت هزینه پست و تولید محصول دریافت کنید و در ۵ روز توانایی لازم برای پاسخگویی به ۴۰ تست قطعی از کنکور را کسب کنید. ویدیو بالا را مشاهده کنید تا به صورت کامل با این پروژه آشنا شوید.

رتبه برتر هایی که با پروژه ۶۰۴۰ به موفقیت رسیده اند:

در ویدیو بالا قسمتی از افرادی که با کمک پروژه ۶۰۴۰ توانستند به رتبه ایده آل و دانشگاه و رشته هایی برسند که عده زیادی آرزوی تحصیل در آن ها را دارند. افرادی مانند مانی مرتضایی که بعد از ۱۴ سال دوری از کنکور و از رشته ریاضی فیزیک قصد شرکت در کنکور تجربی را کرد و با کسب رتبه ۶۴۱ توانست در رشته دندان پزشکی پذیرش شود و این مثالی ارزشمند برای افرادی است که بعد از سال ها تصمیم به شرکت مجدد در کنکور را دارند اما اعتماد به نفس کافی ندارند و هر چند تعداد شرکت کننده ها با این مشخصات هم کم نیست. ما بهترین طرح های مشاوره و بهترین منابع کنکور را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهیم منابعی که دیگر تفاوتی ایجاد نمی‌کنند که داوطلب امسال از دبیرستان فارغ التحصیل شده است یا سال ها از درس و آموزش دور بوده است یا اصلا از رشته انسانی قصد شرکت در کنکور تجربی را دارد. خواهان مشاوره رایگان و انتخاب یک مسیر اصولی برای کنکور هستید؟ همین الان با شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید. شاید یک تماس بتواند کل مسیر زندگی شما را متحول کند و به امتحانش می‌ارزد.

پوریا مظفریان حرف آخر:

پوریا مظفریان حرف آخر

از ابتدای شروع فعالیت موسسه حرف آخر پوریا مظفریان به عنوان پارتنر در اکثر دروس فروشگاه حرف آخر در تدریس حضور داشت. از جمله درس هایی که پوریا مظفریان حرف آخر در آن ها حضور داشت می‌توان به ادبیات و عربی و زبان در بین دروس عمومی حرف آخر و همچنین در دروس اختصاصی در بعضی از قسمت ها در کنار استاد عبدالرضا مدرس ریاضی حضور داشت. اما در سال ۹۸ استاد پوریا مظفریان پکیج مشاوره ای خود را که دارای ویژگی های منحصر به فردی است را منتشر کردند.

این پکیج بی‌نظیر حاوی مطالعه ۱۰ ها کتاب و منبع خارجی است و چکیده همه آن ها برداشته شده است و در پکیج نیترو مطالعه و تمرکز لیزری قرار داده شده است که با استفاده از آن داوطلب به تسلط در موارد زیر می‌رسد.

  • افزایش تمرکز در هنگام مطالعه
  • افزایش بازدهی
  • راه های تقویت تند خوانی

اینستا پوریا مظفریان:

اینستا پوریا مظفریان در زمینه تولید محتوا نیز بسیار فعال است و محتواهای اینستا پوریا مظفریان طرفداران زیادی دارد. محتوا هایی در اینستا پوریا مظفری تولید می‌شود کاملا در رابطه با کنکور است و  واقعیت های دوران کنکور هر فردی به صورت طنز بررسی و تحلیل می‌شود. به خاطر وجود و تولید چنین محتواهایی استاد پوریا مظفریان به یک اینفلونسر در زمینه کنکور تبدیل شده است و از چهره های محبوب کنکوری محسوب می‌شود.

ویدیو های پوریا مظفریان:

در این قسمت ویدیو های پوریا مظفریا که طرفداران فراوانی دارد را برای شما گذاشته ایم.  با استفاده از ویدیو های بالا تحولی در درون خود می‌توانید ایجاد کنید. اگر انگیزه ندارید یا برای شروع کردن احساس می‌کنید که آماده نیستید ویدیو های بالا بهترین راه حل برای شماست. مشاهده کنید و لذت ببرید.

برای دریافت ویدیوهای استاد پوریا مظفریان به صورت بیشتر و دریافت منابع پوریا مظفریان از طریق شماره تماس دفتر مرکزی حرف آخر با مدیریت استاد عبدالرضا منتظری ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ یا شماره تلگرام ۰۹۱۲۰۰۶۷۶۹۲ اقدام کنید.

تماس-با-مامندی

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!