استاد پیمان کامیار

مدرس فیزیک کنکور

پیمان-کامیار

استاد پیمان کامیار مدرس برجسته فیزیک حرف آخر و برترین مدرس فیزیک کنکور در سال های اخیر که سبک نوینی از آموزس فیزیک را برای اولین بار ابداع کرده اند. امروز در سایت مرکزی حرف آخر رزومه کامل استاد پیمان کامیار را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. پیمان کامیار فیزیک نسل جدید را به گونه ای تدریس نموده است که دیگر مهم نیست در هر سطحی که باشید یادگیری فیزیک برای شما آسان تر از هر کاری خواهد شد.

بیوگرافی استاد پیمان کامیار

استاد پیمان کامیار

بیوگرافی استاد پیمان کامیار را از تحصیلات این استاد بزرگوار شروع کنیم. استاد پیمان کامیار دارای مدرک فیزیک حالت جامد می‌باشند. استاد پیمان کامیار مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه تبریز و مدرک کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه صنعتی شریف تهران دریافت نموده اند. استاد پیمان کامیار برای اولین بار قدم در آموزش فیزیک بر پایه شهودی سازی و حذف فرمول ها نهاده اند و در چند سال اخیر بازخورد مثبت فراوانی به دست آورده است و نتایج درخشانی نیز کسب نموده است. از جمله این نتایج درخشان می‌توان به کسب ۴ درصد ۱۰۰ در فیزیک کنکور ۹۸ توسط دانش آموزان فیزیک حرف آخر اشاره کرد. برای مشاهده تدریس استاد پیمان کامیار و معرفی محصولات ایشان به فروشگاه حرف آخر مراجعه کنید.

استاد کامیار و الگوهای آموزش فیزیک 

استاد کامیار شهرت اساسی خود را به خاطر الگوهای بی نظیر خود کسب نموده اند. محبوب ترین الگو استاد کامیار الگو V_T می‌باشد که با همین یک الگو کل فصل سینماتیک را به دانش آموز آموزش خواهند داد. این الگو به نوبه خود انقلابی در زمینه آموزش است چرا که یکی از پرفرمول ترین فصل های فیزیک را با استفاده از آن بدون فرمول حل خواهید کرد و استاد کامیار با همین الگو کل تست های ده سال اخیر کنکور را برای شما حل می‌کنند و حل این حجم از تست ها با الگو V_T نشان دهنده قدرت این الگو در حل سؤالات است. برای اطلاع از لیست قیمت پکیج فیزیک استاد کامیار حتما به بخش لیست قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کنید.

سوابق تدریس استاد پیمان کامیار فیزیک

استاد پیمان کامیار فیزیک

از سوابق تدریس استاد پیمان کامیار فیزیک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛ البته قبل از ادامه توصیه می کنم معرفی کامل استاد پوریا مظفریان را هم از همین سایت مطالعه کنید.

  • مولف بیش از ۳۰ جلد منبع آموزش فیزیک در انتشارات روا، قلمچی، موسسه حرف آخر و پیام صادرات
  • مدرس دبیرستان های علوی، فرزانگان، نمونه و تیز هوشان
  • مدرس مدرسه بین المللی تهران
  • استاد پروازی برای شهر های ارومیه ، تبریز ، شیراز و ….
  • مدرس مجموعه کامل دی وی دی های آموزش فیزیک حرف آخر
  • مبدع شهودی سازی فیزیک برای اولین بار در ایران
  • مبدع الگو به جای فرمول
  • مبدع الگو های پروانه در نور ، بشکه در خاطن ، ترازو در گرما ، V_T در حرکت شناسی ، سیستم در نیروشناسی ، دایره مثلث در نوسان و ….

شماره تماس استاد کامیار

به دلیل مشغله فراوان استاد پیمان کامیار قادر به پاسخگویی تماس ها نیستند و داوطلبان به جای دریافت شماره تماس استاد کامیار می‌توانند از طریق شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ با تا با مشاورین حرف آخر در ارتباط باشند.

تطابقات بی نظیرفیزیک کامیار با کنکور و نتایج آن

تطابق فیزیک استاد کامیار با کنکور

هر سال بعد از برگزاری کنکور در شبکه های ملی شاهد اخبار حیرت انگیز حرف آخر و تطابقات آن با کنکور هستیم. فیزیک استاد کامیار نیز در این میان جایگاه بسیار ویژه ای دارد و هر سال تطابق حدود 90 درصد به بالا با سوالات کنکور دارد. یعنی بیشتر از 90 درصد سوالات قبلا برای دانش آموزان در پکیج آموزشی و آزمون های حرف آخر تحلیل و بررسی شده است و نتیجه آن هم درصد های 100 است که در کنکور کسب می شود. از جمله آنان می توان به 5 رتبه برتر حرف آخر اشاره کرد که در سال 98 توانستند با کمک فیزیک استاد کامیار به درصد 100 در فیزیک کنکور دست پیدا کنند.

استاد کامیار و تدریس مقطع متوسطه اول حرف آخر

استاد کامیار

استاد کامیار تدریس خود را در سال هفتم تا نهم یعنی متوسطه اول حرف آخر نیز رونمایی کرد. این استاد در درس علوم و فصل هایی که مربوط به فیزیک هستند تدریس پکیج علوم حرف آخر را در پایه های هفتم تا نهم به عهده گرفته اند و سبکی فراتر از هر تدریسی که تا کنون دیده اید وارد این پکیج کرده اند. در تدریس علوم حرف آخر و بخش فیزیک که توسط استاد پیمان کامیار مدرس علوم حرف آخر تدریس شده است دنیایی سرتاسر از شهودی سازی و انمیشن را مشاهده خواهید کرد که علاوه بر جذابیت آموزش این مقطع، باعث یادگیری شهودی و مفهومی این درس شده است و در مقاطع بالاتر یعنی متوسطه دوم نیز به شدت به دانش آموز کمک می کنند تا بتواند بهترین نتیجه ممکن را کسب کند.

همین حالا با پر کردن این فرم می توانید 20 درصد از تدریس های استاد کامیار را به صورت رایگان از ما دریافت کنید!

5-روز-با-حرف-آخر

%20 پکیج های حرف آخر؛ رایگان!

محصولات حرف آخر را با تخفیف ویژه سفارش دهید!
تا 3.500.000 تومان تخفیف پلکانی
قمری-4-ماهه

نمونه تدریس های استاد پیمان کامیار

پخش ویدیو

نظر رتبه های برتر در مورد استاد کامیار

رتبه های برتر درمورد استاد کامیار و تدریس وی در فیزیک حرف آخر چه نظراتی دارند؟ در ویدیو مقابل به صورت کامل می توانید نظر رتبه های برتر کنکور 99 که با کمک پکیج های استاد پیمان کامیار توانستند در کنکور موفق شوند را مشاهده کنید. لازم به ذکر است که بدانید در کنکور سال 98 نیز استاد کامیار خوش درخشیدند و 5 نفر از شاگردان ایشان که تدریس های حرف آخر استفاده کرده بودند موفق به کسب درصد 100 در فیزیک کنکور شدند.

سوالات متداول شما راجع به استاد پیمان کامیار

استاد کامیار دارای مدرک کارشناسی ارشد فیزیک حالت جامد از دانشگاه صنعتی شریف هستند

در داخل سایت و قسمت کامنت ها می توانید نظرات را مشاهده کنید

برای خرید فوری محصولات با اطمینان خاطر می توانید از طریق شماره های 02166576182 – 02166572148 – 02166576371 – 02166566623 اقدام کنید

کافیست عبارت “20درصد” را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید تا مشاورین ارشد سریعا با شما تماس بگیرند و بیست درصد از محتوای تدریس های استاد پیمان کامیار را رایگان در اختیارتان قرار دهند

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!