استاد پیمان کامیار

پیمان کامیار فیزیک

استاد پیمان کامیار مدرس برجسته فیزیک حرف آخر و برترین مدرس فیزیک کنکور در سال های اخیر که سبک نوینی از آموزس فیزیک را برای اولین بار ابداع کرده اند. امروز در سایت مرکزی حرف آخر رزومه کامل استاد پیمان کامیار را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. پیمان کامیار فیزیک نسل جدید را به گونه ای تدریس نموده است که دیگر مهم نیست در هر سطحی که باشید یادگیری فیزیک برای شما آسان تر از هر کاری خواهد شد.

بیوگرافی استاد پیمان کامیار:

بیوگرافی استاد پیمان کامیار

بیوگرافی استاد پیمان کامیار را از تحصیلات این استاد بزرگوار شروع کنیم. استاد پیمان کامیار دارای مدرک فیزیک حالت جامد می‌باشند. استاد پیمان کامیار مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه تبریز و مدرک کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه صنعتی شریف تهران دریافت نموده اند. استاد پیمان کامیار برای اولین بار قدم در آموزش فیزیک بر پایه شهودی سازی و حذف فرمول ها نهاده اند و در چند سال اخیر بازخورد مثبت فراوانی به دست آورده است و نتایج درخشانی نیز کسب نموده است. از جمله این نتایج درخشان می‌توان به کسب ۴ درصد ۱۰۰ در فیزیک کنکور ۹۸ توسط دانش آموزان فیزیک حرف آخر اشاره کرد. برای مشاهده تدریس استاد پیمان کامیار و معرفی محصولات ایشان به فروشگاه حرف آخر مراجعه کنید.

استاد کامیار:

استاد کامیار

استاد کامیار شهرت اساسی خود را به خاطر الگوهای بی نظیر خود کسب نموده اند. محبوب ترین الگو استاد کامیار الگو V_T می‌باشد که با همین یک الگو کل فصل سینماتیک را به دانش آموز آموزش خواهند داد. این الگو به نوبه خود انقلابی در زمینه آموزش است چرا که یکی از پرفرمول ترین فصل های فیزیک را با استفاده از آن بدون فرمول حل خواهید کرد و استاد کامیار با همین الگو کل تست های ده سال اخیر کنکور را برای شما حل می‌کنند و حل این حجم از تست ها با الگو V_T نشان دهنده قدرت این الگو در حل سؤالات است. برای اطلاع از لیست قیمت پکیج فیزیک استاد کامیار حتما به بخش لیست قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کنید.

سوابق تدریس استاد پیمان کامیار فیزیک:

از سوابق تدریس استاد پیمان کامیار فیزیک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مولف بیش از ۳۰ جلد منبع آموزش فیزیک در انتشارات روا، قلمچی، موسسه حرف آخر و پیام صادرات
  • مدرس دبیرستان های علوی، فرزانگان، نمونه و تیز هوشان
  • مدرس مدرسه بین المللی تهران
  • استاد پروازی برای شهر های ارومیه ، تبریز ، شیراز و ….
  • مدرس مجموعه کامل دی وی دی های آموزش فیزیک حرف آخر
  • مبدع شهودی سازی فیزیک برای اولین بار در ایران
  • مبدع الگو به جای فرمول
  • مبدع الگو های پروانه در نور ، بشکه در خاطن ، ترازو در گرما ، V_T در حرکت شناسی ، سیستم در نیروشناسی ، دایره مثلث در نوسان و ….

شماره تماس استاد کامیار: 

شماره تماس استاد کامیار

به دلیل مشغله فراوان استاد پیمان کامیار قادر به پاسخگویی تماس ها نیستند و داوطلبان به جای دریافت شماره تماس استاد کامیار می‌توانند از طریق شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ با مشاورین تیم این استاد بزرگوار در ارتباط باشند.

کانال تلگرام استاد کامیار فیزیک:

برای دریافت نمونه تدریس های حرف آخر و استفاده از خدمات مشاوره ای کانال تلگرام حرف آخر یا کانال تلگرام استاد کامیار فیزیک فقط کافی است برروی لینک قبل کلیک کنید.

نمونه تدریس فیزیک استاد کامیار:

در ویدیو بالا نمونه تدریس فیزیک استاد کامیار را مشاهده کنید و یک تست قطعی کنکور را به خود اختصاص دهید. همچنین از همین سایت بیوگرافی مربوط به استاد مجتبی محمودی برترین مدرس زبان کنکور را بخوانید.

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!