3 الگوی طلایی که برای یادگیری مسائل شیمی کنکور باید بدانید

بر اساس تحلیلی که از سوالات شیمی کنکورهای سراسری انجام شده, به ویژه در کنکور های سال 90 تا امروز می توان به این نتیجه رسید که سوالات شیمی از لحاظ ضریب سختی سیر صعودی را طی کرده است.
یقینا می توان گفت یکی از دلایلی که موجب این امر شده, این است که در سال های اخیر مسائل شیمی کنکور نقش پررنگ تری پیدا کرده است و همین محاسباتی شدن سوالات شیمی موجب شده تا اکثر داوطلبان در این درس دچار افت تراز و درصد شوند طوری که از سال 92 تا امروز کم تر از 10 نفر توانسته اند شیمی کنکور را 100 بزنند, چون اکثر داوطلبان رابطه خوبی با محاسبات ندارند.

حال سوال پیش می آِید:
درس شیمی در کنکور چه اهمیتی دارد؟
آیا می توان درصد شیمی را نادیده گرفت؟ یا به عبارتی به درصد کم این درس رضایت داد؟
آیا ضعف درس  شیمی را با درصد درس دیگری می توان جبران کرد؟

کمتر از 3 دقیقه وقت بگذارید و این مقاله را کامل بخوانید تا به جواب این سوالات را برسید.
در ادامه در سایت موسسه حرف آخر با یک سورپرایز ویژه دید شما را در این درس  متحول می کنیم همانند بسیاری از رتبه برترها…

اهمیت شیمی کنکور:

 

شیمی در رشته تجربی با ضریب 9 و در رشته ریاضی با ضریب 6 ظاهر میشود(دروس اختصاصی به دلیل اهمیت بالایی که دارند ضریب آن ها در 3 ضرب می شود.)

داوطلبان تجربی چون میانه خوبی با محاسبات ندارند معمولا در این درس پیشرفت چندانی ندارند اما واقعیت امر این است که ضریب بالای این درس بعد از زیست شناسی موجب شده که این درس دومین درس سرنوشت ساز در رشته تجربی باشد, به گونه ای که درصد صفر این درس می تواند داوطلبان تجربی را از رویای سفید پزشکی محروم کند و حتی درصد پایین این درصد می تواند آن ها را هزاران رتبه جا به جا کند.

اما کم لطفی بچه های ریاضی نسبت به شیمی کنکور این است که آن ها بیشترین وقت خود را به درس ریاضی و فیزیک که ضریب بالایی دارند( ریاضی ضریب 12 و فیزیک ضریب 9) اختصاص می دهد و به نوعی از این درس غافل می شود و همین موجب شده درس شیمی در رشته ریاضی دارای انحراف معیار باشد و اگر داوطلبی در این درس درصدی بالاتر از میانگین کسب کند می تواند از هزاران نفر پیشی بگیرید.

داوطلبان عزیز به این موضوع دقت داشته باشید که هر درس با توجه به ضریب و اهمیتی که دارد می تواند در نتیجه کنکور شما تاثیر گذار باشد پس شما زمانی می توانید به کسب یک نتیجه مطلوب و دلخواه فکر کنید که در تمامی دروس نه صرفا یک یا چند درس خاص, موفق عمل کنید.

با یک سورپرایز ویژه در مسائل شیمی کنکور متحول شوید:

با توجه به اینکه تراز و درصد پایین داوطلبان در شیمی بیشتر از مسائل شیمی کنکور نشات می گیرد برای حل این مسئله ما برآن شدیم تا با معرفی یک منبع مطالعاتی جامع و کامل برای آموزش و تست به شما کمکی کرده باشیم.

پکیج مسائل شیمی حرف آخر مدرس این مجموعه استاد غلامحسین ******  است مدرک دکتری شیمی آلی دارند و استاد یکی از دانشگاه های معتبر کشور می باشند که تا کنون  بیش از 150 مقاله در مجلات معتبر خارجی و داخلی از ایشان منتشر شده است.
استاد ****** با آگاهی و علم به سیر تحولی کنکور و مسائل شیمی کنکور به تدریس پک مسائل شیمی کنکور با شیوه ای نوین و بسیار آسان پرداخته اند, یعنی شهودسازی, الگو و انیمیشن با استفاده از نیمکره راست مغز, این روش ها و تکنیک هایی که برای حل مسائل شیمی به کار می برند می تواند دانش آموزان را قادر سازد به راحتی بتوانند با یادگیری این روش ها، هر سوال مسائل شیمی کنکور را فقط در عرض 60 ثانیه به پاسخ برسانند.

استاد ******

در پکیج مسائل شیمی حرف آخر برخلاف بسیاری از منابع آموزشی که از روش های بسیار پیچیده و فرمول های سرسام آور برای حل مسائل شیمی کنکور بکار می برند و این روش ها علاوه بر حجم بالا و زمانبر بودن  بسیار هم گیج کننده می باشند، استاد ****** تنها از3 تکنیک طلایی و اصلی برای حل مسائل شیمی کنکور استفاده می کنند که این کار باعث سرعت بخشی در آموزش و یادگیری می شود.

نظر رتبه برتر های کنکور در رابطه با شیمی حرف آخر:

اگر می خواهید نظر رتبه برتر های حرف آخر را در ارتباط با تدریس استاد ****** بدانید این فیلم را از دست ندهید.

سه الگوی طلایی پکیج مسائل شیمی حرف آخر:

این سه الگو را به جرات می توان شاه کلید سوالات مسائل دانست.
در این فیلم ببینید که چگونه استاد ****** یکی از چالشی ترین سوالات شیمی یعنی مسائل استوکیومتری را با این الگو ها به جواب می رسانند:

نحوه تدریس استوکیومتری در حرف آخر:

در ویدیو بالا شما با نحوه تدریس استوکیومتری در حرف آخر که جزو سنگین ترین مباحث شیمی کنکور نیز است آشنا می‌شوید.

ویژگی پکیج مسائل شیمی حرف آخر:

ویژگی پکیج مسائل شیمی حرف آخر

بارزترین ویژگی این محصول این است که شما فقط در ۱۴ جلسه  می توانید بر مسائل شیمی کنکور به تسلط 100 درصدی برسید  یعنی در ۴ روز و فقط و فقط با 3 الگو می‌توانید پرونده یادگیری مسایل شیمی کنکور را تمام شده بدانید و در تمام وقت اضافه ای که تا کنکور برای این درس دارید به تمرین و تکرار و حل تست بپردازید و سرعت خود را افزایش دهید و در نهایت هر سوال مسائل را به راحتی در 60 ثانیه به جواب برسانید.

و از دیگر ویژگی های مهم این مجموعه می توان به این نکته اشاره کرد که حین آموزش استاد هر روشی که ارائه می دهند آن را در تست های سراسری پیاده می کنند تا داوطلب این اطمینان خاطر را داشته باشد که روش به کار برده شده در تمامی تست های سراسری پاسخگو است نه صرفا در یک سری تست های تالیفی.

تفاوت پکیج مسائل شیمی حرف آخر با سایر منابع آموزشی:

  • آموزش در کمترین زمان ممکن یعنی تنها در ۱۴ جلسه, مجموعا در 4 روز شما می توانید پرونده مسائل شیمی کنکور را ببندید
  • به کار گیری 3 الگوی اصلی در حل مسائل شیمی، در حالی که در بسیاری از مجموعه ها روش‌های مختلفی در حل مسائل ارائه می‌شود که به تکنیک معروف است و تسلط بر این نوع روش ها به دلیل پیچیده بودن و حجم بالا و زمان بر بودن بسیار مشکل است.
  • فرمول ******( فش): در حل مسائل که کاملا منحصر به فرد بوده و مسائلی که مربوط به یک ماده است را به راحتی به جواب می رساند فرمول (فش) که در سه جلسه اول پک مسائل ارائه می‌شود و یکی از ناب ترین فرمول هایی است که در هیچ کتابی داخلی و خارجی ارائه نشده است و حل یک دسته از سخت ترین مسائل شیمی کنکور را بصورت کامل پوشش می دهد.
  • محاسبه مول تنها در یک کسر: در حالی که در همه منابع آموزشی دیگر از ۷ تا ۱۵ کسر مختلف ارائه می‌شود.از آن جا که محاسبه مول تقریبا پایه اصلی در تمام مسائل شیمی است، یادگیری آن تنها در یک کسر می‌تواند روال یادگیری را بسیار سریع و آسان کند.
  • روش a-x: در این روش تمام مسائل استوکیومتری، سینتیک، تعادل و اسید-باز فرقی با هم ندارند چون  همه آن ها فقط با همین روش جامع به جواب می رسند.
  • نقشه حل مسائل محلول ها: این نقشه را می توان معجزه‌ای در حل مسائل محلول ها دانست. مسائل محلول ها در دسته‌ مسائل بسیار سخت شیمی قرار می‌گیرند و به جز دانش‌آموزان بسیار قوی که با تمرین های بسیار زیاد و با فرمول ها و روش های پیچیده بر آن مسلط می‌شوند، باقی دانش آموزان مطالعه این مسائل را در برنامه مطالعاتی خود حذف می کنند.
    اما در نقشه راه حل مسائل شیمی حرف آخر، دیگر دانش آموز قوی و ضعیف نداریم و هر داوطلبی در هر سطح و وضعیتی که باشد می تواند این نوع مسائل را به راحتی یاد بگیرد.

توجه!!! در این مجموعه علاوه بر آموزش, حل تمامی تست های سراسری داخل و خارج ریاضی و تجربی از سال 88 تا به امروز را خواهید داشت و به عبارتی این مجموعه را می توان منبع جامع و کاملی برای حل سوالات کنکور سراسری دانست.

و در آخر جالب است بدانید:
چون برخی از دانش آموزان در حل تست های شیمی  ممکن است به دلیل ضعف در ریاضی با مشکل محاسبات عددی مواجه شوند, برای حل این مسئله موسسه حرف آخر مجموعه ای تحت عنوان حل سریع محاسبات آماده کرده است تا دانش آموزان بتوانند محاسبات عددی برای رسیدن به جواب نهایی را به درستی انجام دهند, که همراه با تهیه پکیج حل مسائل شیمی حرف آخر این مجموعه را هم می توانید دریافت کنید.
پکیج محاسبات سریع حرف آخر

علاوه بر این با تهیه پکیج مسائل شیمی حرف آخر می توانید خدمات  پشتیبانی محصولات و ارائه مشاوره توسط مشاوران مجرب موسسه را به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

جهت دریافت این محصول همراه با یک هدیه ویژه, با حرف آخر تماس بگیرید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید:
02166566623
09120560256

امتیاز بدهید.
guest
17 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!